Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2016., 08:20   #361
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Gle, visoka sam, ali ne toliko (još uvijek ispod 180 cm) i uopće se ne osjećam prozvanom, niti uvrijeđenom tvojim glupostima.
Ali mi nije jasno da netko može biti toliko jadan i plitak, pa na temi u kojoj si visoke cure daju međusobne savjete prosipati tako idiotske komentare. Ne znam što uopće radiš na temi koja nema veze s tobom i zašto uopće imaš potrebu komentirati nešto?
Nije ti palo na pamet da su možda neke cure nesretne jer su možda mrvicu previsoke (kao da su mogle birati) i da im takvi bezvezni komentari ne trebaju u životu?

Nitko ne može izabrati hoće li se roditi visok ili nizak, crn ili plav, pametan ili ograničene inteligencije poput tebe, zato se mani komentara kojima možeš nekoga povrijediti i za promjenu daj koji konstruktivni savjet...
Nije li ovo malo previše dociranja od osobe koja je post prije niske žene nazvala "čepićima"?

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 09:23   #362
Ja sam 175cm. Broj 40. Nosim sve od tenisica, balerinki do stikli od 12 cm. I u svemu sam si taman😝
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 19:32   #363
To sa "cepicima" sam i ja primjetila...onak ja sam valjda cepic posto sam visoka 165, iako osbno smatram da je od 165-175/6 neka prosjecna visina. Sve ispod ili iznad je ispod/iznadprosjecno i njihov jedini problem je naci adekvatnu odjecu, da im trapezice ne pocnu ici u sirinu na listovima ili da im rukavi nisu 2 cm iznad zglobova. Sve ostalo je nebitno i ovisi o samoj zeni, koliko drzi do sebe, da li ima stila i koliko zraci. U drustvu uvijek zasja ona koja ima nesto u sebi (ili je polugola), ne ona koja je najvisa ili najniza.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 20:34   #364
Zena sa 170 je taman, idealno i za nac partnera i za dotjerat se..
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 21:55   #365
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Zena sa 170 je taman, idealno i za nac partnera i za dotjerat se..



__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 22:42   #366
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
To sa "cepicima" sam i ja primjetila...onak ja sam valjda cepic posto sam visoka 165, iako osbno smatram da je od 165-175/6 neka prosjecna visina.
i ja sam čepić onda, 156cm, al zato se sviđam i visokim i nižim muškarcima ne moram birati i mislit si "joj ovaj je prenizak za mene"
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 00:00   #367
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
i ja sam čepić onda, 156cm, al zato se sviđam i visokim i nižim muškarcima ne moram birati i mislit si "joj ovaj je prenizak za mene"
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 00:51   #368
to kažem samo zato što iz iskustva znam kako je visokim curama, moja frendica bez štikli ima 183cm, zadnje je bila u vezi s dečkom koji je 186cm i bio joj je prenizak, rekla je da realno nekog može nać samo na košarkaškoj utakmici. naravno taj dečko čim su prekinuli našao je curu visoku metar i žilet (njoj nije bio prenizak kao mojoj frendici )

čim uđe u bilo koji kafić/disco klub jedino se njena glava vidi (jer je još u štiklama), znači uvijek iskače visinom i ne može si naći nikoga

doslovce je počela ić na košarkaške utakmice jer želi nekoga tko je pošteno viši od nje (a to nije lako nać, znači bar dva metra)
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 05:49   #369
ušli smo u besmislene rasprave....da netko ne može naći partnera jer ima par cm više nego što je standard tj.prosjek populacije
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 08:59   #370
Prosjek se rusi, gledajmo visinu klinaca danas i prije 20g. Ne znam je tome kumuje evolucija ili aditivi u hrani..no razlika je uocljiva.
Prosjecna visina prije 150 g je bila do 155, danas je nekih 170, s tedencijom rasta. Prije 30ak godina vrlo visoke zene nisu bile uobicajne, danas lakse nabrojim visoke kceri svojih kolegica nego niske.
Primjer: moja sisterica, ima dvije kceri, seka je visoka 175, cure ce biti visoke min 180. A nemrem rec da je sogi bas iznimno visok, rekla bih prije da je tipicni muski prosjek.

Btw, one koje ne mogu naci muskarca "zbog visine" ne mogu naci tipa jer su izbirljive, da su i moje visine imale bi isti problem. Takve teorije me podsjecaju na moju prijateljicu, ima 30+ g, do prije godinu i po dana ulazila je u besmislene veze koje su na kraju i nju frustrirale (btw, visoka je skoro 180) jer eto on mora biti min 10 cm visi od nje zbog njenih visokih peta, mora imati plocice, mora imati super posao, mora biti uspjesan, cool, zabavan...na kraju je i imala takve tipove koji su je pojebali i odjebali dok se nije "uzobiljila" i nasla konobara koji je visok ko ona, ima mali drobic, cesto vozi bicikl, blentav je i sada cekaju dijete.

Zadnje uređivanje pupetta.maresca : 30.10.2016. at 09:13.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 11:48   #371
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Zena sa 170 je taman, idealno i za nac partnera i za dotjerat se..


Džabe i to ako je u glavi promaja!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 12:06   #372
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post


Džabe i to ako je u glavi promaja!
Pa dzaba ako je pronaja i ako je ruzno gradjena recimo...
Recino da ima debele ili krive nogice
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 23:34   #373
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
to kažem samo zato što iz iskustva znam kako je visokim curama, moja frendica bez štikli ima 183cm, zadnje je bila u vezi s dečkom koji je 186cm i bio joj je prenizak, rekla je da realno nekog može nać samo na košarkaškoj utakmici. naravno taj dečko čim su prekinuli našao je curu visoku metar i žilet (njoj nije bio prenizak kao mojoj frendici )

čim uđe u bilo koji kafić/disco klub jedino se njena glava vidi (jer je još u štiklama), znači uvijek iskače visinom i ne može si naći nikoga

doslovce je počela ić na košarkaške utakmice jer želi nekoga tko je pošteno viši od nje (a to nije lako nać, znači bar dva metra)
Ma ti si niska i došla si na ovu temu ličiti komplekse.

Visoka sam i nikad nisam imala problema s pronalaženjem muškarca, trčali su za mnom i visoki i niski (niži od mene za 10cm), nisam primjetila da im je moja visina smetala. Prije da ih je palila jer puno muškaraca mašta o visokim, dugonogim ženama virovala ili ne.
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 22:34   #374
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
Prije da ih je palila jer puno muškaraca mašta o visokim, dugonogim ženama virovala ili ne.
da, zato je moje frendicu od 183 cm ostavio i tjedan dana kasnije našao malu, prčastu, guzatu, sisatu, sve u jednom

ne mogu ti baš vjerovat, kad vidim zbog čega je moja frendica ostavljena
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:09   #375
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
da, zato je moje frendicu od 183 cm ostavio i tjedan dana kasnije našao malu, prčastu, guzatu, sisatu, sve u jednom

ne mogu ti baš vjerovat, kad vidim zbog čega je moja frendica ostavljena
Točno imam u glavi sliku cure


Dečkići maštaju o onome kaj nemaju :mudra:, muškraci znaju kaj hoće
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:57   #376
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
da, zato je moje frendicu od 183 cm ostavio i tjedan dana kasnije našao malu, prčastu, guzatu, sisatu, sve u jednom

ne mogu ti baš vjerovat, kad vidim zbog čega je moja frendica ostavljena
Možda nije ostavio tvoju frendicu zbog visine već zbog toga što ova druga ima i sise i guzicu, za što naslućujem da tvoja frendica nema

A sad bez zezancije - ti na temelju jednog primjera radiš generalizaciju na muškarce općenito?
Zato što je jedan frajer ostavio jednu tvoju visoku frendicu i onda našao nižu od nje - zato muškarci vole niske cure?


Edit: preporučam pročitati neku knjigu o donošenju zaključaka temeljem veličine uzorka.

Osim toga, jedino u slučaju da je tvojoj frendici eksplicitno on rekao da je njena visina jedan od razloga prekida možeš to zaključiti jer pojma nemaš što se između njih dogadalo i donositi ovakve zaključke je... hm... hrabro.

Meni je lijepo i na visokim curama vidjeti štikle, frendica je 1.78 i ima super tijelo i stvarno je bomba u običnim skinny jeans i dobroj štikli. I sama bih se okrenula za njom na ulici
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 12:28   #377
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
da, zato je moje frendicu od 183 cm ostavio i tjedan dana kasnije našao malu, prčastu, guzatu, sisatu, sve u jednom

ne mogu ti baš vjerovat, kad vidim zbog čega je moja frendica ostavljena
Moj muž je svojevremeno ostavio bivšu curu od ca. 160-165 cm i na kraju završio sa mnom od 179 cm (u štiklama sam i viša od njega).
Nije nju ostavio zato što mu je preniska, preguzata, preplava itd... nego zato što je bila neurotična luda s kojom nije više mogao izaći na kraj.

Znači, osim ako taj dečko nije izrazito naglasio da mu smeta njena visina, po čemu si ti zaključila da ju je zbog toga ostavio? A ako ju je stvarno ostavio zbog visine, onda je toliko plitak i površan, bolje joj je bez njega...

Frend mi je pak prošle godine ostavio mršavu i prezgodnu, ali uštogljenu curu nakon puno godina hodanja i završio sa buckom sa barem 25 kg viška, ali izrazito simpatičnom, vedrom i nasmijanom. Zašto? Zato što je upoznao osobu s kojom vidi budućnost i nije mu bitno jeli ima viška kilograma ili viška cm..
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.