Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2007., 00:38   #21
251KN najviše!
__________________
___________________________A______
ajvarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 21:47   #22
Hvala Ajvarr na odgovoru Ima mozda jos netko kakvo misljenje o ovome?Plizzz
snood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 20:55   #23
ok - ko je napravio, kad, kolko odlijeva ima?
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 11:40   #24
Quote:
snood kaže: Pogledaj post
Ja bi vas molila za pomoc oko procjene ove skulpture, ima 5kg sa postoljem, bronca. Bilo kakva pomoc je dobrodosla, zahvaljujem unaprijed. Naravno mozete mi i predloziti gdje bi je mogla prodati

http://web.vip.hr/dida1.vip/Zena.jpg
Vrijednost ovisi uglavnom o autoru i veličini. Budući da se radi o bronci, ime autora moralo bi biti upisano u postolju. nisam stručnjak, ali malo "vuče" na Kostu Radovanija. Što se tiče broja odljeva, mislim da se tri smatraju originalom.
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:57   #25
Je je, upisano je Mate Čvrljak 82 godiste, odljev samo jedan taj koji imam ja mislim da je nekih 25cm visoka. Puno Vam hvala na pomoci,nasla sam nesto i na netu, ali trenutno ne otkupljuju, mogu ponuditi na aukciji samo neznam ni sama kaj mi je najpametnije.Imate ideju?
snood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 01:19   #26
Quote:
snood kaže: Pogledaj post
Je je, upisano je Mate Čvrljak 82 godiste, odljev samo jedan taj koji imam ja mislim da je nekih 25cm visoka. Puno Vam hvala na pomoci,nasla sam nesto i na netu, ali trenutno ne otkupljuju, mogu ponuditi na aukciji samo neznam ni sama kaj mi je najpametnije.Imate ideju?
nemamo
zmotana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 03:57   #27
sigurno nije samo 250 kn kako reče neki šaljivđija.samo 5 kg bronce je skuplje
vrijedi koliko uspiješ prodati, prošetaj po galerijama u gradu i na webu pa ćeš vidjeti da tu nema neke velike logike
kreni sa cijenom od 2500 kuna, ne manje jer je to ipak bronca a i kipar nije anoniman iako nije neka faca
mislim... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 04:01   #28
mate je još živ, pa možeš pitati i njega da li bi kupio svoj rad povoljno...
mislim... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:05   #29
cijena grafike

pozdrav,

dal bi netko znao koliko vrijedi grafika akademskog slikara Kosta Angeli Radovani, grafika je iz 75 godine i prikazuje njegov tipicni akt zene samo su na slici 4 zene.
dea_agr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 13:36   #30
Anitikvitet, sta je ovo?

Radim na nekoj staroj zgradi i ovo je vec krenulo na smece kad mi se ucinilo da je prilicno staro i moglo bi nesto vrijediti. Uvjek mi je zao da se starine bacaju zbog neznanja. Uglavnom KAJ JE TO? Pretpostavljam neka foto oprema....


Jedina slova na komadu su : reichert wien

PS: Isti upit sam stavio na forum fotografija. Valjda nije prekrsaj?
__________________
Oženjen muškarac živi duže od neoženjenog, ali oženjen muškarac više želi umrijeti.
Profesionalni Troll.
Caranx sexfasciatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 17:39   #31
Pošalji upit na http://www.reichertai.com/contact.html . Očito se radi o nekom optičkom instrumentu koji bi posebno njima mogao biti zanimljiv pošto su ga oni nekoć davno proizveli. Po onome što oni pišu, postoje nešto malo dulje od 100 godina.

Našla sam da se njihov mikroskop nudi ovdje. Cijena nije loša, zar ne
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 21:55   #32
Quote:
dea_agr kaže: Pogledaj post
pozdrav,

dal bi netko znao koliko vrijedi grafika akademskog slikara Kosta Angeli Radovani, grafika je iz 75 godine i prikazuje njegov tipicni akt zene samo su na slici 4 zene.
He,he pa ne ide to bas tako...
Vidi...za bilo koga pa i za radove VAJARA Radovani Koste cene moras pogledati preko aukcijskih kuca tj njihovih sajtova, ili neke druge berze umetnina te
kako ih ocenjuju domaci a kako strani agenti...

Oprezno jer je ceo svet veoma sharen, pa i cene...

Pozzz
Vptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:44   #33
cijena starina

Pozdrav!

Imam kod kuće neke starine, kao što su stara zaprežna kola, jaram i slično tome, sve staro oko 45-50 godina. Jedan čovjek se interesira da bi sve to kupio. Dal možda netko zna koliko bi mogao dobiti za te starine?
tpticek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 19:22   #34
mailao bi nekome 2-3 slike goblena pa da vidi o cemu se radi...ima li netko da mi moze pomoc nek se javi na [email protected]

hvala
rudar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 01:30   #35
Arrow

http://www.kontura.com.hr/default.as...204&sid=....eo ti stranica pa vidi...aukcijska kuća ' kontura' radi procjene .....sretno
luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 01:31   #36
lol......nema veze
luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 20:32   #37
jel vrijedi ovo sta ??


http://i182.photobucket.com/albums/x...r/DSC03217.jpg





ulje na platnu,staro prek 40 godina nisam siguran ,tu je i potpis u savrsenom stanju

Zadnje uređivanje darin : 05.01.2009. at 23:33. Reason: prevelika slika
dino_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:55   #38
ne vjerujem da je ulje. u pitanju je bezvrijedna oleografija. na aukcijama.haer se takve stvari prodaju od 1 do 99 kuna, pa ti vidi šta ćeš s tim.
__________________
+Grob na glasu+
Jazon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 02:07   #39

Ne.
Dobila sam karijes na šestici dole lijevo od samog pogleda na to čudo.
boshkarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 19:59   #40
Trebam Vasu pomoc oko slike

Unaprijed zahvaljujem na pomoci, znaci zanima me koliko bi vrijedila slika svaka dodatna informacija je takoder dobrodosla, radi se Želimiru Drakuliću Mrsinjgradskom, slika je dvor Bedekovčina, dimenzije 62x52.

__________________
"Slušaj, gledaj i šuti ako hoćeš da živiš u miru"
snood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.