Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 23:01   #21
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
A gde plovimo?
Pa kurs 335 sjeverozapad, ljepo ti pise majku mu, i ne laprdaj nego peri palubu, nije tvoja briga gdje plovimo, plovimo u nigdjezemsku, plovimo u bezdan!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 23:42   #22
troll tema, uskoro otvaram svoju

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 23:43   #23
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:35   #24
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
troll tema, uskoro otvaram svoju

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Nemas te ovlasti, nemas znanja, nemas muda, nemas sljedbenike.

Suti i ribaj palubu, to ti govori dokapetan pripizdine!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:41   #25
Uz neizostavni žamor i poneku rečenicu ispod glasa, posada se polako okupljala ispred glavnog jarbola, tvoreći gotovo pravilan polukrug.

- Koji jbni kuratz je sad ovo? - promrsio je maminho dok se gurao kroz mmoštvo
- Šta nas sad zove, jebemu sunce presvetlo ? Koga će sad bičevat ? - pitao se Clark
- I šta sada? - tiho je izustio dmw tražeći pogledom nekakav odgovor od okupljenih

Franem je samo slegnuo ramenima, a Mirko M je rezignirano ustvrdio kako ništa ne kuži. Gledajući kako su sve oči na palubi uperene u njega kapetan josip presvetli nagnuo se prvom čašniku palube mariu550.

- Jesu li svi tu? - upitao je kapetan
- Da, da... jesu, mislim većina - zatečeno će mario550
- Jesu ili nisu? - ponovio je kapetan cinično raširivši oči
- Mislim da jesu, skoro svi... nisam gledao. - odgovorio je mario550 hvatajući dah
- Znači tvrdiš da nešto je ili nije, a nisi gledao??? - izustio je tiho presvetli podižući obrve
- Ovaj... gledao sam... i tu su, mogu prebrojati. - pravdao se mario550 gutajući knedle
- He, eto! Ti si vidovit. Znao sam da mora postojati dobar razlog zašto si prvi časnik. - dodao je ponosno presvetli okrenuvši se okupljenima, da bi potom ponovo zaurlao iz sveg glasa...

- Nema se tu šta brojati!!! -
- Ja sam izbrojao da imamo vode za jedva dva dana!!! -
- Dva jebenaaa danaaa!!! - poentirao je teatralno presvetli da bi se potom grobna tišina razlila palubom. No nakon samo nekoliko sekundi sa svih strana palube počelo je komešanje i sve jači žamor.

- Šta čekate kurvini sinovi??! - zaurlao je presvetl izvadivši kuburu iz pojasa
- Kormilaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!! Kurs 335 sjever sjeverozapad!!!!!! -
- Kuhaaaaaaaaaaarrrrr!!!!!! Ispeci prasetinu!!!!!!! i donesi RUMA!!!!!! -

Svi su zbunjeno i šutke gledali kapetanovu predstavu, tek je Mirko M pogledavši bljedo zekohonda1 skromno ponovio kako on niš ne kuži.
Iskusno oko kapetana presvetlog uočilo je da je vrijeme za veliki finale. Spretno se prebacivši preko gornje palube, kapetan se u čas našao oči u oči sa okupljenom posadom. Napravivši dva tri odlučna koraka i još uvijek držeći kuburu u ruci, stao je u sam centar polukruga.

- Imamo dva dana da pronađemo vodu... - započeo je mirno
- A ja znam gdje ćemo je naći... - dodao je još mirnije
- Ali isto tako znam da ću vam se napiti krvi ne pomaknete li te debele mješine!!! - zaurlao je kapetan histerično mašući kuburom

Posada se u trnu raspršila po palubi dok su se histerični krikovi kapetana josipa presvetlog miješali sa kliktanjem galebova.

- Ajmo brže to, dižo jedra, okreći to jebeno kormilo... RUM!!! Gdje je RUUUM!? -

I dok se posada poput mrava raspršila brodom, u jedra Paddocka počeli su udarati prvi naleti istočnjaka...


Okrećući brod prema zadanom kursu, kormilar Roodonja sretno je zapjevušio... ""Do kurca"..."Do kurca"...



Dakle dragi gusari idete na vaš prvi zadatak. Ovo je vaše odredište, a vaš je zadatak da upisima na toj temi navedete forumaše koji tamo pišu da vam odgovore i u tom odgovoru između ostalog i napišu riječ voda. Budite pažljivi da ne popušite karton, ali ako budete maštoviti neće biti problem. Da bi ispunili zadatak i nastavili ovo putovanje tebate ostaviti barem 5 linkova sa te teme u kojem vam forumaši odgovaraju između ostalog sa riječju "voda".

Nastavlja se...
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:03   #26
dmw je napustio brod u potrazi za pustim ostrvom gde ce naci vodu i dva cizburgera sa pomfritom...

dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:20   #27
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
dmw je napustio brod u potrazi za pustim ostrvom gde ce naci vodu i dva cizburgera sa pomfritom...

Halo mulac kam ides, sve oko tebe je voda, kopna nigdje na vidiku, nemas kompas, neznas gdje je kopno ni otprilike, voda ce te progutati, spavati ces sa ribama!.

Vracaj se nazad kad ti velim!!

Idemo u smjeru 365 sjeverozapad, tako je rekao kapetan!!.

Cekaj cekaj smjer 365, koji mu kurac to znaci?, mogu se orijentirati prema suncu kurs sjeverozapad ali koji mu kurac znaci ovaj 365, kapetan nam je idiot!, kako mogu unjeti kurs 365 dana u godini? kakooo, razmislja u sebi dokapetan, voda mu je do grla od muke!

"Vracaj se Dmw " dokapetan jos jedanput povice!



" Vracaj se nazad mulac, vraaaaacaj, koliko glup mozes biti kolikooooo!! "

Dokapetan pusti jednu suzu za Dmw-om i kaze " Ma tko ga jebe! "" jebal ga cheeseburger, jebal te cheeseburger, jedino cemu se mozes nadati je fishburger glupane"

Dokapetan je skrenuo sa kursa prema jugoistoku u smjeru odbjeglog Dmw-a u namjeri da se zaleti u njegov camac i da ga prisilno vrati na brod, mora to uciniti dok je Presvetli jos pijan, dok Presvetli jos spava!

"E neces Dmw daleko, neces, doolazim po tebe", dokapetan nemoze dopustiti da ga proguta voda, dokapetan nemoze dopustiti jer se vec spusta mrak.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"

Zadnje uređivanje mario550 : 23.05.2017. at 08:34.
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:28   #28
Quote:
Dokapetan pusti jednu suzu za Dmw-om i kaze " Ma tko ga jebe! "
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:40   #29
I tako je dokapetan vratio posrnulog Dmw-a nazad na palubu broda, dokapetan nije mogao pustiti mulca koji bi izgubio nacrtanu ovcu da sam trazi kopno i cheeseburger, kapetan je imao srce, kapetan je volio mulca!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:46   #30
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:07   #31
Dokapetan je bio izuzetno pametan, osim sto je volio mulca, znam je da mulac nesmije voljeti njega, Dmw je morao voljeti Presvetlog, dokapetan je znao nesto sto drugi nisu znali!, dokapetan je znao da svi koje je Dmw volio iz nekog cudnog razloga nisu zavrsili dobro.

Nakon sto ga je vratio na brod dobro ga je nasamarao i sutnuo nogom u guzicu, nije ga dokapetan smio pomaziti, nije si smio dopustiti, nekako nije smio imati Dmw-ovo postovanje i ljubav.

Dokapetan je sve znao, dokapetan je imao svoje planove.

Brod je vracen na kurs sjeverozapad ponovno, Presvetli je jos spavao!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:46   #32
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
A gde plovimo?
pa imaš kurs bog te tvoj kakvo je to pitanje sve je jasno samo po sebi jasno ovisno o tome odakle smo krenuli a krenuli smo iz portugala
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:52   #33
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Dakle dragi gusari idete na vaš prvi zadatak. Ovo je vaše odredište, a vaš je zadatak da upisima na toj temi navedete forumaše koji tamo pišu da vam odgovore i u tom odgovoru između ostalog i napišu riječ voda. Budite pažljivi da ne popušite karton, ali ako budete maštoviti neće biti problem. Da bi ispunili zadatak i nastavili ovo putovanje tebate ostaviti barem 5 linkova sa te teme u kojem vam forumaši odgovaraju između ostalog sa riječju "voda".

Nastavlja se...
Izgleda da ću brzo među morske pse
Al nema veze volim njihove peraje, a specijalno ak su crvene
I iskreno se nadam da bu DMW navijal za morske cucke, a ne za mene

Svašta mogu podnjet
al da ja kao zagorec i to zagorec pirat s kotoribe idem razglabat o vodi e to nebu išlo ni pod razno....to mi vjera ne dozvoljava

I iskreno rečeno jako se čudim da je naš vrli kapetan uopće dozvolio upotrebu te riječi...
to je svetogrđe kapetane, svetogrđe !
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:56   #34
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Izgleda da ću brzo među morske pse
Al nema veze volim njihove peraje, a specijalno ak su crvene
I iskreno se nadam da bu DMW navijal za morske cucke, a ne za mene

Sve mogu podnjet, al da ja kao zagorec i to zagorec pirat pa da razglabam o vodi e to nebu išlo....
to mi vjera ne dozvoljava

I iskreno rečeno jako se čudim da je naš vrli kapetan uopće dozvolio upotrebu te riječi, to je svetogrđe !
I ja se cudim... da neko pije vodu, a ribe se jebu u njoj...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:58   #35
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dokapetan je bio izuzetno pametan, osim sto je volio mulca, znam je da mulac nesmije voljeti njega, Dmw je morao voljeti Presvetlog, dokapetan je znao nesto sto drugi nisu znali!, dokapetan je znao da svi koje je Dmw volio iz nekog cudnog razloga nisu zavrsili dobro.

Nakon sto ga je vratio na brod dobro ga je nasamarao i sutnuo nogom u guzicu, nije ga dokapetan smio pomaziti, nije si smio dopustiti, nekako nije smio imati Dmw-ovo postovanje i ljubav.

Dokapetan je sve znao, dokapetan je imao svoje planove.

Brod je vracen na kurs sjeverozapad ponovno, Presvetli je jos spavao!!
Nisam spavao. Samo sam se pretvarao da spavam, kako bi vidio slušaš li me ili ne.

Sada ćeš biti bačen morskim psima.

Ali prije toga moraš mi naći Ogromni Dicka. Cjeli život sam opsjednut sa tom grdosijom, s tom zastrašujućom nemani iz morskih dubina zvanom Ogromni Dick!!!

Nađi mi Ogromni Dicka!!! To je zapovjed!
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:03   #36
Zagorca morskim psima, meni medalja za hrabrost.

Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
E društvo, brzi upit... Upravo sam na poslu zamazao Orljava košulju krvlju koja mi je procurila iz nosa. Imam ograničene mogućnosti jer je ne mogu skinut, što da radim? Da pustim da se osuši ili da nešto radim s tim?
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Hladna voda, istrljaj flek, najbolje četkicom. Ne maramicom jer se sve umusa.

Ili stavi broš da sakriješ flek
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Od tople vode će krv ireverzibilno koagulirati, zato krv nikako toplom vodom ispirati s odjeće jer će ostati fleka.
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Vidi se da DG nema mengu
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni su uvijek govorili mlakom vodom, jer hladna radi nešto drugo, loše, tkaninama.
dorian, jel možeš malo sapuna kapnut na košulju?
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post


Jesi zalio već tu fleku s vodom?! Ako nisi, ja predlažem da frkneš tu košulju na kemijsko, umisto da se bakčeš s vodom
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
Ma kaj dramite, pa krv ide dole u pranju, hladna voda, jar, ako imas vise zaljeza u krvi, pa ostane tamnije - limun.
Inače, sad je kapetan išao pokupit karton na temu.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:06   #37
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
al da ja kao zagorec i to zagorec pirat s kotoribe idem razglabat o vodi e to nebu išlo ni pod razno....to mi vjera ne dozvoljava
Ak je kapetan iz Kotoribe onda jedino more biti Međimurec, a ne Zagorec

Takje nočemo vodo.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:15   #38
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Zagorca morskim psima, meni medalja za hrabrost.

Inače, sad je kapetan išao pokupit karton na temu.
zakej bi pokupil kartona?

Tebi se nikada nije slučajno prolila sperma po posteljini?
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:21   #39
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post

Takje nočemo vodo.
Iđi mi rađe gore vratit uslugu i udilit neki lipi odgovor s vodom na moje pitanje!!!

Obzirom da Templar nije specificirao da se naši odgovori ne računaju, možemo se međusobno pokušati izvući prije nego pokupimo kartone
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 18:22   #40
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
zakej bi pokupil kartona?

Tebi se nikada nije slučajno prolila sperma po posteljini?
Oh, čak i na posuđenom krevetu ali to je duga priča. Usamljen je život mornara pa se svašta dogodi.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.