Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2015., 16:25   #21
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Za letove mu je dosta, ali sumnjam da ima dosta vremena za popit pivo u biznis salonu.
Uglavnom, ne znam koliko je članarina u HR, meni je 22 EUR. Ako samo 2 put odeš u salon s Dinersom, već si u plusu, s obzirom koliko košta voda ili ne daj bože ručak na aerodromu. A tamo se napiješ i naždereš besplatno.
nemam pojma koliko je obicna, al ova diners croatia airlines di skupljas milje za miles and more je 300kn znaci 40eur
al šta kazes koliko kostaju hrana, cuga i internet isplati se
znaci 45min je dosta? super onda jer idem samo s cabin baggage pa ne moram cekat nikakve torbe
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:20   #22
Kupio sam srca teška, kupio al....
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 04:05   #23
Busnu kartu iz panama city za san jose, kostarika. Kupila sam one way ticket za panamu i onda skuzila da me nece pustiti na avion bez potvrde o onward travel, pa sam preko telefona i maila rijesila kartu za kostariku preko agencije ticabus, 42 dolara.S druge strane, za ulazak u kostariku je pak isto potrebna potvrda o izlasku iz zemlje. Totalnu ubijaju moju spontanost. Grrrr. Kaj ja znam kad cu izac iz zemlje...a jos nisam ni usla....izac cu kad mi dopizdi izgleda da ne. Mrzim radit planove unaprijed, grrr.
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:39   #24
Povratna Bratislava - Atena za 8.48 €.

Naravno, Ryan + rumbo.pt + kod + Diners.

Ipak, male su šanse da ću stvarno putovat.

Neću putovat ako će tada na slovačkoj granici biti preveliki džumbus zbog izbjeglica (poprilična vjerojatnost), a najvjerojatnije i ako do tada Dinamo izgubi sve šanse za išta napravit u grupi (jako velike šanse ).

No, cijena mi ulazi u ono "da kupim za svaki slučaj, pa može i propast". Dakle, imam punu fleksibilnost, odluku o putu mogu donijet i dan prije.

EDIT: Svemu gore navedenome treba dodati još i vjerojatnost da u samoj Grčkoj izbiju nemiri.

Hebate, danas je sigurnije putovat po Africi i Aziji nego po Europi.

Zadnje uređivanje nvnk : 15.09.2015. at 10:01.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 09:30   #25
Lako vama bogatašima, te 0,98 te 1,98 te 8,48...i na kraju ni ne putujete...ja morao uzeti besplatnu kartu, jest biznis klasa ali daj što daš i na kraju ako šampanjac ne bude dovoljno hladan i/ili ako se neće sljubiti sa škampima nemaš se kome ni žaliti nego sjedi i šuti
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 09:53   #26


Nisi reko kud putuješ.

BTW, ako si tu "besplatnu" platio miljama - onda ona i nije bila baš sasvim besplatna.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 12:22   #27
Miljama naravno, 19.12.-06.01 Ljubljana-Istanbul-Antalya povratna. Baš nešto razmišljam, da nisam trošio milje mogao sam bilo gdje na planetu sa prvom klasom i to u dvoje Moram se uozbiljiti i opet početi aktivno skupljati milje
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 12:44   #28
nije li na takvim rutama biznis klasa totalni waste of money? ono 4cm šira sjedala i odvojen od ekonomske jednom zavjesom
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 12:52   #29
Kod Turkisha (a o njemu se, kako se čini, radi), to baš i nije tako. I na relativno kraćim letovima imaju raspored 2-2 (pravi 2-2, a ne da samo izbace "srednjeg" u rasporedu 3-3), a i inače sjajna ponuda hrane i pića u ekonomskoj klasi, u Turkishovoj business klasi je bitno pojačana.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 12:59   #30
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
nije li na takvim rutama biznis klasa totalni waste of money? ono 4cm šira sjedala i odvojen od ekonomske jednom zavjesom
Sjećam se pokojnog Jobs-a, on je uvijek govorio da nad-usluga obično vrijedi 30% više od osnovne usluge a ovdje upravo toliko treba više "platiti". A slažem se da kada trebaš platiti 300% više (toliko je obično kod Turkisha) ako plačaš novcem jasno da je waste of money. Ne radi se samo o zavjesi nego i više prtljage, bržem prolasku kroz securitije, lodgevima gdje ne igra Diners...
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:17   #31
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Sjećam se pokojnog Jobs-a, on je uvijek govorio da nad-usluga obično vrijedi 30% više od osnovne usluge a ovdje upravo toliko treba više "platiti". A slažem se da kada trebaš platiti 300% više (toliko je obično kod Turkisha) ako plačaš novcem jasno da je waste of money. Ne radi se samo o zavjesi nego i više prtljage, bržem prolasku kroz securitije, lodgevima gdje ne igra Diners...
to šta kažeš još 30% ajde al kad sam vidio Croatia biznis klasu sam se pokidao brži prolaz i više prtljage su mi nebitni. al npr na negoj 6+ sati ruti s arapskim kompanijama bi vrlo radu biznis.
sjecam se da su sad nedavno kad su ovi u ZG štrajkali ili šta vec, pa su svi koji su letili qatarom morali busom/cime vec do budimpešte i od tamo avionom. jedna frendica se svađala s qatarom i samo su je uvalili u biznis klasu do dohe da zašuti
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 14:18   #32
CGN to LAX via FRA, Lufthansa / United
LAX to MIA, AA

Kompanija plaća...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 14:25   #33
Jel CGN - FRA avion ili vlak?
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 18:51   #34
s

Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Jel CGN - FRA avion ili vlak?
Greska. Krivo sam vidio, nije preko FRA nego MUC. Dakle avionom
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 23:25   #35
FLL-CLT-BOS rtn US/AA
MIA-LHR-HAM open jaw CDG-MIA rtn BA/AA
HAM-FRA-CDG one way LH
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 22:12   #36
Bus/vlak London-Cambridge.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:14   #37
Jucer uzeo kod Uniteda SFO-LAS one way, platio 0$ iskoristio voucher, ali karta je inace bila 44$, danas opet otisao provjerit isti let kad ono karta skocila na 217$
nazorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:09   #38
Manila-Bali 2.2.2016 39e Cebu Pacific
ninac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 10:44   #39
Bruxelles-Phnom Penh, Vientiane-Bruxelles, siječanj 2016., Thai Airways, 750 EUR.
__________________
I evo što mi je donijelo vrijeme, još jedan trag ovdje na dlan...
Mya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 09:00   #40
Zagreb-Dubai povratna, Qatar airways, putovanje za 4 tjedna, 2500kn
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.