Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 11:50   #8681
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Moj ne jede suhu od nesreće, znači zadnja tri tjedna. I piški 2-3 puta dnevno, i to obilno. Kažeš da bi trebao piškit češće?
Razmislit ću o pojilici ali poslije nove godine, fakat smo se istrošili za veta a i hranu mu kupujemo skuplju tak da će morat malo pričekati. Razmišljam da mu počnemo skupljati kišnicu, ili da mu topimo snijeg za piće.

@MK za pola godine imat ćeš cijelo divlje leglo, ubrzaj malo to pripitomljavanje
Moj pokojni mico je svakih 12 sati piškio, nije mi to baš normalno.

Noomi možeš u klopu dodati malkoc tople vode, ja sam to radila. Em mu je mokra bolje mirišala, em mi je tako dodatno unosio vodu.

MK, de ti nabavi nešto smrdljivo, tunu ili neku ribetinu i mami ovog divljaka s time. Brzo će se pripitomiti, smrdljiva klopa čini čuda.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.12.2017., 11:56   #8682
Neće gospođa više jesti smrdljivo i jeftino! Daš joj, pa neće, pa se smiluješ jer je vani hladno a ona gladna, pa dobije malo Purizona i Cosme što je kućnim mačkama ostalo, i eto na kraju debele mačketine vani na terasi.

Umiljava mi se sad o noge, još se ne da dirati, ali bit će i to jednom...

Ja fakat ne znam kojim novcima ću sve to hraniti
_MK_ is offline  
Old 11.12.2017., 12:08   #8683
Ma za ribetinu većina mačaka dušu prodaje. Uzmi najobičniju našu konzervu tunjevine, kod mene je palila i kad su bolesni i brljaju po klopi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.12.2017., 12:20   #8684
Kaj nije jeftinije kupiti svježe srdelice od tunjevine? Pola kg za 10 kn i bog te veseli.
A i lakše ih je koristiti kao mamac, pouzdano isprobano. Na srdelu sam upecala svog mamlaza kad nije htio van. Probušila sam rupu nasred ribice, provukla špagu i privlačila ga k sebi malo po malo.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 11.12.2017., 12:26   #8685
Ne znam zašto, al većina mačaka na tu tunjevinu odvaljuje. recimo ovu moju malu teško da bi na srdelicu dobila.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.12.2017., 12:26   #8686
Jel možete vjerovati da mačketine ponekad ne žele jesti tunu? Toliko se svega nažderu da neće. Onda dobije divlja mačka vani.

Mislim da mi mačke previše jedu, ali moram im ostavljati ogromne količine hrane, jer stare mačke čekaju da se mlađarija prvo naždere, pa da one mogu polako u miru pojesti svoje...
_MK_ is offline  
Old 11.12.2017., 12:27   #8687
Da, to je porblem kad imaš starije i mlade mačke. Gospoda u godinama bi trebala jesti reducirano, mlađarija bi trebala jesti koliko hoće dok raste i onda to ispadne tako da svi jedu kako ne trebaju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.12.2017., 12:29   #8688
Ja još nisam našla hranu koju moj neće pojest. Jučer ostavila indijske orahe na stolu...krenuo jest, kesten pire...krenuo jest
Neki dan je htio blazinicu progutat. Onak, mljacka nešto i belji se, otvorim mu čvaljice a kad ono puna usta vate.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 11.12.2017., 13:30   #8689
Ja sam mačka nedavno ulovio da mi loče bambus. Ostavio čašu na stolu, vratim se, mačak uredno pije.
_MK_ is offline  
Old 11.12.2017., 13:33   #8690


Mačak alkoholičar.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 12.12.2017., 07:27   #8691
Karfiol i brokula kod nas
Ćufta is offline  
Old 12.12.2017., 19:33   #8692
Moj je danas pio vodu od kiselog kupusa.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 13.12.2017., 09:09   #8693
Barem će fino kakati.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 13.12.2017., 17:45   #8694
Ono kad imaš 5 mačaka, a u kuhinji ti je miš.
_MK_ is offline  
Old 13.12.2017., 21:48   #8695
Aese is offline  
Old 14.12.2017., 09:40   #8696
MK predobro ih hraniš.

Sjećam se da je netko na ŽK bio pisao da ima 4 mačke i da je morala sama loviti miša, da su ga samo gledale kako trčkara i ni da bi dupe makle.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 14.12.2017., 11:17   #8697
Sjedi jedna od mačaka iza frižidera i gleda u miša... Ja ga istjeram (gore je bio među onim žicama za hlađenje), miš prođe pored nje, mačka gleda...

I sad nemam pojma gdje je. Preko noći nije ušao u "uradi sam" mišolovku od boce kole.
_MK_ is offline  
Old 14.12.2017., 11:26   #8698
MK trebaš si nabaviti cucka. Moj je neki dan skoro čopio miša ispred zgrade. Do sada je samo crknute čapao u usta, da je ovog ulovio ne znam kako bi mu to iz gubice izvadila.

Meni da uleti miš, mislim da bi ga cucko prije utamanio nego mačke. One bi samo gledale šta ovaj tu glupan sada radi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 14.12.2017., 11:37   #8699
Ako ćemo iskreno, nema puno toga odvratnijeg od psa koji na polju iskopava bebe poljskih miševa i ždere ih u ogromnim količinama... :/
_MK_ is offline  
Old 14.12.2017., 11:50   #8700
Općenito su naši slatki kućni ljubimci podosta krvoločni i odvratni, samo mi to nemamo baš prilike često vidjeti. Iznenadim se svaki puta kad vidim neku milu, slatku, maznu micu kako lovi neki plijen. Mace su mali sadisti.

Sva sreća moje su kućne pa ne dolaze u priliku za ubijanjem okolo, psu bome ne dam da išta vija okolo po vani, a kamoli ubija. Dovoljno mi je ogavno i to što crkotinu uzme u usta pa oće žderat.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.