Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 11:23   #41
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Tesko.


Dana je vec natuknija da ce ic Conor - Ferguson za kraj godine.
Aha, cuo sam to i ja na post fight presici, ali Dani nije bas za vjerovat dao Bog da je to istina. A i ono da nema trilogije sa Diazom.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:26   #42
Kraj godine je najbolje vrime za povratak.

Al vidit cemo, ko sta kazes, Dani nije za virovat. A Khabib bi se isto triba vratit.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:19   #43
Idealno bi bilo taj 219 event

Ma Dani ne vjerujem nista, jos tamo kad je rekao da zenski MMA nece nikad u UFC

Na Nurmahomedova vise ne racunam, on mi je postao u rangu Caina ako i ne bude ozljeden, onda ce pasti vagu ili ce bit bolestan u fight weeku ili ce biti neki blagdan pa nece se boriti..

Nurmagomedova bi volio vidit u welteru, bilo bi strasno vidjet njega i Woodleya.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:16   #44
A tek McGregor - Mayweather ... kad je reka "no way that's going to happen" ja san zna da ce se dogodit.


Ne znan oce Khabib ici u welter, mozda nakon sta osvoji naslov. Virujen da ce se vratit do kraja godine, samo ne znan protiv koga, mozda Barboza, on jedini nema protivnika.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:31   #45
Dana je rekao da se žene nikad neće borit u UFC, da Woodley ako dobije Maiu ide na GSP-a, da Jones i Nunes nikada nece headlineat vise...
McGregor je prvotno imao u planu 30.12. Khabiba (ili neku drugu borbu) jer je mislio da će mu se zarada iz te borbe računat u Forbesovu listu, no Forbes se računa od 1.7. do 1.7 tako da je brzo izgubio motivaciju. Posljednja Conorova izjava je da će se borit na 219 samo ako ne bude morao radit pressice ni build up, nešto ko Ronda na 207, al to nema šanse jer borba s Fergusonom nije dovoljno marketibilna za casual fanove.
Mislim da je najvjerojatnije da će Tony jednostavno naslijedit titulu a Conor će se na proljeće borit ili s Nateom ili GSP-om
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:44   #46
Napokon se pogledalo

Kakav finish mighty mousea, stvarno je velik.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:52   #47
A nadam se da će se Nurmagomedov vratit i da ćemo ga gledat češće u akciji.

Hehe, puno je toga Dana rekao pa progutao svoje riječi

A nisi više siguran što će biti kad rade te superfightove. Netko kaže da će GSP sad sa Bispingom i još sa Conorom. Priča se ako Bisping obrani, da ode onda u penziju. Tko to danas zna, kad ste vidjeli da smo počeli strepiti kad uđemo u fight week, strepimo do vage, pa i u samu noć borbi (Lewis) kad uđemo, bude ozljeda i otkazivanja.

Radujem se najavljenim mečevima i priredbama, ali opet nekako sa zadrškom, uvijek se bojim da nešto veliko propadne.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.