Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 20:34   #61
e ovako imam neku sliku,uramljena je u zlatni okvir ali je nekako kao od porculana nekako izgelda savrseno tako kao u 3D ....Slika je PORCELLANE PRINCIPE a slikar ili majstor je G.CAZZOTA .Jel iko zna ista o tome???
MAJIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:17   #62
Quote:
Edge kaže: Pogledaj post

Neka ovo bude skupna tema za sve topice o procjenama predmeta, starina, slika, fotografija i sl. Nadam se da cete dobiti potrebne odgovore

darin





Buduci da se u to podrucje ne razumijem , molim pomoc.

Odlucio sam kupiti frendu za vjencanje grafiku od Lackovica pa me sada zanimaju sve one oznake koje se stavljaju na grafike.

Konkretno, na ovoj grafici postoji oznaka EA (za sto su mi rekli da oznacava broj u seriji), postoji vodeni zig na kojem pise da je grafika autenticna i postoji neki ljubicasti zig na rubu.
Jeli to dovoljno?

Nadalje, potpis od samog autora koji mi je istina malo cudan (no prosurfao sam netom i vidio da je on OK).
Kao da je napisano Latkovic , a ne Lackovic.
Da li je inace praksa autora da se krivo potpisuju (mislim da ne) ili je to samo ovdje slucaj?

Eto , molim za pomoc i pozurite jer svadba je u subotu .
POZZ ja sam vlasnik galerije pa ti mogu pomoc
Ovako E.A j eoznaka za ediciju autora, međutim budi posebno oprezan kod kupnje lackovicevif a i drugih grafika preko neta, je ima jko puno kopija i teskoje skuzit koja je koja nije orginal, preporucam ti kupnju u galerijama mozda je malo skuplje ali je siguno, kod mene su ti grafike prilicno jeftine, etno nadam se da sam ti pomogo, slobodno nazovi za grafiku ako ti treba 091 5509960
includo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 13:09   #63
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Dragi moji forumaši,molim vas za pomoć...moja mama ima repliku slike petera brueghela juniora,slikara iz 16.stoljeća na platnu-motiv je molitva sveta tri kralja,u izdanju Edizioni Baetrice D'este Milano Oh,sada ja bih voljela saznati nešto više o njoj,a nemogu,pomozite!Dali je netko čuo za te kopije i dali zna makar neku stranicu link gdje bi se mogla raspitati o njoj,kopija je numerirana,što bi trebalo značiti da ima neku vrijednost kad je se ne štanca samo tako...zna ko kakav link?Bila bih vam zahvalna na bilo kakvoj pomoći
Što se tiče slike ona je kvalitetna replika na platnu numerirana piše:
D/827-PIETER BRUEGHEL junior-Die Anbetung der Heilingen Drei Konige
s obzirom da je numerirana mora da nešto vrijedi,inače originali se čuvaju u Londonu a oni su ovlašteni za to ta obitelj Beatrice d'este-samo to znam,a mora da i nešto vrijedi čim je ograničena serija,jel bi mi tko mogao to procijeniti,reći nešto više za tu sliku,vrijednost i šta taj broj točno značimolim vas
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 11:20   #64
D. BUTKOVIC

Pozdrav,
molila bi nekoga ako moze skuzit tko je autor ove slike i koliko bi to moglo uopce vrijedit..Tocne dimenzije sad ne znam al ogromna je slika, mislim i metar u širinu.
U desnom kutu piše D.BUTKOVIĆ
katarina456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:59   #65
Tražim pomoć

Molim nekoga da mi procijeni ovaj starinski namještaj. Proizveden je 1942.g. U izvrsnom je stanju i htjela bih prodati cijelu tu sobu. Pa, ako ima zainteresiranih, molim neka se jave! Unaprijed hvala!



brular is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 22:55   #66
antikviteti

imam doma neku starinsku škrinju rezbarenu, nekakvi sveci su na njoj pa me zanima okvirno kolko bi to moglo vrijediti... znam da tu još ima hrpa faktora kaj određuje vrijednost al ono okvirno kolko takve stvari vrijede?? hvala!!!
tom1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:28   #67
pozdrav nedavno sam dobio sliku na poklon od starijeg covijeka , on tu sliku posjeduje vec 30ak godina na slici je krajolik sa kucicama u poazdini potpis je I T , ili J T nevidim od okvira tocno cijela slova zanima me kome da posaljem sliku slike ili nesto takvo , posto se nerazumijem u umjetnine , da napomenem slika je naslikana na nekoj vrstzi lana. unaprijed hvala
vjekobbd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 22:02   #68
Quote:
tom1987 kaže: Pogledaj post
imam doma neku starinsku škrinju rezbarenu, nekakvi sveci su na njoj pa me zanima okvirno kolko bi to moglo vrijediti... znam da tu još ima hrpa faktora kaj određuje vrijednost al ono okvirno kolko takve stvari vrijede?? hvala!!!
Pa slikaj da vidimo....
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 22:59   #69
Mozeli mi reci neko nesto o ovoj slici, u potpisu je Radulovic.http://s704.photobucket.com/albums/ww50/adisaady/
http://s704.photobucket.com/albums/w...t=SNV83034.jpg

Zadnje uređivanje adisaady : 15.04.2009. at 23:29.
adisaady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:12   #70
procjena umjetnina

Ova slika je u našoj obitelji preko 80 god. Nemam pojma što je to niti koliko vrijedi. Lošim uramljivanjem oštećen je potpis autora. DImenzije su otprilike 90x50 cm, radi se o ovalnoj slici. Ako mi netko može pomoći samo dajte...


mamastvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 13:43   #71
antikvitet - pisaca masina

pozdrav... ispricavam se ako spamam, ili je bilo vec, ali nisam nasao odgovarajuci odgovor

dakle, zanima me da li tko u RH otkupljuje antikvitete? imam doma njemacku pisacu masinu, stariju od 100 godina, to je jedna od 9 proizvedenih... u dobrom je stanju, i jos ima ona metalna plocica sa ser. brojem iza nje...
raspitao sam se u Njemackoj, i kazu da bi je neke ant. kuce odmah kupile... no zbog problema sa izvozom/uvozom antivkiteta preko granice ne bih se odlucio na tu opciju

hvala!
damir2312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 11:41   #72
pozdrav,

imam upit i problem, imam sliku Milana Konjovica (renomirani srb. slikar) i to zenski akt, malo sam pitao okolo, ali svi kao da ih nije briga jel to orig, i sl. nego zna li tko ista vezano za ovu sliku, mollim da se javi 091/5401355

takodjer, slika je na prodaju....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	konjovic.jpg‎
Views:	182
Size:	7.9 KB
ID:	7239  
momak555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 13:27   #73
Poštovanje,

Nisam bila sigurna gdje postaviti ovo pitanje pa se odlučih za forum prvo.
naslijedila sam sliku od bake pa me zanima da li imam nešto vrijedno u rukama. Slika je potpisana sa T. Kroflin
Da li je nekome poznat autor? Ukoliko je potrebno staviti ću i fotografiju slike...

Unaprijed hvala...
Filicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 01:42   #74
Pozdrav svima




Zanima me prvo što piše na ovom gornjem dijelu slike ( u pitanje je Lackovićevo djelo, imam ga duuuugo, no sad me odjednom zanima što točno piše) .

Ovo donje je bijeli pastelni potpis za koji isto želim znati čiji je, vjerojatno je slikar neki hrvatski, ako itko zna ovako iz rukava ili da me uputi gdje pitati.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:30   #75
I niko nista ne zna ??
adisaady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 20:46   #76
charles billich - Catnap limited edition

Dobio na poklon.Vrijedi kaj ???

maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:04   #77
umjetnicka djela mile štrok

molio bih vas za malo pomoci...
Dobio sam u nasljedstvo slike Mile Štrok. Koliko je meni poznato to je majka (pokojna)gospodina Gorana Štroka. E pa mene zanima koliko te slike vrijede ili gdje bi ih mogao dati na neku aukciju? Tip sam osobe da ni ne znam di bi ih objesio u stanu...a i imam mali stan

s obzirom da su slike malo vece stavit cu samo linkove na njih

dvije su slike ..crtane??

http://i139.photobucket.com/albums/q...tes/slika1.jpg
http://i139.photobucket.com/albums/q...tes/slika2.jpg

jedna je akvarel pretpostavljam
http://i139.photobucket.com/albums/q...tes/slika3.jpg

i valjda neko ulje na platnu
http://i139.photobucket.com/albums/q...tes/slika4.jpg

kome da se obratim i moze li mi netko pomoci? hvala unaprijed
__________________
mumyo jinpu ryu satsujin ken shin
無明神風流殺人剣
onime no kyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 01:48   #78
dječak sa suzama??

tako bi ja nazvala staru sliku koju smo nedavno pronašli na tavanu obiteljske kuče prilikom adaptiranja.račena je u pasteli,temperi ili nešto tako..nažalost nešto mi računalo šteka pa nemogu staviti sliku za sad.zanima me kako se zove i da li je od ikakve vrijednosti čisto da znam što ču snom..ako ima neku vrijednost dat ču ju malo uredit.

ima i potpis ako to što znači
jednazena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 20:12   #79
svi samo postavljaju upite nitko ne odgovara

nadam se da ce meni netko pomoci...

dusan dzamonja, skulptura crni kvarc '95, original, zig. procjena..? hvala

|||
Osteron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 21:20   #80
Evo da i ja pokušam dobiti malu pomoć-imam sliku koja predstavlja centar Londona,negdje krajem 19 stoljeća. Zanima me kako se određuje cijena procjene slike.
player6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.