Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2003., 01:06   #1
[HRT] Na rubu znanosti

Ne pratim pozornu spomenutu emisiju na HRTu ali vidjeh večeras jednu epizodu i čisto me zgranulo ophođenje voditelja naspram teme vlastite emisije. Ne samo da je tijekom čitava trajanja emisije radio sprdačinu od iste i očito pokazivao svoje nepovjerenje u izrečene stvari nego na kraju emisije još kaže nešto u stilu "nadam se, dragi gledatelji, da nećete povjerovati u ove gluposti". ?!?!? mislim WTF?? zašto onda uopće raditi emisju o toj temi ako već zna da će ju popljuvat? umjesto da je voditelj tu nekakv posrednik koji samo navodi goste da se bolje izraze i drže rasporeda, on praktički stavlja njima riječi u usta i uči gledatelje što je istina a što nije.

nema sad veze da li je konkretna tema glupost ili nije, da su se spomenute stvari događale ili nisu, ali ako već imaš emisiju o 'rubu znanosti' onda nećeš pucat' sebi u nogu i pljuvat' po iznesenom.

jel ima netko tko prati tu emisiju da mi kaže jel taj voditelj i inače takav ili je ovo bio izuzetak? ili sam ja možda krivo skužio poantu emisije, možda je cilj svake epizode uzeti neku 'urbanu legendu' i 'raskrinkat' je...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 01:14   #2
...ja sam je znao pogledati par puta i jako me nerviralo kod voditelja (ne znam kak' se zove) to što stalno upada u riječ gostima ili ih prekida usred njihova izlaganja baš kad ovi počnu objašnjavat neke stvari...Mislim rade to i drugi, ali ovaj baš upada onak, nekulturno i agresivno, a još mi i izgleda jako živčano....
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 01:16   #3
Ma to je VODITELJ NA RUBU PAMETI.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 01:20   #4
kresimir misak, jel taj?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 02:11   #5
Tip stvarno mora imati 'duhovite' replike na svaku rečenicu koji izreče gost.
Tip je uvijek takav, Duderino.

Iako teme emisije i nisu tako loše.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 08:24   #6
Ja sam to pratio donekle redovito....emisija nije loša ali onaj je voditelj uvijek upropasti na kraju sa svojim komentarima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 13:32   #7
Jel to ono gdje su dva voditelja, jedan stariji i jedan mladi, sto je prije islo kasnije navecer? Mladi je Hrvoje, ak se ne varam?
Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 17:46   #8
Ne znam gdje su ga "našli", ali tip je teški mrak.
__________________
Mi u našoj tvrtki imamo neke ustaljene radne rituale. Na primjer, stalno gledamo na sat.
Face is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 18:13   #9
Meni je tip neutralan.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 21:06   #10
dajte mi sam recite, jel ima taj voditelj naocale ili nema? da znam na kojeg tocno mislite...

(o boze, cime se ja bavim... )
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 18:56   #11
Question

A o čemu je bila tema?
estio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 00:58   #12
Quote:
Romeo kaže:
Jel to ono gdje su dva voditelja, jedan stariji i jedan mladi, sto je prije islo kasnije navecer? Mladi je Hrvoje, ak se ne varam?
....ne nije to ta emisija...Ta emisija na koju misliš (ne znam kako se zove) se većinom bavi temama iz etike i "ozbiljnije" je intonirana, dok se ova bavi više sa paranormalnim...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 16:24   #13
Quote:
mirrorball kaže:
....ne nije to ta emisija...Ta emisija na koju misliš (ne znam kako se zove) se većinom bavi temama iz etike i "ozbiljnije" je intonirana, dok se ova bavi više sa paranormalnim...
To je to na sta sam mislio, znaci fulo sam. Ali nije niti ova moja puno boja, ne znam jel to ko gleda...
Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 23:29   #14
Ma dajte...tip je legenda. Danas je usred rasprave sa gostima poceo bacati olovku u zrak i bas dok je bio u kadru pala mu je na pod. Legao sam od smijeha. A inace djeluje kao neki zafrkant, savrsen je za ovu emisiju jer je to emisija o stvarima koje "bas i ne postoje". Pa nece valjda na kraju emisije o putovanju kroz vrijeme reci "cujte to vam je sve istina". Rekao je "to je mozda moguce, ali sigurno sljedecih milijardu godina to necemo znati, hahaha". Legenda...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:06   #15
Na rubu znanosti

...usput i mala anketa...

Gledam Na rubu znanosti i tema je ima li života na Mjesecu (ili nešto slično tome). Uglavnom, govori se o tome da na Mjesecu ima...vanzemaljaca...Navodno je Armstong kad se spustio na Mjesec tajnim kanalom koji su mogli čuti samo odabrani rekao da ga promatraju neka "bića"; zatim da je Apollo 16 snimio neke "strukture" pravilnih oblika te pravilne tragove na površini koji podsjećaju na tragove koje ostavljau vozila kad se voze po pustinji gledana iz zraka...Također, spominje se i misterij nestale ruske sonde "Fobos" koja je čudom uništena, ali je netom prije toga snimila fotografije nekih čudnih prailnih "sjena"...Iako su to sve spekulacije, ja se povodim za onom starom "gdje ima dima ......"
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:11   #16
Jel' voditelj malo normalniji?

Nisam dugo gledo pa...
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:13   #17
Quote:
kozz kaže:
Jel' voditelj malo normalniji?

Nisam dugo gledo pa...
...pa za sad nije toliko upadajući u riječ eć daje gostima da govore...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:15   #18
meni je to ok emisija

zadnji put je bila dobra, o agresiji...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:21   #19
Gledam tu emisiju stalno (relativan pojam, kad se pojavi...) i zanimljive su mi te (poneke već prožvakane) teme. Ali kao čovjek koji je dobro prostudirao sve te teorije zavjere vezane uz svemir moram reći - ljudi su bili na Mjesecu, ljudi nikad nisu vidjeli vanzemaljce, na Mjesecu nema vanzemaljaca (osim kamenja i američko-ruske opreme zapravo nema ništa pa ni atmosfere). Ljudi su smislili toliko teorija zavjere da sad već postoje klanovi sa potpuno suprotnim teorijama. Kako drugačije objasniti činjenicu da jedni tvrde da čovjek nikada nije bio na Mjesecu, a drugi tvrde da su se tamo sastali sa vanzemaljcima?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:21   #20
...sada govore i o piramidalnim strukturama i poznatom licu na Marsu...ustvari nije samo jedno lice nego ih ima nekoliko...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.