Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 14:56   #41
I ja bih. Haha
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:58   #42
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
I ja bih. Haha
Možda ti još dođu
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:36   #43
Ja ne znam jesam li ikad ista dobila od njih, a redovito kupujem tam, kaj mislite da im se javim vezano za to?
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:05   #44
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
A jučer sam na TV-u vidjela reklamu za 1+1 gratis za L'Angelica gelove za tuširanje.
2 za 24,9 kn, ali nažalost, nisu svi uključeni u akciju, samo 4 vrste.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:15   #45
meni je makadamija najdraza, a ona je ukljucena. svakako cu jos pomirisati i one nove vocne
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:20   #46
A ja baš hoću probati one koji nisu uključeni
Makadamija mi je super i ovi voćni mi se čini okej, ali nisam ih mislila uzimati.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:38   #47
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Ja ne znam jesam li ikad ista dobila od njih, a redovito kupujem tam, kaj mislite da im se javim vezano za to?
Ni ja ne kužim logiku odabira dodjeljivanja tih kupona. Nekad nisam ništa dobila od toga kaj su cure pisale na temi, a npr. prošli put sam dobila Nivea & Aussie kupone i na koncu nijedne nisam iskoristila. Zasad još ove nove kupone nisam dobila.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:30   #48
Jesi im se javila nekad negdje? Bilo bi mi najjace da sam od svih kupona dobila Aussie i Niveu, brendove ciji proizvod u zivotu nisam kupila
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:32   #49
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Jesi im se javila nekad negdje? Bilo bi mi najjace da sam od svih kupona dobila Aussie i Niveu, brendove ciji proizvod u zivotu nisam kupila
Nisam, ne da mi se. Nemam taj običaj. Jednom sam se u životu javila Encianu, a inače tu i tamo Oriflame & Avonu.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:35   #50
Super akcija na L'angellica gelove za tusiranje

Edit: sad vidim da je vec napisano, nazalost ne mogu pobrisati post :/
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:00   #51
Neka,mene je zanimalo koji su na akciji. Ja sam sad dobila newsletter od njih ali ništa nema od napisanog na forumu.... 10% popusta na ukupan račun pri kupnji pet ili više odabranih proizvoda, ženska utruka, 20% i gratis četka na dva syoss proizvoda, i popust za nekog medu i puzzle
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:54   #52
Quote:
Mighty S kaže: Pogledaj post
Super akcija na L'angellica gelove za tusiranje

Edit: sad vidim da je vec napisano, nazalost ne mogu pobrisati post :/
Da, dobro da si stavila jer nije 1+1gratis, reklamu sam škicnula u hodu pa pogrešno napisala. I da, nisam ni znala koje sve vrste imaju, ove voćne prvi put vidim. Jedino znam da su bili dobili magareće mlijeko kao novije
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:31   #53
Ovo sam vidjela na L'angellica stranici na fejsu, a u komentarima pise da akcija vrijedi samo na ove okuse sa slike. I je tako, kupila danas. Ako nekih nema na polici (npr. narance nije bilo uopce), ima na blagajni.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:36   #54
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Čitam novi katalog koji vrijedi od sutra pa sam se sjetila da je jedna cura na nekoj temi pitala jel kod nas stigla Keune bijela linija Care Satin Oil, pa evo, u katalogu piše da je stigla, ali piše samo za šampon i regenerator.
Također, za one koje vole parfemčiće, stigla su i još 3 nova La Rive parfemčića : Emotion = Euphoria, In Flames = Olympea i Fleur de Femme = Poison Girl.
U mom DM-u vidjela samo Emotion i još nije bilo testera, ostala 2 nisam ni vidjela, a baš sam ih htjela probati
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:48   #55
Taman sam htjela natipkati kako mi je u sjećanju da jedna L'Angelica tuširalica inače košta 17,90.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:17   #56
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Neka,mene je zanimalo koji su na akciji. Ja sam sad dobila newsletter od njih ali ništa nema od napisanog na forumu.... 10% popusta na ukupan račun pri kupnji pet ili više odabranih proizvoda, ženska utruka, 20% i gratis četka na dva syoss proizvoda, i popust za nekog medu i puzzle
Foreo LUNA Play je na -50 %, Afrodita Whey ( 4D Collagen, 4 D Laser & SOS Calming ) su 2+1 gratis, Palmolive je isto 2+1 gratis....

Za 15 bodova je popust na: Playboy, Max Factor, L'Oreal, Nivea, Dove, Borotalco, Le Petit Marseillais, Pampers, Penaten, Nuk, Likvi, Persil, Rex, Finish, Vileda. Do 15.5.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:28   #57
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Foreo LUNA Play je na -50 %, Afrodita Whey ( 4D Collagen, 4 D Laser & SOS Calming ) su 2+1 gratis, Palmolive je isto 2+1 gratis....

Za 15 bodova je popust na: Playboy, Max Factor, L'Oreal, Nivea, Dove, Borotalco, Le Petit Marseillais, Pampers, Penaten, Nuk, Likvi, Persil, Rex, Finish, Vileda. Do 15.5.
Uuu, hvala! Htjela sam foreo luna play ali odustala kad sam pročitala da se ne puni :/ A baš bih probala i ove maske od afrodite
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:17   #58
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
U mom DM-u vidjela samo Emotion i još nije bilo testera, ostala 2 nisam ni vidjela, a baš sam ih htjela probati
Update, u osijeku u Superu ima sva 3 nova parfema i testeri za svaki
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:28   #59
meni je najbolja l'angelica ona od zobi, zasto ona nije na akciji
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 12:45   #60
Šta je meni dobra l'angelica argan. Na prvu mi miris nije nešto al kako je više trošim sve mi je draži. Postojan, zadrži se neko vrijeme na koži, a miris mi je ...ne znam baš opisat...oštro muško puderast...ne pederast.
I ne isušuje, ugodan je osjećaj nakon tuširanja.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.