Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 15:57   #61
Reese nije ružan momak ali nije ni ovakav Hollywoodski ljepotan,on je običan momak,momak koji je imao težak život
Samo je jedan Kyle Reese
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:04   #62
Da, i samo je jedan John Connor.

Michael Edwards
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 17:59   #63
Bale je odličan Connor, ali nema materijal s kojim bi mogao raditi ono što zna.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 21:12   #64
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Bale je odličan Connor, ali nema materijal s kojim bi mogao raditi ono što zna.
Slažem se
po meni je glavni krivac za T4(iako je meni solidno ostvarenje za pocetak nove trilogije) producent koji je kupio prava. Za scenarij uzeo je duo Brancato-Ferris koji je također napisao scenarij za T3 i Catwoman . Scenarij je tek kasnije bio estetski prepravljan od Haggisa i J.Nolana, jer je na net bilo procurilo da će Connor na kraju filma umrijeti i da ce njegovu kožu preseliti na Marcusa kako ljudi ne bi prestali vjerovat u borbu protiv strojeva. Ovi koji hoće Stahla ili Furloga umjesto Bale, žele da Terminator postane neki tresh film.
Terminatoru treba makeover, glumci neka ostanu isti, a redatelj nek bude Duncan Jones ili Neil Blomkamp.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 22:23   #65
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Slažem se
po meni je glavni krivac za T4(iako je meni solidno ostvarenje za pocetak nove trilogije) producent koji je kupio prava. Za scenarij uzeo je duo Brancato-Ferris koji je također napisao scenarij za T3 i Catwoman . Scenarij je tek kasnije bio estetski prepravljan od Haggisa i J.Nolana, jer je na net bilo procurilo da će Connor na kraju filma umrijeti i da ce njegovu kožu preseliti na Marcusa kako ljudi ne bi prestali vjerovat u borbu protiv strojeva. Ovi koji hoće Stahla ili Furloga umjesto Bale, žele da Terminator postane neki tresh film.
Terminatoru treba makeover, glumci neka ostanu isti, a redatelj nek bude Duncan Jones ili Neil Blomkamp.
Navedeni scenarij imam na kompu, kraj je banana ali mi je dio gdje Marcus naleti na naselje gdje žive hibridi poput njega bio zanimljiv za čitat. Tu je i dio gdje se Marcus vrati par dana u prošlost. Svejedno, promjena pisaca je bila i više nego dobar potez. Marcus kao Connor nebi imao motivaciju poslat Kyle natrag što ubija cijelu ideju.

Ovako kako jest, Connor ima dovoljno na svom računu. Pokret otpora je bez vodstva, Reese je pronađen. Cijeli 5. i 6. film se mogu zabaviti Connorom koji tek postaje vođa otpora dok u isto vrijeme priprema Reesea za povratak. U to ubaci malo fajta protiv terminatora, napredak u pljucama i približavanje onim flashback scenama iz prva dva filma, i zabava je zagarantirana.

Što se tiče Stahla i Furlonga. Prvi nije bio za Connora čak i u katastrofalnoj trojci a kamoli novim nastavcima. Furlong je svoj dio odradio, sad izgleda kao Reznik sa sto kila previše. To nije čovjek kojeg bi pratio u birtiju a kamoli rat, stoga ne hvala.

Blomkamp bi bio fantastičan kao režiser. District je fantastičan, iako nisam fan Halo igara klipovi koje je režirao su solidni. S obzirom da je Bale tip koji prihvaća uloge zbog redatelja vole drastično drukčiji promijeniti pogled na već poznate priče, T5 i 6 bi bili jako dobri pod Blomkampom.

Jones je više intelektualan, ako u obzir uzmemo Moon. Source Code još nisam vidio ali sudeći po traileru čovjek za odradit i akciju. Ako je sposoban pronaći ravnotežu između likova i radnje, zašto ne.
__________________
Were you about to call me an asshole?!

Zadnje uređivanje Swagger : 11.06.2011. at 22:34.
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 22:05   #66
Intervju sa Justin Linom
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 22:27   #67
Znaci zasada jos nema nikakvog scenarija, no okupljaju se zainteresirani.

btw. Bas me zanima hoce li Lucas Blacka ponovo ubaciti u Fast & Furious fransizu, jer on je bio bas ok kao jedan od glavnih aktera.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 14:22   #68
OMG, ovome se defeinitivno veselim i nadam se da će ga napraviti!
Gledat će se
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:17   #69
Uh jedva čekam, nadam se da bude iako su mi trojka i četvorka bile koma...
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 01:32   #70
Ajde, bar se trudi....vidit cemo sta ce bit od sveg..

http://collider.com/justin-lin-fast-...inator/108857/
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 02:38   #71
T1 i 2 su mi najbolji akcići ikad uz Umri muški, ali zašto ljudi idu izvlačiti nešto što se više ne može izvući, ionako je Holywood već mnoge superuspješne franšize iz dobrih starih vremena uništio snimanjem nepotrebnih nastavaka radi zgrtanja love.. jedinici i dvojci nema konkurencije, trojku je Mostow potpuno pokvario, a četvorka bi izvrsno funkcionirala kao samostalan akcijski blockbuster, ali povezati ga s Cameroonovim majstorijama nema smisla ni svrhe. A sad petica, kad je priča već totalno pokvarena ''cool novitetima'' (mislim, polu-čovjek, polu-terminator u 4-orci, dajte ono ljudi, kamo vodite ovu filmsku legendu), sad žele tu iskvarenu franšicu oživiti očajničkim dovođenjem starih glumaca koji su podigli prva dva nedostižna filma koji su snimani u drukčija vremena kad ljudi nisu imali toliku ponudu visoke računalne tehnologije pa im je i sama priča o ustanku računala i strojeva bila strašnija nego što to može biti danas, to je jednostavno žalosno. Da ne spominjem što su već svi rekli, Oni su svi PRESTARI i točka, nema se što raspravljati, a cijeli film s glumcima u CGI-u, neće se valjda toliko spustiti u svom očaju da spase serijal koji se neda spasiti. Terminator 1 i 2 rules, novi nastavak uvijek pogledam jer sam veliki obožavatelj, ali treba tome stati na kraj dok skroz ne propadne
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 13:12   #72
omego, savrseno srocen post. Svaka cast!
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:04   #73
Justin Lin Won’t Direct TERMINATOR 5, Filming Delayed To Fall 2012
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:01   #74
očekivano. trebali su stati nakon dvojke, terminator bez švarcija i camerona nije terminator.
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:23   #75
those bastards
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:11   #76
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
očekivano. trebali su stati nakon dvojke, terminator bez švarcija i camerona nije terminator.
Ne mora da znaci. Ja mislim da bi Nolan napravio odlican Terminator film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:37   #77
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
očekivano. trebali su stati nakon dvojke, terminator bez švarcija i camerona nije terminator.
Švarci će biti producent i glumac, ja se isto salžem da treba vratiti Camerona(ako se Terminator 5 ne snimi do 2018, prava na franšizu se vraćaju Cameronu). Cameron se nažalost bavi bedastoćom zvanom Avatar 2.



Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ne mora da znaci. Ja mislim da bi Nolan napravio odlican Terminator film.
Nolan-Terminator. Jednostavno nije tip redatelja za takvu vrstu filma. Ko da daš Scorsseseu da režira Transformere.
Nolana više vidim u SF tipa Alien, njegovo režiranje akcije je još slabo i tu je jako ograničen. Postapokaliptiku i Nolana nemogu zamisliti u istoj rečenici, njegov bi Terminator bio sterilan.

Dajte Bay-a!!!.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:40   #78
James Cameron has been brainstorming that next Terminator movie

Evo malo dobre vijesti ako je istinita... Iako se veliki James Cameron neče vratiti filmu koji ga je uvrstio na ljestvicu jednih od najgenijalnijih sci-fi redatalja svih vremena, ipak se šuška kako je bio na par sastanaka sa dugogodišnjim prijateljem Schwarzeneggerom i Linom (koji je odustao od redateljske stolice zbog novog Fast and Furious) u vezi novog Terminatora.

Ali naravno da bi svi preferiramo vidjeti Camerona u redateljskoj stolici, nego vidjeti nekoliko njegovih ideja koje če biti, ajmo reči ''silovane'' od nekog B redatelja... Jedino Cameron zna što želi i kako želi. Čovjek je imao viziju onog pravog postapokaliptičnog svijeta koji je u ratu sa ubojitim strojevima.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:54   #79
Camerone, okani se Avatara i vrati nam pravu postapokaliptičnu atmosferu.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:52   #80
Arnold Schwarzenegger May Voice Animated Terminator 3000 Feature Film


Hannover House and Annapurna Pictures currently hold the rights to The Terminator franchise, which revert back to James Cameron in 2018. While Terminator 5 has long been rumored to be the next film in the franchise, directed by Justin Lin and returning Arnold Schwarzenegger to the role that made him a worldwide icon, an animated feature film titled Terminator 3000 may come first.

Arnold Schwarzenegger is rumored to be interested in voicing the lead character, which will be CG animated in the same style as James Cameron's Avatar. A new piece of concept art, a title treatment created to help pitch the film, has been revealed. The second image is from Terminator Salvation, but offers a hint at what this new project will look like. Check it out below.





http://www.movieweb.com/news/arnold-...0-feature-film

Zadnje uređivanje c0bra : 24.01.2012. at 10:00.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.