Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2015., 23:20   #1
Nordijska mitologija

Ovako ispričavam se ako je igdje otvorena ova tema,a kladim se da nije jer sam potražio pomoću tražilice i nema toga.

Ovako mene zanima da li neko od vas zna gdje mogu s neta skinut neku knjigu po mogućnosti na hrvatskom o nordijskoj mitologiji.Želio bi malo naučiti o njoj.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 18:15   #2
Gledaj Thora ili nabavi strip za početak
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 01:29   #3
Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu ima dosta literature na ovu temu koja bi te mogla zanimati.
Ako nisi iz Zagreba - međuknjižnična razmjena!
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 23:55   #4
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Ovako ispričavam se ako je igdje otvorena ova tema,a kladim se da nije jer sam potražio pomoću tražilice i nema toga.

Ovako mene zanima da li neko od vas zna gdje mogu s neta skinut neku knjigu po mogućnosti na hrvatskom o nordijskoj mitologiji.Želio bi malo naučiti o njoj.
Pogledaj Vikinge. Ima ti govora o životu nordijaca i serija je prožeta mitologijom ali prizemna. Ako te zanima, preporučam
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 21:34   #5
A gledaj to kj je na tv-u i igricama znam več sve.Al je dobro ka tak prezentiraju na tv-u jer u knjigama je često opširno pa je onda teško skužiti.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 00:50   #6
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
Ovako ispričavam se ako je igdje otvorena ova tema,a kladim se da nije jer sam potražio pomoću tražilice i nema toga.

Ovako mene zanima da li neko od vas zna gdje mogu s neta skinut neku knjigu po mogućnosti na hrvatskom o nordijskoj mitologiji.Želio bi malo naučiti o njoj.
Puf, na hrvatskom, i još skinuti... neće biti lako. Osim pretrage po lokalnim knjižnicama, izbor ti je prilično sužen.

Da si rekao engleski, bez ustručavanja bih ti preporučio knjigu Kathleen N. Daly, Norse Mythology A to Z, 3. izdanje.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.