Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 10:47   #21
Ja bi tila probat onu njihovu bb kremu koju svi hvale.

Ima li je tko i kako je zadovoljan? Zanima me kako se ponaša na suhoj koži.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:42   #22
Evo upravo sam je dobila i natrackala odmah na lice.
Na poslu sam, pa sam od jutra namazana Afrodita dnevnom kremom od badema, bez ikakvih pudera ili toniranih krema.
Krema BB Farmasi mi je sjela odlično, i po boji ( light to medium) i po teksturi. Odlično se upija, skoro pa trenutno (imam inače mješovitu kožu ali naginje ka suhom), i iako daje blagi mat efekt ne čini kožu suhom. Isprva mi se činila previše ružičasta, no ubrzo se prilagodi tenu i sad mi je po boji upravo savršena. Jako mi dobro sjeda i na kožu vrata, što je meni isto jako bitno.
Kakva će biti za kožu na duže staze, vidjet ću, ali ja ću svakako stavljati hidrataciju ujuto pa tek onda BB kremu.
Cijena je bila smiješna, 25 kuna, pa sam je uzela onak za probu, a sad mi se čini da će biti moj favorit.

Uzela sam još pastu za zube i šampon od češnjaka, pa ću javiti kako mi se sviđaju.

Nisam htjela CC kremu jer sam čitala na drugim forumima da suhoj koži baš i ne paše.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:03   #23
Ja sam kupila bb kremu. Za 25 kn (koliko je bila snižena) dobiješ 50 ml kreme (inače su po 30 ml u dućanu/drogerijama). Moja koža je suha/normalna i izrazito svijetle sam puti (sa pjegama). I mogu reći da je krema zbilja super. Jako lijepo miriše, lijepo se maže prstima i stopi se sa tenom. Izgleda mrvu tamnije (svijetla nijansa) pošto sam ja svijetla ali ona se magičnom formulom izjednači sa bojom kože, jer sam mislila da će mi i ta svijetla nijansa biti tamna i da ću baciti novac. I još ima zf 15
Tako da palac gore za bb kremu
Imam i kremu od čili papričice za cirkulaciju i bolove, lijepo hladi, pecka za nos kad se pomiriši. Ok je krema, isto je bila na sniženju, a dobije se 500 ml kreme.
Probala sam masku od češnjaka za slabu kosu 500 ml.. Koristim je jednom tjedno i nekih 2-3 mjeseca. Inače mi je kosa slaba, kovrčava i tanka te jako je lijena rasti, ali sam primjetila (ne samo ja nego i drugi) da mi je počela rasti i da je lijepa. E sad očito i ta maska pomaže. Nije da se hvalim ali.. Sestra koristi šampon i kaže da je dobar.
Sad mislim naručiti maskaru pa da isprobam i to. Kupujem kad je proizvod snižen
Inače nisam neki tip za kupnju iz kataloga jer ja to volim vidjeti, pomirisati i to, ali mogu reći da sam jako zadovoljna tim turskim proizvodima.
Jedan veliki plus za Farmasi i NE testiraju proizvode na životinjama
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:39   #24
Vidim da je minimalna narudžba 225kn da bi isporučili...
Zanima me sljedeće:
1. koliki su troškovi dostave?
2. koliki popust na katalošku cijenu imaju članovi?
3. plaćanje mi je nedorečeno objašnjeno... da li se može platiti internet bankarstvom, tj. uplatom na njihov račun? I kako? Oni te nazovu da ti kažu iznos... mislim... bezveze... zašto ne bi poslali mail sa iznosom, brojem računa i ostalim podatcima za uplatu...?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:41   #25
Naručujem od njihove predstavnice, pa neznam detalji koji te zanimaju... moraš nači nekoga tko prodaje njihove proizvode ili se besplatno učlaniti. Nama je u firmu došla gospođa se testerima parfema i jako puno dekorative za isporbavati. Mene, doduše više zanima preparativa, pa mi je pokazala još neki informativni prospekt gdje se vidi sastav proizvoda.
Moram pohvaliti njihovu pastu za zube, onu sa aloa verom i miswakom. Baš krasno očisti zube, onako četkica škripi po zubima (a imam najmekaniju Curaprox četkicu). Efekt izbjeljivanja još ne vidim, ali je i rano još...
BB krema mi je i dalje odlična, vidjet ću kakva će mi biti na dulje vrijeme, no svakako moram ispod nje koristiti neku malo jaču hidrataciju. No, moja koža je izrazito suha i stara, tako da bi bilo pravo čudo da mi ništa ne teba za dan osim te kreme.

Uglavnom, i dalje ću isprobavati proizvode jer mi se ono što imama extra sviđa.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:35   #26
Pozdrav! Ako ste zainteresirani posaljite mi adresu u poruci i poslati cu vam katalog besplatno.
Minimalna narudzba je 225kn samo kod uclanjenja, poslije narucujete kad i koliko zelite. Jedino popust ide iznad 225kn, 15 %. Iznad 500kn 20%, iznad 750kn 25%, iznad 1150 30%...
Dostava je preko gls-a i placa se dostavljacu, dobijete sms i s dostavljacem se mozete dogovorit sve.
Cijena dostave je 10kn i smanjuje se s visinom narudzbe.
Nakon uclanjenja narucuje se online vrlo jednostavno. Iduci tjedan cu imati probice cc i bb krema, također tko zeli nek se javi. ☺
shazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:19   #27
Shazz je sve lijepo objasnila. Samo jedan ispravak. Postarina se placa za prvu narudzbu u mjesecu. Prilikom ostalih se uracunavaju samo administrativni troskovi u iznosu 4 kn. Za vise informacija bilo o proizvodima, bilo uclanjenju, stojim vam na raspolaganju. Isprobajte proizvode, vjerujem da se necete razocarati. ��
__________________
"Kada stvari krenu loše, ne želim ovdje da se prepirem...."
adri1902 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 09:45   #28
I ja sam se navukla na Farmasi pa se pridružujem. Sad iščekujem paket u kojem je šampon s češnjakom i koji sam naručila nakon pozitivnih recenzija, a i mene je oduševila BB krema (koju sam isto uzela nakon komentara na forumu). Dolaze još neke stvarčice pa baš jedva iščekujem paket

Ako koga zanimaju narudžbe (šaljem i željene testere, besplatno šaljem za neke iznose i sl), učlanjenje (šaljem poklon za prvu narudžbu) i sl. može se javiti
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:44   #29
Jel ima koja stranica da se unaprijed moze vidjeti katalog, kao sto npr. ima za avon?
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:44   #30
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Jel ima koja stranica da se unaprijed moze vidjeti katalog, kao sto npr. ima za avon?

https://www.farmasi.hr/index.php/lipanj
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:11   #31
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
To je za lipanj, a ja bi htjela za srpanj
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 08:37   #32
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Jel ima koja stranica da se unaprijed moze vidjeti katalog, kao sto npr. ima za avon?
To i ja istražujem, ako naiđem, stavim link
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:57   #33
Gledam onu njihovu carobnu spuzvicu za 15kn, da li je netko probao? I sprej za ciscenje metalnih povrsina?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 20:52   #34
Stigao mi je paket, isprobala sam jedino ruž i oduševljena sam. Tako je kremast, a nisam puno nade polagala u njega jer je bio u nekom motivacijskom setu za 5 kn
U sljedećoj narudžbi uzimam još jedan sigurno.
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:34   #35
Prodaje li tko šampon/masku od bijelog luka?
Ako imate korišteni, rado bih probala prije nego se odlučim za kupnju "velikog" pakiranja. Mogu kupiti ili dati u zamjenu drugu kozmetiku i čokolade.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 07:55   #36
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Prodaje li tko šampon/masku od bijelog luka?
Ako imate korišteni, rado bih probala prije nego se odlučim za kupnju "velikog" pakiranja. Mogu kupiti ili dati u zamjenu drugu kozmetiku i čokolade.
Imam ja neotvoreni jedan
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:37   #37
Novi
https://www.farmasi.hr/index.php/srpanj
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:01   #38
Kakvi su vam mat ruzevi, ovi koji su trenutno snizeni?
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:13   #39
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Kakvi su vam mat ruzevi, ovi koji su trenutno snizeni?
Osobno nisam probala, ali cure koje narucuju su zadovoljne pa cu si i ja sad naruciti jedan taj
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:35   #40
Ja imam jedan, ok je. Dugotrajan i ne isusuje pretjerano.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.