Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 19:31   #3401
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post


Igrali su samo igraci ala : Koepke, Kahn, Brehme, Kohler, Helmer, Frontzeck, Basler, Moeller, Haessler, Matthaeus, Nowotny, Chapuisat, Sammer, Herzog,Kuntz, Ziege, Paolo Sousa, Effenberg, Lizarazu, Tarnat,Elber, Scholl, Lars Ricken, , Heiko Herrlich, Ze Roberto, Ulf Kirsten, Dariusz Wosz, Michael Preetz, Miroslav Votava, Stefan Klos, Guido Buchwald, Thomas Doll, Bodo Illgner, Labbadia, Balakov, Christian Worns, Olaf Thon, Voeller, Pierre Littbarski, Klaus Augenthaler...
To mi samo na prvu padaju igraci, a ima ih jos
sve stari igraci medju kojima je dosta onih koji su 96. jos osvojili euro i za koje nije bilo kvalitetnih zamjena. samo u italiji je tada bilo 6-7 klubova koji su placali bolje od bayerna i tko je bio dovoljno dobar nije ostajao u bundesligi, samo sto nijemci tada nisu imali igrace koji bi bili zanimljivi bogatijim klubovima. pocetkom devedestih jos ih je dosta igralo u italiji i onda su se vracali doma. nijemci su od sredine devedestih klizili u provaliju odakle su se poceli izvlaciti tek oko 2004.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:30   #3402
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:00   #3403
Imam jedno pitanje, naime meni je 44 godine i nogomet pratim od davno davno. Ako ko od ove starije generacije pamti. Svi se sjecate Paola Rossija, covjeka koji je zablistao na Svjetskom Prventstvu u Spaniji 1982 godine. Medjutim, on se krece uzlaznom putanjom i naredne 2-3 godine kroz Juventus. E sad u te 2-3 godine. Dali je on imao neku tezu ozljedu. Naime ja sam djete bio i sjecam se jedne utakmice gdje su ga skrsili i da mu je noga u gipsu zavrsila, dobar dio utakmice je odigrao sa nogom u gipsu medjutim nije mogao nista, zadnjih 15 minuta je cak povucen na klupu.To je bila utakmica Juventusa s nekim engleskim timom, i njega su englezi skrsili jer im je bio neuhvatljiv. Dali se iko sjeca ovoga o cemu sam pisao, i koja bi to utakmica mogla biti?
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:32   #3404
juve je 1983 igra s aston vilom (1-2 i 3-1)
1984 na manuom 1-1 i 2-1
1985 finale s liverom 1-0

rosi je kraj svake utakmice dočeka na nogama imaš cijele snimke na jutubu

kasnije se nisu mogli sretati s englezima zbog kazne nakon hejsela
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:40   #3405
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
juve je 1983 igra s aston vilom (1-2 i 3-1)
1984 na manuom 1-1 i 2-1
1985 finale s liverom 1-0

rosi je kraj svake utakmice dočeka na nogama imaš cijele snimke na jutubu

kasnije se nisu mogli sretati s englezima zbog kazne nakon hejsela

Sve ja to znam..cak sam ovu utakmicu s aston villom pregledao, nasao sam je na you tube.i da ti kazem prije nego sto sam je pogledao, sumnjao sam na taj mach. Medjutim nije.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 03:38   #3406
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
bundesliga je bila jako zabavna, ali realno i poprilicno losa. lova je bila puno veca u italiji, engleskoj i spanjolskoj, domaci igraci su bili losi, stranci drugorazredni, stadioni atleticarski, takticki su bili debelo zaostali... ali da se ran iscekivao, bogami je
Znam da je malo vremena i prošlo od ovog bisera,ali možeš li nam objasniti kakve veze ima "atletičarski" stadion sa kvalitetom lige i kakve stadione su imali svi klubovi tada najače Serie A? NOgometne ili atletske?

I kad završiš sa čupanjem iz živog blata od pitanja zamolio bi da nam objasniš po čemu su klubovi bundeslige,tada,bili taktički debelo zaostali za ostatkom svijeta. Hvala

I stvarno nisam znao da su jedan Jorginho,Elber,Balakov,Paulo Sergio,zeRoberto,Dunga(koji je došao sa 29 godina),Emerson,Paulo Sousa i slični bili drugorazredni stranci....

Zadnje uređivanje Havoc123 : 27.10.2017. at 03:53.
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:17   #3407
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post

I stvarno nisam znao da su jedan Jorginho,Elber,Balakov,Paulo Sergio,zeRoberto,Dunga(koji je došao sa 29 godina),Emerson,Paulo Sousa i slični bili drugorazredni stranci....
u usporedbi sa strancima koji su igrali u Italiji i Španjolskoj, svakako jesu.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:59   #3408
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Znam da je malo vremena i prošlo od ovog bisera,ali možeš li nam objasniti kakve veze ima "atletičarski" stadion sa kvalitetom lige i kakve stadione su imali svi klubovi tada najače Serie A? NOgometne ili atletske?

I kad završiš sa čupanjem iz živog blata od pitanja zamolio bi da nam objasniš po čemu su klubovi bundeslige,tada,bili taktički debelo zaostali za ostatkom svijeta. Hvala

I stvarno nisam znao da su jedan Jorginho,Elber,Balakov,Paulo Sergio,zeRoberto,Dunga(koji je došao sa 29 godina),Emerson,Paulo Sousa i slični bili drugorazredni stranci....
sta si se zajunia gospe ti...

Stadioni su upotpunjavali dojam zaostalosti njemackog nogometa tog vremena. Nijemci tada nisu imali pojma o zonskoj obrani, niti su znali stvoriti kolektivnu napadacku igru. Obranu su igrali s liberom i stoperima koji su striktno markirali napadace i nisu imali drugih ambicija. Cijeli nogomet im se svodio na duel igru, kolicinu trke i sprinteva i spilmahera. Kad bi se izgubilo, objasnjenje je bilo da je falilo borbenosti i da ekipa nema vodju. To je bilo posebno bitno, naci vodju, nekog ko se zna zaderat. Sve je to bilo i na njemacki autisticni nacin sarmantno, a posebno kroz naocale nostalgije. Isto tako je bilo daleko od najkvalitetnijeg nogometa.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:29   #3409
Njemačka liga je i tada i danas bila zabava primarno za njihovo vlastito tržište. Oni malonogometni turniri oko Božića su sve ikad.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:11   #3410
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
sta si se zajunia gospe ti...

Stadioni su upotpunjavali dojam zaostalosti njemackog nogometa tog vremena. Nijemci tada nisu imali pojma o zonskoj obrani, niti su znali stvoriti kolektivnu napadacku igru. Obranu su igrali s liberom i stoperima koji su striktno markirali napadace i nisu imali drugih ambicija. Cijeli nogomet im se svodio na duel igru, kolicinu trke i sprinteva i spilmahera. Kad bi se izgubilo, objasnjenje je bilo da je falilo borbenosti i da ekipa nema vodju. To je bilo posebno bitno, naci vodju, nekog ko se zna zaderat. Sve je to bilo i na njemacki autisticni nacin sarmantno, a posebno kroz naocale nostalgije. Isto tako je bilo daleko od najkvalitetnijeg nogometa.
Ček,ostavi floskule i demagogiju...kakvi su stadioni u Serie A bili?

Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
u usporedbi sa strancima koji su igrali u Italiji i Španjolskoj, svakako jesu.
Znači dovedeš (budućeg)svjetskog prvaka i prvotimca i kapetana brazila kao 7. momčad Bundeslige(i to ni više ni manje nego iz Serie A) i on je lošji od Srećka Kataneca valjda,stranca u veznom redu 7. momčadi Serie A?
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:53   #3411
a Dunga je bolji igrac od Kataneca po kojim parametrima? Zato sta je Brazilac?

Klupske karijere i postignuca u klubovima su im objektivno podjednake. Samo, prvoga se sjeca svatko (jer je Brazilac), drugi je zaboravljen (jer je Slovenac)
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:03   #3412
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post

Ček,ostavi floskule i demagogiju...kakvi su stadioni u Serie A bili?
uglavnom atleticarski, ali imali su nogometne u milanu i genovi, a ovi sa stazom su bili obnovljeni ili novoizgradjeni za svjetsko 90. pa su bili nesto bolji od njemackih koji su vecim dijelom bili pravljeni za svjetsko 74. stadioni su ionako samo sporedna ilustracija stanja tadasnjeg njemackog nogometa, upotpunjeni s milozvucima truba s tribina.


Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Znači dovedeš (budućeg)svjetskog prvaka i prvotimca i kapetana brazila kao 7. momčad Bundeslige(i to ni više ni manje nego iz Serie A) i on je lošji od Srećka Kataneca valjda,stranca u veznom redu 7. momčadi Serie A?
dunga nije bio zvijezda u italiji. ne znam sta bio on sam po sebi dokazivao. jel treba stvarno sad nabrajat ko je sve igrao u italiji tada? najbolji stranci su bili u italiji ili barci i realu tada. i najbolji nijemci su tada bili u italiji, dok su nijemci imali vrhunskih igraca.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:35   #3413
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
uglavnom atleticarski, ali imali su nogometne u milanu i genovi, a ovi sa stazom su bili obnovljeni ili novoizgradjeni za svjetsko 90. pa su bili nesto bolji od njemackih koji su vecim dijelom bili pravljeni za svjetsko 74. stadioni su ionako samo sporedna ilustracija stanja tadasnjeg njemackog nogometa, upotpunjeni s milozvucima truba s tribina.
pa i ne bas, po sjecanju bi reka u najgoru ruku pola pola, uz ovo tvoje nabrojano, Parma, Firenca, Salernitana, Venezia, Palermo, Perugia, Brescia, Foggia, ... ovako na prvu, to je sve bilo bez atletske ako se dobro sican

Bologna, Piacenza, Padova, Udine, Verona, Lecce, Bari, Rim, Torino, Napulj,- to je atletska
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:18   #3414
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
pa i ne bas, po sjecanju bi reka u najgoru ruku pola pola, uz ovo tvoje nabrojano, Parma, Firenca, Salernitana, Venezia, Palermo, Perugia, Brescia, Foggia, ... ovako na prvu, to je sve bilo bez atletske ako se dobro sican

Bologna, Piacenza, Padova, Udine, Verona, Lecce, Bari, Rim, Torino, Napulj,- to je atletska
je, otprilike pola-pola, ali veci stadioni uglavnom su bili atletski. ovi iz manjih gradova imali cesto stadione bez atletske.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:49   #3415
Utakmica za sjecanje

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=eYAci5-Zdog
Plavi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 04:08   #3416
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:58   #3417
Quote:
Plavi555 kaže: Pogledaj post
A jbte
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:23   #3418
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Susec ili Cosić
Najgore finale u povijesti
Sjecam se samo ogromne premoci navijaca O.M.-a
Uh kako smo bili ljubomorni..a i ljuti jer je sranje u Hr vec dobrano pocelo, pa smo docekivali navijace Zvezde koji su se spremali za Bari i kamenovali im autobuse..
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:03   #3419
Ima li netko negdje bar jednu emisiju Petica, tamo s kraja 90-ih. Pretražio sam sve i svašta, ali ne mogu ništa naći. Hvala.
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 03:37   #3420
KLINSMANN - against bayern munich 1987
https://www.youtube.com/watch?v=XVs6yEY5uQ8
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.