Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 01:01   #121
ali demoni ne postoje
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 09:02   #122
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ma njemu samom treba egzorcist, jerbo zočim se služi taj 'fra' zove se opsjednuće a ne - da ne velim kaj.

Čuli ste za "duhovne obnove", tako ih zovu, posle kad dođeš doma nisi pri sebi, treba psihijatar, zato čuvajte se egzorcista, oni ništa drugo nego udijele demone i tamo gdje ih prije nije bilo.
Samo prenosim informaciju. NEka ljudi sami odluce.
Kaj se duhovnih obnova tice... psihijatrije bi bile prepunjene koliko je ljudi kroz to proslo.
Ljudi par dana budu pod dojmom i misle da im se cijeli zivot preokrenuo, ali onda nakon par dana uvide da je sve isto kao i prije.
Mjesto na koje dolazi masa ljudi sa uvjerenjem da ce dobiti pomoc i tako se stvara ta energija koja te vozi jos par dana...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:36   #123
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Samo prenosim informaciju. NEka ljudi sami odluce.
Kaj se duhovnih obnova tice... psihijatrije bi bile prepunjene koliko je ljudi kroz to proslo.
Ljudi par dana budu pod dojmom i misle da im se cijeli zivot preokrenuo, ali onda nakon par dana uvide da je sve isto kao i prije.
Mjesto na koje dolazi masa ljudi sa uvjerenjem da ce dobiti pomoc i tako se stvara ta energija koja te vozi jos par dana...
Shvaćam ja tebe, ne brigaj.

Nego, lakše je odrediti opsjednutu kuću i ljude u njoj ukoliko se posjeti takva jedna adresa... nešto je teže na daljinu osjetiti tko je a tko ne, opsjednut demonima , premda moje iskustvo govori da se može čak i to bez problema. Saul nikad ne bi bio opsjednut demonima da nije onog dana prošetao do gatare, zato se on doma vratio poremećeno proganjan demonima, jer znate već nije naišao na usputnu gatarsku varalicu nego na gatara sa sto raspoloživih demona. Saul jednostavno nije imao sreće, a i pamet ga napustila. Kako je bilo onda tako je i danas, ljudi su vrlo znatiželjni, ima ona meksička kaže znatiželja je ubila mačku, slično ko naša poslovica mačka ima devet života a zapravo samo jedan.

Eto.
Pozdrav i svako dobro.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:41   #124
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ma njemu samom treba egzorcist, jerbo zočim se služi taj 'fra' zove se opsjednuće a ne - da ne velim kaj.

Čuli ste za "duhovne obnove", tako ih zovu, posle kad dođeš doma nisi pri sebi, treba psihijatar, zato čuvajte se egzorcista, oni ništa drugo nego udijele demone i tamo gdje ih prije nije bilo.
S ovim bi se ozbiljno složija.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:03   #125
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Shvaćam ja tebe, ne brigaj.

Nego, lakše je odrediti opsjednutu kuću i ljude u njoj ukoliko se posjeti takva jedna adresa... nešto je teže na daljinu osjetiti tko je a tko ne, opsjednut demonima , premda moje iskustvo govori da se može čak i to bez problema. Saul nikad ne bi bio opsjednut demonima da nije onog dana prošetao do gatare, zato se on doma vratio poremećeno proganjan demonima, jer znate već nije naišao na usputnu gatarsku varalicu nego na gatara sa sto raspoloživih demona. Saul jednostavno nije imao sreće, a i pamet ga napustila. Kako je bilo onda tako je i danas, ljudi su vrlo znatiželjni, ima ona meksička kaže znatiželja je ubila mačku, slično ko naša poslovica mačka ima devet života a zapravo samo jedan.

Eto.
Pozdrav i svako dobro.
E, da nije.
Da ja nisam puno toga....
Svako dobro i tebi.

Quote:
Jack-Daniels kaže: Pogledaj post
S ovim bi se ozbiljno složija.
Ne sudim
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:32   #126
Pravi život i Jack Daniels; jeste kad bili na duhovnoj obnovi, pa da možete tako lupat?
Svi, ali SVI, moji ratni drugovi kojji su bili na bilo kakvoj duhovnoj obnovi, vratili su se bolji, i gle, manje vremena provodili na gore navedenoj psihijatri...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 14:19   #127
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Pravi život i Jack Daniels; jeste kad bili na duhovnoj obnovi, pa da možete tako lupat?
Svi, ali SVI, moji ratni drugovi kojji su bili na bilo kakvoj duhovnoj obnovi, vratili su se bolji, i gle, manje vremena provodili na gore navedenoj psihijatri...
Izgleda nisi skontao o čemu pričamo, no nemaš frke, evo se pojasni:

Dakle, ne govorimo o duhovnoj obnovi autosugestivnih metoda (ovo što si ti naveo oko svojih prijatelja) već govorimo o nazovi duhovnoj obnovi čija predavanja drži spiritista koji se onima u klupama kao takav nije predstavio i zato ne znaju tko je on u stvari. Zašto ga nisu prepoznali? Zato što općenito ne znaju prepoznavati duhove, nitko ih nikada nije poučio o tim stvarima i stoga su laka meta za spiritiste koji se usput predstavljaju egzorcistima.

Primjerice, od nekolicine poznanika koji tamo zalaze, primjećujem postali su najblaže rečeno čudni u negativnom kontekstu, a rođak koji je posjećivao iste adrese s ove zadnje 'obnove' se vratio težak da gore ne more, sad skoro po čitav dan viče i priča s 'anđelima' koje samo on doma vidi, niko drugi, zbog njega ukućani noćima ne spavaju jer se ovaj na sav glas moli nevidljivima (duhovima), a svog psa koji je jedan od najboljih pasa u kvartu proglasio je opsjednutim jer u psu je vrag i psa treba voditi egzorcisti, čak se pokušao riješiti psa ali mu nije uspjelo, sva sreća pas je preživio, ukućani su skroz izdeprimirani jer te vražje duhove je unio u kuću i sad nad svima njima vlada nemir... situacija je vrlo ozbiljna... pokušavaju ga odvesti psihijatru ali on se ne da, kaže šta će meni lude tablete idem se ja moliti pa onda iznova dva sata molitvene galame, priča on sa anđelima na nebu i te šprehe... kad odmoli sjedne za stol i vrijeđa ukućane, rasplakao je čak i svog starog oca, obitelj je shvatila da kad ovaj sjedne za stol najbolje je ili šutjeti ili se maknuti, čitava familija ga je proglasila ludim, osim mene, rekoh im nije lud nego je opsjednut, i istina, čak i da ga odvedu psihijatru ne bi bilo osobite koristi jer se psihijatrijska struka ne bavi egzorcizmom.
Kako će se sve to skupa završiti, tko zna, bumo vidli rekoše slijepci, il kak već ide ona stara narodna poslovica. Ak bu kakvih povoljnih vijesti, javim vam, gospodo draga, pozdrav i nemojte ništ zameriti.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:40   #128
Duhovne obnove se vrlo javne, tako da ti nece biti problem reci o kojoj se tocno duhovnoj obnovi radi i kako se zove svecenik koji istu vodi?
Poznajem ljude koji su bili i jos uvijek odlaze na duhovne obnove, konkretno: Tabor, Siget, Surkovec. Oni tvrde da su " preporodeni ", meni je vidljivo jedino da su puno bolje volje i optimisticnije gledaju na zivot...to je sva promjena, a i nije tako malo ako bolje razmislis.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:05   #129
Onda je i kava i cigareta duhovna obnova?
Matrim Cauthon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:23   #130
Pravi Život: pa konkretno sam mislio i na karizmatike tj. svečenike što bacaju u trans, ali i na one što ih ja zovem vjerskim life coaching obnovama. Čak su karizmatici na boljem glasu. Što je i normalno, s obzirom da na bojišnici stvarno mo'š pokupit štošta.
Osobno, ja sam samo bio na nekoliko rebraithinga, izbacio gomilu nagomilanih traumi i ispao bolji. Puno bolji. Pravi napredak u borbi sa PTSP-om, počinje onog trenutka kad sam odustao od psihijatara (suzdržao sam se nazvati ih dilerima, mada je to nekako najbliže istini).
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:40   #131
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post

Primjerice, od nekolicine poznanika koji tamo zalaze, primjećujem postali su najblaže rečeno čudni u negativnom kontekstu, a rođak koji je posjećivao iste adrese s ove zadnje 'obnove' se vratio težak da gore ne more, sad skoro po čitav dan viče i priča s 'anđelima' koje samo on doma vidi, niko drugi, zbog njega ukućani noćima ne spavaju jer se ovaj na sav glas moli nevidljivima (duhovima)
shizofrenija...hitno psihijatru na pregled.


Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Osobno, ja sam samo bio na nekoliko rebraithinga, izbacio gomilu nagomilanih traumi i ispao bolji. Puno bolji. Pravi napredak u borbi sa PTSP-om, počinje onog trenutka kad sam odustao od psihijatara (suzdržao sam se nazvati ih dilerima, mada je to nekako najbliže istini).
Samopomoć i pozitivan stav su uvijek bitan korak u borbi sa psihološkim tegobama. No određene bolesti je potrebno korigirati lijekovima. Stvar je u kemijskoj ravnoteži mozga, a ne u molitvi i placebo pozitivi.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 18:31   #132
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Pravi Život: pa konkretno sam mislio i na karizmatike tj. svečenike što bacaju u trans, ali i na one što ih ja zovem vjerskim life coaching obnovama. Čak su karizmatici na boljem glasu. Što je i normalno, s obzirom da na bojišnici stvarno mo'š pokupit štošta.
Osobno, ja sam samo bio na nekoliko rebraithinga, izbacio gomilu nagomilanih traumi i ispao bolji. Puno bolji. Pravi napredak u borbi sa PTSP-om, počinje onog trenutka kad sam odustao od psihijatara (suzdržao sam se nazvati ih dilerima, mada je to nekako najbliže istini).
Točno, sami sebe reklamiraše 'karizmaticima' a ljudima s ozbiljnim problemima bilo je dovoljno čuti za pridružiti im se kanda će im 'karizmatik' čudotvornim izlječenjem...

Znaš, ptsp je sindrom nevezano za samo ratove. Recept postoji al do nj nije samo tako doći... zaborav i duševni mir... se ne liječi antidepresivima, jer kako pomoći čovjeku koji je svakodnevno zapravo drogiran, bezvoljan za išta pozitivno na ovome svijetu. O tome se govori na duhovnim obnovama koje nemaju veze s egzorcizmom.

Stoga, naslov teme kao takav zahtijeva pitanje: zašto Kaptol svoje egzorciste skriva u tajnosti i što je to toliko tajno da ostali ljudi ne smiju doznati?
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:31   #133
Quote:
SinnFein kaže:



Samopomoć i pozitivan stav su uvijek bitan korak u borbi sa psihološkim tegobama. No određene bolesti je potrebno korigirati lijekovima. Stvar je u kemijskoj ravnoteži mozga, a ne u molitvi i placebo pozitivi.
Kad si pozitivan znači da imaš dobru kemijsku ravnotežu mozga, a to znači da se ne trebaš šibati kemijiom.

Ti vjerovatno za svaki problem piješ tablete?

Tako se postaje tabletoman.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 01:14   #134
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kad si pozitivan znači da imaš dobru kemijsku ravnotežu mozga, a to znači da se ne trebaš šibati kemijiom.

Ti vjerovatno za svaki problem piješ tablete?

Tako se postaje tabletoman.
Nisam gluplju izjavu odavno pročitao.


Ako imaš upalu, normalno da ćeš popiti tabletu, neću se liječiti pozitivnim stavom ?

Nije ljudski zivotni vijek produzen sa 30 godina na 75 godina pozitivnim stavom
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:57   #135
Sudar titana
Za upalu grla ces popiti tabletu, ali za veliki broj psihickih problema ipak neces. Psiholozi ne prepisuju tablete, a ipak lijece.
NE treba se za sve trcati psihijatru po terapiju.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 13:39   #136
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
shizofrenija...hitno psihijatru na pregled.




Samopomoć i pozitivan stav su uvijek bitan korak u borbi sa psihološkim tegobama. No određene bolesti je potrebno korigirati lijekovima. Stvar je u kemijskoj ravnoteži mozga, a ne u molitvi i placebo pozitivi.
Pozitivan stav sa PTSP-om mo'š odma zaboravit.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 13:42   #137
Postoje tablete i za pozitivan stav
Nema cega nema....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:17   #138
Jeee, ali ne djeluju kod PTSPa.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:22   #139
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post

shizofrenija...hitno psihijatru na pregled.
Neće valjda nadri psihijatri dijagnosticirati pacijenta kojeg nikad vidjeli.

Dajte se uozbiljite.

shizofrenija posjeduje 4. stupnja, kažu psihijatri

a Ti znaš baratati sa sva 4tiri?

Nda...


Realnost: u pojedinih pacijenta opsjednutost, potrebna je struka jača od struke psihijatrijske.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 23:12   #140
Uz
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Pravi život i Jack Daniels; jeste kad bili na duhovnoj obnovi, pa da možete tako lupat?
Svi, ali SVI, moji ratni drugovi kojji su bili na bilo kakvoj duhovnoj obnovi, vratili su se bolji, i gle, manje vremena provodili na gore navedenoj psihijatri...
Polupa si malo lončiće šta bi se reklo.Drugo je duhovna obnova,drugo 'čišćenje' ,a treće egzorcizam.Sad mi reci šta je to ,subjektivno-njima pomoglo.

Osobno ,po meni,duhovne obnove i razna masna okupljanja su klasične manifestacije.E da,nekome možda pomognu,neću ulaziti u nečiji sklop i nutrinu razmišljanja,vjerovanja itd.
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.