Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 17:14   #3221
Quote:
leeloo0412 kaže: Pogledaj post
sto vam se cini ovaj sat?meni je predobar!
http://www.christ.de/product/8455953...076/index.html
Svi od Korsa su mi divni.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:25   #3222
Čitao sam o Invicti već dosta, uglavnom ili se hvali ili pljuje.
Frend mi je davno piknuo jedan russian diver oko 700eura iskeširao skeleton verziju te mi se jako svidio.
Nisam vidio bolji sat od tih skeleton verzija 1088, 1091..
A kako volim satove preko 50mm te gledam isključivo izgled, odlučio sam si i ja pokloniti jednu skeleton verziju i još koji model na baterije kad odlučim jer svi russian diveri mi opasno izgledaju

Uglavnom sam skužio da sada ubacuju kineske swiss movement mehanizne ali je cijena ultra povoljnija.

http://www.amazon.com/Invicta-1088-M.../dp/B004V96NVQ ,
http://www.amazon.com/Invicta-1091-M...pd_sbs_watch_1 ,

ili ebay
http://www.ebay.com/itm/Invicta-Mens...40933531196%26

i zanima me sljedeće. Na amazonu ti satovi koštaju 145$ sa free shippingom.
Dok na ebayu se prodaju po 200+ sa shippingom, nekad na biddanju pređu i 250$ sa shippigom, te mi nije jasna tolika razlika u cijeni. Jer licitiranjem bi trebala biti manja cijena. Evo sada za 4h istiće jedna licitacija i trenutno je na oko 200 sa shippingom.
Pa me zanima to bi sve trebala biti jednaka kvaliteta, tj identični satovi, zašto onda ljudi ne kupuju na amazonu za manju cijenu?

Te postoji li mogućnost s amazonom da pošalju u koverti običnom poštom kako bi se izbjegla carina, što se mene tiće može i bez kutije, u nekakvoj duploj koverti, tako bi se dogovorio s nekim preko ebaya, ali su neobično veće cijene:/
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 15:31   #3223
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Gdje u Zagreb ima kupiti Marc Jacobs satova?(ako ima)
i mene zanima...hitno...može i Slovenija...
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 01:05   #3224
Quote:
frogi kaže: Pogledaj post
i mene zanima...hitno...može i Slovenija...

ima u captol centru, tendeze na katu odmah desno. tj trebalo bi biti u svim njihovim ducanima, pa skicni na netu gdje ih ima i provjeri modele.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 21:32   #3225
Može li mi netko staviti tko ima original ovakav sat da mi poslika odozada, ali da se vidi sve detaljno da vidim kako treba izgledati original da usporedim jedan sat?
I zanima me ima li original guess sat na metalnoj kopči (na narukvici onoj čeličnoj) ispisano guess?
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 22:23   #3226
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
I zanima me ima li original guess sat na metalnoj kopči (na narukvici onoj čeličnoj) ispisano guess?
Ima

orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:40   #3227
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Ima

Hvala. Zabrinuta sam jer sam dečku kupila sat u watch centru u importaneu, dala hrpu para i sad vidim da na kopči piše steel samo. Kupila sam prije dvije godine i piše da je vodootporan i kupao se s njim i dalje radi. Jedino zabrinjava što je neko vrijeme bilo kao magla, para s unutarnje strane stakla. Zbilja zabrinjavajuće. Unatoč tome, sve radi. A jel ti piše što osim onog njihovog znaka iza (na poleđini sata) i ono japan mov't (tako nešto)?
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 16:28   #3228
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Hvala. Zabrinuta sam jer sam dečku kupila sat u watch centru u importaneu, dala hrpu para i sad vidim da na kopči piše steel samo. Kupila sam prije dvije godine i piše da je vodootporan i kupao se s njim i dalje radi. Jedino zabrinjava što je neko vrijeme bilo kao magla, para s unutarnje strane stakla. Zbilja zabrinjavajuće. Unatoč tome, sve radi. A jel ti piše što osim onog njihovog znaka iza (na poleđini sata) i ono japan mov't (tako nešto)?
Trenutno nemam taj sat na ruci, pa ti pogledam i javim kad dođem kući s posla. Ovaj moj je star 2 godine također. Ali ako si kupila u Watch Centru, vjerujem da je sve ok. U svakom slučaju, javim ti.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 23:25   #3229
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Hvala. Zabrinuta sam jer sam dečku kupila sat u watch centru u importaneu, dala hrpu para i sad vidim da na kopči piše steel samo. Kupila sam prije dvije godine i piše da je vodootporan i kupao se s njim i dalje radi. Jedino zabrinjava što je neko vrijeme bilo kao magla, para s unutarnje strane stakla. Zbilja zabrinjavajuće. Unatoč tome, sve radi. A jel ti piše što osim onog njihovog znaka iza (na poleđini sata) i ono japan mov't (tako nešto)?
Evogac, valjda se ok vidi.

orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 10:18   #3230
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Evogac, valjda se ok vidi.

Hvala ti na trudu. Da, tako je i kod njega. Onda je valjda ok njegov.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 16:22   #3231
A što kažete na Jacques Lemans satove do nekih 200 dolara u sad-u ? valja li to šta ili je to ipak pre malo novca za normalan satic ?
malehiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 15:06   #3232
Jel znate neke američke stranice (provjerene) s povoljnim MK satovima, odnosno da imaju neka sniženja?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:20   #3233
JEL drži ko orient satove na potezu od sesveta do kvatrića, eventulano do draškovićeve pa do glavnog kolodvora ,na ruti na kojoj voze tramvaji 4 i 5?

pošto trazim automatika...ako ga nosim svaki dan kolko ce mi trajat takav sat, mislim na mehanizam ?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 23:08   #3234
Ekipa,
imam jedan sat koji bi mogao biti malo veće vrijednosti, novi bi trebao koštati cca 8000 do 10000 kn.
Švicarski sat marke Raymond Weil, serija Parsifal.
Trebao bi to nekako procijeniti i potražiti potencijalnog kupca, svakakve zamjene dolaze u obzir.
Svaka pomoć je dobor došla.

Hvala.
aaalennn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 08:46   #3235
Ja obožavam satove. Svih marki, i tipova, te ih skupljam (imam ih preko 20 vec). Neki skuplji, neki jeftini, no bitan mi je izgled nego marka.

Moja zadnja akvizicija je ovo. Mogu rec da jako lijepo izleda.

Inace pratim FB grupu World Of Watches gdje non stop stavljaju neke nove, po bagatela cijenama, pa svako tolko narucim neki.
rdj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 09:26   #3236
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Jel znate neke američke stranice (provjerene) s povoljnim MK satovima, odnosno da imaju neka sniženja?
Nisam sigurna da oni imaju neka sniženja ili akcije, ja sam mami prije 2 godine u Americi u MK outletu sat platila 170$. Dosta, s obzirom da je riječ o outletu. Tako da vjerujem da oni to baš ne snižavaju nešto posebno.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 01:02   #3237
Bok ljudi
Trebam pomoć, kupio bih si ručni sat a da nije preskup (cca 500kn +-100kn), klasičnog izgleda, po mogučnosti kožni remen, i da nije neko kinesko smeće. Ne razumijem se baš u satove i ne znam da li previše tražim. Pa ako netko zna molio bi da mi pomogne.
Hvala
__________________
"Bolje ispasti budala nego iz vlaka."
Micika97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 23:50   #3238
micika97: ; pogledaj si ovdje http://shop.dicta.hr/?fcijena=0+AND+...ech=&fatm=&sq=
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 19:32   #3239
Urar Pečanić u Ozaljskoj je skromno rečeno lopov..obično zavrtanje krune (obzirom da kruna ima sistem zavrtanja a ne stiskanja, a kako bi spriječila ulaz vode) je htio naplatiti 80 kn!!! APP a skraćivanje narukvice 40-50 kn, ovisno ''koliko će karika skinuti'' - ako ste na trešnjevci preporučam urara na početku tratinske kod cibone a nikako ne urara pečanića koji krade ljude umjesto da ima dobre preporuke i stalne klijente!!
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 14:01   #3240
pozdrav!
zna li netko koliko košta stavljanje ispalih cirkončića iz glave sata...? kupila bih jedan rabljeni,al' me ovo muči, jer fali ih par...
hvala!
__________________
ma, koga briga...
novipočetak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.