Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 07:25   #3901
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
I ja bih preporučila Frosch omekšivače. Već nekoliko godina koristim samo njih nakon što sam svašta isprobala i odjednom su me na gotovo svima smetali mirisi i pretvarali se u nešto kiselkasto i odbojno.

Svijetlo plavi Frosch (Cotton Blossom) mi je najdraži. Ali kupim i roza da malo promijenim. Jedino zeleni (Aloa Vera) nisam probala, miris je malo trpki pa se ne mogu odlučiti, ne znam kakav bi bio na vešu (a možda bi baš bio svjež, jednom moram probati).

Ovaj Ecover sam probala, ali mi nije bio nešto i dosta se grušao.
Potpisujem sve za Frosch! Koristim godinama i ne podnosim više nijedan drugi odn. iritiraju mi kožu i slabo mi je od mirisa.
Najdraži mi je Mandelmilch
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 08:25   #3902
Taj Frosch u Mulleru kupujete???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:11   #3903
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
definitivno Frosch omekšivači, imaju jako blag miris koji ne zagušuje, a fino rade posao i još su eco


Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
I ja bih preporučila Frosch omekšivače. Već nekoliko godina koristim samo njih nakon što sam svašta isprobala i odjednom su me na gotovo svima smetali mirisi i pretvarali se u nešto kiselkasto i odbojno .

Svijetlo plavi Frosch (Cotton Blossom) mi je najdraži. Ali kupim i roza da malo promijenim. Jedino zeleni (Aloa Vera) nisam probala, miris je malo trpki pa se ne mogu odlučiti, ne znam kakav bi bio na vešu (a možda bi baš bio svjež, jednom moram probati).

Ovaj Ecover sam probala, ali mi nije bio nešto i dosta se grušao.
Tocno to!
Super, thanks! Probat cu oba
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:17   #3904
Quote:
PetiteFleur kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve za Frosch! Koristim godinama i ne podnosim više nijedan drugi odn. iritiraju mi kožu i slabo mi je od mirisa.
Najdraži mi je Mandelmilch
Taj sam prvi put kupila ovo ljeto u Sparu na moru i isto mi je dobar.
Doduše, miris badema je dosta specifičan pa se ljudima ili sviđa ili im zna biti dosta odbojan. Ja ga volim kad nije prejak, a ovdje nije.
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Taj Frosch u Mulleru kupujete???
Ja kupujem u DM-u, jer su tamo u bocama, a čini mi se da u Mulleru drže samo u onim vrećicama pa mi se ne da pretakati.

U DM-u drže plavi (Cotton Blossom), roza (Wild Rose) i zeleni (Aloa Vera) i mislim da imaju neku baby varijantu, posve neutralnu.

U Mulleru imaju i badem i šipak, a mislim da ne drže Wild Rose i Aloa Vera, tako da im očito nije za svako tržište isti asortiman. Ali ako ovi iz DM-a i jesu za istočno tržište meni su svejedno jako dobri i zadovoljna sam s njima, ne mislim tako skoro mijenjati.

U Zagrebu nisam ni gledala da li ih drže u Sparu, a na moru sam ovo ljeto našla u Sparu samo tu jednu vrstu - badem, ostale nisu ni imali.

Da napomenem - Frosch omekšivači nisu za ove koji traže jake mirise!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:24   #3905
+1 za mandelmilch!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:26   #3906
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
+1 za mandelmilch!
Jesi možda probala šipak?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:37   #3907
nisam, držim se tog badema kao pijan plota jer je blag i nježnog mirisa
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:12   #3908
Meni inace recimo sapuni, tusiralice i samponi od badema svi imaju isti ne bas ugodan miris koji mi s bademom nema nikakve veze, nadam se da Frosch nije takav
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:00   #3909
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Meni inace recimo sapuni, tusiralice i samponi od badema svi imaju isti ne bas ugodan miris koji mi s bademom nema nikakve veze, nadam se da Frosch nije takav
Blaži ti je i ugodniji na vešu nego kad ga pošnjofaš iz boce.
Ali ako hoćeš za ziher neki blag miris probaj prvo s Cotton Blossomom (plavi).
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:47   #3910
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Jesi možda probala šipak?
Ja baš imam šipak, ugodan je i nimalo zagušujuć.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:50   #3911
Onda ću još njega probati.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 08:53   #3912
U potrazi sam za omekšivačem od kojeg će odjeća biti stvarno mekana. Našla sam na omekšivače od kojih mi odjeća miriši (čak i onaj iz Lidla mi je ok za to), ali bih htjela da su mi ručnici fino mekani. Ima li takvih?

Frosch nisam nikad probala pa moram i njega nakon ovih preporuka. Ako još zaovoljava sve uvjete odlično
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:41   #3913
Probala Frosch Cotton, ne pase mi, grize za nos (ne znam kako bi drugačije to opisala). Iz DMa je, možda je verzija za istočnoeuropskov tržište .
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 16:05   #3914
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Probala Frosch Cotton, ne pase mi, grize za nos (ne znam kako bi drugačije to opisala). Iz DMa je, možda je verzija za istočnoeuropskov tržište .
Baš mi je žao. Meni je baš taj Cotton (plavi) najviše legao. Probaj još roza, on je čak možda još blaži miris od plavog, ja ga jedva osjetim, ali mi je plavi mrvicu draži. To je individualno, možda te rozi neće štipati za nos.

Mislim da onda badem ne bi bio za tebe, kao što si i sama rekla, probaj eventualno još šipak (ja ga nisam probala) i probaj onu baby varijantu.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:03   #3915
Kakav je Ornel Smilje i Lavanda?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 07:56   #3916
Ornel Smilje i lavanda je uskrsnuli Ornel Paris. Tko ga je volio, zna da su ga naprasno povukli i eto sad su ga vratili samo pod drugim imenom. Meni je divan, kao i svi Orneli nije za one koji ne vole da se osjeti miris omekšivača. Nitko sretniji od mene što ponovno imaju taj miris u ponudi.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:18   #3917
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Ornel Smilje i lavanda je uskrsnuli Ornel Paris. Tko ga je volio, zna da su ga naprasno povukli i eto sad su ga vratili samo pod drugim imenom. Meni je divan, kao i svi Orneli nije za one koji ne vole da se osjeti miris omekšivača. Nitko sretniji od mene što ponovno imaju taj miris u ponudi.
Taj Ornel sam preskakala ali sad kad si spomenula Paris imam želju probati. Ornel Paris sam voljela
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:31   #3918
Scarfs, znala sam da će se mojoj seki po nosu svidjet ta informacija. Ne znam zašto su ga uopće nazvali smilje i lavanda jer miris nema veze ni s jednim ni s drugim.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:30   #3919
ja ne znan,vecina ovih omeksivaca je koma,nista se zivo ne cute na robi, uzela jucer onaj silan zlatni ,novi neki,u bipi,oprala danas robu,stavila dvi mjerice,koristin persil, i nista se ne cuje,ko voda.

a ne znan koji probati vise,neki cocolino mi je davno bija dobar al ne mogu se sititi koji,al ne mogu virovat da u moru ponude koji in je vrag,u boci mirisu,na robi nista.

i ako neko zna,one mirisne perlice,jel ih stavljate u bubanj ili kako?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 19:14   #3920
Meni je Silan loš, zadnje me oduševila teta violeta ona LE kolekcija plavi

Perlice stavljam direktno u bubanj

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.