Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 12:13   #61
Pa u većini borilačkih filmova likovi se šamaraju do iznemoglosti umjesto da izvade pištolje i poubijaju se, ali onda nebi bilo borilačkih filmova,zato treba jednostavno preći preko toga.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 15:28   #62
chapter 2 me nije toliko oduševio poput jedinice.
možda jest malo ispoliraniji, kvalitetnije snimljen, no, sve je to "već viđeno" pa je i dojam utoliko slabiji.
ono, daleko od toga da je film loš ali očekivanja su ipak bila veća.
ako ništa drugo ovo je izvrsna najava za trojku
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:01   #63
zadnjih 40-et min. filma je usr`o mi uzitak.....prichu i sve headshoot-ove.....prethodne
do tada je bio odlichan ...pa chak i u odnosu na prvi dio....

samo nedostaje da poleti ko u Matrix-u i shiba iz pishtolja kao ŽanKlodVanDamen ....po zraku.....leti i puca jbte

u trechem dijelu.....shto che i biti

ne-zadovoljan
ha-ha Spodoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:17   #64
Ispod ocekivanja, slabije od prvog.

Vuzualije su odlicne, kao i u prvom mozda cak i bolje ali nije to to te vise ocekivah.

Boyka: Undisputed IV (2016) jede ovo za dorucak.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:48   #65
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ispod ocekivanja, slabije od prvog.

Vuzualije su odlicne, kao i u prvom mozda cak i bolje ali nije to to te vise ocekivah.

Boyka: Undisputed IV (2016) jede ovo za dorucak.
Hahahaha, Boyka 4 izgleda i jest film C produkcije sniman u Tanzaniji, nije ni do koljena John Wicku.

To je kao da tvrdiš da Kickboxer ima bolje iskoreografiranu akciju od The Raida
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:05   #66
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Hahahaha, Boyka 4 izgleda i jest film C produkcije sniman u Tanzaniji, nije ni do koljena John Wicku.

To je kao da tvrdiš da Kickboxer ima bolje iskoreografiranu akciju od The Raida
Haha, zato sto je C nije ni do kolena ? Haha. Kod akcionog/borilackog filma bitno mi je da ima dobre akcije i tuce a to je u filmu Boyka puno bolje odradjeno.

Keanu je smesan u poredjenju s Adkinsom koji je zaista borac pa se to i vidi dok gledas film.
Jebes bljestavilo John Wicka kad su borbe/tuce na D nivou dok je to u filmu Boyka to odradjeno na A levelu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:40   #67
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Haha, zato sto je C nije ni do kolena ? Haha. Kod akcionog/borilackog filma bitno mi je da ima dobre akcije i tuce a to je u filmu Boyka puno bolje odradjeno.

Keanu je smesan u poredjenju s Adkinsom koji je zaista borac pa se to i vidi dok gledas film.
Jebes bljestavilo John Wicka kad su borbe/tuce na D nivou dok je to u filmu Boyka to odradjeno na A levelu.
Ako gledas to na taj nacin, je slazem se. Scott Adkins je vrhunski borac i volim sve sto je snimio. Keanu Reeves nije majstor borilackih vjestina ali su mi ova dva filma vrhunska zabava i jedva cekam trojku.
emojpobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:27   #68
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jebes bljestavilo John Wicka kad su borbe/tuce na D nivou dok je to u filmu Boyka to odradjeno na A levelu.
Zato Adkins nema nijedan headshot u filmu
__________________
Deckardov Kutak

Zadnje uređivanje Deckard : 15.06.2017. at 20:59.
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:01   #69
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Haha, zato sto je C nije ni do kolena ? Haha. Kod akcionog/borilackog filma bitno mi je da ima dobre akcije i tuce a to je u filmu Boyka puno bolje odradjeno.

Keanu je smesan u poredjenju s Adkinsom koji je zaista borac pa se to i vidi dok gledas film.
Jebes bljestavilo John Wicka kad su borbe/tuce na D nivou dok je to u filmu Boyka to odradjeno na A levelu.
Pa John koristi pištolj kao ultimativno oružje u svojoj borbi. Nitko ljepše ne likvidirava ljude od Johna sa pištoljem u povijesti kinematografije! Sad s nestrpljenjem čekam Charlize da vidim kako bu ona odradila svoj posao plačenog ubojice!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 12:51   #70
Ponovno sam pogledao film. Remek-djelo svog žanra.
Kraj je jedan od najboljih cliffhangera ikad, po prvi puta vidiš strah u očima Wicka, paniku i neizvjesnost.
Ljudi zamjeraju što je film pretvorio sve u ubojice, a zapravo nije točno.
Kad je Winston dao znak gomili da stanu, nisu sve to bili ubojice; Winston je lako mogao unajmiti 100 ljudi za flash mob.
A scena bježanja Wicka i zvonjava mobitela ne znači da su svi ti ljudi ubojice koje su dobile obavijest o Wicku, neki od njih su samo obični ljudi koji se javljaju na mobitel, ali u Wickovoj paranoičnoj glavi svatko ga želi ubiti.
I naravno, nezaboravni one-liner Wicka koji zvuči kao pjesma:
"Winston
telll them
tell them all
whoever comes
whoever it is
I'll kill them
I'll kill 'em all"
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:01   #71
Užas, tiha jeza, treš, više imaju smisla "Space Invaders" nego ovo.

Prvi dio je bio dobar.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 17:54   #72
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Zato Adkins nema nijedan headshot u filmu
Ali zato spasava onu ribu koja je hot

Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Užas, tiha jeza, treš, više imaju smisla "Space Invaders" nego ovo.

Prvi dio je bio dobar.
Slazem se x2 za oba.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2020., 22:55   #73
evo pogledao ga sad na rtl-u. jedinicu nisam gledao bojim se da niti neću. prvi problem mi je taj što se Keanu Reeves uopće ne zna tuči (nema gard). a bogami ne zna ni trčati (na punom stopalu ko neki patak), više nisam znao ni kad je ranjen ni kad je normalan stalno nešto šepesa

a sad ću vas tek sve raspizditi, NE ZNA DRŽATI PIŠTOLJ!

znači ova uloga nije za njega. a o besmislenom ubijanju bolje da ne govorim, i da, pa on je brži od metka. ona debilna izmjena pucnjeva na tri metra razdaljine

totalno aemocionalan film, niti jedna gesta ili pokret mi nije bio prirodan, smeče. dio s fishburnom najbolji, ali to nije dovoljno.

05
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2020., 23:46   #74
Bit će film dobil tri nastavka i ima horde obožavatelja zbog sexey imidža onda od Keanua! Jedva čekam 4 nastavak. Drugi bu ostal upamećen po maestralnom početku i govoru od onog rusa. Remek djelo akcijske umjetnosti. A tek kraj kad odlazi sam u suton!
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2020., 11:22   #75
ma šta god rekli, ovo je najbolji akcijski serijal..nikad bolje nisam opustio mozak nego kad sam pogledao sva 3 dijela u jednoj noci..dobio sam epilepsiju od silne pucacine i akcijskih prizora al bar nisam dobio tumor na mozgu od nepotrebnog mozganja i zivciranja radi losih scena.
testosteron99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2020., 18:36   #76
e da, nisu mi jasne one situacije kad ga je netko pogodio metkom ili ga ranio nečim, on onako sav krvav izranjavan ulijeće u podzemnu, šeta gradom, i nitko ništa od građana. kolko on ima krvi u organizmu kad je preživio toliko metaka?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2020., 08:58   #77
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
e da, nisu mi jasne one situacije kad ga je netko pogodio metkom ili ga ranio nečim, on onako sav krvav izranjavan ulijeće u podzemnu, šeta gradom, i nitko ništa od građana. kolko on ima krvi u organizmu kad je preživio toliko metaka?

Neograničeno litara, ipak je on John Wick!
testosteron99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2022., 11:15   #78
"Priča sve dublja, a radnja sve luđa": Objavljen trailer za John Wick 4

https://www.index.hr/chill/clanak/pr...4/2410917.aspx
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2022., 20:07   #79
Apsolutno fantastičan trailer po dobrom starom običaju.
Jedini film koji ću gledati u kino dvorani.

Samo se nadam da akcijske scene neće biti tako dugačke i iscrpljujuće kao u trojci.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2022., 08:25   #80
U tricu su počeli malo jače pretjerivati... Pao sa vrha zgrade i nije mu ništa...
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.