Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2016., 09:04   #1681
Quote:
MissKuki kaže: Pogledaj post
ja 30 on 32... nakon malo više od godine dana veze... nisu mi jasni oni koji čekaju 5 i više godina veze prije vjenčanja, a da se ne radi o klincima od 20 godina naravno..
slazem se sa drugima, totalno glupo razmisljanje. ljudi imaju razlicite razloge zasto cekaju. ali razumljivo da se tebi zuri sretno
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 09:33   #1682
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
slazem se sa drugima, totalno glupo razmisljanje. ljudi imaju razlicite razloge zasto cekaju. ali razumljivo da se tebi zuri sretno
Zasto je razumljivo sto joj se zuri, zato jer je u 30-ima?

Pricate gluposti, i ona i oni koji su se napalili na njen komentar.

Sta ti garantira 5 g. veze? Da te nece prevarit? Da ce te sigurno ozenit?
Godine nisu garancija za nista. Ljudi se mijenjaju.
Naravno da s godinama svi steknemo iskustvo u prepoznavanju ljudi i skloniji smo brze i lakse donijet neke odluke za koje u odredenim godinama nismo spremni.

I ne, moj dragi i ja se ne zenimo zato jer moramo zbog godina.
Zenimo se jer smo napokon oboje nasli svoje "to je to".
Ja iza sebe imam dvije veze od 5 i 6g., dok on jednu od 10g.

Ljudi bi se trebali zenit kad osjete da je to to, ne zato sto se to ocekuje od njih, pritiscu ih godine ili bilo koji drugi razlog.
Samo ljubav.



Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:12   #1683
Oboje ćemo imati 26. 11 dana poslije bit ćemo 10 godina zajedno.
Jreluschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 13:11   #1684
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
Ljudi bi se trebali zenit kad osjete da je to to, ne zato sto se to ocekuje od njih, pritiscu ih godine ili bilo koji drugi razlog.
Samo ljubav.
to i je poanta. na kraju krajeva godine nisu ni bitne. ali ljudi imaju razloge zasto cekaju, pa nije shvatljivo zasto se neki forumasi cude tome. novci, posao, stan, xy razlog, nikoga se to nebi trebalo ticati osim samih mladenaca. bitno je da nades osobu uz koju zelis provesti zivot
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 15:18   #1685
Quote:
MissKuki kaže: Pogledaj post
ja 30 on 32... nakon malo više od godine dana veze... nisu mi jasni oni koji čekaju 5 i više godina veze prije vjenčanja, a da se ne radi o klincima od 20 godina naravno..
mi ćemo bit istih godina ko i vi na našoj svadbi i zajedno smo preko 15g.
tak da...

duže mi traje organizacija svadbe nego tvoja veza

kad već komentiramo u tim smjerovima [sarkazam_off]
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 19:22   #1686
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
mi ćemo bit istih godina ko i vi na našoj svadbi i zajedno smo preko 15g.
tak da...

duže mi traje organizacija svadbe nego tvoja veza

kad već komentiramo u tim smjerovima [sarkazam_off]
Hahaha kako me ovo nasmijalo. Ali istina, i organizacija nase svadbe traje vise od godinu dana, kako se onda ljudi uspiju vjencat nakon godinu dana veze!?
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 19:26   #1687
Ovisi kada nas żenska strana postavi ispred zida
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 19:51   #1688
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post

duže mi traje organizacija svadbe nego tvoja veza
istina!
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:09   #1689
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
to i je poanta. na kraju krajeva godine nisu ni bitne. ali ljudi imaju razloge zasto cekaju, pa nije shvatljivo zasto se neki forumasi cude tome.

Danas se svi čude onom što nije kako si ti napravio...

Mi smo s druge strane počeli živjeti skupa nakon valjda mjesec dana veze i tako punih 6 godina do vjenčanja. Prošli smo sito i rešeto, ''odrasli'' jedan uz drugog, sredili si zajednički život na svim poljima...i što...sad bi se ja trebala čuditi što je s ljudima koji su u vezi 6 godina, a provedu 0-24 zajedno samo 2 tjedna godišnje na ljetovanju. Opet znam puno ljudi koji su se u toku naše veze upoznali, oženili i razveli i već se opet oženili...mislim, ima svakakvih priča i situacija...
Nama je vjenčanje bila vrhunska fešta za nas i sve drage ljude koje je teško skupiti na 1 mjestu u isto vrijeme i to smo sve organizirali sami bez stresa i panike.
A 6 godina nam je proletilo, uopće nam to godinjanje nije nešto važno, znam samo da se gledamo isto kao i tad.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:36   #1690
sta je uocpe bitno kad se zeniMO? zeniMo se kad nama pase (nadam se da tako svi razmisljaju!) a ne kad selo kaze..

ja 26 on 26, 6,5 godina veze
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 22:42   #1691
Quote:
MissKuki kaže: Pogledaj post
ja 30 on 32... nakon malo više od godine dana veze... nisu mi jasni oni koji čekaju 5 i više godina veze prije vjenčanja, a da se ne radi o klincima od 20 godina naravno..
Ne srljaju svi ko' guske u maglu
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 15:54   #1692
Evo, ja imao svadbu prošli vikend. Ja 27, draga 26g, u vezi 4 godine. Prije toga živjeli zajedno od 12-og mjeseca baš u našem stanu, inače bi ona bila koji tjedan kod mene ili ja kod nje dok smo još bili studenti na početku veze...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 21:40   #1693
Ja s 34, on s 32, bili smo u vezi 1,5 g i znali se površno 2 godine prije veze. Iz praktičnih smo razloga nakon 2 mjeseca počeli živjeti skupa. U braku smo godinu. Udala bih se i s 18 da sam za tadašnjeg dečka mislila da je to to. Okolina me često napadala da sam "stara cura" i pokušavali me upoznati s kojekakvim tipovima, nisam to šljivila. Ne treba nikog osuđivati jer svatko ima svoje razloge. To su privatne stvari kad će tko, i nakon koliko veze i zajedničkog ili odvojenog života, i hoće li se uopće vjenčati.
iManuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:24   #1694
Ma ova curka koja srlja ko guska u maglu je još dobra. Frendica i dečko su nakon mjesec dana veze odlučili da će se ženiti na prvu godišnjicu. :tomoradajeljubav:

OT: mi ćemo u proljeće 2018., oboje ćemo imati skoro 27 i biti u vezi 7 i pol godina
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 18:18   #1695
evo pred mjesec dana kad smo se vjenčali ja bila 28, on 32godine, bili u vezi 9 godina, a posljednjih 3 godine živjeli zajednički
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:02   #1696
Ja 23, on 28.
Vjencali se nakon 7 godina veze i 6 godina zajednickog zivota. Prosla nam 13a godina braka, a zajedno smo ukupno 20 godina.
U nasem drustvu smo jedini opstali u prvom braku. Svi ostali nasi prijatelji broje drugi brak.
Pikabou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:24   #1697
On će imati 34, ja 31, skupa skoro 7 godina i dvije godine pod istim krovom.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 15:20   #1698
Vjenčanje je za nešto više od godine dana. U vezi ćemo tada biti 6 godina, od toga 4 zajedničkog života. On će imati 25, a ja 24 god. (nisam trudna i ne planiram biti još barem 2-3godine )
nocciola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:14   #1699
Ja 31, on 24 i nisam trudna i nemamo u planu još bit ćemo 4 god zajedno
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:54   #1700
On 33, ja 30.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.