Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2008., 00:43   #81
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ima kakav servis bicikala u kvartu?
najbliži pošten je na malešnici
cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 00:48   #82
Mi smo popravljali bicikle u ovom dve ulice dalje i bio je OK (i pošten).
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 00:51   #83
Našem kvartu definitivno nedostaje okupljalište za djecu i mladež. Navečer se stvarno lijepo šetati po kvartu, sa brda dolazi lagani povjetarac i dašci svježine, ali nema se gdje zastati, sjesti i odmoriti.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 07:54   #84
Quote:
verica kaže: Pogledaj post
Našem kvartu definitivno nedostaje okupljalište za djecu i mladež.
okupljaju se na bolničkoj aleji - sjede na klupicama, piju ribara i sky colu, slušaju muziku iz auta ili kazića
cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 09:41   #85
OK, naslov i opet promijenjen, danas trazim svoju Bolnicku is not dead i nist, al mislim da je sad ovaj ok, bar je prepoznatljiv
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 09:42   #86
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
nema me nekoliko dana i jedva nas nađoh daklem, zapetljanac žešći su napravili, ali dobro...

sutra krećemo u akciju (ili preksutra), s kuhinjom naravno
Ah, slatkih li sjecanja od prije kojih mjesec-dva-tri... drzim fige i cestitam za kuhinju - to je definitvno najsladji dio useljenja
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 17:45   #87
Pronalaženje ove teme mi je jedan od većih dnevnih izazova
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 18:43   #88
Bar je zabavno. Priznajem da sam intervenirala. Nadam se da se ne ljutite . Mislim da je naslov, kako je Oskar13 i napisala - prepoznatljiv i da ćemo tu opet moći lijepo komentirati dnevne događaje u našem lijepom naselju.

Moji su se roditelji doselili u A3 i moja je mama jučer čula kako netko urliče iz bolnice. Mi to dosad nismo čuli. Ne znam je li to zbog položaja zgrade?
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 18:53   #89
To Nick pizdi zbog moderatorskog izdrkavanja s naslovom threada.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 20:27   #90
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Moji su se roditelji doselili u A3 i moja je mama jučer čula kako netko urliče iz bolnice. Mi to dosad nismo čuli. Ne znam je li to zbog položaja zgrade?
Ja sam ih čula samo jednom. A živim u A2, na krajnjem istoku.
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 20:45   #91
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
To Nick pizdi zbog moderatorskog izdrkavanja s naslovom threada.


cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:34   #92
Jest, čula i ja, sinoć mislim. Prvo sam mislila da je netko iz naselja ... zvučalo je kao da se netko protivi hospitalizaciji.
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:49   #93
Konačno smo obavili prošli tjedan primopredaju uz neznatne zamjerke uglavnom na silikoniziranje štokova vrata i sl......

Imam samo par pitanja za upućene u situaciju s A4:
1. Zašto radi samo jedan lift (drugi čuvaju ili....)
2. Onaj lanac na ulazu u garažu između A3 i A4 je spušten - da li je to pokvareno ili je to namjerno privremeno rješenje za vrijeme useljenja
3. Onaj daljinac za ulaz u garažu malo slabije hvata na ulazu (iz vana) treba ga kliknuti više puta da se vrata otvore - to je normalno ili ??
4. Gdje bi trebali ugraditi one vodomjere za koje smo potpisali prije primopredaje - zaboravih pitati, a nisam vidio neko posebno mjesto u hodniku na katu??
5. Kada se bira predstavnik stanara odnosno kada se organizira prvi sastanak
6. Gdje držati bicikle?

Eto samo 6 pitanja
RO-TA IZ A4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:50   #94
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
To Nick pizdi zbog moderatorskog izdrkavanja s naslovom threada.
administratorsko izdrkavanje, molit ću
Bellwether is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:03   #95
dajte djeci parkove

što je s onom inicijativom za nekakvim parkićem u kvartu?
ne mogu više izdržat nabijanje susedove djece po glavi. nikak da uhvatim njihov bioritam i napokon se naspavam jer buka je nesnošljiva :-(

gdje treba potisat peticiju za parkić, slat mail, dignut bunu, demonstracije?

sirota djeca su zatočena u stanovima, nije ni njima lako

Quote:
RO-TA IZ A4 kaže: Pogledaj post
6. Gdje držati bicikle?
na balkonu
cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:11   #96
@ RO-TA IZ A4
1. Niti jedan lift nije trebao raditi, ali su neki namolili da bar jedan puste da radi, i onda su ga obložili kartonima, da kad se ljudi useljavaju ipak ne moraju nositi pješke i da se pri tom ne ošteti lift.
2. Lanac za garažu je bio nešto pokvaren (tako su nam rekli) ali danas radi.
3. Ne znam
4. Vodomjeri će biti na hodniku, još ih nisu ugradili. Za sad nam je voda besplatna.
5. Have no idea Bilo bi super da ovdje javi netko ako nesto sazna. Bilo je ovdje i zainteresiranih za pozicije
6. Balkon, stubište... Ja sam razmišljala o stubištu. Vidjet ćemo da li će se zatvarati ulazna vrata kad prođu useljenja.

Ja sam danas gotovo ostala u garaži. Ključ za bravu od vrata garaža/ stubište nije se htio pomaknuti ni lijevo ni desno. Ne bih baš voljela da mi se to dogodilo u noći
Izašla sam na glavna vrata garaže, ušla ponovo kroz stubište i sa unutarnje strane ključ radi.
savannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:15   #97
mislim da igraju kamena s ramena ili boćaju
opet ću ispasti isfrustrirana stara cura mrziteljica djece...
cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:16   #98
Quote:
cicibambula kaže: Pogledaj post
na balkonu
Ma nije mi neko rješenje jer ću sa 2 bicikla zatrpati balkon i onda kao da ga i nemam, a namijenio sam ga za neke druge stvari

Inače u prijašnjim postovima na staroj temi sam pročitao da su u nekoj zgradi planirali izradu nekih nosača ili sl. ako sam dobro skužio
RO-TA IZ A4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:17   #99
Quote:
cicibambula kaže: Pogledaj post
mislim da igraju kamena s ramena ili boćaju
opet ću ispasti isfrustrirana stara cura mrziteljica djece...
Cici, pa odi im reći. Nije to ništa ružno. Ako su imalo normalni, ljubazno upozorenje će uzeti u obzir. I smiriti djecu. Ili ih odvesti van.
savannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:25   #100
Savannah THX na informacijama.

Inače taj ključ za ulazna vrata od garaže mi izgleda malo upitan jer dosta teško otvara i imam osjećaj da će se jedan dan slomiti, a onda će biti frka generalna - po meni je tu trebao biti ozbiljniji i robusniji ključ obzirom na sama vrata, a ne vulgaris ko i sama brava.....
RO-TA IZ A4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.