Rezultati 2. dana (5. kolovoza, subota):
- [2/44] Bacanje diska (M)/ FINALE: 1. Gudžius (LTU), 2. Ståhl (SWE), 3. Finley (USA), 4. Dacres (JAM), 5. Małachowski (POL), 6. Harting (GER)
- 21:05 [3/44] Skok u dalj (M)/ FINALE: 1. Manyonga (RSA), 2. Lawson (USA), 3. Samaai (RSA), 4. Menkov (RUS), 5. Massó (CUB), 6. Yuhao (CHN)
- [4/44] 10,000 m (Ž)/ FINALE: 1. Ayana (ETH), 2. Dibaba (ETH), 3. Tirop (KEN), 4. Nawowuna (KEN), 5. Krumins (NED), 6. Infeld (USA)
- [5/44] 100 m (M)/ FINALE: 1. Gatlin (USA), 2. Coleman (USA), 3. Bolt (JAM), 4. Blake (JAM), 5. Simbine (RSA), 6. Vicaut (FRA)
- Bacanje kugle (M)/ kvalifikacije: 7. Stipe ŽUNIĆ (CRO) => finale, 14. Filip MIHALJEVIĆ (CRO) => bez finala, 21. Mesud PEZER (BIH) => bez finala, 32. Hamza ALIĆ (BIH) => bez finala
- 400 m (M)/ kvalifikacije: 36. Luka JANEŽIČ (SLO) => bez finala
- 800 m (M)/ kvalifikacije: 21. Amel TUKA (BIH) => bez finala, 39. Astrit KRYEZIU (KOS) => bez finala
Ostali (i kompletni) rezultati:
LINK
TABLICA (1-6. mjesto) (5/44):
01.) 01 - 02 - 01 - 00 - 00 - 01 SAD
02.) 01 - 01 - 00 - 00 - 01 - 00 Etiopija
03.) 01 - 00 - 01 - 00 - 01 - 00 JAR
04.) 01 - 00 - 00 - 00 - 00 - 00 Velika Britanija
05.) 01 - 00 - 00 - 00 - 00 - 00 Litva
06.) 00 - 01 - 00 - 00 - 00 - 00 Uganda
07.) 00 - 01 - 00 - 00 - 00 - 00 Švedska
08.) 00 - 00 - 02 - 02 - 00 - 01 Kenija
09.) 00 - 00 - 01 - 02 - 00 - 00 Jamajka
10.) 00 - 00 - 00 - 01 - 00 - 00
Rusija
11.) 00 - 00 - 00 - 00 - 01 - 00 Poljska
12.) 00 - 00 - 00 - 00 - 01 - 00 Nizozemska
13.) 00 - 00 - 00 - 00 - 01 - 00 Kuba
14.) 00 - 00 - 00 - 00 - 00 - 01 Njemačka
15.) 00 - 00 - 00 - 00 - 00 - 01 Kina
16.) 00 - 00 - 00 - 00 - 00 - 01 Francuska
...
Hrvatska:
- 14. mjesto (1x): Filip MIHALJEVIĆ (bacanje kugle)
Srbija:
- 22. mjesto (1x): Amela TERZIĆ (1500m Ž)
- 23. mjesto (1x): Lazar ANIĆ (Skok u dalj M)
Slovenija:
- 15. mjesto (1x): Tina ŠUTEJ (Skok s motkom Ž)
- 36. mjesto (1x): Luka JANEŽIČ (400m)
Bosna i Hercegovina:
- 21. mjesto (2x): Mesud PEZER (bacanje kugle), Amel TUKA (800m)
- 32. mjesto (1x): Hamza ALIĆ (bacanje kugle)
Kosovo:
- 39. mjesto (1x): Astrit KRYEZIU (800m)
Današnji program (6. kolovoza, nedjelja):
11:00 Sedmoboj - skok u dalj (Ž)/ (5/7)
11:05 3000 m sa zaprekama (M)/kvalifikacije
11:40 Skok s motkom (M)/ kvalifikacije - grupa A i B/ Ivan HORVAT (HRV)
11:55 Maraton (M)/ FINALE/ Rok PUHAR (SLO)
12:05 400 m s preponama (M)/ kvalifikacije
12:45 Sedmoboj - koplje (Ž)/ skupina A (6/7)
12:55 400 m (Ž)/ kvalifikacije/ Tamara SALAŠKI (SRB), Anita HORVAT (SLO)
14:00 Sedmoboj - koplje (Ž)/ skupina B (6/7)
14:15 110 m s preponama (M)/ kvalifijacije/ Milan RISTIĆ (SRB)
15:00 Maraton (Ž)/ FINALE/ Bojana BJELAJAC, Matea MATOŠEVIĆ, Nikolina STEPAN (HRV), Teodora SIMOVIĆ (SRB)
------------------------------------------------
20:00 Skok s motkom (Ž)/ FINALE
20:05 Bacanje koplja (Ž)/ kvalifikacije - skupina A/ Sara KOLAK (HRV
20:10 100 m (Ž)/ polufinale
20:40 400 m (M)/ polufinale
21:10 110 m s preponama (M)/ polufinale
21:30 Bacanje koplja (Ž)/ kvalifikacije - skupina B/ Martina RATEJ (SLO)
21:35 Bacanje kugle (M)/ FINALE/ Stipe ŽUNIĆ (HRV)
21:40 Sedmoboj - 800 m (Ž)/ (7/7)
22:15 800 m (M)/ polufinale
22:50 100 m (Ž)/ FINALE