Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2005., 14:45   #41
Quote:
Marin23 kaže:
pa ovo ti je za 2 osobe 40 eura sa doruckom, soba je velika, tusevi isto, metro ti je 10 metara, zoloski prekoputa, ona crkva bez vrha preko ceste, sve je blizu.
Preko čega? Ja sam upravo gledao i petak je 33€ pppn, subota 32€ pppn.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 14:51   #42
preko nicega, dosao sa aerodroma, vidio hostel usao, platio 20 eura po osobi za sebe i curu, prespavali i sutra za pariz, i tako na povratku isto
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 14:59   #43
Thx, ali izgleda da za ovaj vikend jednostavno nema takva kombinacija. Postoji "small dorm" za 19€ pppn, ali nigdje ne piše što to uključuje niti koliko je kreveta. Vjerujem da ništa ispod 4 kreveta ne bi zvali "dorm". Možeš opisati što ste vi točno dobili? Dakle dvokrevetnu. Tuš u sklopu sobe ili zajednički? Imaju li 24h recepciju? U koliko sati je obavezan check-out?

Enivejz, ja imam rezervaciju za All-In otkazivu do 18h, a slijećem dovoljno rano. Tako da mogu pitati na licu mjesta i ako stvarno bude tako povoljno, lako uletim.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 18:36   #44
Quote:
stretch kaže:
Hvala, ali nađoh još jeftinije + dobra lokacija: All-In hostel. Preko HRS-a i sličnih booking agencija nude smještaj za 39€ po dvokrevetnom apartmanu (dakle ne osobi) + doručak
ovo je zakon
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 09:41   #45
Evo još bolje (ovo našao frend, ):

http://www.freiraum-berlin.com/

Dakle, 13-18€ po osobi za vrlo udobne i prostrane sobe, lokacija pristojna.

Evo. Meni ne treba jer mi više odgovara All-In, ali siguran sam da će nekog razveseliti
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 15:02   #46
Talking

Evo ja se bas danas vratila, bila sam 10 dana tako da mi nista nije promaklo

Sta se tice puta, germanwings 300kn povratna (rezervirana 3-4 mjeseca unaprijed...) i nocenje za svih 10 dana 270 eura po osobi. Smjestaj je bio ultra-chic, na Kuda'mm.u u Pensionu FUNK (Fasanenstrasse). Originalno smo trebali ici u Heberge Grosse koji je u Kantstrasse, ide okomito na Kuda'mm i isto je 25 eura po osobi. Sobe su u oba odlicne, samo kaj je kupaonica zajednicka. Ali to mi je 1000x bolje nego kojekakvi hosteli.

Ako ces u kratkom vremenu obilaziti grad najbolje ti je sa Zoologische Gartena (Europa centar!) uzeti busne linije 100 ili 200 za 2.5 eura (obican gradski prijevoz) i to te proveze kraj svih bitnih znamenitosti po citavom gradu (Brandenburg vrata, Diplomaten viertel, Potsdamer platz, Dom kulture, Reichstag, U.den Linden etc.). Svakako idi u Reichstag (upad se ne placa ali se ceka po sat vremena) i TV toranj...setnja po Kuda'mm i Unter den Linden...Haeckesher markt je isto must kao i Oranienstrasse na Kreuzbergu - tamo su ti najvise off kneipen i super ludi bircevi.

Kad ces biti na Europa centru idi i svrati u Kadewe (sareno je i budali drago a koliko je tamo sarenila...da ti se srce rastopi...).

Eto.
Meni je sljedeci cilj dobiti radnu dozvolu i odseliti u Berlin.
Tako mi je super bilo...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 15:13   #47
Quote:
darin napisaše mnogo korisnog
Thanx

Na koju foru je tebe ukupno karta koštala manje nego mene aerodromske takse (320kn)?

Nego, meni je hostelski smještaj dovoljna doza komfora, tako da ostajem pri varijanti All-In. IKEA namještaj, privatna soba i WC. Treba li mi još što u životu?

Sviđa mi se predložena tura. Tako nešto ću i napraviti. Moram još samo to nekako rasporediti da sve upadne u adekvatno doba dana.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 16:05   #48
Ispravka netocnog navoda karta je kostala 360 kn po osobi (meni je sve to tu negdje...)

Ja sam imala onaj vodic iz Znanja - top 10 (inace mrzim takve stvari !!! ali ipak su se moje sumnje pokazale neosnovanima ) i to mi je prikratilo potencijalne muke. Pazi da kad budes u jednom dijelu grada polovis sve kaj je tamo da se ne moras vracati...to je to.

Uzivaj ))))
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 16:19   #49
Quote:
darin kaže:
Ispravka netocnog navoda karta je kostala 360 kn po osobi (meni je sve to tu negdje...)
To već štima

Quote:
Ja sam imala onaj vodic iz Znanja - top 10 (inace mrzim takve stvari !!! ali ipak su se moje sumnje pokazale neosnovanima ) i to mi je prikratilo potencijalne muke. Pazi da kad budes u jednom dijelu grada polovis sve kaj je tamo da se ne moras vracati...to je to.

Uzivaj ))))
Naravno E, thx za preporuku vodiča , to možda ubodem.
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 18:12   #50
Quote:
darin kaže:
Ja sam imala onaj vodic iz Znanja - top 10
..koji ces nekom forwardat...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 22:01   #51
Quote:
darin kaže:
Ja sam imala onaj vodic iz Znanja - top 10 (inace mrzim takve stvari !!! ali ipak su se moje sumnje pokazale neosnovanima
Moram priznat da je, za razliku od drugih gradova kod kojih ti Top 10 vodici ne pokrivaju nista sto bih voljela ici vidjeti, ovaj Top 10 Berlin izvrstan

Quote:
darin kaže:
Eto.
Meni je sljedeci cilj dobiti radnu dozvolu i odseliti u Berlin.
Tako mi je super bilo...
Znam, meni isto. Otkad sam se vratila samo jedva cekam opet otic...


NoWa, upregnut cu svoju kartu kod potrage za hostelima.
Btw, meni se vise svidja istocni dio od zapadnog, a i bolja je zabava
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 23:45   #52
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:

Btw, meni se vise svidja istocni dio od zapadnog, a i bolja je zabava
Prikladnija nasoj plateznoj moci svakako
Oranien&Dresdnerstrasse

Vodic forwardam drage volje
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 10:05   #53
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Moram priznat da je, za razliku od drugih gradova kod kojih ti Top 10 vodici ne pokrivaju nista sto bih voljela ici vidjeti, ovaj Top 10 Berlin izvrstan

Znam, meni isto. Otkad sam se vratila samo jedva cekam opet otic...


NoWa, upregnut cu svoju kartu kod potrage za hostelima.
Btw, meni se vise svidja istocni dio od zapadnog, a i bolja je zabava
hehe..malo smo vidli sveta..i da nije zabreg centar sveta..i mam bi se selili
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 10:07   #54
Berlin je meni yuck. imam tam frendove i de ostati, al neeebi ishel...za nikaj. zdeni otudjeni sever..zapadnjacka dekadencija kak smo si schick
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 12:40   #55
pa jes bijo il nisi ?
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 13:32   #56
Quote:
jimmy jazz kaže:
hehe..malo smo vidli sveta..i da nije zabreg centar sveta..i mam bi se selili
Svaki dalmatinski ili istarski gradic po svojoj ljepoti debelo sisa ovu prcvarnicu od Zagreba. Da je on centar svijeta, to mogu misliti samo purgeri zaglupljeni lokalpatriotizmom.

I da, malo smo vidjeli svijeta.. doduse, samo Europe, ali opet dovoljno da mogu reci da bih se odselila (samo) u Berlin. Nijedan drugi grad me nije toliko odusevio. I sta sad, ubij me zbog toga.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 14:51   #57
mic-mic..*draga*
kaj si tak frustrirana! get some groove
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 19:41   #58
Quote:
jimmy jazz kaže:
zdeni otudjeni sever..zapadnjacka dekadencija kak smo si schick
ovako sam ga i ja doživjela. grozan grad
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 19:51   #59
Quote:
LadyInRed kaže:
ovako sam ga i ja doživjela. grozan grad
hoces rec da ni ti nisi bila u berlinu ko ni on ?
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 00:11   #60
Quote:
milk kaže:
hoces rec da ni ti nisi bila u berlinu ko ni on ?
ne, bila sam, ali on je savršeno opisao ono kako sam i ja doživjela taj grad.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.