Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 18:33   #61
ma kakva kisna glista?! meni je odlican, i treba ga oprezno dozirat.
svakako ga dobro testiraj prije kupovine
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 09:34   #62
Jel ima koja cura od vas Boy a da ga više ne treba?!
Rado bih ga udomila!
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:10   #63
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
ma kakva kisna glista?! meni je odlican, i treba ga oprezno dozirat.
svakako ga dobro testiraj prije kupovine
Sad ste me zaintrigirale i ja ga hoću probati.
Gdje ga ima u ZG-u za testirati?

Za sad mi je u planu kupiti Sospiro Operu, ali imam osjećaj da bi mi se to čudo moglo svidjeti.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:42   #64
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Sad ste me zaintrigirale i ja ga hoću probati.
Gdje ga ima u ZG-u za testirati?

Za sad mi je u planu kupiti Sospiro Operu, ali imam osjećaj da bi mi se to čudo moglo svidjeti.
U Martimexu na Trgu, isključivo tamo.

Slinim za Coromandelom na drugima, ali na meni, na žalost, očajno stoji.
Kad ga stavim, bazdim kao da nemam higijenske navike, i to najblaže rečeno.
Prave su sretnice kojima dobro stoji.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:58   #65
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
U Martimexu na Trgu, isključivo tamo.
Slinim za Coromandelom na drugima, ali na meni, na žalost, očajno stoji.
Kad ga stavim, bazdim kao da nemam higijenske navike, i to najblaže rečeno.
Prave su sretnice kojima dobro stoji.
Hvala ti. Baš ću ga ići pomirisati kad dođem u Zg. Ima više mililitraža ili?
Vjerujem ti. Frendica obožava Sospiro Vivace, ja kad sam ga mrvicu špricnula imala sam osjećaj da se znojim već 5 dana na užeglom suncu i nikako da se operem. Njoj čisto dobro stoji.
Nadam se da će mi se to čudo dopasti. Kad čitam recenzije, kao da čitam o čistom zlatu...
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:30   #66
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Baš ću ga ići pomirisati kad dođem u Zg. Ima više mililitraža ili?
Vjerujem ti. Frendica obožava Sospiro Vivace, ja kad sam ga mrvicu špricnula imala sam osjećaj da se znojim već 5 dana na užeglom suncu i nikako da se operem. Njoj čisto dobro stoji.
Nadam se da će mi se to čudo dopasti. Kad čitam recenzije, kao da čitam o čistom zlatu...
evo, njuškam ga na bloteru i malo je muškasto gust - na koži mi je miks shalimara i angela
75 ml je 1100 kn a 200 ml 2150 kn
nakon 15.10. dolazi ono čega trenutno nemaju (na ekskluzivce mislim)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:35   #67
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
evo, njuškam ga na bloteru i malo je muškasto gust - na koži mi je miks shalimara i angela
75 ml je 1100 kn a 200 ml 2150 kn
nakon 15.10. dolazi ono čega trenutno nemaju (na ekskluzivce mislim)
p.s. i meni je Opera bila mrak ali me je osim cijene udaljilo to što mnoge podsjeća na Ange ou Demon a već ispričana priča ne vrijedi te novce, rekla bih
Uf, malo me strah. Ne podnosim ni Shalimar a bogme ni Angel. To ili će biti ljubav na prvi njuh ili totalni fijasko.
Cijena je ok za tu mililitražu.
Off smo, ali mene kod Opere baš to privlači, što je od prvog šprica odmah to što kod Ange ou demona čekam par sati. I što traje i traje i traje...
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:48   #68
preduvjet je da sa pačulijem moraš biti na Ti pa onda sve ostalo
do sada sam najčešće padala na ruža-pačulij-agar kombinaciju pa se eto sad nešto želim malo prešaltati na nešto balzamično-pačulijasto-amberasto-dirty i eto zapela na Coromandelu jer mi je Shalimar (najbliži opisanom/traženom) ipak još uvijek previše retro
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:55   #69
Pačuli mi se sviđa, šef koristi čisti i nos mi se već toliko navikao na njega da je to strašno. Ambergris sam po sebi mi se sviđa, čak sam ga koristila neko vrijeme. Ima nade. Hvala ti.
A za Shalimar se slažem, baš je retro i parfem koji bih kupila mami ili baki.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:27   #70
Coromandel je i moj omiljeni od exkluzivaca,nenosim ga često jer baš traži posebno raspoloženje i vrijeme.
E sad druga stvar,ovo što ga nema u Martimexu,moguće da ni drugih nema,nisam gledala ali nije slučajno ni to a ni činjenica da dolaze u 10. mjesece a razlog je taj što je Chanel prčkao i po njima. Ako je točno ono što znam to je da će biti reformulirani i da će klasučna izdanja,stara,edp sad biti kao extrakti,ne oni mali u malim pakiranjima ali navodno da će i ovih 75ml biti smanjeno i naravno sukladno tome i cijena će biti veća.
U cijelom svijetu izlaze ta nova izdanja u 10. mjesecu pa valjda tako i u Martimexu
Znam da je bila preporuka ko ih može kupiti do 10. mjeseca nek ih kupi jer više neće biti isti.
Eto tako sam ja čula,dal je istina ne znam,osobno mislim da je al živi bili pa vidjeli. Ja svoj stari primjerak sad još više čuvam dok nevidim razvoj situacije.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:51   #71
U Martimexu ugl. više nemaju Les Exclusifs parfeme (tj. EdT) od 75 ml, ostalo im je tek nešto od 200 ml koji koštaju oko 2.100 kn. Chanel će sada u Les Exclusifs liniji raditi samo EdP-ove (i ekstrakte kao i do sada), EdT više ne. Dakle, što još ima za kupiti sad od EdT-ova, to je to, dok se ne proda. Osim ako Chanel to ne povuče s tržišta kad stignu novi EdP-ovi.

Hoće li to biti samo jača koncentracija, s manje alkohola ili i reformulacija, tko zna, ali ja si nekako mislim da će biti i ovo drugo, bar malo. A moramo imati na umu i da su restrikcije EU-a (tj. IFRA-e) za korištenje prirodnih sastojaka u parfemima sve strože, pa se prirodni sastojci u parfemima sve više zamjenjuju sintetičkim i nekako se bojim da bi nove varijante Les Exclusifs zapravo mogle biti manje kvalitetne i 'sintetičkije' od originala. :/ Ali who knows, možda se varam.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 12:55   #72
Probala ja jučer konačno tu famoznu Peticu, i ostala sam razočarana, blago rečeno! osjeti se miris nekoga staroga sapuna i to dosta jaaaaaaaaaaaaaako! uglavnom ne sviđa mi se uopće, nikada si ga ne bih kupila, bez obzira na njegov kultni status koji ima u svijetu parfema!!

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:44   #73
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Probala ja jučer konačno tu famoznu Peticu, i ostala sam razočarana, blago rečeno! osjeti se miris nekoga staroga sapuna i to dosta jaaaaaaaaaaaaaako! uglavnom ne sviđa mi se uopće, nikada si ga ne bih kupila, bez obzira na njegov kultni status koji ima u svijetu parfema!!

zapamti ovo što si napisala i pokušaj ga ponovo probati za nekih 5 godina

ja sam peticu prvi put pomirisala kao 15-ogodišnjakinja i skoro sam izjurila iz parfumerije
u to vrijeme sam nosila Givenchy Hot Couture no1, tako da nije baš da nisam imala nos za pravi parfem, ali petica mi je i dalje bila previše

sada jedno 10-ak godina kasnije opet sam ju pomirisala i nije mi bila toliko zagušljiva, iako i dalje smatram kako sam još uvijek premlada za nju

ne znam više jesam li probala Premiere ili EDT verziju, no ona mi je nekako prihvatljivija sada nego EDP

inače sam stajališta da su Chanelovi parfemi pomalo precijenjeni, Dior meni ima daleko bolje
sviđaju mi se Coco Noir i Madamoiselle i možda još pokoji iz Chance linije, njih sam davno isprobavala, pa se ne sjećam više točno koji
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 10:55   #74
@pattie_boyd vjerovatno si u pravu! evo, danas mi treći dan stoji tester u sobi, i moram priznati da mi se čak i sviđa taj miris sad, znaci kad ispari dat ću mu priliku sigurno za nekih 5/10 godina, tko zna, možda me oduševi i taj njegov "fatalni" prvi špric!!

i meni je Madamoiselle super!! po meni najbolji Chanelov parfem!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 19:29   #75
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
@pattie_boyd vjerovatno si u pravu! evo, danas mi treći dan stoji tester u sobi, i moram priznati da mi se čak i sviđa taj miris sad, znaci kad ispari dat ću mu priliku sigurno za nekih 5/10 godina, tko zna, možda me oduševi i taj njegov "fatalni" prvi špric!!

i meni je Madamoiselle super!! po meni najbolji Chanelov parfem!!
kad ispari maksimalno ode na Premiere verziju koja je trenutno za moj nos iako me ugodno iznenadio i L'eu, još laganiji od Premirea, ali zato i puno manje postojan

meni je Coco nekako neprimjereniji nego 5-ica, taj mi je baš nekako parfem za žene u dobrim godinama, Noir verzija je već dobra
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 00:49   #76
Kako se vama koje ste ljubiteljice Eau Premiere ili ste ga koristile svidjela ova reformulacija 2015., koji vam je bolji, stariji ili ovaj novi?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:15   #77
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Probala ja jučer konačno tu famoznu Peticu, i ostala sam razočarana, blago rečeno! osjeti se miris nekoga staroga sapuna i to dosta jaaaaaaaaaaaaaako! uglavnom ne sviđa mi se uopće, nikada si ga ne bih kupila, bez obzira na njegov kultni status koji ima u svijetu parfema!!

Meni je petica "preteška" odnosno više mi je nekako za starije gospođe. Dosta je težak parfem i ne mogu zamisliti da bi ga nosila svaki dan.

Moj omiljeni godinama je Coco Mademoiselle Uvijek ga kupujem kod nas u parfumerijama. Svih ovih godina, nikad nisam vidjela da je bio snižen. Čak mi se čini da mu je cijena narasala za kojih stotinjak kuna u odnosu prije cca pet godina.

Preko Interneta ne bih naručivala jer me strah da bi bio fake. Ipak su to parfemi koji imaju svoju cijenu i ja ne bi riskirala kad ga već ima za kupiti kod nas.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 23:52   #78
Chanel parfemi

Meni je naj Chanel Chance edp, nema mi parfema s kojim sam se bolje nasla. Na 2. mjestu mi je opet Chanel Chance Fraiche edt....a tek daleko dalje ostali parfemi jer sam prkl znatizeljna i moram sve probati

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:02   #79
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Kako se vama koje ste ljubiteljice Eau Premiere ili ste ga koristile svidjela ova reformulacija 2015., koji vam je bolji, stariji ili ovaj novi?
ja ga tek nedavno probala, kažem peticu sam izbjegavala godinama i sve njezine varijacije
pretpostavljam da je ova iz prošle godine slabija

@Ani Chanel Chance EDP je

meni uz Coco ne paše nikako 19-ica, nije mi niti prije 10, a niti sada
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:56   #80
Kad isprobavate Chanel parfeme obavezno probajte i EDT i EDP i parfem.
Zašto?
Kod Chanela su edp i edt ne samo različite koncentracije nego i sastava (pa i u različite mirisne grupe spadaju).
No5 EDP mi je grozan, a edt i parfem (ekstrakt, koncetrat) savršeni. Isto i sa No19 i Cristalle.
Edp je drugačijeg sastava od edt i parfema.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.