Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2013., 19:21   #101
bude li kakvih snizenja oko 14.12.???
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:01   #102
Ljudi, jel zna netko postoje li jednodnevni šoping izleti i za Beč kao što postoje za Graz i ako da, s kojom agencijom? Baš bih htjela u g3 i primark, a koliko vidim, nude se samo graz i trst
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:49   #103
Cure, da li netko zna do kada radi Zara u centru Beča radnim danima? Nigdje ne mogu naći taj podatak
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 23:21   #104
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Cure, da li netko zna do kada radi Zara u centru Beča radnim danima? Nigdje ne mogu naći taj podatak
Mene je u Beču, ali i u nekim dr. europskim gradovima nerviralo što sve radi do 18-19h...
Yvonne :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 03:12   #105
Trazim prijevoz do beca u cetvrtak ujutro moram biti tamo u ranim jutarnjim satima
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 13:26   #106
Jel bolje ici u shopping krajem sestog ili krajem osmog mjeseca, kad zapravo pocinju snizenja?
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 19:57   #107
Cure, jel zna netko kada počinju zimska sniženja u Austriji?
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 19:43   #108
jel se isplati otići u Beč sredinom siječnja. Najviše me zanimaju Zara, Mango, HM i sl. trgovine.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 20:37   #109
Curee jel ima koja da mi objasni kako doci do Scs-a od Palffygasse stanice, tu smo kraj nje smjesteni. Sutra bi do njega al ne znamo kako doci, samo smo cule da vozi neki bus. pliiiiiiz
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:46   #110
U Beču sam dok sam tamo živjela, nakupovala se lijepih haljinica,
onih lagane strukture, to super stoji uz kožne jaknice,
taman za proljeće
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:11   #111
Shopping u Beču

Tema je zastala, ali htjela sam vam ipak preporuciti nesto, na sto me prijateljica uputila kada sam bila u Becu. Brand se zove COS, kod nas nije bas razvikan, a cini mi se da ga ne spominje niti jedan post.

http://www.cosstores.com/gb/Women

Prodajna mjesta se ne nalaze na najfrekventnijim mjestima, ali nije tesko do njih. Ima ih dva i mozete ih vidjeti na njihovoj web stranici. Ja sam bila u onom u sporednoj ulici koja ulazi u Mariahilfiger St.
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 12:49   #112
Pozdrav svim shoppingholičarima!
Zna li netko ima li i gdje je točno Lanvin trgovina. Zanimaju me ženske torbe i kakav je inače izbor?
Hvala unaprijed.
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 09:44   #113
Quote:
totallyconfused kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim shoppingholičarima!
Zna li netko ima li i gdje je točno Lanvin trgovina. Zanimaju me ženske torbe i kakav je inače izbor?
Hvala unaprijed.
http://labelfinder.vogue.de/wien/lan.../21780/2761369

Mislim da nisam vidjela nigdje sam Lanvinov dućan, on bi bio ili na kertnerici ili na Kohl Marktu.
Ali gornji link ti pokazuje koje trgovine drže Lanvin.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2020., 16:51   #114
Može pomoć ljudi. Idem iz centra Beča za Shopping City Sud. Google maps mi pokazuje da je najbrže preko WLB, Wien Oper - Baden Josefsplatz, izađem na Vösendorf SCS. Vrijedi li moja 24satna karta od 8 eura skroz do tamo? Čitam na internetu da ljudi pišu da treba platiti još neki 1 euro koji turisti obično ne plate (jer ne znaju) pa ih kontrola uhvati i naplati neke velike kazne?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 18:09   #115
Evo da sam sebi odgovorim možda nekome bude na pomoći. Išao sam danas i zadnja stanica koja vrijedi sa bečkom Wiener Lininen dnevnom kartom je Vösendorf-Siebenhirten, dakle jedna stanica prije SCS-a koja je točno jedna stanica izvan Beča (Kernzone) i karta ne vrijedi, trebate nadoplatiti. Iz Siebenhirten-a vozi SCS-ov bus koji je 1 euro (ili besplatan ako se registrirate na njihovoj stranici), no zeznuto je što taj bus stoji na U6 Siebenhirten stanici do koje ima dosta hoda ako idete sa Siebenhirten WLB stanice.

Tako da je najbolje ipak ići podzemnom (Ubahnom), jest jedno presjedanje više od WLB-a ali je puno jednostavnije i lakše.

Znači iz centra:
1) U3 linija sa Stephansplatza prema Ottakring, izađete na Westbahnhof stanici
2) U6 linija sa Westbanhof stanice prema Siebenhirten, izađete na Siebenhirten stanici (zadnjoj)
3) SCS bus, ide svakih pola sata sa Siebenhirten stanice i stoji nasuprot ulaza u podzemnu, košta 1 euro ili free ako se registrirate na scs.at stranici (za Vip kartu), vozaču pokažete barcode na ulazu, prva stanica je Primark
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.