Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2008., 11:48   #61
ej ljudi,
idem u sydney u 7 mjesecu, kakvo je vrijeme onda tamo, šta treba vidjet, kako do i kolko daleko je pustinja...
ima šta za vidjet u broken bayu?

jel se može kupat u 7 mjesecu?
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 10:50   #62
Koliko ja znam,zima ti počinje u 7.mjesecu!Kud baš ideš u zimu?Hehehe

Ali zime im nisu uopće jake.Temperute se kreću od min.9- 20 ili 25 C tako da mislim da ćeš se moći kupat!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 08:57   #63
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam,zima ti počinje u 7.mjesecu!Kud baš ideš u zimu?Hehehe

Ali zime im nisu uopće jake.Temperute se kreću od min.9- 20 ili 25 C tako da mislim da ćeš se moći kupat!
svjetski dan mladih, bit ćemo tamo 3 tjedna
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:24   #64
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
svjetski dan mladih, bit ćemo tamo 3 tjedna
Tamo će bit i papa,mladi,neokatekumeni
ja sam u neokatekumenskoj zajednici,ali neću ić
inače,u sydneyu npr. je prosječna temperatura u srpnju 15°C
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 09:04   #65
C.C.C.P.agent001 koliko vas kosta put? Čula sam da je jako povoljno!?!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 09:16   #66
nekih 12.000 kuna ili točnije 2700aud + nekih 300 ili 400$ (za klopu, smještaj, i javni prijevoz) u tjednu kad će papa doć...

oni koji su se prijavili još prošle godine njih je nešto jeftinije ispalo
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 09:11   #67
Wow! Super povoljno s obzirom koliko inače košta karta,a da ne pričam o smještaju, prijevozu itd.itd.

I ja bi išla, ali mi u 7.mjesecu dolazi rodbina iz Australije u Hrvatsku, pa nebi bila fora da oni dođu tu, a ja odem tamo.

Šta je sa ostalima koji su bili u Australiji?Nitko se nebi ni javio kako je bilo...
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:05   #68
Bok,ja sam bio u Australiji oko Nove godine i bilo mi je pre dobro.Inače sam kartu kupio još prije ljeta pa me došla koštati oko 9400kn.Bijah u Melbourne i mogu vam reči da sam se oduševio tim gradom.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 11:58   #69
Samo 9400??Pametno! Ja sam platila svoju skoro 15000!Užas!

Kada sam došla u agenciju kupiti karte, žena s kojom sam se prije dogovarala je bila na godišnjem,pa me ova druga pitala da li znam koliko te karte koštaju i da li sam sigurna hoću li ih kupit! Ako su njoj bile skupe koja radi u agenciji,onda znam da sam izvalila previše novaca,ali mi nije žao.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 15:33   #70
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
ej ljudi,
jel se može kupat u 7 mjesecu?
I ja sam bio u 7.mj. u Sydneyu i kupao se. Bilo je ok 25C vani a slična i temperatura mora. Tako izgleda zima u Sydneyu.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:42   #71
Btw ja sam si planirao put god.dana unaprijed zbog posla.Kartu sam kupio još u svibnju i zato me došla toliko jeftinije.Inače je oko N.god. navala pa su zato i karte onda skuplje.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 23:12   #72
BOk! Za nekoliko mjeseci trebala bih otići u Australiju, no može li mi netko reći da li mi se više isplati kupiti kartu što prije ili kako već, koliko unaprijed moram nabaviti vizu ??? Nisam nikad bila avionom tako da nisam baš puno informirana o tome.
pina colada is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 09:03   #73
Kartu kupi što prije.Nemoj da prođeš kao ja.Ja sam rezervirala kartu 5 mjeseci prije puta i dobila sam valjda najskuplju kartu, jer su sve "povoljne" bile rasprodane.

Vizu možeš tražiti prije kupnje karte.Ustvari, to se tako i radi, ali nije obavezno.Ja sam prvo kupila kartu, jer nisam imala gotovu putovnicu za vizu,pa sam morala čekati dok putovnica nije bila gotova i onda sam tek tražila vizu.Mali rizik, ali vizu sam hvala Bogu dobila.

Kada točno ideš i koliko ostaješ?
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 11:55   #74
Quote:
pina colada kaže: Pogledaj post
BOk! Za nekoliko mjeseci trebala bih otići u Australiju, no može li mi netko reći da li mi se više isplati kupiti kartu što prije ili kako već, koliko unaprijed moram nabaviti vizu ??? Nisam nikad bila avionom tako da nisam baš puno informirana o tome.
Ukoliko se nisi odlučila za neki turistički aranžman, a po postu ne izgleda tako, onda se aviokarta ne kupuje u agenciji. Mislim, dođeš u neku agenciju i zatražiš kartu. Jedino ako ti nije stalo koliko ćeš platiti.

Ne znam koliko imaš godina, ali zapravo, nije bitno, ali treba malo proguglati i nađe se svaša.

http://www.sta-zagreb.com/avio-karte/q/destinacija/SYD
Nazovi ih i oni će ti poslati ponudu.
Ulix također ima vrlo povoljne karte ....

Maloprije pronašla za 1000 eura od Beča do Sydneya, na stranicama China airlinesa...ili singapore airlines (najluksuzniji avioprijevoznik) za 1400...

I kupuj što prije.
ZEUSICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 14:18   #75
Bratić mi je prije par dana javio da se ženi početkom 8. mjeseca. Poslao mi je pozivnicu za vjenčanje te očekuje da dođem kako sam mu obećala stoga sam se počela informirati o putovanju. Ako uspijem ispuniti obećanje onda ću najvjerovatnije ostati oko mjesec dana. Oduvijek sam govorila
kako ću ići, ići pa evo sad mi se pruža prilika...drž'te mi fige da idem jer koliko sam pročitala i vama je bilo prekrasno

E stvarno hvala vam za svjete!
pina colada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 09:10   #76
Pina colada baš ti zavidim!Ma ja svima zavidim koji imaju priliku otići tamo i sigurna sam da ćeš imati time of your life!Hehe

Ajd javi kada kupiš kartu i koliko si ju platila.A kada se vratiš...obavezno dojmovi!

Zeusice...ove karte su super povoljne ja sam svoju platila oko 15 000 kuna.Užas!Ali ne žalim ni kune, jer sam ja tamo isto imala time of my life!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:57   #77
Mene je nekako strah Australije zbog zmija
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 15:18   #78
hej, hej, evo upravo procitala sta je do sada napisano... Evo da se pridruzim kometarima o cijenama avionskih karata prema Sydney-u. Idem u Sydney isto na dan mladih, svoju sam kartu kupila putem jedne njemacke agencije, jos u 2.mjesecu i prosla dosta jeftino. Stranica je: www.high-fly.de A do njem. cu germanwingsom. Letim Singapore airlinesom Frankfurt-Singapur-Sydney- Brisbane - Singapur - Frankfut za 1190 eura znaci kojih 9000kn.
zlocko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 13:38   #79
Zlocko2 toliko su nekako i moji roditelji platili kartu.Mislim (ispravite me ako griješim) da cijena i je takva cca 9000 KN, izuzev ako ideš u vrijeme sezone kao i ako kasno rezerviraš kartu kao npr. ja.
Ja sam ipak tamo bila u ljeto(njihovo ljeto) kada je sezona+ doček nove godine i Božić.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 14:29   #80
S time da se mogu naci i jeftinije katre, naravno ..... da sam kupila kartu ranije, jos bi bila jeftinija ali vec su neki forumasi komentirali da je turbo jeftina za Singapopre airlines. Joj jos malo pa idem na put.....putovanje mi zapocinje 16.6. ah......
zlocko2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.