Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 14:22   #461
Quote:
Futsal Dinamo kaže: Pogledaj post
Pardon, tecaj. Nije srednji kako smo mislili. I to je njihov tecaj, od pbz-a. Ima koja banka da u svim zemljama Eu ima srednji? Zagrebacka?
Ne može biti srednji kada ti te eure nemaš i moraš ih kupiti. Meni u PBZ-u razlika u prodajnom tečaju banke i onoga po kojem obračunaju kod plaćanja karticom je tek u drugoj decimali. Mislim ne putuješ svaki dan niti ne trošiš milijune da bi to bilo bitno.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 00:25   #462
Zivimo uz granicu pa cesto kupujemo vani s eurima i forintama, a putujem radi posla barem jednom tjedno. Nabere se. A bolji mi je tecaj u lokalnoj mjenjacnici
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:23   #463
Ekipa pozdrav! Prvo ispričavam se ako je moj post nevezan uz temu ali mislim da je; imam jedan upit i to poprilično HITAN pa bi vas molila ako mi netko može odgovoriti. Naime za nekoliko dana putujem na dug period i zanima me jedna stvar (nemojte se smijati jer stvarno nisam sigurna): mogu li u plaćenu prtljagu spremiti veliku vakuumsku vreću s odjećom (pošto nosim puno prtljage potrpala bi sve u jednu vreću i isisala zrak)? Zanima me iz razloga da mi ne bi rekli da otvorim tu vreću pa da mi odjeća eksplodira Hvala punoooo na pomoći
Tinker_ Bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:44   #464
Quote:
Tinker_ Bell kaže: Pogledaj post
Ekipa pozdrav! Prvo ispričavam se ako je moj post nevezan uz temu ali mislim da je; imam jedan upit i to poprilično HITAN pa bi vas molila ako mi netko može odgovoriti. Naime za nekoliko dana putujem na dug period i zanima me jedna stvar (nemojte se smijati jer stvarno nisam sigurna): mogu li u plaćenu prtljagu spremiti veliku vakuumsku vreću s odjećom (pošto nosim puno prtljage potrpala bi sve u jednu vreću i isisala zrak)? Zanima me iz razloga da mi ne bi rekli da otvorim tu vreću pa da mi odjeća eksplodira Hvala punoooo na pomoći
Smiješ naravno. Ono što je bitno kod prtljage je težina. Mnogi koriste te vacuum vreće (i ja ponekad).
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 13:54   #465
Intermezzo Hvala ti puno! Ugodan dan )
Tinker_ Bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:18   #466
Da li je to normalno/uobicajno da kod rezervacije i kupnje karte odaberets jedno sjedalo a kada ides napraviti online check ta sjedala su zauzeta i nudi ti neka druga? Na mailu koji sam dobila kod kupnje piše jedno sjedalo a kada preko aplikacije odem na podatke o karti sada pišu ona sjedala koje mi nudi kod web check ina. Ako je bitno u pitanju je Croatia Airlines
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:09   #467
Quote:
Kira Frenchie kaže: Pogledaj post
Da li je to normalno/uobicajno da kod rezervacije i kupnje karte odaberets jedno sjedalo a kada ides napraviti online check ta sjedala su zauzeta i nudi ti neka druga? Na mailu koji sam dobila kod kupnje piše jedno sjedalo a kada preko aplikacije odem na podatke o karti sada pišu ona sjedala koje mi nudi kod web check ina. Ako je bitno u pitanju je Croatia Airlines
Nije uobičajeno i rijetko se dešava, ali nije ni nešto strašno čudno. Kompanije zadržavaju prava promjene sjedala i nekad se drže toga.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:48   #468
oprostite ako je glupo pitanje, ali da li se moze sa osobnom iskaznicom putovati avionom za Njemacku?
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:20   #469
Može.
Sa osobnom možeš putovati po cijeloj Europskoj Uniji, bez obzira na prijevozno sredstvo.
Palička is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:20   #470
Sa mnom će u London ići 15-ogodišnja sestra. Treba li joj ikakva potvrda ili tako nešto za putovanje?

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:12   #471
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...i-sama/292954/

https://www.gov.uk/uk-border-control...ave-for-the-uk

Zadnje uređivanje Lizzie M : 28.09.2017. at 01:23.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:59   #472
Pozdrav!mogu li putovati europom samo sa putovnicom ,istekla mi je osobna a nece biti gotova na vrijeme.
Vjerojatno mogu ,al eto nisam sigurna.
Hvala!

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:03   #473
EU i nekim drugim zemljama, kao i nasim susjednim, da, ali za Rusiju npr. trebas i vizu i putovnicu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:05   #474
Ja odgovorila na krivo pitanje. Putovnicom mozes putovati svakako, ne treba ti osobna.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:15   #475
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ja odgovorila na krivo pitanje. Putovnicom mozes putovati svakako, ne treba ti osobna.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Ok ,hvala ti!

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:35   #476
BAGGAGE ALLOWANCE:0 Pieces

Moze netko pojasniti gornju liniju. Do sad kad sam putovao sam uvijek mogao imati rucnu prtljagu. Tako je i pisalo u mailu koji bi dobio.
Sad letimo Croatia Airlinesom za Brussel iz Zagreba.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 23:44   #477
Pa uvijek mozes rucnu prtljagu, pogotovo s CA. Oni su tek odnedavno uveli karte samo s rucnom prtljagom, tako da su jeftinije 20ak eura nego ako imas i prtljagu za predat.

Jos mozes uz normalnu rucnu prtljagu (cabin) imati i torbu za laptop ili slicno.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:44   #478
Ok. Hvala. A kaj, oni nemaju normalan web check-in? Imaju, ali kao i sve hrvatsko, ne radi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:33   #479
Imaju, pokusaj ponovno... Ims i aplikacija Croatia Airlines

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:41   #480
Takodjer, ako si kupio kartu preko druge stranice, mozda ti je booking nr neodgovarajuci, pa moras naci pravi. Mozes pokusati s brojem karte ili necim drugim.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.