Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 21:25   #41
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Bacite pogled na Ellie Parker (2005)......ne zbog filma, nego isključivo zbog nje.

Tu se vidi sva njena veličina.....
Taj film sam gledao na Novoj. Tamo je zalutao samo radi nje.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:10   #42
Ja pre neki dan gledao Birdmana. Film je glup, ali ona u ono malo scena sto se pojavljuje je fantasticna. Da je bila malo vise u filmu, mozda bi mi bio zanimljiv.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 06:20   #43
Je, totalno glup film koji bi zbog nje ziher bio bolji.

Inače solidna glumica, ali ne kužim dizanje u nebesa, vjerojatno čisto zbog atraktivnosti. MD najbolji, inače nema nešto pretjerano dobre filmove.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 11:24   #44
skuži onda da čovjek koji je otvorio temu posta kao Lynch fan, ima Lyncha u avataru, Twin Peaks u lokaciji, Twin Peaks u potpisu... nije ni prvi ni zadnji put da nečija opsjednutost određenim redateljem za sobom povuče i one koji su najmanje zaslužni za kvalitetu tih filmova, ali ipak moram priznati da rijetko viđam ovakvu zaluđenost tako nebitnom glumicom kakva je Naomi
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:33   #45
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Je, totalno glup film koji bi zbog nje ziher bio bolji.

Inače solidna glumica, ali ne kužim dizanje u nebesa, vjerojatno čisto zbog atraktivnosti. MD najbolji, inače nema nešto pretjerano dobre filmove.
Nema, ali nije njena krivica. Hollywood je podcenjuje, a realno je najbolja glumica danasnjice.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:15   #46
Lynch fan, a tko ti je najbolji redatelj?
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:00   #47
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Nema, ali nije njena krivica. Hollywood je podcenjuje, a realno je najbolja glumica danasnjice.
Kubrick precijenjen, Watts najbolja glumica danas.

Meni je solidna, tu je gdje i treba biti, možda je mogla dobiti koju bolju ulogu više. Simpatična je ona i fakat lijepa pojava, ali čini mi se da u nekim scenama preglumljava.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:20   #48
nedavno kada sam pogledao Christine pronašao sam najbolju izvedbu novije glumice.takva izvedba satra overrated jlawrence i emmu stone(prije sam pisao za film aloha da je to nešto najlošije odglumljeno u 21.st.).
dotična glumica iz teme radi MD i 21 i režiseri koji su uspjeli izvuči najviši nivo od nje.malo iznad prosjeka
nađe se još par glumica iz sjene koje nadglume ove popular poluproizvode s lakoćom, no to je druga tema.XDF

Zadnje uređivanje Caecus : 06.06.2017. at 21:31.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:31   #49
Jedva čekam dan kad će ljudi shvatiti da ne postoji najbolji film, glumac, glumica...
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 23:23   #50
Quote:
LaRosette kaže: Pogledaj post
Lynch fan, a tko ti je najbolji redatelj?
Mislis objektivno? Ingmar Bergman.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 07:52   #51
Objektivno
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:22   #52
Zanimljivo da niko ne spominje Stay. Dosta podcenjen psiholoski triler. Naomi tu ima malu, ali zapazenu ulogu.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:36   #53
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Meni je ona... jednostavno bezlična. Nepamtljivih crta lica, ide u pjeladu glumičica ala Diene Kruger, Jessica Biel, Jessica Alba, i tako te mile face koje brkam, idealne za Disneya i njihovu produkciju: zgodne plavušice bebaste ili pak jednostavne (presavršene) fizionomije, redovito izgledaju kao isprane verzije punokrvne glumice.
Kad si već spomenuo, tipovi poput Benicia Del Tora su likovi izrazito prepoznatljive fizionomije, facijalne ekspresije, i s takvima se lakše uživim u ulogu, jednostavno su mi u pravilu životniji.

Uostalom, davno je dokazano da nekakav je antički ideal ljepote sa simetričnim, pravilnim crtama lica u stvari dosadan i da ljudi preferiraju ono što nazivamo "simpatičnošću", dakle nešto autentično, jedinstveno, makar i jako nesavršeno, u odnosu na generički ideal ljepote. Julia Roberts je najbolji primjer kako jedan random sklop dijelova lica, koji pojedinačno idu u rang najnepoželjnijih: ogromna usta, veliki, muški nos,... mogu ispasti okuugodna cjelina.

Naomi mi je poput naše Barbare Kolar: nekako idealna za kozmetičarsku industriju, s licem modela koji mogu oblikovati prema želji. I industrija to radi, oblikuje ih kako želi, dok su one same "pasivna ljepota".
S druge strane, primjer Charlize Theron mi je suprotan: žena-model, koja je shvatila da s takvom "neutralnom" fizionomijom može sama upravljati, a ne biti samo lutka, pa je proizvela neke prilično različite uloge.

Sva ova tirada, gdje sam glumicu sveo na razinu pojave, osobne ljepote, je upravo zato jer mislim da si ti u stvari opčinjen upravo time, pa je, pomalo na silu, želiš ugurati u najbolje glumice. Izbor najljepše bi za nju bio primjereniji, a ja opet preferiram tipove poput Claire Forlani, Cate Backinsale, Charlize...

Glumački: Mulholland korektno, iako meni tek pratnja Lauri Harring (jebiga, meni je ova veća faca sve da glumi stup), 21 gram opet tek korektno... ili ima nesreću da u filmovima naleti na toliko jače karaktere i face, pa ispadne tek lijepa pratnja za zabavit oči i popunit rodnu kvotu, ili nije za prima-violinu (rek'o bi Anto Kovačević: nije za mudraca, nego za madraca...)
Joooj, Zec...
Moraću te jednom odvest na pivu i ćevape, generacijo moja...
Ušparo si mi tipkovnicu, imam računicu.

Quote:
LaRosette kaže: Pogledaj post
Dobila ju je jer je imala 4 naslova u Cannesu, 3 filma i jednu TV seriju.

Inače, Naomi Watts je korektna glumica, bolja od Monice Bellucci.
A bogami neki čudaci tvrde da je bolja i od Damira Markovine...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:45   #54
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
nedavno kada sam pogledao Christine pronašao sam najbolju izvedbu novije glumice.takva izvedba satra overrated jlawrence i emmu stone(prije sam pisao za film aloha da je to nešto najlošije odglumljeno u 21.st.).
Kad kažeš Christine misliš na ovo?

Alohu ću morat škicnut kad je ovako fino izreklamirana
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:29   #55
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Ja pre neki dan gledao Birdmana. Film je glup, ali ona u ono malo scena sto se pojavljuje je fantasticna. Da je bila malo vise u filmu, mozda bi mi bio zanimljiv.
Da, nažalost talenti završavaju ponekad u lošim filmovima.
Al Pacino u Jack and Jill.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:06   #56
Nemam pojma koji je njen najbolji film jer jako volim Eastern Promises film... Mozda Mulholland Drive, ako vec moram da biram.

Ne znam kako da se izrazim a da ne zvuci glupo ali, po mom misljenju, njena najveca "mana" je sto jeste ona jako, jako lepa zena ali izgleda kao najobicnija plavusa iz komsiluka. Nije prepoznatljiva...

I sama je rekla da je bilo bezbroj situacija da su je ljudi, tj fanovi zamolili da ih slika sa njenim bivsim suprugom L. Schreiberom dok nju nisu ni prepoznali.

Ali, generalno gledano, glumica vrhunskog hvaliteta.

Sent from mTalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:26   #57
21 Grams!
JustPassingBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:57   #58
Meni je ona... štajaznam, ljepuškasta i neloša glumica, ali to je otprilike to.
Nije da mi je bezlična kao nekima, ne moram guglat tko je svaki put kad gledam film u kojem glumi ali nije da ću samo zbog nje gledati film, kao što npr. gledam zbog Charlize.


Najviše je se sjećam iz Kruga gdje mi je bila solidna, a MD i 21 gram sam gledala toliko davno da sam i zaboravila da ona tamo glumi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 16:55   #59
Quote:
JustPassingBy kaže: Pogledaj post
21 Grams!
Remek- delo!
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 22:00   #60
Znam da je ovo tema za njene filmove no svima vam moram preporuciti njenu seriju Gypsy. Odlicna psiholoska drama sa pomalo elementima misterije. Naomi je pokidala ulogu.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.