Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 20:23   #1
Novi moderatori na Turizmu

Dragi nasi forumasi,

Opal Zg i Intermezzo su se odlucili brinuti za vas od sad pa nadalje. Ovo je mjesto gdje im mozete pozeljeti dobrodoslicu.

Nica i ja cemo tu biti jos neko vrijeme, da im pomognemo dok se malo ne uigraju.

Budite dobri prema njima i uzivajte u pdfu.

__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:49   #2
Dobrodosli :klap:

Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:19   #3
Hvala, hvala...

Prva lekcija koju idem naučiti je kako se banira!




(ma zezam se, neće valjda biti potrebe za baniranjima...)
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:43   #4
Dobrodosli!:klap:
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:35   #5
lijep pozdrav svima i hvala na dobrodošlici... osobno sam više fokusirana na dio koji se odnosi na HR turizam jer sam i sama iznajmljivač, ali nije da nisam vidjela svijeta i nije da ne čitam i glavni topic


molim da do kraja vikenda budete posebno dobri dok pišete na Turizmu, jer ja sam plavuša kojoj treba malo više da polovi alate i tehnikalije
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:25   #6
Dobro došli :klap:

Koliko vidim iz vaših odgovora osnovno zaduženje vam je baniranje. Što je u načelu jadno.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Das Leben ist zu kurz, um schlechten Wein zu trinken

Život je prekratak da bi pio loše vino
marioxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:44   #7
Dobrodošli
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 03:18   #8
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Dobro došli :klap:

Koliko vidim iz vaših odgovora osnovno zaduženje vam je baniranje. Što je u načelu jadno.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ne znam baš gdje si vidio da nam je osnovno zaduženje baniranje, ja jesam spomenuo baniranje ali to je bilo više iz čiste zajebancije, što sam u istom postu i naveo.

Lijep pozdrav!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 05:22   #9
sad bu me opal izbnirala za sve offtopice ...
kutak za banirane, dolazim
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:41   #10
čestitke izabranim moderatorima !

Osobno sam jako zadovoljan odabirom Opal jer je ona jedna od iznajmljivaća nove generacije koja koliko vidim iz pisanja uspješno balansira između svojeg zadovoljstva i zarade i zadovoljstva gosta
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 15:22   #11
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Dragi nasi forumasi,

Nica i ja cemo tu biti jos neko vrijeme, da im pomognemo dok se malo ne uigraju.
primijetili smo.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:42   #12
Sjedim u Admirals Lounge-u u Dallasu, pijem pivce, i uživam u svojem prvom moderatorskom čekanju na slijedeći avion, za Tokyo. U biti, ništa se i nije promijenilo, osim što su mi nick slova crna, i stoga, "ukrast" ću ovdje Tominu Trumpiziranu inačicu "Lets make this Turizam great again!".

Prijatelji ostaju prijatelji. Povijest je tu da se iz nje uči a budućnost da se na njoj gradi!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:26   #13
Čestitala sam Opal Zg, pa čestitam i tebi (s tim da moram priznati da te baš i ne pratim , jer sam uglavnom na podforumu Hrvatska i turizam).
Good luck, ma gdje bio....
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:38   #14
Sretno
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:09   #15
Čestitam Inter! Ako netko može učiniti Turizam great again onda si to ti. Malo me čudi da si se uopće prihvatio toga ali želim ti sreću u svakom slučaju.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:11   #16
Hvala vam svima...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 22:25   #17
Quote:
gileg kaže: Pogledaj post
Čestitam Inter! Ako netko može učiniti Turizam great again onda si to ti. Malo me čudi da si se uopće prihvatio toga ali želim ti sreću u svakom slučaju.
Ne kužim. Kakva je to trešerska (instant!) parola "great again"?
Kao da je turizam ikada ovdje bio loš? Još ta izjava od tebe gileg...
Ok, možda je najgori bio kad se naveliko kmekalo za starom i odmetnutom gardom koja se velikim dijelom čini mi se vratila nazad (mod included!). Ali svakome na izbor.
Neće modovi sigurno napraviti boljim ili lošijim pdf jer je forum prvenstveno zajednica raznih ljudi i stavova, a ne privatna svojta modova ovih ili onih fela. Zato mislim da je IM neće napraviti boljom, ali niti lošijom nego što je bila prije. Mada mu želim svu sreću i da, sad kad se već primio moderiranja, dogura napokon stepenicu iznad i postane predstavnik stanara!

Uvik kontra, uvik kontra! Uvik kontra, takva sorta.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 03:35   #18
Črni, ako mogu ukratko, o ovoj poštapalici "great again"... tu mislim na to da će ovo opet biti dobro mjesto za razmjenu informacija i iskustava ali i dobro mjesto za ležernu diskusiju o svemu vezanom uz turizam.

Nemam se namjeru vraćati u prošlost jer od toga puno vajde nema. Što je bilo - bilo je, i prošlo. Odmetnuta garda se nije vratila, osim pokojeg rariteta, ali ako se budu vratili bit će dobrodošli. Ako ih bude - super, ako ne - a čuj, koga nema bez njega se mora (i može).

Jedna stvar koju neću tolerirati je - bespotrebno i prekomjerno skretanje u politiku ovdje. Kome se priča o politici - može o tome komotno na PDF-u "Politika". Naravno, politiku je nemoguće sasvim izbjegavati, i to je racionalno, stoga poneki post može i ostati no svako veće skretanje u političke vode bit će brisano.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 06:06   #19
Čestitke novim moderatorima Interu i Opal

Pretežno "visim" na podforumu hr turizam, ali znam zapratit i neke druge teme
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 08:31   #20
Čestitke i od mene.
Intermezzo - čovjek čiji bi život htjelo živjeti 90 % forumaša na turizmu (malo besramnog ulizivanja )

Sretno i tebi Opal - želim ti košaru čeličnih živaca
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.