Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2006., 22:53   #21
Koji ste vi idioti, pa baš dva najveća psihopata u Hrvatskoj odbojci ste našli hvalit!!! Jedan psihopat, a drugi alkoholičar!!! Glavno da igra Vesna!!! Neznaju ni reprezentaciju sastaviti...he he.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 19:32   #22
Quote:
Kostunica kaže:
2 Tehnicar a nadam se sljedece sezone da cu bit prvi.Ma daj ajde svi treneri u zenskoj odbojci su jadni nema niti jednog normalnog.Jedino Boris Brescic iz Pule je dobar on zna u odbojci jako dobro
Vidi se da nisi imo "sreće" trenirati kod Breščića.

Samo da ti lijepo opišem njega dati ću ti dvije činjenice pa ti sam procijeni:

1. Zna dići ruku na igračice (uhvatiti za vrat), a vrijeđanje nema smisla ni spominjati.

2. Od 1997 pa do danas ekipa Pule gdje je B.B. trener niti jednu sezonu nije završila u istom sastavu u kojem ju je i počela ( i nemoj misliti da su išle negdje drugdje igrati za veće pare, već su jednostavno pobjegle i prestale igrati).

BTW čovjek nije ni trenersku školu završio, pa toliko o tome.
__________________
Summum ius, summa iniuria.
johnny_b_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 03:04   #23
Quote:
kem kaže:
Kad već razgovarate o odbojci, znate li gdje se u ZG rekreativno može igrati odbojka?
Imam čak i loptu, ali nemam društvo.
ista stvar i mene zanima.
proslo je par godina od intenzivnih treninga na mladosti, sad bi bacila negdje rekreativu..zagreb..gdje?
__________________
igram sah sa Smrti... kak se ono pomice konjic?
Nioba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 09:45   #24
Quote:
Nioba kaže:
ista stvar i mene zanima.
proslo je par godina od intenzivnih treninga na mladosti, sad bi bacila negdje rekreativu..zagreb..gdje?

Pa izgleda nigdje. Gore su mi dali link na neki klub, ali ja bih malo igrala jednom-dvaput tjedno...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 12:12   #25
Quote:
Kostunica kaže:
Da prije je to bilo super a sad u kurcu mislim ima potencijala evo npr.mlade zgodne Rijecanke koje mogu bit jako dobra ekipa da imaju normalnog trenera!
da jadne trner im je toliko los da je od onakve ekipe uspio napraviti osvajacice kupa i viceprvakinje hrvatske...stvarno, mislim da rezultati govore jako puno...a i pretpostavljam da popricas sa svojim kolegicama iz mladosti ili s trenerom o njemu pa ces vidjet da nije bas onako kako ti mislis...

a to za breščića...bože dragi..pa ti dečko stvarno nemaš pojma o trenerima...potpuno se slažem sa johnny be good-om...taj tip je totalno lud...fenomenalna stvar je sto pulažanke stvarno dobro rade, uvijek osvajaju prva mjesta na mlađim kategorijama i ponda odrastu i sve jedva čekaju sam da se maknu od njega, nema šta stvarno je dobar trener...
a jelić...e i on je priča za sebe...čovjek koji je unistio zensku reprezentaciju, a i mladostasice ove godine...jedina dobra stvar sto je taj tip napravio je barbara
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 22:16   #26
Quote:
Kostunica kaže:
Ma da di treniras?Ja isto igram u Mladosti u seniorima.Koju poziciju igras?Ja sam tehnicar kod nas je trener Leo Baric odlican je!!!
Ziher treniraš u mladosti. daj ne seri ja treniram i ne znam te debilu.
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 22:20   #27
Quote:
zubic_vila kaže:
da jadne trner im je toliko los da je od onakve ekipe uspio napraviti osvajacice kupa i viceprvakinje hrvatske...stvarno, mislim da rezultati govore jako puno...a i pretpostavljam da popricas sa svojim kolegicama iz mladosti ili s trenerom o njemu pa ces vidjet da nije bas onako kako ti mislis...

a to za breščića...bože dragi..pa ti dečko stvarno nemaš pojma o trenerima...potpuno se slažem sa johnny be good-om...taj tip je totalno lud...fenomenalna stvar je sto pulažanke stvarno dobro rade, uvijek osvajaju prva mjesta na mlađim kategorijama i ponda odrastu i sve jedva čekaju sam da se maknu od njega, nema šta stvarno je dobar trener...
a jelić...e i on je priča za sebe...čovjek koji je unistio zensku reprezentaciju, a i mladostasice ove godine...jedina dobra stvar sto je taj tip napravio je barbara
Gle ovaj koštunica misli da je s Breščićem jednom bio na pripremama da je sad faca... ali nije. I ima krivo mišjlenje o ljudima, doduše još je mlad naučit će.
Što se Jelića tiče Hana mi je rekla da ih lik uopće nije trenirao. Tj. nije im govorio kaj da rade, one su vodile trening, on je samo gledao i šutio. Zato su igrale tako loše. Kad je stigao Komadina sve se opet vratilo u normalu!!!
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 00:42   #28
pa to i zelim reci...slazem se ...ali valjda ce njoki i lovre napraviti nesto i u toj zenskoj repki
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:41   #29
A trebali bi pozvati što više mladih igračica... Na mladima svijet ostaje!
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 15:33   #30
ja treniram odbojku već 6 godina...!
__________________
Čemu Tuga...
Čemu Bol...
Kad Postoji Alkohol...!
@n@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 10:39   #31
Quote:
@n@ kaže:
ja treniram odbojku već 6 godina...!
?!
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:02   #32
Određene su skupine EP 2007 koje će se igrati u Rusiji u rujnu.

Mi smo u grupi zajedno sa Italijom, Bugarskom i Finskom.

Preloš ždrijeb. Talijani su favoriti prvenstva, Bugari su sada igrali polufinale Svjetske lige gdje su dobili Srbe i Brazil a Finci su zajedno sa namau zadnjih par godina bilježe najveći uzlet u muškoj odbojci. Dobro prva tri idu dalje, valjda ćemo njih dobiti.

Pool A - to be played in St. Petersburg
Serbia (SRB)
Greece (GRE)
The Netherlands (NED)
Germany (GER)

Pool B - to be played in Moscow
Russia (RUS)
Poland (POL)
Turkey (TUR)
Belgium (BEL)

Pool C - to be played in St. Petersburg
Spain (ESP)
France (FRA)
Slovakia (SVK)
Slovenia (SLO)

Pool D - to be played in Moscow
Italy (ITA)
Croatia (CRO)
Bulgaria (BUL)
Finland (FIN)

......

Inače prije par tjedana je obavljan ždrijeb za EP za žene: Naše su zejdno sa Rusijom, Bugarskom i Francuskom.
fortaleza is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 16:48   #33
Dajte rezultate I i II kola muške i ženske odbojkaške prve lige. Na netu skoro pa da ništa nema o tome, stvarno jadno. Hvala.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 19:31   #34
http://www.hos.hr/index.php?id=42
fortaleza is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 00:16   #35
Što se dogodilo da Šibenik, još nije odigrao ni jednu tekmu u ženskoj konkurenciji?
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 09:55   #36
sibenik igra interligu, a hrvatskoj ligi ce se prikljuciti u proljetnom dijelu i to u ligi za prvaka. znaci prvih pet regularnog dijela sezone + sibenik ce igrati ligu za prvaka.
__________________
?!?
-mya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 19:34   #37
Red face

Quote:
kupipixel kaže:
Ziher treniraš u mladosti. daj ne seri ja treniram i ne znam te debilu.
kostunice aj ne seri, i ja treniran u mladosti i neman pooojma ko si ti,biće si se zagubia u rekreaciji uvjeren da si u seniorima,žalostan si
omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 02:14   #38
evo samo da dignem temu...

nema uopce topica o nedavno zavrsenom prvenstvu...
brazil ocekivano prvi... i tak... broj postova o odbojci na forumu je proporcionalan
zanimanju za taj sport iako ga zapravo svi igraju(barem na plazi)
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 02:58   #39
Ma svi ga igraju, ali nije nacija previše zagrijana... Gdje se može dogoditi da igraš 1. ligu i dođe ti 1 navijač na utakmicu i to roditelj od nekoga... to je žalosno... Ali nije tako samo sa odbojkom... rukomet koji je za nas Hrvate najjači sport propada... Svi dolaze gledati Zagreb, ali ovo ostalo slabo... Tak je i odbojka... Mladost se gleda, ostalo ne, većinom navijači koji dođu su ili nekad igrali odbojku ili sad igraju odbojku ili su nekako vezani za odbojku...
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 03:02   #40
Quote:
omrcen&suma kaže:
kostunice aj ne seri, i ja treniran u mladosti i neman pooojma ko si ti,biće si se zagubia u rekreaciji uvjeren da si u seniorima,žalostan si
Gle dečko igra u mladosti prvu ligu, ako te baš zanima.. a tko si ti je pitanje... Tko je tamo od Dalmatinaca sada... nitko... možda jedino Žanić...
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.