Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 14:50   #2561
Glamglow drže neki Douglasi kod nas tako da nije da njih nema Pardon na offu
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:06   #2562
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Usput ne znam kakva je tocna situacija sa troskovima dostave i carinom vezano za HarveyNicols kako bi prvi put narucivala od njih, Fenty beauty puder, jer kod nas dok dodje nacekati cemo se .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Dva put sam već naručivala s HN, sad čekam i treću narudžbu (Fenty , koja bi sutra trebala stići). Troškovi dostave su 75kn, carine nema, stvarčice dolaze perfektno zapakirane, u roku 5-8 dana.
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:16   #2563
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Usput ne znam kakva je tocna situacija sa troskovima dostave i carinom vezano za HarveyNicols kako bi prvi put narucivala od njih, Fenty beauty puder, jer kod nas dok dodje nacekati cemo se .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Nema carine, to je uk sajt. Postarina je 10 eura

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:40   #2564
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Nema carine, to je uk sajt. Postarina je 10 eura

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Super hvala

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:41   #2565
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Glamglow drže neki Douglasi kod nas tako da nije da njih nema Pardon na offu
Znam ali moji nazalost ne,tako da do sada jedino za Sephoru znam da ih je imala

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:45   #2566
Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post
Dva put sam već naručivala s HN, sad čekam i treću narudžbu (Fenty , koja bi sutra trebala stići). Troškovi dostave su 75kn, carine nema, stvarčice dolaze perfektno zapakirane, u roku 5-8 dana.
Super. Postarina je malo skuplja ali ajde ipak je Fenty Fenty . Ako nije problem ukoliko je narucen puder,molila bi recenziju i nijansu. Inace sam Chanel Vitalumiere BR20, te bez obzira na YT recenzije,i sto na samoj stranici postoje djevojke koje prikazuju iste,dvoumim se izmedju 110 i 120,jer nisam bas toliko blijeda,nego vise volim 1 nijansu tamniju ali da opet ne bude prevelika razlika izmedju lica i vrata posto koliko sam skuzila tek kad se osuse oksidiraju i bude prava nijansa

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:54   #2567
Ima li netko Mac Bric o La ruz? Gledam swatcheve i nekad mi se čini da vuče na rozo, a nekad baš da na ciglastu crvenu vuče. Ja bih radije ovo drugo :-) Anyone?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:45   #2568
Hvala RDF na preporuci, kupila sam Vegas Volt. Nadam se da će joj se svidjeti.

I sad još jedna nedoumica:
Gledala sam pudere i pitala sam za savjet koji bi bio za mene, preporučen mi je studio waterweight jer sam rekla da ne želim mat. E sad, nijansa. Našminkana sam na dio lica prema vratu sa NW22 (to znači da sam hladni ton? ) . I taj tren je nijansa bila identična boji vrata, ono, wow.
I nakon sat vremena... ponarančastilo. Čak je i dečko vidio da vučem na orange. I pomalo mi je izgledalo brašnasto na licu, cakey. Jel to do mene? To onda nije prava nijansa za mene ili je do vrste pudera? A baš mi se svidio teksturom i mislila sam ga kupiti, ali...
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:30   #2569
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Hvala RDF na preporuci, kupila sam Vegas Volt. Nadam se da će joj se svidjeti.

I sad još jedna nedoumica:
Gledala sam pudere i pitala sam za savjet koji bi bio za mene, preporučen mi je studio waterweight jer sam rekla da ne želim mat. E sad, nijansa. Našminkana sam na dio lica prema vratu sa NW22 (to znači da sam hladni ton? ) . I taj tren je nijansa bila identična boji vrata, ono, wow.
I nakon sat vremena... ponarančastilo. Čak je i dečko vidio da vučem na orange. I pomalo mi je izgledalo brašnasto na licu, cakey. Jel to do mene? To onda nije prava nijansa za mene ili je do vrste pudera? A baš mi se svidio teksturom i mislila sam ga kupiti, ali...
Ja sam imala Mineralize foundation tekući u NW 20 i to mi je bio dobar mach, i htjela sam probat waterweight i ta NW 22 za koju sam mislila da će me malo podignut ispala je baš tako narančasta tako da kad sam vidjela na danjem svjetlu nisam mogla vjerovat ( a pod onim svjetlima ionako ništa ne vidim)...

Puder previše oksidira, nisam ga teksturom probala na licu, ali ovo mi je bilo dosta.

Probaj ovaj mineralize NW 20, jako je dobar puder i nije mat, ljiepi glow, srednje pokrivanje.

Nego, jel vama tamo one cure pogađaju nijanse?

Ja sam baš neutralna prema hladnoj (ovisno o dobu godine) iako volim kad mi puder ima malo topline i volim kad je nijansa neutralna prema toplom jer mi lice baš živne, ali one meni guraju baš NC i uvjeravaju me da to nije žuto...
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:37   #2570
Quote:
livy kaže: Pogledaj post

Nego, jel vama tamo one cure pogađaju nijanse?

Ja sam baš neutralna prema hladnoj (ovisno o dobu godine) iako volim kad mi puder ima malo topline i volim kad je nijansa neutralna prema toplom jer mi lice baš živne, ali one meni guraju baš NC i uvjeravaju me da to nije žuto...
Mene je pokušala jedna ubijediti da mi podjednako stoje nw13 i nc15.
Isto sam neutralna prema hladnoj ali više volim kako mi stoje hladne nijanse. Kupila sam sad neutralni puder i nije to to.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:46   #2571
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Ima li netko Mac Bric o La ruz? Gledam swatcheve i nekad mi se čini da vuče na rozo, a nekad baš da na ciglastu crvenu vuče. Ja bih radije ovo drugo :-) Anyone?
Na meni je baš ciglasto crvenkasto-smeđi, ali mislim da ti to dosta ovisi o tenu, kosi, očima... Najsigurnije bi bilo da ga probaš u trgovini ako si u mogućnosti.

Erato, super!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:44   #2572
E hvala puno. Taj sam odgovor htjela :-)

Još me samo zanima koji je trik s face and body puderom. Prije svega nijanse. Uspjela sam nabaviti c1, i svi kažu da se ne primijeti na licu, razlika u boji mislim, i na ruku kad ga stavim, savrseno se stopi s bojom koze, al ja bih rekla da sam neutralna jer su mi zile na zapescu malo zelene malo plave. A ne znam ni sama. Uglavnom, ja sam uvjerena da bi mi bolje stajala n1 iako je nikad uzivo vidjela nisam. Luda glava. Recite mi jel je n1 svijetlija-tamnija od c1 ili je samo razlika u podtonu?

I kako ga vi nanosite, ja imam mjesovitu kozu i nikako ne dobijem taj dewy efekt. Nanosim prstima.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:23   #2573
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Mene je pokušala jedna ubijediti da mi podjednako stoje nw13 i nc15.
Isto sam neutralna prema hladnoj ali više volim kako mi stoje hladne nijanse. Kupila sam sad neutralni puder i nije to to.

Isti slucaj
Moj prvi je bio nc15, takodjer preporuka , MAC u Becu- sljedeci dan - zuta i daleko pretamna. Nakon godinu dana, MAC u Amsteradmu mi je napokon nasao pravu nijansu - nw13
U nas MAC u Zagrebu sam usla par puta, ali ja se tamo ne osjecam ugodno. (onaj u centru, ne u Areni)

Mislim da svatko obavezno mora izici van na prirodnu svjetlost, meni se cine da neki znaju pozutjeti vremenom. Takodjer ako mi zena koja nosi dvije nijanse pretaman puder ide preporucivati puder, ne treba je slusati...isto MAC iskustvo.

@Velika_kokos - c1 je meni zuci od n1 (mislim da mi je n1 bio nesto vise mat), ne bih rekla toliko tamniji koliko zuci pa ide na tamnije? mislim da ne bi jako progrijesila ni s n1, ali ipak probaj u zivo ako ikako mozes. Za dewey efekt meni je najbolji beauty blender, ako ne originalan onda neki najmeksi dupe koji mozes naci ili nakon nanosenja prstima malo sve zblendaj s meksim foundation kistom da se ujednaci.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:31   #2574
Jest da je bila gužva taj dan kad sam bila jer je bio neki festival u gradu, ali cura koja je meni tražila boju je bila narančasta i prestrašno zamazana. Makara joj je bila brutalno preslikana i po kapcima i ispod očiju.
I još mi je rekla da ona sebi bira puder u odnosu na boju na rukama. Pošto su joj ruke tople bira topao puder iako je ona hladnija i svjetlija u licu i vratu.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:40   #2575
Zna li netko ovdje cijenu mac strobe creama? Naime, ja sam ga danas dosla kupiti u arenu i cijena za 50ml je 280kn. Prodvacica mi je rekla da ima i manje pakiranje od 30ml kojem ne zna tocno cijenu, ali je neisplativo. Kad je otisla provjeriti, tuba od 30ml kosta 100kn. I ona je ostala zbunjena i isla jos provjeravati,jer po tome ispadne malo pakiranje skoro pa troduplo isplativije. Meni to nema nikakve logike pa mi je jedino logicno da im je tamo oznacena kriva cijena za 50ml.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Maquillage is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:04   #2576
Curke,

Koji bi tekuci puder bio za dewy efekt? Ne volim mat ni polupat, nego da dobijem onaj zdravi sjaj. Prekrivanje ne mora biti full, dapace.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:40   #2577
A vjerojatno face and body.

Ja imam taj ali sada ipak zelim jace prekrivanje tako da sam dosla tu trazit preporuku.

Koza mi je suha, a f&b nijansa sam c1.

Pro longwear ili stufio fix ili...?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:57   #2578
Lagano prekrivanje -Face & body, jace prikrivanje-studio sculpt.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:05   #2579
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Curke,

Koji bi tekuci puder bio za dewy efekt? Ne volim mat ni polupat, nego da dobijem onaj zdravi sjaj. Prekrivanje ne mora biti full, dapace.
Meni Waterweight daje bas bas dewy efekt! Prekrivanje je taman onako srednje za razliku od f&b a lijepo je s njim radit jer je tekuc dosta i ne treba ga puno. Ja sam NC20. Uzivam gledat lice kad ga imam

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
mica_maca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:40   #2580
Hval curke!
Kakva vam je trajnost? Izdrzi radni dan?
Slijedeci tjedan idem na isprobavanje. Bas me zanima koja sam nijansa i sto ce mi reci za ton i podton.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.