Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 15:52   #21
Moze se ona ljutiti, imala je cisce udarce ali za uzeti titulu od prvaka uvijek treba biti puno bolji. Suzdrzavala se i isla na umor ali do toga nije doslo jer su 5 rundi skakutale u ringu uz poneki udarac ili kratku kombinaciju. Na kraju borbe ni jedna ni druga nisu izgledale umorno, nisu dale sve od sebe sto je islo na ruku prvakinji.

Pogledao sam samo 3 borbe, nisam stigao ostalo i jako mi se svidio Henry Cejudo, nisam ga do sad vidio jer slabo pratim ali odlican mec je pruzio.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:26   #22
Super borbe osim glavne.

Po meni je Valentina tribala dobit, score card je cudan skroz.

Sta se tice same borbe ... ne znan kako ces protivnika umorit ako se nista ne dogadja.
Valentina uvik pocne lagano, ali jednostavno triba pocet odma i nabit tempo.
Sta se tice ove borbe, tribala je vise ici u klinc prvih par rundi, bez bacanja, samo radit u klincu. Tu je ko judoka sigurno u prednosti.
On je cekala Amandu za kontra udarce, ali Amanda nista nije radila osim leg kickova i tako smo dobili jako dosadnu borbu.

Amanda nesto sad prica o svojoj taktici i da je ka tila ic na 5 rundi. Bitch please


Dos Anjos je impresivan u welteru, triba je to i prije napravit. Ja uvik govorin da se borci previse sjebu skidanjem kila.


Cejudo deklasira Weisa u svakom segmentu.

Tyson razocara.

Stephens brutalni leg kickovi.

***

Jedino mi cudno sta hrpa boraca ne zna osnovne obrane u parteru. Danas dva arm triangle chokea, a nitko se niti proba branit nije. Ova zenska tapkala arm triangle choke i half guarda.
Na toj razini se ocekuje vece znanje.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:33   #23
E moja Ševčenko, jebemu mater. Ti si izazivač i ti si trebala više pokazat agresivu, navijao sam za nju kao i većina jer je Amanda postala iritantna ne znam ni ja zašto, ali ne mislim da je ovo krađa. Kao izazivač Valentina je trebala pokazat više da bi dobila split decision, ova borba me podsjetila na zadnje tri borbe Tyrona Woodleya.

RDA zvijer u Welteru protiv Magnya, međutim ove odmah njegove nadobudne izjave da će ić na pojas su deluzionalne, Tyronova jedna noga je kao njegove dvije, nema tu kruha protiv šampiona za RDA. Nadam se da će dobit Lawlera za sljedeću borbu, kakav bi to pokolj bio, i da bar bude 5 round main event title eliminator

Baš mi je drago da je iritantna Ashley Evans Smith dobila armbar, ovaj kraljice nakon borbe kaže kad ju je Rogan pitao da li je dislocirala ruku, "I hope so!"

McMann i dalje se samo oslanja na impresivnu građu i hrvačku snagu, mogla je završit tu borbu bez problema kad je imala full mount, ali eto, ne valja joj striking i nikad neće ni valjat izgleda.

Stephens i El Nino dobar scrap, šteta što je Gilbertu noga otišla tako rano.

Solidan event, Henry Cejudo vrhunski nokaut, kakva brzina
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:39   #24
Latifi mi je najjači, onakva mrcina i onda kad progovori ko bubica neka Dobro je izhendalo puno višeg i mlađeg Tysona Pedra, a Pedro je odličan dodatak UFCu mislim ako mu daju nekog malo manje jačeg borca fizički da će bez problema skupit sljedeću pobjedu.

Early stoppage na Glenn / Tucker borbi ali to je to više manje, nisam razočaran, zadovoljan sam eventom ali sam jedino razočaran kako i Ayin kaže iznad sa Valentinom, iako smatram da je više radila ipak to nije dosta da dobije pojas...Bila bi sramota da se pojas osvaja na takav način. Izazivač treba bar koju dominantnu rundu ako se već pojas mijenja na decision a ne na finiš.

Kakogod bilo i što god mi rekli, ova borba je tehnički bila odlična i sjetimo se samo da smo prije nepunih par mjeseci imali soccer moms i takve doslovno amaterke koje su predvodile WMMA kao Miesha i Rona kad se pogleda njihov standup i usporedi sa Amandom i Valentinom. Tako da, to je jedini plus po meni, WMMA napreduje tehnički ali postaje manje zanimljiv ljudima u isto vrijeme te će bit sve više ovakvih borbi ako sve zajedno tehnički i napadački evoluiraju i prestanu se borit kao amaterke kao što su to prije radile Ronda i njene protivnice, Miesha etc.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:25   #25
Nisam još čitao vaše komentare, kopirat ću prvo što sam sad napisao na jednom forumu, svoje dojmove.

Meni je baš bio dobar event, i više od očekivanja

Odmah na samom početku činilo se kako će se Martins poigravati sa Kajanom, pogotovo što je ovaj imao layoff. A i stalno se povlačio unatrag. Kad BUM!!!! i ode Martins u carstvo snova, što ti je MMA Teškaši bili solidni, dopao mi se ovaj Bhullar, treba malo osvježenja i novih imena u HW-u.

Alex White me isto impresionirao, sjajna borba svaka čast i Clarku koliko je izdržao, malo emotivan onaj post-fight intervju i odlazak u mirovinu. Jako me iznenadio Tucker koliko je bio loš očekivao sam od njega velike stvari, pogotovo nakon onakve predstave protiv Sicilie. Glenn ga je pregazio kao buldozer, moralo se prekinuti ta borba, sudac očajan.

Moras mi je super bila, kako se lijepo snašla, ne viđamo danas često armbar. I onda još jedno iznenađenje je priredila Vieira, pogotovo što je 1R izgledala jako nemoćno. Ali onako Sarah završiti, iz one pozicije napraviti side choke (pravilna je izvedba i dosta lagano izvesti to ako se nađete u poziciji kako je RDA završio sinoć Magnya), a Viera čudo kako je uspjela

Glavni program je isto sjajno počeo, brutalni oni leg kickovi Stephensa na što je ličila noga Melendeza. Žao mi ga, ali stvarno je pokazao da je pravi borac. Latifi i Pedro mi nije nešto bilo, Latifi je dobio na iskustvo i ugasio još jedan hype na ovom eventu.

Cejudo možda ime eventa mali je strašan kako napreduje. RDA me isto oduševio, ključni je bio onaj leg kick kojim je pomeo Magnya pa su tako dolje završili, i strpljivo je radio do onog prekida.

Main event sam gledao jako pozorno, na rubu stolice. Ne znam, ovako na prvu draw, ali stvarno ne znam. Valentina je dosta dobro radila kontre, ali takva borba kakvu smo sinoć gledali nije nikako mogla umoriti Amandu, ako se mislilo da ako borba ode dalje od 3R da je Amanda gotova.

Da je tu bilo osim stojke, graplanja, pa borbe u klinču uz žicu, onda bi Amanda sigurno se više potrošila. Ovako joj je potpuno odgovaralo kako su se sinoć/jutros stvari odvijale.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 07:56   #26
Rezultati:

Amanda Nunes def. Valentina Shevchenko via split decision (47-48, 48-47, 48-47) to retain women’s bantamweight title
Rafael dos Anjos def. Neil Magny via submission (arm-triangle choke) – Round 1, 3:43
Henry Cejudo def. Wilson Reis via knockout (punches) – Round 2, 0:25
Ilir Latifi def. Tyson Pedro via unanimous decision (29-28, 29-28, 30-27)
Jeremy Stephens def. Gilbert Melendez via unanimous decision (30-26, 30-26, 30-25)



Ketlen Vieira def. Sara McMann via submission (arm-triangle choke) – Round 2, 4:16
Sarah Moras def. Ashlee Evans-Smith via submission (armbar) – Round 1, 2:51
Rick Glenn def. Gavin Tucker via unanimous decision (30-25, 30-24, 29-27)
Alex White def. Mitch Clarke via TKO (punches) – Round 2, 4:36
Arjan Bhullar def. Luis Henrique via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)
Kajan Johnson def. Adriano Martins via knockout (punches) – Round 3, 0:49

UFC 215 results: Amanda Nunes paces herself over 5, retains belt with split over Valentina Shevchenko |

-
-

Bonusi (50 tisuća dolara):

Fight of the Night: Jeremy Stephens vs. Gilbert Melendez
Performance of the Night: Rafael dos Anjos i Henry Cejudo

-
-

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.