Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 00:10   #41
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Pa realno ne treba ti jer imaš IT Cosmetics Naturally Pretty, pitanje je samo ima li UD Ultimate Basics u sebi nijanse koje bi ti popunile neke rupe u kolekciji, za neke lookove? A ukoliko je tih nijansi manje od pola palete, onda kupi single sjenila koja su dupeovi, inače ćeš imati ogromnu paletu punu duplića

Ili prodaj It Cosmetics kad kupiš ovu i tako nećeš imati duplića

Mislim da me ne ide odgovaranje
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Ako misliš da će biti dupe, ne kupuj. Ja ne bih. Kratko i jasno. Kad potrošiš IT Cosmetics, uzmi UD, a do tad možda izađe i nešto zanimljivije.
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Slazem se s curama, ja masu puta tako pozelim kupiti neku paletu od Zoeve i onda skuzim da sve nijanse koje mi se svidjaju vec imam u kolekciji.
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Julee, ne treba ti paleta ako si vec u tim tonovima.
I ja sam se ogranicila po tom pitanju i razdijelila one duplice i koje ne koristim.

Inace, jel mi treba zoeva paleta ona neka s prljavo rozim/sivo/smedjim tonovima? Kakve su zoeva palete uopce po pitanju postojanosti? Te nijanse me kopkaju pa ne znam da li uopce narucivati Zoevu ili jednostavno uloviti negdje samo pojedine nijanse.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
hvala djevojke,nisam kupila

ali sam svejedno potrošila toliko na saleu u Sephori

Angelss ja sam imala Zoevinu En taupe, proslijedila sam je
po meni nekoliko kopalja ispod Urban Decaya, nije mi se dobro blendala i šta god bi s njom napravila izgledala je nekeko nedorečeno i flekavo
(možda je do mene jer ja nisam neki stručnjak za šminkanje, a i razmazila sam se (po meni) boljim sjenilima)
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 01:17   #42
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
hvala djevojke,nisam kupila

ali sam svejedno potrošila toliko na saleu u Sephori

Angelss ja sam imala Zoevinu En taupe, proslijedila sam je
po meni nekoliko kopalja ispod Urban Decaya, nije mi se dobro blendala i šta god bi s njom napravila izgledala je nekeko nedorečeno i flekavo
(možda je do mene jer ja nisam neki stručnjak za šminkanje, a i razmazila sam se (po meni) boljim sjenilima)
Potpisujem, ja sam nedavno uzela naturally yours i isto nisam zadovoljna. Nisam ni ja ekspert ali mogu prepoznati što valja i što ne, sa UD bazom ispod je nemoguće izblendati kojim god kistom probala, nešto je bolje bez baze ali opet nije to to. Meni su bolja i neka daleko jeftinija sjenila.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 04:13   #43
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
hvala

ajme sta je iritantna, stisala, premotala do palete, zatvorila
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 05:12   #44
meni je problem u ud bazi. baza prek koje se bas tesko blenda meni. puno je bolja too faced ili ova koju sad koristim od milanija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:12   #45
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
hvala djevojke,nisam kupila

ali sam svejedno potrošila toliko na saleu u Sephori

Angelss ja sam imala Zoevinu En taupe, proslijedila sam je
po meni nekoliko kopalja ispod Urban Decaya, nije mi se dobro blendala i šta god bi s njom napravila izgledala je nekeko nedorečeno i flekavo
(možda je do mene jer ja nisam neki stručnjak za šminkanje, a i razmazila sam se (po meni) boljim sjenilima)
Nadam se slikama ulova i nadam se da ce u beogradskoj biti sale kao u Malmu
Muci me bas en taupe i vec bi ja nju rjesila ali sam se zbog sobaricinog dojma neckala. Vidjet cu uzivo paletu pa procijeniti ali negativni komentari od strane vas dvije su me bas pokolebali i odgovaraju me od kupnje.
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Potpisujem, ja sam nedavno uzela naturally yours i isto nisam zadovoljna. Nisam ni ja ekspert ali mogu prepoznati što valja i što ne, sa UD bazom ispod je nemoguće izblendati kojim god kistom probala, nešto je bolje bez baze ali opet nije to to. Meni su bolja i neka daleko jeftinija sjenila.
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
meni je problem u ud bazi. baza prek koje se bas tesko blenda meni. puno je bolja too faced ili ova koju sad koristim od milanija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam skuzila da sam daleko sretnija bez ikakve baze a sjenila koja koristim su iznimno postojana i trajna pa me nekako ni ne dira to koristenje ili nekoristenje baze.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 09:34   #46
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nadam se slikama ulova i nadam se da ce u beogradskoj biti sale kao u Malmu
Muci me bas en taupe i vec bi ja nju rjesila ali sam se zbog sobaricinog dojma neckala. Vidjet cu uzivo paletu pa procijeniti ali negativni komentari od strane vas dvije su me bas pokolebali i odgovaraju me od kupnje.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
u pravu si, najbolje je da vidiš uživo

nisam sigurna da cu uspjeti uvdje staviti jer me zeza tinypic , ali uzela sam nekoliko Nails inc lakova , uključujući i dugo željeni Baker Street te nekoliko mini sephorinih paletica (nešto za sebe,nešto za poklone) po 30 SEK
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:16   #47
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
u pravu si, najbolje je da vidiš uživo

nisam sigurna da cu uspjeti uvdje staviti jer me zeza tinypic , ali uzela sam nekoliko Nails inc lakova , uključujući i dugo željeni Baker Street te nekoliko mini sephorinih paletica (nešto za sebe,nešto za poklone) po 30 SEK
Vidjela sam na ig stalak i raspametila se, mogu misliti kako je bilo pokusati odoljeti uzivo

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:26   #48
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
meni je problem u ud bazi. baza prek koje se bas tesko blenda meni. puno je bolja too faced ili ova koju sad koristim od milanija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
U pravu si, ud baza je nekako ljepljiva, ali zato stvarno drzi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 11:25   #49
Ne znam zelim li da me nagovorite ili odgovorite
Lrp effeclar duo +, klackam se izmedu da i ne. Citala sam hrpu recenzija i tu i po blogovima. Neki kazu da im je jednako ucinkovit kao stara verzija, nekima samo sjedne na lice i ne napravi nista, nekima cak izazove jos veci nered. Nisam isprobala stariju verziju ali citam da su svi bili odusevljeni. Ova (+) verzija u sastavu ima salicilnu kiselinu puno nize na popisu i vise silikona od starog effeclara duo
Opcija B je skintegra clarion (zvuci savrseno i uzet cu ga sigurno nekad) ali onda moram cekat par tjedana dok ga dostave a koza mi je stvarno kriticno i PC exfoliant koji sam dosad koristila je pri samom kraju
Vuce me naravno to sto je nekima i ta duo (+) verzija jednako ucinkovita ali nisam sigurna kako bi mi lice reagiralo na toliko silikona. Vrijedi li riskirati?
Bendera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:40   #50
da li mi treba babyliss curl secret?

imam remington četku za ravnanje


i imam babyliss četkofen (koja je sirota stvarno odradila svoje i četka je skoro pa strgana, nema zamjenskog elementa).


i zato razmišljam o babyliss koju bi koristila naizmjence po volji jer moram uskoro zamijeniti ovaj četkofen. nekad ravna kosa, nekad beachy waves.
jel' imate, jeste li koristile, jel' vrijedi te novce i ima li efekta?
ovo je vapaj: nagovori me!


p.s. ili da ponovno uzmem četkofen kad bude vrijeme??? ili možda ima neka bolja alternativa ovom curl secretu?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 17:16   #51
Quote:
Bendera kaže: Pogledaj post
Ne znam zelim li da me nagovorite ili odgovorite
Lrp effeclar duo +, klackam se izmedu da i ne. Citala sam hrpu recenzija i tu i po blogovima. Neki kazu da im je jednako ucinkovit kao stara verzija, nekima samo sjedne na lice i ne napravi nista, nekima cak izazove jos veci nered. Nisam isprobala stariju verziju ali citam da su svi bili odusevljeni. Ova (+) verzija u sastavu ima salicilnu kiselinu puno nize na popisu i vise silikona od starog effeclara duo
Opcija B je skintegra clarion (zvuci savrseno i uzet cu ga sigurno nekad) ali onda moram cekat par tjedana dok ga dostave a koza mi je stvarno kriticno i PC exfoliant koji sam dosad koristila je pri samom kraju
Vuce me naravno to sto je nekima i ta duo (+) verzija jednako ucinkovita ali nisam sigurna kako bi mi lice reagiralo na toliko silikona. Vrijedi li riskirati?
Meni je Duo + napravio nered i ostavljao neki zagušjivi film na koži. Moje lice inače ne reagira dobro na silikone, potrajalo je dok to nisam primijetila, a ovoliko njih nije moglo podnijeti nikako. Tako da - moj glas ide Skintegri ili PC.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 17:18   #52
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Osobno nemam nijednu, ali za tu lovu (oko 300 kn je cini mi se) radije bih uzela 10 drugih prije Balma. Meni su osobno njihove palete preobicne i premat, puno neutralnih nijansi kojima mi fali ono nesto za kompletan look. Kvaliteta mi se ne cini upitna, ali ima mi puno kompletnijih paleta za toliko ili manje novaca (npr. bilo koja Naked paleta, Morphe, Anastasia Beverly Hills, a kod nas dostupne i vrlo povoljne i kvalitetne Sleek- ove mozes kupit 4 za jednu The Balm itd). Naked, ABH i Morphe mozes naruciti online (feelunique, Beauty Bay, cultbeauty). Ne znam, to je samo moje misljenje.
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
kao strastveni kolekcionar paleta evo najiskrenije ne treba ti, danas sam ih baš gledala u Mulleru i fkt nisu vrijedne toliko novca... ok pigmentirane su ali same po sebi ne vrijede 200+kn, pre praškaste, pre slične i pre dosadne za te novce možeš puno bolje proći i što se tiče kvalitete i dizajna
Hvala,ipak mislim da neću uzeti.

Za sleek sam negdje pročitala da također nisu nešto najbolje palete. Sad više ne znam ni što da mislim.

Odlučila sam da ne želim više bacati novce na palete koje ne vrijede jer ću radije izdvojiti novac za jednu koja će mi služiti i koja je kvalitetna i dugotrajna.

Sada sam u potrazi.

Sviđaju mi se te popularne narančaste i roskaste nijanse ali bih radije da ima miks svega i neutralnih za kad nisam raspoložena
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 17:32   #53
Meni je sleek paleta jako fina. Puno kombinacija se može iz nje izvući, pigmentirana je i nema fallouta.
Cjenovno je pristupačna i ima unutra i shimmery i mat sjenila.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 17:44   #54
http://www.sleekmakeup.com/eu/sunset...divine-palette
ova mi se jako sviđa! Ima li ju tko?

Sve ostale su mi pomalo dosadne tj.već viđeno.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:17   #55
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
http://www.sleekmakeup.com/eu/sunset...divine-palette
ova mi se jako sviđa! Ima li ju tko?

Sve ostale su mi pomalo dosadne tj.već viđeno.
Tebi bi se ova svidjela. http://www.itstylemakeup.com/index.p...oducts_id=1301

Neki dan sam ju swatchala u ducanu, bas je jako pigmentirana. Dodje 109 kn. Vi isto imate taj dućan ako si iz Zg. Nijanse su puno toplije i tamnije nego na webu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:27   #56
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Hvala,ipak mislim da neću uzeti.

Za sleek sam negdje pročitala da također nisu nešto najbolje palete. Sad više ne znam ni što da mislim.

Odlučila sam da ne želim više bacati novce na palete koje ne vrijede jer ću radije izdvojiti novac za jednu koja će mi služiti i koja je kvalitetna i dugotrajna.

Sada sam u potrazi.

Sviđaju mi se te popularne narančaste i roskaste nijanse ali bih radije da ima miks svega i neutralnih za kad nisam raspoložena

mene je Sleek ugodno iznenadio, na forumu sam uzela baš ovu http://www.sleekmakeup.com/eu/oh-so-...-oh-so-special i to što si rekla - super kombo narančasto/roskastih i neutralnih, plus super pigmentirane i nema fallouta lako se bledanju i dok sad pišem ove pohvale shvaćam da mi ipak treba još jedna
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:27   #57
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Tebi bi se ova svidjela. http://www.itstylemakeup.com/index.p...oducts_id=1301

Neki dan sam ju swatchala u ducanu, bas je jako pigmentirana. Dodje 109 kn. Vi isto imate taj dućan ako si iz Zg. Nijanse su puno toplije i tamnije nego na webu.
Morala bih vidjeti uživo. Ja prvi put čujem za ovu marku,gdje se nalazi taj dućan?


http://www.nellandjude.com/palette-it-style-make-up/

Našla sam veće slike tu i moram priznati da mi se čak i sviđa,pogotovo te ciglaste nijanse. Četvrta,peta i šesta nijansa su mi dosta slične sa Makeup Revolution 3 paletom,koju imam iako me sad prvo zanima kakva je uživo.
Hvala na prijedlogu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:31   #58
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
mene je Sleek ugodno iznenadio, na forumu sam uzela baš ovu http://www.sleekmakeup.com/eu/oh-so-...-oh-so-special i to što si rekla - super kombo narančasto/roskastih i neutralnih, plus super pigmentirane i nema fallouta lako se bledanju i dok sad pišem ove pohvale shvaćam da mi ipak treba još jedna
Joj cure imam osjećaj da ćete me na svašta nagovorit

Morat ću u pohod dućanima,složio se moj novčanik ili ne
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:33   #59
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Morala bih vidjeti uživo. Ja prvi put čujem za ovu marku,gdje se nalazi taj dućan?


http://www.nellandjude.com/palette-it-style-make-up/

Našla sam veće slike tu i moram priznati da mi se čak i sviđa,pogotovo te ciglaste nijanse. Četvrta,peta i šesta nijansa su mi dosta slične sa Makeup Revolution 3 paletom,koju imam iako me sad prvo zanima kakva je uživo.
Hvala na prijedlogu.
To je neka talijanska marka koja ima ducan slican KIKO-u, furaju se na MAC s pakiranjem. Nisam nista probala osim u ducanu, ali ne cini mi se lose. Kazem, paleta je stvarno pigmentirana, a sad za trajnost ne znam. Imas dosta recenzija na you tubeu, ali su na talijanskom. Ne znam gdje je u Zg taj ducan, ali prodavacica mi je rekla da osim Rijeke imaju ducan u Zg i St.

Edit: imaju stranicu na fejsu pa skicni.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:37   #60
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
To je neka talijanska marka koja ima ducan slican KIKO-u, furaju se na MAC s pakiranjem. Nisam nista probala osim u ducanu, ali ne cini mi se lose. Kazem, paleta je stvarno pigmentirana, a sad za trajnost ne znam. Imas dosta recenzija na you tubeu, ali su na talijanskom. Ne znam gdje je u Zg taj ducan, ali prodavacica mi je rekla da osim Rijeke imaju ducan u Zg i St.

Edit: imaju stranicu na fejsu pa skicni.
Gdje se nalazi ta trgovina u Rijeci , navodno su im i olovke za usne odlične.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.