Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2016., 23:05   #81
Rasprave o postotnom udjelu vojnih jedinica zaboravite na ovom topicu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 16:17   #82
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
To je i bija, i tako je i završija...O mrtvima sve najbolje...ne želim komentirat pok. Iću imam svoje mišljenje o njemu koje držim samo za sebe..
Prikazan je najsimpatičnije kaj može biti prikazan jedan narkoman. Svi likovi u filmu su prikazani sa velikom dozom ljudskosti i simpatije. Uopće ne razumijem toliko negative oko ovoga filma? Slobodno odi pogledat film i idi ga gledat kao isključivo jednostavnu komediju,a ne vjerni prikaz toga vremena.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 20:34   #83
Gledao sam film jučer, meni je film vrlo dobar osim nekih naivnih scena. Inače se ne usuđujem tek tako gledat HR filmove, ali ovaj je baš ispunio očekivanja. Ne vidim nijednog glumca koji nije prihvatio ulogu kao da mu je zadnja u životu. Baš su svi uživljeni i tu mislim da nema niko šta prigovarat.
Ja nisam nikad čuo za te ljude koji se spominju u filmu (vidim neki su i pokojni) i sigurno je drukčije nekome ko ih je znao ovo gledat, ali filmovi su tu za zabavu i da produkcija zaradi pare.
Jedan moj prika bi rekao da je film i umjetnost, ali zato ti triba imat umjetnike...
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 22:30   #84
Uz svo dužno poštovanje prema svim članovima i moderatorima ovog foruma moram nešto da kažem iako znam da ću na sebe navući gomilu gneva a najverovatnije i ban. Naime ja smatram da je potpuno pogrešno shvatiti ovaj film kao priču o **dobrim Hrvatima** koji su se ni krivi ni dužni našli na **neprijateljskoj teritoriji** okruženi brojčano nadmoćnijim **zlim Srbima**, a upravo će ga ovako najveći procenat gledaoca shvatiti, nažalost. Ovaj film treba shvatiti kao ono što i jeste, priči o grupi beslovesnih goveda koji su došli u sukob sa drugom grupom beslovesnih goveda, zbog totalno idiotskih razloga. Obe grupe su različite nacionalnosti, ali su po odgoju, razmišljanju i ponašanju totalno iste, odnosno svi su odreda totalna goveda.
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 01:23   #85
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Uz svo dužno poštovanje prema svim članovima i moderatorima ovog foruma moram nešto da kažem iako znam da ću na sebe navući gomilu gneva a najverovatnije i ban. Naime ja smatram da je potpuno pogrešno shvatiti ovaj film kao priču o **dobrim Hrvatima** koji su se ni krivi ni dužni našli na **neprijateljskoj teritoriji** okruženi brojčano nadmoćnijim **zlim Srbima**, a upravo će ga ovako najveći procenat gledaoca shvatiti, nažalost. Ovaj film treba shvatiti kao ono što i jeste, priči o grupi beslovesnih goveda koji su došli u sukob sa drugom grupom beslovesnih goveda, zbog totalno idiotskih razloga. Obe grupe su različite nacionalnosti, ali su po odgoju, razmišljanju i ponašanju totalno iste, odnosno svi su odreda totalna goveda.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 17:19   #86
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Tvoja reakcija samo dokazuje da imam pravo.
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:17   #87
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Tvoja reakcija samo dokazuje da imam pravo.
AKo si ti ostao u glavi u ranim 90-tima dok smo se borili ne znači da je velika večina gledatelja na tom nivou?! Jesi pročitao dojmove moje o filmu? Gdje si ti vidio uopće natruhe tako debilnog razmišljanja? Jesi pogledao film uopće?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 09:05   #88
Warriorsi za siromašne.
prstosjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:28   #89
Quote:
prstosjek kaže: Pogledaj post
Warriorsi za siromašne.
A umjesto Swana - muda labudova, a?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 11:01   #90
Jbt nikako nisam očekivao ovoliko pljuvanja i negativnih komentara o filmu.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 13:18   #91
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Jbt nikako nisam očekivao ovoliko pljuvanja i negativnih komentara o filmu.
Evo, ja ću biti umjereno pozitivan. Mada definitivno nije film za mene i ne oskudjeva šlampavostima koje se samo dijelom mogu opravdati debitantnošću projekta, ima neki štimung koji si baš ne znam objasniti, ali je bez daljnjega prisutan. Iskreno, nisam vjerovao da će ispasti ni približno ovako solidan.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 17:49   #92
BTW ja vidim potencijal za bar još 3 spin-offa/nastavka, od kojih su dva na neki način i nagoviješćena u filmu:
1) film koji bi se više bavio Torcidom (nagoviješćeno pri početku filma kad lik spominje neku zgodu s Torcidom ali kaže da bi bilo bolje da to netko drugi ispriča)
2) film o gostovanju srpskih navijača u Zagrebu (ako se dobro sjećam, pri kraju filma lik kaže da o tome nećemo čuti...a možda i hoćemo?)
3) film koji bi se bavio Krpom u ratu 90-ih (taj bi mogao biti više vezan uz Metastaze)ž

E da, jel potvrđeno da bi Petrekovićev lik trebao biti Mamić, ili je on tu samo netko tko neobično podsjeća na Mamića?
Jer ako se ne varam, lik se službeno zove Zvonko.
Meni je prijatelj za Draganu što pjeva Vesnu Zmijanac mislio da bi trebala biti Dragana Mirković, al rekoh nema šanse, ona je u vrijeme kad si film odvija već par godina žarila i palila scenom.
I jel ima gdje popis pjesama sa soundtracka filma?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 11:05   #93
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Jbt nikako nisam očekivao ovoliko pljuvanja i negativnih komentara o filmu.
A gdje si ti to vidjel? I ovdje se večina slaže da je film ispal sasvim ok. Meni je brdo ljudi koji su ga gledali reklo da su ugodno iznenađeni i da nisu očekivali da bu se tak dobro zabavili na našem filmu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 11:40   #94
http://dalmatinskiportal.hr/zivot/ko...istinom-/15759
__________________
Učlani se!
:п
lišina is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 16:05   #95
Ičo je prikazan kao pravi narkoman. A očito je da je to i bio. No prikazan je simpatično koliko narkoman simpatičan može biti. Nigdje nije bilo govora o Torcidi u filmu nego isključivo o Torcidi iz Zagreba. Ovaj tekst je smješan do bola.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 19:12   #96
Poziv na uskratu financiranja filmova koji, pazi sad, "izvrću istinu".

Pa jel ta piskarala pročitaju još jednom sami sebe prije nego kliknu "Send"?

Nisam gledao film inače, Metastaze su bile prekarikaturalne za moj ukus da bi me se nahuškalo na nastavak.
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 00:19   #97
Meni je ok film, mozak na pašu i uživancija Nešto mi je kratko trajao i slabe su priče u Beogradu nakon tekme. Ja bi izbacila sve one ponavljajuće scene s šetanjem, ispijanjem pive i psovanjem (a ima ih stvarno puno) i umjesto njih stavila još neke avanturice u BG. Ovak mi ima malo previše praznog hoda, šteta minuta...
Sve u svemu solidan filmić i odlični glumci, svaki od njih 150% uživljen u ulogu
Moja ocjena: 6,5/10
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:55   #98
Pa nije film tako loš, malo pretjeruju u nekim trenutcima i ima previše loših fora, no možemo dati prolaznu ocjenu. Sve se brzo odvija pa nije dosadno, najzabavniji su djelovi sa Srbinom i onim tipom koji muca.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 10:26   #99
Pogledah.

Film 5/10

Sise 10/10

be3inme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:57   #100
Quote:
kaeovo kaže: Pogledaj post
Ovaj film nije dokumentarac, shvatite to. Svi komentari tipa "ali on je bio drukciji, ovo nije bilo tako, nego onako" su zesci promasaj. Cekam samo da na stranici o nekom iducem nastavku Supermana netko napise "ali ljudi ne mogu letjeti". No shit Sherlock.
Upravo tako, ne mogu!!!!

Ali Superman može
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.