Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 15:49   #41
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Citam komentare tamo, na gp1, i sta da kazem - nije dugo trebalo...

I njegov prvi upis, na komentarima (nije mu niko nista rekao, ljudi se raspituju, normalno):

"Pozdrav, ali samo onima koji mogu istinski cijeniti trud i znanje. Ostali nek skoče natrag u žabokrečinu i tamo liječe svoj svrabež."

OMG
Ova njegova izjava mi je najjača:
Quote:
“Razlog zbog kojeg svake kvalifikacije i utrku popratim s oko 50 ili 60 komentara na Twitteru na engleskom jeziku nije moje preseravanje, ili samo zato da ponudim svoje viđenje tijeka utrke (jer onda bi to bilo na hrvatskom). Razlog je u zahtijevu Deana Lockea (wow! puno ime i prezime!), glavnog producenta F1 prijenosa u FOM-u, da mu to šaljem. Njegov asistent produkcije sjedi do njega i ˝čita˝ utrku za njega. On također hvata moje Tweetove i izravno ih govori Deanu u slušalice, i onda Dean prema tome radi korekcije u prijenosu.
Ne vjerujete? Nisam sumnjao.”
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:18   #42
Tuzno mi je gledati sto si Jergovic radi od ostatka svog ugleda. Ajd cak i ova preseravanja s njegovim deckima i citanje tweetova u uho producenta utrka, to mi je podnosljivo upzbog dobrih tekstova. Ali ovo obracunavanje s citateljima u svakom tekstu, jebate pa to ni Zak Houdek ne radi.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 23:43   #43
Jel Jerga već završio sa Štetnerom?
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:53   #44
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Jel Jerga već završio sa Štetnerom?
Izgleda da je ljubav vrisnula. Opet.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 17:56   #45
Bas sam neki dan gledao, i uocio da nema novih clanaka...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:27   #46
Prvi i ogromni Štetnerov zajeb je da je on radio intervju sa Hamiltonom, a ne Jerga...
ovaj se na to ziher uvrijedio do neba i to mu nebu oprostil baš nikad

Drugi zajeb je kaj Jerga nemre pisat hvalospjeve Hamiltonu, pa samim tim nema smisla ni pisat bilo kaj...

Nebi me začudilo da nebu napisal baš ništ do početka iduće sezone ak Hamić popuši naslov od Rosberga...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:34   #47
Ako je stvarno vec opet pukla ljubav, to je smijurija. Jergovic je pouzdano svadljiv i ne znam zasto bi netko mislio da ce u drugom polusaju bit bolje. Kao vracanje bivsoj curi.

"...i tek kad joj pridjes
u njezinoj nutrini
primjecujes mrlje
koje tebi skode
i ti je ponovno
pustas neka ode."
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:38   #48
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ako je stvarno vec opet pukla ljubav, to je smijurija. Jergovic je pouzdano svadljiv i ne znam zasto bi netko mislio da ce u drugom polusaju bit bolje. Kao vracanje bivsoj curi.

"...i tek kad joj pridjes
u njezinoj nutrini
primjecujes mrlje
koje tebi skode
i ti je ponovno
pustas neka ode."
Nemoj te stihove trosit na Jergovica!
__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 12:30   #49
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Prvi i ogromni Štetnerov zajeb je da je on radio intervju sa Hamiltonom, a ne Jerga...
ovaj se na to ziher uvrijedio do neba i to mu nebu oprostil baš nikad

Drugi zajeb je kaj Jerga nemre pisat hvalospjeve Hamiltonu, pa samim tim nema smisla ni pisat bilo kaj...

Nebi me začudilo da nebu napisal baš ništ do početka iduće sezone ak Hamić popuši naslov od Rosberga...
Biti ce da je kombinacija prvog i drugog , btw nekaj imam osjecaj da nebudemo dobili objasnjenje odlaska Jerge, ova tvoje teorija ne zvuci lose, btw Steiner je postavio i Hamiltonu i Nici idiotska pitanja, koga majku mu zanima kako se Nico i Ham osjecaju u Hr, pa Ono hvaljenje sa hr Karting timom , wtf.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 12:54   #50
Mene samo čudi kako je još uvijek ovaj članak online: Link
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 14:58   #51
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Mene samo čudi kako je još uvijek ovaj članak online: Link
Po tome ispada da je MJ politički ili kulturno korektniji od IB..... on je svoju stranicu i njen vrijedan F1 sadržaj uklonio:

http://www.mladenjergovic.com/

Hm..... Mladen se vrati, a Davorin i dalje drži ovaj link?

http://www.gp1.hr/blazicko-prava-istina-o-jergovicu/

Taj link ima povijesno-činjeničnu vrijednost i vjerovatno ga ne bi trebalo uklanjati?
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 12:46   #52
nestade jerga s popisa kolumnista na gp1. molim minutu šutnje... mwahahaha.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 15:41   #53
Šta je najgore, MJ mi nije nešto drag, ali čini se da je uvijek jebena stranka.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 17:48   #54
Mladen Jergović - opet!?

Vjerovatno uskoro slijedi saopstenje za javnost, u kojem ce MJ da sve objasni, ukaze na prave krivce i posalje ih nazad "u zabokrecinu"...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 18:35   #55
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
nestade jerga s popisa kolumnista na gp1. molim minutu šutnje... mwahahaha.
Čekaj malo pa nije ga valjda Štetner i drugi put sjebal za lovu
Pa nemrem verovat da je tolki naivac

Quote:
Mladen Jergović, bivši producent prijenosa Formule 1 te jedan od najvećih stručnjaka u ovom sportu kupio je od Davorina Štetnera, vlasnika Kreator grupe 49% udjela u projektu GP1.hr!
http://www.gp1.hr/mladen-jergovic-no...ojektu-gp1-hr/

E Jerga, Jerga...49% nije 51%
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 22:18   #56
Za sve je kriv onaj interview sa Hamiltonom..
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 21:17   #57
Sad Mladen daje gas i preuzima FOM s Amerima ...
el Torro is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 09:05   #58
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
......

E Jerga, Jerga...49% nije 51%
Misliš da je SAMO do toga? Pa nije svjetski čovjek veslo sis'o? Ili ipak...... ?
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:48   #59
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Misliš da je SAMO do toga? Pa nije svjetski čovjek veslo sis'o? Ili ipak...... ?
Kak nije

Daj malo prouči kronologiju...
Mlađo kupuje 49% stranice, a Štetner nakon toga opet hoda okolo po utrkama i radi intervjue sa Hamiltonom

Nije da baš redovito pratim taj Gp1, al kvragu nekak mi se čini da je nakon Mlađine kupovine naglo počelo obilaženje utrka kojih prije nije bilo
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:43   #60
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kak nije

Daj malo prouči kronologiju...
Mlađo kupuje 49% stranice, a Štetner nakon toga opet hoda okolo po utrkama i radi intervjue sa Hamiltonom

Nije da baš redovito pratim taj Gp1, al kvragu nekak mi se čini da je nakon Mlađine kupovine naglo počelo obilaženje utrka kojih prije nije bilo
Ne može to biti tak' jednostavno: Štetner uzme lovu, ima svojih 51% a Jergović to ne uprati sa svojim odvjetnicima i slično? I sam zna poslovati..... pa nije vrtićko dijete, zar ne?

Tu je nešto drugo u pitanju, samo ne znamo što......
Ostaju samo puka nagađanja. I šteta Mladena Jergovića i njegovog F1 nasljedstva ( što god svi mislili o tome ). Sad I.B. negdje slavi....... Misleći da je još uvijek u pravu glede M.J.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.