Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 23:07   #3621
Quote:
Lona kaže: Pogledaj post
Koliko ste platili najam imanja, bez meni-a, samo najam?
Najam je koštao 8.800kn za 3 dana. Jedan dan postavljanje šatora, jedan dan svadbna i jedan dan rastavljanje šatora. U cijenu smo dobili i korištenje soba za cca 25 ljudi.

Definitivno preporuke..
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:29   #3622
Quote:
eda meda kaže: Pogledaj post
Ja i moj dragi smo se zaljubili u Rovinj, pa ako ima netko iskustva sa vjenčanjem na Crvenom otoku, bilo bi mi drago, da podjeli informacije :klap:
Ja sam iz Rovinja imam dosta frendova sta rade na Crvenom. Ako imas kakva pitanja slobodno se javi putem PMa.
Al ukratko ekipa je odlicna, od konobara-voditelja-atmosfere sta je je.
Ja sam isto o tom razmisljao al mi je malo daleko a i mrvu preskupo.
Cijene su ti od 100-200€ po osobi ovisi naravno za kakav aranzman se odlucis. Open bar ili ne, vremenski zakup i sl.
Max do kad moze muzika biti je 5 ujutro.
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:48   #3623
.
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:02   #3624
Iskoristite popust na vjenčanja u 2017-oj -> https://goo.gl/MGrT6g
ime_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:50   #3625
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Rovinja imam dosta frendova sta rade na Crvenom. Ako imas kakva pitanja slobodno se javi putem PMa.
Al ukratko ekipa je odlicna, od konobara-voditelja-atmosfere sta je je.
Ja sam isto o tom razmisljao al mi je malo daleko a i mrvu preskupo.
Cijene su ti od 100-200€ po osobi ovisi naravno za kakav aranzman se odlucis. Open bar ili ne, vremenski zakup i sl.
Max do kad moze muzika biti je 5 ujutro.
Hvala Landstrike, super si.
Mi smo rezervirali Crveni za sljedeci lipanj , našli smo si organizatora vjenčanja, jer živimo u Njemačkoj, pa ne možemo baš sve sami organizirati. I sad akcija. Trenutno istražujemo ponude dja i tako. Baš se veselim.
eda meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:36   #3626
Quote:
eda meda kaže: Pogledaj post
Hvala Landstrike, super si.
Mi smo rezervirali Crveni za sljedeci lipanj , našli smo si organizatora vjenčanja, jer živimo u Njemačkoj, pa ne možemo baš sve sami organizirati. I sad akcija. Trenutno istražujemo ponude dja i tako. Baš se veselim.
Odličan ti je DJ Matko iz Pule.
pacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:38   #3627
Quote:
Pineapples kaže: Pogledaj post
Citam i ne vidim da je netko pisao o kombinaciji vjencanje+smjestaj. Mi cemo imati 30tak gostiju iz inozemstva i 20tak iz Zagreba, tako da nam za vecinu treba smjestaj za 1-2 noci. Najradije bi uzeli neku vilu, narucili catering, i da svi spavaju tamo ili eventualno da uzmemo jos jednu vilu samo za smjestaj.
Jel netko radio tako nesto? Bitno nam je jedino da svi stanemo unutra za veceru, ali tesko vidjeti na slikama koliko su prostori stvarno veliki.
Kontaktirala sam hotel Palazzo u nedostatku boljih ideja jer su imali dosta povoljan smjestaj preko booking.com za grupe, ima li netko iskustva s njima?
Cijenim svaku informaciju jer sve planiramo iz Norveske na nevideno. Vjencanje bi imali u 5.mj.
Imas dosta tih vila u Istri.. javi sko nisi nasla.
pacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 07:21   #3628
Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:23   #3629
Nisam uspjela pronaci, zna li netko klapu/tamburase u Puli ili okolici za najam za 2-3 pjesme?
Pineapples is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:48   #3630
Dobri dan dobri ljudi,

evo draga i ja planiramo vjencanje za 10mj sljedece godine.
mjesto obreda sakramenta zenidbe je sveti lovrec.
da li nam mozete ukratko preporuciti neke od sala za vjencanja u okolici za 60 70 ljudi.
negdje u krugu od 20km max.

zamolio bi vas friske informacije. :klap:

hvala puno
Gaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 09:49   #3631
Update:
Mi cemo biti ukupno 42 osobe.
Pronasla sam jedan mali hotelcic u Stinjanu (Puli). Zove se Adrion Aparthotel i mi smo im prvo vjencanje. Malo riskantno, ali osvojila me Maja iz hotela koja nam sa svim pomaze.
Organizirali smo i nocenje za dio gostiju koji su to zeljeli.
Svadbena vecera i nocenja za 7-8 apartmana za 2 noci kostati ce nas otprilike koliko bi nas kostala samo vecera u ovim "vecim" restoranima, a imati cemo ceremoniju na plazi i intimnu atmosferu u hotelu.

Jos cu se javiti sa dojmovima nakon (uskoro), ali za sada su me samo pozitivno iznenadili.
Lokacija nije svecana, ali hotel je novijeg uredenja i super izgleda iznutra. Sredili su nam plazu i cvijece, dobila sam i preporuke za frizuru/sminku/krojaca. Ja sam u inozemstvu tako da mi ta pomoc zlata vrijedi.
Nemaju veliku salu, ali imaju restoran koji moze ugostiti 36 osoba u glavnoj prostoriji, i predvorje odmah povezano s restoranom dimenzija 6.5x4.5 metra gdje smo mislili plesati.
Pineapples is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 10:06   #3632
Quote:
Pineapples kaže: Pogledaj post
Update:
Mi cemo biti ukupno 42 osobe.
Pronasla sam jedan mali hotelcic u Stinjanu (Puli). Zove se Adrion Aparthotel i mi smo im prvo vjencanje. Malo riskantno, ali osvojila me Maja iz hotela koja nam sa svim pomaze.
Organizirali smo i nocenje za dio gostiju koji su to zeljeli.
Svadbena vecera i nocenja za 7-8 apartmana za 2 noci kostati ce nas otprilike koliko bi nas kostala samo vecera u ovim "vecim" restoranima, a imati cemo ceremoniju na plazi i intimnu atmosferu u hotelu.

Jos cu se javiti sa dojmovima nakon (uskoro), ali za sada su me samo pozitivno iznenadili.
Lokacija nije svecana, ali hotel je novijeg uredenja i super izgleda iznutra. Sredili su nam plazu i cvijece, dobila sam i preporuke za frizuru/sminku/krojaca. Ja sam u inozemstvu tako da mi ta pomoc zlata vrijedi.
Nemaju veliku salu, ali imaju restoran koji moze ugostiti 36 osoba u glavnoj prostoriji, i predvorje odmah povezano s restoranom dimenzija 6.5x4.5 metra gdje smo mislili plesati.
ovo jako dobro izgleda...brijem da cu bookirat jedan vikend tamo uskoro
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 09:22   #3633
Pozdrav ekipa.

U 6.mjesecu planiramo manje vjenčanje (građanskog tipa) u Rovinju (dolazimo iz Varaždina). S nama dolazi 10-ak ljudi u pratnji. Dogovorili smo sve kod matičara, pronašli fotografa...

Ono što nam nedostaje je lokacija za (svečaniju) večeru za 12 ljudi.
Rovinj ima stvarno puno restorana i teško se odlučiti pa Vas molimo za pomoć u odabiru.

Budžet za večeru nam je nekih max 400-ak kn (bez pića) po osobi.
Bitno da se možemo fino najesti, ne bi bio loše da je odmah negdje u samom Rovinju, ali dolaze u obzir restorani/konobe na potezu od Rovinj - Fažana.
Znamo da se turistima zna svašta servirati po svakakvim cijenama pa nam je svaka preporuka (po mogućnosti od 'domaćih') od velike koristi.


(Crkveno će biti iduće godine kod nas pa ćemo tamo uzeti i glazbenu pratnju i sve ostalo ).

Hvala
jmartincevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 10:39   #3634
Fotograf vjenčanja u Istri, sa malo drukcijim, spontanim i romantičnim pristupom- INDIGO BLU WEDDINGS, iz Labina.

https://www.instagram.com/indigoblu_weddings/

https://indigobluweddings.com
alex2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 07:36   #3635
Quote:
Pineapples kaže: Pogledaj post
Update:
Mi cemo biti ukupno 42 osobe.
Pronasla sam jedan mali hotelcic u Stinjanu (Puli). Zove se Adrion Aparthotel i mi smo im prvo vjencanje. Malo riskantno, ali osvojila me Maja iz hotela koja nam sa svim pomaze.
Organizirali smo i nocenje za dio gostiju koji su to zeljeli.
Svadbena vecera i nocenja za 7-8 apartmana za 2 noci kostati ce nas otprilike koliko bi nas kostala samo vecera u ovim "vecim" restoranima, a imati cemo ceremoniju na plazi i intimnu atmosferu u hotelu.

Jos cu se javiti sa dojmovima nakon (uskoro), ali za sada su me samo pozitivno iznenadili.
Lokacija nije svecana, ali hotel je novijeg uredenja i super izgleda iznutra. Sredili su nam plazu i cvijece, dobila sam i preporuke za frizuru/sminku/krojaca. Ja sam u inozemstvu tako da mi ta pomoc zlata vrijedi.
Nemaju veliku salu, ali imaju restoran koji moze ugostiti 36 osoba u glavnoj prostoriji, i predvorje odmah povezano s restoranom dimenzija 6.5x4.5 metra gdje smo mislili plesati.
Evo samo da napisem kako je bilo. Odlicno sve.
Svi gosti su se pozitivno iznenadili i hvalili osoblje i hotel.
Bilo je predivno
Pineapples is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 13:42   #3636
Organizator Vjencanja

Quote:
eda meda kaže: Pogledaj post
Hvala Landstrike, super si.
Mi smo rezervirali Crveni za sljedeci lipanj , našli smo si organizatora vjenčanja, jer živimo u Njemačkoj, pa ne možemo baš sve sami organizirati. I sad akcija. Trenutno istražujemo ponude dja i tako. Baš se veselim.

Pozdrav! Ako moze, mogla bih dobiti ime organizator vjencanja? I mi cemo trebati...
Hvala!
Maria80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2018., 20:57   #3637
loše iskustvo sa fotografom iz Pule

Pozdrav svima,
evo i naša iskustva sa svog vjenčanja
Da možemo ponoviti taj dan sve bi opet ponovili isto osim fotografa koji nas je razočarao od početka do kraja.

Fotograf koji nas je jako razočarao je Saša Miljević iz Pule inače pod nazivom Pirowski wedding photography

Naš prvi sastanak s njim izgledao je predobro, Saša je jako pristupačan i zanimljiv na prvu, hvali se na sva usta, "imam toliko iskustva, radio sam tu , tu i tu, slikao sam sve situacije u životu osim poroda i ništa me ne može iznenaditi, pripremljen sam na svakakve trenutke, ja taj dan trčim oko vas, lovim sve momente i sl."

Osim riječi pokazao nam je i jedan njegov reprezentativan photo book koji sadrži valjda najbolje slike od svih vjenčanja koje je fotografirao. Photo book je bio zaista lijep.

Nakon sastanka s njim, a prije odluke o odabiru fotografa posjetili smo još jednog fotografa koji je fotografijama bio bolji od Saše, imao je lijepše kadrove slika ali nam je kao osoba bio manje zanimljiv ali ipak smo nakraju odabrali Sašu – valjda nas je kupio sa svojom pričom, zafrkancijom i opuštenim ponašanjem.

Nakon odluke vratili smo se kod njega kako bi rezervirali termin. Ponovno nas je ugodno primio. Dao nam je ugovor da potpišemo i tražio nas je da mu platimo 1.000 kn za rezervaciju termina, a ostatak novaca plaćamo odmah drugi dan nakon vjenčanja kako piše u ugovoru.

3 dana prije vjenčanja dostavili smo Saši popis sa 10-ak željenih kadrova/slika koje obavezno treba slikati na dan vjenčanja + sve ostalo kako i inače radi.

Na sam dan vjenčanja Saša je bio skroz nezainteresiran za slikanje. Sve što je slikao bilo je preko volje i tek toliko da odradi. Popis koji smo mu dali držao je u hlačama ali ipak nakraju "nije stigao" slikati tih 10 kadrova tj. slika. Cijeli dan niti "A" nije progovorio ,cijelo slikanje obavio je nekako sa strane bez komentara. Niti jednu sliku nismo ponovili jer je možda netko loše ispao (zatvorio oči, pogledao u stranu ili sl.)
Na večer u restoranu 95% večeri sjedio je za stolom i pričao na mobitel, dok 5% vremena proveo je po restoranu slikajući atmosferu.

Nakon vjenčanja odmah nas je tražio da mu isplatimo cijeli ostatak dogovorenog paketa a slike će nam dati u roku 30 RADNIH dana kako piše i u ugovoru.

Nakon 30 radnih dana dobili smo njegove slike na stiku u 3 foldera (obične slike, crno bjela varijanta i varijanta u boji ali boje skroz izobličene.) Bilo je ukupno 1.500 fotografija od čega nismo uspjeli odabrati 5 fotografija koje bi mogli usporediti sa fotografijama koje nam je pokazivao u svom reprezentacijskom photo booku.

Niti jedna fotografija na kojoj se poziralo nije uspjela biti takva dan svi gledaju u fotografa, bilo na slici 2,3 ili 5 ljudi.
Gosti su svi slikani otraga i iz daljine.
Sve slike mladenaca u prirodi slikane su iz daljine, sa fokusom na prirodu umjesto na mladence. Mladenci mali u kutu slike ali zato okoliša puna slika.
Za wedding book smo morali sami odabrati fotografije. Jedva smo izabrali 30-tak fotografija za book. Jedna gora od druge. Na svakoj nešo fali. Užas!!!

Nakon što smo poslali slike koje želimo u booku, kroz narednih par dana dostavio nam je prvu njegovu verziju booka koja je bila malo je reći katastrofalna. Nešto tipa "ako prođe prođe" .

Nakon naših komentara na prvu verziju, za par dana nam šalje 2. verziju booka koja je bila bitno bolja od 1. verzije ali još uvijek daleko od onog što je bilo u njegovom prezentacijskom booku kojeg nam je pokazivao na našem prvom sastanku.

Uređenje stranica wedding booka trajalo je još 2 mjeseca- svodilo se na to da smo doslovno sami slagali svaku stranicu booka jer po njegovom slike torte i iz crkve bi stajale na istoj stranici i sl. Sve bez redosljeda, bez imalo kreativnosti- grozno!!.

Nakon 2 mjeseca „trakavice“ konačno je Saša poslao book na štampanje. NIKAD VIŠE!!

Eto to je naše isustvo sa fotografom Sašom Miljevićem iz Pule.

Nadamo se da smo svojom pričom nekome pomogli.
Sretno
EnicaLenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 19:45   #3638
Pozdrav, ima li nekoga tko se udaje sljedece godine u Istri da malo cakulamo i dijelimo savjete i dojmove? Ili su se svi poudavali, vidim da je tema prije bila aktivnija
milla lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 11:49   #3639
Quote:
milla lee kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li nekoga tko se udaje sljedece godine u Istri da malo cakulamo i dijelimo savjete i dojmove? Ili su se svi poudavali, vidim da je tema prije bila aktivnija
Pozdrav, evo ja jos nisam, u planu je za sljedecu godinu!!
Mladenka05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2019., 17:41   #3640
MOLIM POMOC!

U tijeku je planiranje naseg vjencanja za 9/2019.
Malo, intimno vjencanje sa cca 20 osoba.
Eh sad,.. molim preporuke za MJESTO odrzavanja vecere, glazbeni DUO/TRIO te dobar FOTOGRAF + SNIMATELJ.
Vjencanje se odrzava u Rovinju u crkvi sv. Eufemije, a restoran moze biti i u okolici Rovinja, maksimalno do 30-ak kilometara..
Moram spomenuti da nam je zelja imati veceru na otvorenom, ukoliko nam vrijeme bude dopustalo, preferiramo stancije/konobe/agroturizme.
Ne zelimo tradicionalni pir do 4 ujutro s rock bendom, vec chill veceru na otvorenom, onako laganini garden wedding style...
Imate li kakvih preporuka osim tradicionalnih mjesta poput Paladnjaka, Meneghettija i slicnih...
Mladi smo par, i nemamo budzet kao Franka i Corluka
Hahah

Lijep pozdrav svima
gingerhead is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.