Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 19:43   #1861
Trump je 'priznao' Jeruzalem za glavni grad Izraela, a to prije njega nisu javno, za govornicom izjavili Bush, Clinton i Obama?
Hmmm, jesu:
https://www.youtube.com/watch?v=mm42_08Uv5g
thortwins is offline  
Old 13.12.2017., 21:00   #1862
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Trump je 'priznao' Jeruzalem za glavni grad Izraela, a to prije njega nisu javno, za govornicom izjavili Bush, Clinton i Obama?
Hmmm, jesu:
https://www.youtube.com/watch?v=mm42_08Uv5g
Kako vrijeme odmice taj lik postaje sve iritantnije.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 13.12.2017., 21:34   #1863
On je još mila majka kad pogledaš kakvih sve bolesnika ima na yt, uključujući ovdje često citiranog Marka Dicea. Na njemu se vidi da je psihički nestabilna osoba. Još kad krene o sotonistima, demonima, iluminatima (o njima je napisao i knjigu) itd.

Za Alexa Jonesa bar kužiš da na sličan način pokušava zgrnuti pare od retarda koji ga prate prodavajući one svoje bućkuriše, ali ovaj je legit lud.
JollyRoger13 is offline  
Old 13.12.2017., 21:49   #1864
Mislim da sam već više puta ovdje napisao, meni je nevjerojatno koliko su svi oni punchable i koliko su na prvi pogled kombinacija mentalne bolesti (Dice) i/ili jednostavnog bivanja neprijatnim šupkom (PJW). Pa kad vidiš nekoga poput potonjeg svakom poštenom građaninu samo narastu bicepsi i počne vrtiti rukom kao Popaj, ne bi li ga lansirao u Ultima Thule.

A bogme ni u Hrvatskoj ne zaostaju. Will you please take a good hard look at this asshole?


https://i2.wp.com/kamenjar.com/wp-co...50%2C423&ssl=1
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 13.12.2017., 21:49   #1865
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
ovdje često citiranog Marka Dicea. Na njemu se vidi da je psihički nestabilna osoba. Još kad krene o sotonistima, demonima, iluminatima
Evo ga još, o fejk njuz FNN:
https://www.youtube.com/watch?v=sG0FOO8XOUk

A evo još malo primjera dezinformacija iz korumpiranih MSM:

https://www.youtube.com/watch?v=xAMw7SsOIkM

Some of The LIES & MISINFORMATION Spread By The MSM, in Just The first 10 days of December 2017

Samo najnovije iz asortimana fejk njuz
thortwins is offline  
Old 13.12.2017., 21:57   #1866
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mislim da sam već više puta ovdje napisao, meni je nevjerojatno koliko su svi oni punchable i koliko su na prvi pogled kombinacija mentalne bolesti (Dice) i/ili jednostavnog bivanja neprijatnim šupkom (PJW). Pa kad vidiš nekoga poput potonjeg svakom poštenom građaninu samo narastu bicepsi i počne vrtiti rukom kao Popaj, ne bi li ga lansirao u Ultima Thule.

A bogme ni u Hrvatskoj ne zaostaju. Will you please take a good hard look at this asshole?


https://i2.wp.com/kamenjar.com/wp-co...37;2C423&ssl=1
Ajme, nisi ga linkao
On je stvarno ultimativni primjerak.
doduse, on mi je vrh zbog traceva koji se sire oko njega, a osobito oko zene mu.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 13.12.2017., 22:19   #1867
ja isto ne lajkam watsona, iritira me..ali kakve veze ima peternel sa trumpom?
piše negdje o njemu? nisam upratila..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 13.12.2017., 22:25   #1868
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mislim da sam već više puta ovdje napisao, meni je nevjerojatno koliko su svi oni punchable i koliko su na prvi pogled kombinacija mentalne bolesti (Dice) i/ili jednostavnog bivanja neprijatnim šupkom (PJW). Pa kad vidiš nekoga poput potonjeg svakom poštenom građaninu samo narastu bicepsi i počne vrtiti rukom kao Popaj, ne bi li ga lansirao u Ultima Thule.
Koji post.

Ja ova imena jedva znam, docirajuce glave po YT preskacem po difoltu, ali ne mogu a da se ne nasmijem na ovaj opis.
Atticus Finch is offline  
Old 13.12.2017., 22:48   #1869
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ja isto ne lajkam watsona, iritira me..ali kakve veze ima peternel sa trumpom?
piše negdje o njemu? nisam upratila..
Ne znam za Trumpa, ali u zadnje vrijeme se dosta srdi na političku korektnost i SJW-e.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 13.12.2017., 23:54   #1870
https://www.youtube.com/watch?v=iF4KEOM5BEA

Kad te ovakva ljudska pizda podrzi... isti onaj koji ti je tokom cele kampanje zabijao klipove u tockove, govorio da si mentalno nestabilan, da nema sanse da ces uspeti... da ne treba glasati za Trumpa... kenkavi cionista sa pacijim glasom...

Objasnjenje- Jerusalem is ethernal capital of Israel because Bible said that... tu vec gasim video i ne slusam nista dalje... hijeroglifama u Egiptu je napisano da je Saban Saulic novi mesija... jel to tako, tako je... e to je vec diskurs imbecila...
DzonziBG is offline  
Old 14.12.2017., 01:01   #1871
Pa u čemu je problem, Džonzi? Čovjek je, za promjenu, dao jasno i realno obećanje u kampanji i doista ga ispunio. Bio si jako sretan kad je izabran, čemu sad ljutnja?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 14.12.2017., 08:41   #1872
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Kako vrijeme odmice taj lik postaje sve iritantnije.
kako iziritirat konzervu? laži mu.
kako liberala? govori mu istinu.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 14.12.2017., 08:45   #1873
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
On je još mila majka kad pogledaš kakvih sve bolesnika ima na yt, uključujući ovdje često citiranog Marka Dicea. Na njemu se vidi da je psihički nestabilna osoba. Još kad krene o sotonistima, demonima, iluminatima (o njima je napisao i knjigu) itd.

Za Alexa Jonesa bar kužiš da na sličan način pokušava zgrnuti pare od retarda koji ga prate prodavajući one svoje bućkuriše, ali ovaj je legit lud.
Kako se to na njemu "vidi"? Moze li neka strucna dijagnoza da vidimo kako se to na njemu "vidi" da je nestabilna osoba? Recimo, ja zakljucujem potpuno suprotno, da se bas "vidi" da je potpuno stabilna osoba, za razliku od svih onih liberal lunaticsa koje intervjuira po plazama Kalifornije.

Jer, hej, zasto ne, kad se ve razbacujemo psiholoskim dijagnozama osoba koje vidimo iskljucivo preko youtube videa.
John_Wayne is offline  
Old 14.12.2017., 08:58   #1874
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mislim da sam već više puta ovdje napisao, meni je nevjerojatno koliko su svi oni punchable i koliko su na prvi pogled kombinacija mentalne bolesti (Dice) i/ili jednostavnog bivanja neprijatnim šupkom (PJW). Pa kad vidiš nekoga poput potonjeg svakom poštenom građaninu samo narastu bicepsi i počne vrtiti rukom kao Popaj, ne bi li ga lansirao u Ultima Thule.

A bogme ni u Hrvatskoj ne zaostaju. Will you please take a good hard look at this asshole?


https://i2.wp.com/kamenjar.com/wp-co...37;2C423&ssl=1
Evo jos jednog psihologa koji dijeli dijagnoze preko videa i slike.
John_Wayne is offline  
Old 14.12.2017., 09:47   #1875
Gle, kad vidim takvog čovjeka u tramvaju, a pogotovo kad bih ga čuo kako i o čemu razgovara s nekim (ili vjerojatnije sam sa sobom), odem na drugi kraj tramvaja i žalim što nisam ponio slušalice. Ne treba mi nikakva stručna dijagnoza, imam dovoljno dobar instikt i zdrav razum koji mi govore sve što trebam znati.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 14.12.2017., 10:32   #1876
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=iF4KEOM5BEA

Kad te ovakva ljudska pizda podrzi... isti onaj koji ti je tokom cele kampanje zabijao klipove u tockove, govorio da si mentalno nestabilan, da nema sanse da ces uspeti... da ne treba glasati za Trumpa... kenkavi cionista sa pacijim glasom...

Objasnjenje- Jerusalem is ethernal capital of Israel because Bible said that... tu vec gasim video i ne slusam nista dalje... hijeroglifama u Egiptu je napisano da je Saban Saulic novi mesija... jel to tako, tako je... e to je vec diskurs imbecila...
Ni Shapiro ti nije drag ?
Postujem ga od kada je otisao iz onog notornog Breitbarta. Ne slazem se sa njim u gotovo nicemu, ali nije tip ovih youtubera koji samo nabijaju klikove. Inteligentna je osoba i ne privlaci paznju glupirajuci se i radeci cirkus od sebe.. ok, svatko ima svoje, ali onda se nemoj ljutit kada ti kazu da si cirkus i kada ispadnes potrosna roba.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 14.12.2017., 11:18   #1877
Za debakl u Alabami Republikancima nije kriv nitko nego oni sami.

Ekvivalent ovoga je da ljevica izgubi u Rijeci. Toliko su lošeg kandidata odabrali i toliko je kontroverze ga okruživalo sa optužbama.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 14.12.2017., 13:27   #1878
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
On je još mila majka kad pogledaš kakvih sve bolesnika ima na yt, uključujući ovdje često citiranog Marka Dicea. Na njemu se vidi da je psihički nestabilna osoba. Još kad krene o sotonistima, demonima, iluminatima (o njima je napisao i knjigu) itd.

Za Alexa Jonesa bar kužiš da na sličan način pokušava zgrnuti pare od retarda koji ga prate prodavajući one svoje bućkuriše, ali ovaj je legit lud.
nego šta da je nestabilan. zamalo izazvo rat između korejske vojske i njega samoga.

i lud.

Quote:
"When it comes down to it @BTS_twt have Soo many lovely fans it makes me proud to say I'm a part of army and also makes me proud of them because of how far they have come."

The moral of this story? It's certainly not a good idea to mess with the BTS fandom, and at the end of the day, positive energy and love definitely outweighs derogatory insults and hate.
https://www.teenvogue.com/story/bts-...as-performance
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 14.12.2017., 13:43   #1879
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ne slazem se sa njim u gotovo nicemu,........Inteligentna je osoba
Dakle slažeš se da je trol ?
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 14.12.2017., 13:47   #1880
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Za debakl u Alabami Republikancima nije kriv nitko nego oni sami.

Ekvivalent ovoga je da ljevica izgubi u Rijeci. Toliko su lošeg kandidata odabrali i toliko je kontroverze ga okruživalo sa optužbama.
Složio bih se. Moore je katastrofalan kandidat i zaslužio je izgubiti. Nešto kao da HDZ bude toliko siguran u pobjedu na izborima da predstave Đakića kao kandidata za premijera.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.