Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 12:25   #10341
Quote:
quadrilateri kaže: Pogledaj post
Sta kaže Piech,isplati li se to sve zbog 500 kom/mj veće prodaje i za tržište od 5 zemalja?
Jel sta rekao na to sto ne mogu 10 godina napraviti motor koji će zadovoljiti normu?
Otkud sad tih 500 komada razlike? Ko DANAS gleda karavana nema jebene šanse da će uzet Giuliu samo zato jer je Giulia, pa makar je sedan.

Idiotarija je da će karavan kanibalizirat sedan - jer danas ako tražiš karavana Alfu niti ne gledaš.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 27.01.2018., 13:07   #10342


__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 27.01.2018., 13:12   #10343
Ajd dobro, bar nisu lubenice
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 27.01.2018., 13:19   #10344
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ajd dobro, bar nisu lubenice
Stavio sam stranicu prije. Što ovo znači:
GSE T4 Hybrid 350v > white paper to start of production 2018
GSE N3 Mild Hybrid 12v > white paper to start of production 2019


Ono prvo. Je li full hibrid, plug in, ili je nešto treće.

Ono drugo znam da valjda mijenja 1.2 8v, kao standard ili kao opcija sa tim sistemom koji je jeftin i nema neke prevelike benefite. Ako je Sergio sa tim mislio zamijeniti 1.3 JTD, a koji sada ima isključivo u verziij 95 KS sa 200 Nm pri 15000 o/min, onda se zajebao.


Ovo je zanimljivo:

A general presentation at month 30 can be found here: ECOCHAMPS – European Competitiveness in Commercial Hybrid and AutoMot… (at https://www.slideshare.net/EGVIA/ecochamps-european-competitiveness-in-commercial-hybrid-and-automotive-powertrains )

Class B demonstrator is a plugin hybrid P1f + P4 = BSG + electric rear axle.

__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 27.01.2018., 14:32   #10345
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Otkud sad tih 500 komada razlike? Ko DANAS gleda karavana nema jebene šanse da će uzet Giuliu samo zato jer je Giulia, pa makar je sedan.

Idiotarija je da će karavan kanibalizirat sedan - jer danas ako tražiš karavana Alfu niti ne gledaš.
Neko je kupio Giuliu samo zato jer je Alfa.
Neki su je kupili iako je samo Sedan,a možda su htjeli karavana. Progutali knedlu i kupili.
AR prodaje 2500 Giulia mjesečno. Sedana.
Da ima karavana,prodaja bi bila veća za 500 kom nego što je sada. SW bi nešto pojeo prodaje sedana,donio nešto drugih kupaca,ali to je to.
Možeš se složiti ili ne,ali to je moje mišljenje.
__________________
Sve dok igra Zeljo
ja znam da ima Boga
quadrilateri is offline  
Old 27.01.2018., 17:20   #10346
Kao što neki znaju. Jaguar Land Rover je kompanija koja je prva počela koristiti MultiAir (ime zaštićeno od strane FCA Italy S.p.A.) za usisne i ispušne ventile.

Il Politecnico di Milano partner del progetto Upgrade (at http://www.repubblica.it/motori/sezioni/attualita/2017/11/08/news/il_politecnico_di_milano_partner_del_progetto_upgr ade-180467276/ )
Lo studio interesserà due differenti motori, ovvero il noto tre cilindri di Fiat Chrysler Automobiles, che con tecnologia Multiair per il controllo del movimento delle valvole di aspirazione e scarico, e un motore monocilindrico ad accesso ottico su cui effettuare una verifica sperimentale dei risultati numerici in termini di formazione di particolato in camera di combustione.
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 27.01.2018., 22:11   #10347
Quote:
quadrilateri kaže: Pogledaj post
Neko je kupio Giuliu samo zato jer je Alfa.
Neki su je kupili iako je samo Sedan,a možda su htjeli karavana. Progutali knedlu i kupili.
AR prodaje 2500 Giulia mjesečno. Sedana.
Da ima karavana,prodaja bi bila veća za 500 kom nego što je sada. SW bi nešto pojeo prodaje sedana,donio nešto drugih kupaca,ali to je to.
Možeš se složiti ili ne,ali to je moje mišljenje.
Ma nema sanse, ides kupit karavana pa dovezes doma sedana jer je Alfa.
Glupost.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 27.01.2018., 22:12   #10348
Quote:
quadrilateri kaže: Pogledaj post
Sta kaže Piech,isplati li se to sve zbog 500 kom/mj veće prodaje i za tržište od 5 zemalja?
Jel sta rekao na to sto ne mogu 10 godina napraviti motor koji će zadovoljiti normu?
Ti ko neki Pit Bull, uhvatio se za tih 500 km i ne pustas.

Otkud ti tih 500 km? I otkud ti samo 5 zemalja? Koje su to zemlje?

Kako im se isplati pravit Lanciu Y skoro pa samo za Italiju?

Ocito ti je trzisni nastup jako jako slaba strana, googlaj malo, iznenadit ces se koliko se dobrih stvari moze naucit.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 27.01.2018., 22:49   #10349
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 27.01.2018., 23:01   #10350
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma nema sanse, ides kupit karavana pa dovezes doma sedana jer je Alfa.
Glupost.
Za moje potrebe kao porodičnog čovjeka,koji ima dvoje djece koji još nisu krenuli u školu je,slozit ćeš se,prakticniji i pametniji izbor karavana npr BMW 3 ili A4. Ne bi ih ni pogledao pored Giulije,prosao bi pored njih kao pored srpskog groblja i uzeo Giuliu.
__________________
Sve dok igra Zeljo
ja znam da ima Boga
quadrilateri is offline  
Old 28.01.2018., 23:48   #10351
Nastavljamo na novoj temi Vol 2
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.