Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 14:10   #41
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Evo popis programa(copy/paste s satelitskog foruma-od b83) još fali arena sport,ali ona će uskoro,barem su tako najavili.
Programi od 01-49 +69 su u osnovnom paketu.

01. National Geographic Channel (hrvatski titl)
02. Animal Planet (srpski tilt)
03. Discovery Channel (srpski titl)
04. Discovery ID (srpski titl)
05. Discovery Travel & Living (srpski titl)
06. DoQ (hrvatski titl)
07. Zone Reality (hrvatski titl)
08. Fox Life (hrvatski titl)
09. Fox Crime (hrvatski titl)
10. Sci Fi (srpski titl samo odredjene emisije)
11. Hallmark Channel (srpski i hrvatski titl)
12. TV 1000 (hrvatski titl)
13. MGM (srpski titl-ćirilica)
14. AXN (hrvatski titl)
15. Viasat History (hrvatski titl)
16. Viasat Explorer(hvatski titl)
17. History (hrvatski titl)
18. Sportklub HR (hrvatska sinkronizacija)
19. Sportklub Plus (hrvatska sinkronizacija)
20. Eurosport (srpska sinkronizacija)
21. Eurosport 2 Bundesliga (srpska sinkronizacija)
22. ESPN America
23. Motors TV (srpska sinkronizacija)
24. Golf Klub (srpska sinkronizacija)
25. Fishing and Hunting Channel (srpski titl)
26. E! (hrvatski titl)
27. Fashion TV SEE
28. MTV Adria (hrvatski titl i sinkronizacija)
29. Pink Music
30. BBC Prime
31. Disney Ch.
32. Disney XD (srpski titl)
33. Kanal D
34. OBN
35. FTV - Federalna TV
36. RTRS Banja Luka
37. ATV Banja Luka
38. Alfa TV
39. TV 3 Viasat
40. Info TV
41. RTCG SAT
42. BN SAT
43. Atlas TV
44. Svet Plus
45. DM SAT
46. TV Pika
47. B92 Info
48. Golica TV
49. Čarli TV


50. HBO Adria (hrvatski titl)
51. HBO Comedy (hrvatski titl)

52. Cinemax (hrvatski titl)
53. Cinemax 2 (hrvatski titl)

54. Pink Plus
55. Pink Extra
56. Pink Folk

57. Free X 1
58. Free X 2
59. X Dream
...
69. Zone Romantica (hrvatski titl)
Kao što sam i mislila ima samo srpski titl na kanalima na kojem nema Hrvatskog titla kod iptv-a. To je loše.

A i nema mnogih kanala koji se emitiraju na iptv-u.
Poput cinestarTV-a i OK TV-a.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:38   #42
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, to je ono što govorim. Prije su to zvali "montaža" pa očigledno su sada samo promijenili termin u "aktivacija" kako ne bi bilo blesavih pitanja nezadovoljnih korisnika o smislu "montaže receivera" LOL .. al svejedno kako god to oni nazvali, i koju god da ti opciju izabrao (sa antenom ili bez) cijena im je poprilično visoka za novog korisnika, 290 ili 430kn svejedno... i dok ti neki drugi operateri daju besplatne kamere, 6 mjeseci full paketa i tko zna još čega samo da im se potpišeš na dvogodišnju robiju na njihov paket, TTV te čak traži da im to dodatno platiš i još prisegneš na vjernost sljedeće 2g... nema smisla, ali jbga, to se vidi i po broju korisnika
Slažem se s tobom oko cijene "aktivacije"nije malo,ja mislim da se time plaća montaža tanjura,jebiga treba čovjek doći do tebe,šerafi, tiple,kabel,bušit rupe u zidu i dolazak ako se šta pokvari,kaj mi vredi u optimi ruter i spliter kad rikne,a potpisao sam na dvije god.,a garancija je 1g.
Pa ti sad kupi,a to kinesko sranje i ne traje dugo.
I sad da vam to netko napravi zabadava ,
Recite koliko košta montaža maxtv,pošalju vam poštom instalirate sami,a koliko košta ako vam dođe montažer doma???
Instalacija od strane T-Com tehničara-450kn,trebam li govoriti koja je razlika u montaži!
I čuj nema ništa đabe,sve se to debelo plati,ako si mislio na t-comove kamere.
A u vezi broja korisnika,ja njih ne svaćam,nema nigdje nikakve reklame,prezentacije kaj znam čega sve ne,digitv je imao.
Na njih sam slučajno naletio na satelitskom forumu,ono total tv da pogledam šta je to,i tu sam se malo nečkao ili oni ili digitv,ali kad su mi u szk rekli da se za montažu digija čeka par mj. i pitanje ako će,reko fala.

Ispravak
Instalacija od strane T-Com tehničara 450kn+PDV=553,50lp

Zadnje uređivanje darge : 29.12.2009. at 17:25.
darge is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 18:53   #43
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
I sad da vam to netko napravi zabadava ,
Kod DIGI TV-a dobiješ besplatnu montažu, samo plaćaš aktivaciju 55kn, prije se nije niti to plaćalo. Također, ima masa ljudi koji znaju i sami postavit antenu, nije to nikakva nuklearna fizika da bi bio toliko problem, samo treba malo volje.

MAX TV je također besplatan kod montaže jer dobiješ doma njihov paket. Šanse da zbrljaš uključit 2 kabla u pravo mjesto na routeru i receiveru pored tolikog uputstva koji dobiješ su jednake šansi da krivo spojiš mikrovalnu tek kupljenu u Pevecu, ali u tom slučaju i imaju pravo da ti naplate i duplo za vlastitu nesposobnost. Što se eventualnog kvara na MAX TV-u kasnije tiče - tehničar ti dolazi besplatno doma. Definitivno najbolju tehničku podršku koju sam kod bilo kojeg paketa imao je bio MAX TV, pokazali su se izuzetno profesionalni i brzi. Sa druge strane, dobiti tehničku podršku od nekog na Digiju je bilo nemoguća misija, sva sreća pa znam i sam svaki kvar otklonit.

Što se T-Comove kamere tiče, ako mi je daju - ona je besplatna, ne? Zašto mi pobogu ništa TTV ne daje? Pa samo u 430 kuna aktivacije kod TTV-a imaš 7 mjesečnih pretplata MAX TV-a, ne moramo ići dalje, iako još ti oni u T-Comu daju i (odnosno davali su, ne znam jel postoji još ta akcija) 6 mjeseci probnog roka besplatno - pa to ti je u startu jedna godišnja pretplata za MAX TV u cijeni SAMO TTV montaže, BEZ PRETPALATE!

Ja se slažem da netko mora platiti TTV tehničarima izlazak na teren i postavljanje antene, ali to mora biti sam TTV a ne bacat na leđa budućih korisnika i još ih vezat besramnim ugovorom od 2g da dobiju usranu antenu i još lošiji receiver.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 17:13   #44
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Prvo hvala na odgovoru.
Da cijena je "malo" visoka i za sada ništa od toga, a i nemam više mjesta za staviti dodatni riciver.
Nažalost morat ću se strpiti dok te cijene ne padnu ili dok nam Sky ne dođe pa ponudi svoje pakete.Ako dođe ikada...
Da dođe Sky ptatforma u Hrvatsku, svi drugi bi se mogli "slikati", i mislim da to neće biti još duže vremena, ali živi bili pa vidjeli!
swenson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 17:37   #45
Quote:
swenson kaže: Pogledaj post
Da dođe Sky ptatforma u Hrvatsku, svi drugi bi se mogli "slikati", i mislim da to neće biti još duže vremena, ali živi bili pa vidjeli!
Da dođe u hr,kolika bi bila pretplata,montaža u biti svega šta treba da se gleda,odnosno koliko sad dođe u drugim zemljama.
I koliko programa.
darge is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 02:15   #46
hoće li,zna li netko,uskoro novi programi?????
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 11:52   #47
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Prvo hvala na odgovoru.
Da cijena je "malo" visoka i za sada ništa od toga, a i nemam više mjesta za staviti dodatni riciver.
Nažalost morat ću se strpiti dok te cijene ne padnu ili dok nam Sky ne dođe pa ponudi svoje pakete.Ako dođe ikada...
Skup ti Total pa čekaš Sky? To je kao da kažeš da ti je skup Opel, pa ćeš zato kupiti Mercedes.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 12:19   #48
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
hoće li,zna li netko,uskoro novi programi?????
Pojavila su se pred 2-3 dana tri nova sportska kanala
Arena Sport 1 , 2 , 3 (do kraja siječnja trebao bi i 4)

link na vijest o tome
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 16:26   #49
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Skup ti Total pa čekaš Sky? To je kao da kažeš da ti je skup Opel, pa ćeš zato kupiti Mercedes.
Ljudi opće neznaju kaj hočeju,svi bi nešto đabe.
Za njih je najbolji maxtv.
darge is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 21:00   #50
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Da dođe u hr,kolika bi bila pretplata,montaža u biti svega šta treba da se gleda,odnosno koliko sad dođe u drugim zemljama.
I koliko programa.
Sigurno bi masno došla, zato i kažem da je daleko još od toga do dođe kod nas!
Što se tiče programa to je isto upitno, koje pakete i s kojim programima bi ponudili uslugu!
swenson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 21:08   #51
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Ljudi opće neznaju kaj hočeju,svi bi nešto đabe.
Za njih je najbolji maxtv.
To se slažem, dosta ljudi u Hrvatskoj zadovoljavaju MaxTV, IskonTV, OptiTV i Bnet, a i to im je preskupo, tako da teško da bi se odlučili za sky platformu da dođe u Hrvatsku po cijeni paketa, osnovni recimo 200 kuna (napamet sam rekao cifru).
swenson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 23:00   #52
@ gahan: nisam ih primjetio...a i ne pratim sport...kad će muzički,filmski...?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 00:22   #53
nisi ih ni mogao vidjeti kada arena sport nije u hrvatskom total tv paketu (nema autorska prava!) .. a na tvoje pitanje sumnjam da zna odgovoriti i sam direktor total tv-a, doći će kad ih vidiš u ponudi .. ne može svaki mjesec 10 kanala ući u paket ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 15:10   #54
tražio sam arenu i nisam je pronašao,.ova dva dana stalno zivkam službu za korisnike ali se nitko ne javlja
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 15:27   #55
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
nisi ih ni mogao vidjeti kada arena sport nije u hrvatskom total tv paketu (nema autorska prava!) ..
Moja isprika, ja gledam čitav (TOTAL ) Total TV i nisam obraćao pažnju da li je u hrvatskom dijelu paketa.
Uglavnom na Dreamboxu rade bez problema (zna se na koji način )
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:22   #56
i čudim se
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 15:33   #57
Ima li nekih novosti o Total TV?

Ja sam na digiju, ali samo zato što u vukojebini gdje živim nije dostupan MaxTV. Na Max TV sam se htio prebacit zbog sportskih kanala, ali sad kad su digli cijenu ne znam da li bi se prebacio i da mi je dostupno.

Vidim da su na Totalu i SportKlub, Sportklub + i ESPN u osnovnom paketu. Zna netko kakva će bit situacija s Arenom?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 00:25   #58
nema arene zasad.........
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:29   #59
Ima li kakvih novosti o novim programima na totalu ako ih i bude dali ih moram traziti na reciveru ili se pojave sami
ror is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:08   #60
pojave se sami,ali ništa zasad....
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.