Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 11:30   #101
Quote:
rs500 kaže: Pogledaj post
Ništa, idem dalje živit svoj život, iako mi je užasno teško samo pustit sve to...
Malo si papak, nemoj bit papak.

Kao prvo, pusti je na miru. Čekaj da se javi. Kad se javi, pitaj ju kako je. Nemoj pričati o sebi. Uopće. Ti si nebitan, barem bi si trebao biti nebitan ako ju želiš ponovno osvojiti, jer se ona mora osjećati kao najbitnija stvar u tvom životu.
Zatim ju pitaj, saznaj, moraš, o tome sve ovisi, je li se zaljubila u nekog drugog.
Reci joj da ti je to važno znati jer želiš da bude sretna. Ako se zaljubila u nekog, reci joj da ćeš joj dati slobodu jer želiš da bude sretna.
Ako nije, reci joj da ju voliš i da ćeš čekati koliko god treba da se pronađe. Reci joj da ti je stalo do nje (ne do braka, jebo brak) i da želiš biti ono što njoj treba. Reci joj da, ako joj se teško tako izraziti, neka ti napiše pismo u kojem će napisati sve što ju je mučilo. Zamoli ju to, jer ti je stalo, i jer znaš da će se tako njoj biti lakše izraziti, a ti ćeš lakše razumjeti crno na bijelo.

Pusti je da diše, nek se prva javi... Ponovno ju zbari. Potrudi se. Čekaj da ti da šansu, a onda all-in. U međuvremenu joj kupi nešto što je htjela, a da joj nikad nisi kupio. Nemoj samo tako odustati ako ju voliš. Osim ako ju ne voliš, nego si se samo naviknuo na nju, onda ju pusti na miru.
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 11:42   #102
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ili da nema hrabrosti reći jasno i glasno
ne volim te više, pa čeka da on to sam shvati,
ponekad nesretne i nezadovoljne žene odu
bez da imaju zaleđe u drugom
Ponekad
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 11:46   #103
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
rs 500

malo prije sam komentirala...nisam sigurna ni da si pročitao ...ali moram još napisatiovo

jel se ona ikada zapitala jesi li ti bio sretan u vašem braku??
ona je bila nesretna, zanemarena,... ma je li?

a kaj ona hoće? da se sve vrti oko nje?

ne znam...nekak sam više na tvojoj strani makar njenu nisam čula.

previše je ona nesretna... želi kruha preko pogače...eto šta je.

pa pusti je onda neka proba.

očito je kraj..valjda i sam vidiš.
Po čemu je tebi to očito? Jel žena predala papire za razvod i prošetala s novim dečkom pod muževim balkonom?
Čemu takav cinizam i decidiranost da si skužila ženu koju nisi u životu upoznala?
Ne vjeruješ u happily ever after? Ne moraš. Ali ne moraš ni ubijati tipa u pojam i klasificirati ženu razmaženom ako ne znaš kakva je. Baš si downer, ono.
Ubij mu svaku motivaciju da vrati ljubav svog života. Super si konstruktivna.
Kao da neće i sam shvatiti kad stvarno dođe do faze da ne može nikako spasiti taj brak.
Btw, iz onog tvog ranijeg posta čini se kao da je tebi smisao života imati stan, muža i posao. Super. Neke žene žele više, što ne znači da su
razmažene, isto kao što ni tvoje ambicije ne znače nužno da si ograničena.


Autore, shvati ovu situaciju kao blagoslov. Bila je nesretna, nije dopiralo do tebe. Sad je doprlo.
Kažem, osim ako se zaljubila u drugoga, sve se ovo da riješiti tvojom voljom i trudom, naravno, ako ti je stalo.
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:23   #104
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Krivo smatraš. Između valjda 80% trijeznih parova ne postoji normalna komunikacija.
To mi je jasno. Čak i više od 80 %. Žalosno, ali istinito. A zašto?
Prevelika količina ega, tjeranje maka na konac, nedostatak iskustva, psihologija nikakva, inat, odgoj,...ima toga podosta.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:27   #105
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
To mi je jasno. Čak i više od 80 %. Žalosno, ali istinito. A zašto?
Prevelika količina ega, tjeranje maka na konac, nedostatak iskustva, psihologija nikakva, inat, odgoj,...ima toga podosta.
A u kojem je to kamenu uklesano da se ne radi o posve običnoj pogrešci kod izbora, najbanalnijoj nekompatibilnosti? Griješimo stalno, posvuda i oko svega, zašto bi samo jedno područje bilo izuzetak? Pa da je potrebna silna filozofija i psihoanaliza za priznati očito.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:29   #106
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Jer je materijalno sasvim dovoljno da se bude srecan, kao i potpis na papiru? Bitan je samo krov nad glavom i da mozes da kazes da iams muza?!
Onda na drugoj temi pisete kako zene samo jure novac
naravno da materijalno nije dovoljno, a kamoli potpis na papiru. tek onda počinju problemi

želim reći da u današnje vrijeme kad je čovjek opterećen zdravljem, poslom, kreditima, materijalnom situacijom,...onda mi se njeno drvljenje o izlaženju i kako on nju ne razumije čini smiješnim i razmaženim.
koji shit se ona uopće udavala? evo reći ću ti. vjenčala se za njega zbog tog materijalnog i jer je bila pod pritiskom, a sad kad je on sveprisutan u njenom životu sad joj je došlo do mozga da je to to.
a ako se udala zbog ljubavi onda i ona mora biti spremna na neke kompromise o izlaženju, lovi, umoru partnera...a ne da cvili kako je njoj. jel se ona zapitala kako je njemu??
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:35   #107
Quote:
MoKoSh kaže: Pogledaj post
Po čemu je tebi to očito? Jel žena predala papire za razvod i prošetala s novim dečkom pod muževim balkonom?
Čemu takav cinizam i decidiranost da si skužila ženu koju nisi u životu upoznala?
Ne vjeruješ u happily ever after? Ne moraš. Ali ne moraš ni ubijati tipa u pojam i klasificirati ženu razmaženom ako ne znaš kakva je. Baš si downer, ono.
Ubij mu svaku motivaciju da vrati ljubav svog života. Super si konstruktivna.
Kao da neće i sam shvatiti kad stvarno dođe do faze da ne može nikako spasiti taj brak.
Btw, iz onog tvog ranijeg posta čini se kao da je tebi smisao života imati stan, muža i posao. Super. Neke žene žele više, što ne znači da su
razmažene, isto kao što ni tvoje ambicije ne znače nužno da si ograničena.


Autore, shvati ovu situaciju kao blagoslov. Bila je nesretna, nije dopiralo do tebe. Sad je doprlo.
Kažem, osim ako se zaljubila u drugoga, sve se ovo da riješiti tvojom voljom i trudom, naravno, ako ti je stalo.

ne želim biti cinična već realna, a to što sam mu rekla u facu svoje mišljenje pa kaj...jel ovo forum il ne? to uopće ne mora biti točno ali mislim da sam u pravu.

i te žene kaj žele više uvijek će htjeti više...jer one to zaslužuju

i kad ima sve susjed ima više...jbga zakaj onda nebi i ona???

nisu mi neki razlozi.

ljudi su zaboravili biti sretni s onim kaj imaju a ne samo još, još,još...

i ja spadam ponekad u te priznajem...al trudim se ne bit takva...nije to zdravo.

nek autor napravi kako misli da treba...ako je on sa njom sretan i ako na kraju i ostane s njom...super. ako su oni sretni ko sam ja da im sudim.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:38   #108
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
A u kojem je to kamenu uklesano da se ne radi o posve običnoj pogrešci kod izbora, najbanalnijoj nekompatibilnosti? Griješimo stalno, posvuda i oko svega, zašto bi samo jedno područje bilo izuzetak? Pa da je potrebna silna filozofija i psihoanaliza za priznati očito.
Naravno, a te pogreške su baš iz neiskustva, odgoja, straha...sve kaj sam i nabrojala u prijašnjem postu.

Nitko od nas nije toga pošteđen. Pogriješimo svi svaki dan...ne samo kod izbora partnera, već i kod svakodnevnikh situacija.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:06   #109
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
naravno da materijalno nije dovoljno, a kamoli potpis na papiru. tek onda počinju problemi

želim reći da u današnje vrijeme kad je čovjek opterećen zdravljem, poslom, kreditima, materijalnom situacijom,...onda mi se njeno drvljenje o izlaženju i kako on nju ne razumije čini smiješnim i razmaženim.
koji shit se ona uopće udavala? evo reći ću ti. vjenčala se za njega zbog tog materijalnog i jer je bila pod pritiskom, a sad kad je on sveprisutan u njenom životu sad joj je došlo do mozga da je to to.
a ako se udala zbog ljubavi onda i ona mora biti spremna na neke kompromise o izlaženju, lovi, umoru partnera...a ne da cvili kako je njoj. jel se ona zapitala kako je njemu??
Ali nisu svi opterećeni zdravljem poslom, kreditima, materijalnim,...postoje ljudi koji ne prihvaćaju sve što im se nudi, već imaju kapacitet za poprilično aktivno i produktivno bavljenje onim što vole i onako kako vole. I super na tome. Zašto bi pod milim bogom trebali, do kraja života biti nesretni, ako zbog izbora partnera, ne žive život koji žele. Pogotovo u situaciji kada su već neki razgovori o djeci sljedeći na tapeti. Mislim da je taj moment vrlo razuman, za još jedno čekiranje liste prioriteta i dablčekiranje.

Drugo, jasno iznošenje problematike uz zamolbu za predah je sasvim legitimna stvar. Pa što je trebala, odmahnitati u mrak, lamaćuć rukama. Ili naći ljubavnika? Ako joj je muž važan, naravno da želi odlučiti na miru, pa i on to zaslužuje. Bez bjesnila u afektu i sabrana.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:31   #110
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali nisu svi opterećeni zdravljem poslom, kreditima, materijalnim,...postoje ljudi koji ne prihvaćaju sve što im se nudi, već imaju kapacitet za poprilično aktivno i produktivno bavljenje onim što vole i onako kako vole. I super na tome. Zašto bi pod milim bogom trebali, do kraja života biti nesretni, ako zbog izbora partnera, ne žive život koji žele. Pogotovo u situaciji kada su već neki razgovori o djeci sljedeći na tapeti. Mislim da je taj moment vrlo razuman, za još jedno čekiranje liste prioriteta i dablčekiranje.

Drugo, jasno iznošenje problematike uz zamolbu za predah je sasvim legitimna stvar. Pa što je trebala, odmahnitati u mrak, lamaćuć rukama. Ili naći ljubavnika? Ako joj je muž važan, naravno da želi odlučiti na miru, pa i on to zaslužuje. Bez bjesnila u afektu i sabrana.
istina, nisu svi opterećeni, a ona je očito jedna od tih neopterećenih ljudi koja živi super a ni ne zna da živi...nego sanja baba kaj bi rada. naravno, ona ima pravo na to, ali iz pogleda realnog čovjeka( ima li na forumu takvih?) njeni problemi su smiješni. ok, njeni problemi se njoj čine najstrašnijima ali ponavljam realnom čovjeku koji se bori za danas to je tužno kakvim se glupostima odrasli ljudi bave.i zato baš kaj očito žena nije opterećena poslom, djecom, vrtićem, bolestima, kreditima,...smišlja kak je nesretna.

isto sam i napisala autoru. ona je po mome nezrela i s manjkom iskustva, a on nek nađe sebi ženu sličnijih svjetonazora i stvar riješena. čemu drame. ona ( valjda je većini jasno) želi rastavu a ovo kao fol mora razmisliti je priča za njega.

ali, ako ipak ostanu zajedno, nek ostanu. opet super, ako je njima dobro.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:34   #111
sve sam rekla, tak da više nema smisla drvit jedno te isto.

autore, vidi sam. ako ostanete skupa, super, a ako ne sretno sa novom ženom.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:08   #112
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
ne želim biti cinična već realna, a to što sam mu rekla u facu svoje mišljenje pa kaj...jel ovo forum il ne? to uopće ne mora biti točno ali mislim da sam u pravu.
Jednima cinizam, drugima realnost. Isto kao što pesimisti za sebe misle da su realni.
I nisi rekla u facu, rekla si na forumu. Iako, sve što tu kažeš ima posljedice za nekog drugog u pravom životu.

Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
i te žene kaj žele više uvijek će htjeti više...jer one to zaslužuju

i kad ima sve susjed ima više...jbga zakaj onda nebi i ona???
Bitno da si ju ti skroz pročitala iz njegova dva posta i etiketirala kao takvu.

Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
nisu mi neki razlozi.
Razloge nam čovjek uopće nije naveo, osim jednog, da on nije htio sudjelovati u njenom društvenom životu. E, bome, po meni je to legitiman razlog za prigovor. Nije da ne volim solo izlaziti, ali brate mili ako je neki roštilj u pitanju i svi dolaze u paru, jel' baš ona ko mali Mujo mora biti sama jer se, eto, njemu ne da?

ljudi su zaboravili biti sretni s onim kaj imaju a ne samo još, još,još...

Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
i ja spadam ponekad u te priznajem...al trudim se ne bit takva...nije to zdravo.
Pa i čini mi se da u cijeloj ovoj priči projiciraš sebe. Tako da oprezno s riječi OČITO na forumu, gdje ništa nije očito, već je sve samo tvoje osobno mišljenje, to sam htjela reći.

Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
nek autor napravi kako misli da treba...ako je on sa njom sretan i ako na kraju i ostane s njom...super. ako su oni sretni ko sam ja da im sudim.
A nec. Još najbolje da će odlučit na temelju tvog mišljenja.


E da, no hard feelings, jel'. Ipak je ovo forum.
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:19   #113
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
Naravno, a te pogreške su baš iz neiskustva, odgoja, straha...sve kaj sam i nabrojala u prijašnjem postu.

Nitko od nas nije toga pošteđen. Pogriješimo svi svaki dan...ne samo kod izbora partnera, već i kod svakodnevnikh situacija.
Iz neiskustva svakako i prvenstveno! Pogotovo u kombinaciji s bahatim JA ZNAM...po Duhu Svetom. Umjesto da se pažljivo promatra, važe i zaključuje, a i to posebno učinkovito tek kada se ima s čim usporediti, donijeti neki utemeljeni vrijednosni sud. Sve ostalo je puka lutrija u kojoj bi svima trebale biti jasne stvarne šanse. Otprilike kao za premiju nakon što si prvi puta uplatio lutriju.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:26   #114
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
istina, nisu svi opterećeni, a ona je očito jedna od tih neopterećenih ljudi koja živi super a ni ne zna da živi...nego sanja baba kaj bi rada. naravno, ona ima pravo na to, ali iz pogleda realnog čovjeka( ima li na forumu takvih?) njeni problemi su smiješni. ok, njeni problemi se njoj čine najstrašnijima ali ponavljam realnom čovjeku koji se bori za danas to je tužno kakvim se glupostima odrasli ljudi bave.i zato baš kaj očito žena nije opterećena poslom, djecom, vrtićem, bolestima, kreditima,...smišlja kak je nesretna.

isto sam i napisala autoru. ona je po mome nezrela i s manjkom iskustva, a on nek nađe sebi ženu sličnijih svjetonazora i stvar riješena. čemu drame. ona ( valjda je većini jasno) želi rastavu a ovo kao fol mora razmisliti je priča za njega.

ali, ako ipak ostanu zajedno, nek ostanu. opet super, ako je njima dobro.
Ne ljuti se, ali malo previše gledaš Svijet kroz svoje naočale. Kakve veze ima što ju točno čini nesretnom? Sada. Nije sretna nekoliko godina i legitimno želi o tome razmisliti i po mogućnosti nešto učiniti da više ne bude tako. To što bi ti, ja, itko, možda bila sretna s takvim mužem, a uz riješene sve moguće egzistencijalne probleme, njoj baš ništa ne znači! Mogu razumjeti koliko je grozan osjećaj nezadovoljstva godinama, dan za danom, ma što to točno nekome nedostajalo. Kao život u kavezu iz kojega tek naslućuješ da izvan njega uopće ne mora biti tako.
Da se razumijemo, napisala sam već, nema tu krivice nikoga, ali svejedno stvari ne funkcioniraju. Nekako jako sumnjam da i hoće ikada u toj kombinaciji, a imaju Dar božji da ih ništa realno osobito ne veže i sputava.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:30   #115
pošto je autor ovdje postavio svoju dilemu smatrala sam da je ok napisati svoje mišljenje.inače komentiram rijetko, ali eto odlučila sam i ja napisati koju riječ. naravno, to moje mišljenje ne mora biti točno.
možda da pitamo njegovu ženu ona bi rekla (osim onog što je on naveo svoju nedrušvenost) da je on lijen, ljubomoran,...i tko zna što još. najbolje oni znaju što osjećaju i kako se osjećaju sami u svoja 4 zida.
sami sa sobom to moraju riješiti...nisam htjela nikoga povrijediti nego pomoći čovjeku da osvijesti prije nego poslije. no hard feelings...svima!
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:06   #116
Lijepo rečeno, zgode.
I naravno da bi bilo ok. Dapače, naša rasprava mu je također bila korisna, sigurna sam, tako da smo svi happy
Sorry ako smo te prepali, a ja sam bila malo neljubazna
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:16   #117
Quote:
MoKoSh kaže: Pogledaj post
Lijepo rečeno, zgode.
I naravno da bi bilo ok. Dapače, naša rasprava mu je također bila korisna, sigurna sam, tako da smo svi happy
Sorry ako smo te prepali, a ja sam bila malo neljubazna
Hvala kaj si se nadovezala
malo me jeste prepali..., al sve je dobro završilo.
nisi bila neljubazna...sve super

očito ću morati češće komentirati
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 18:17   #118
Što se autora tiče tu svoju ženu nije našao doma kad mu je dostavljala pizzu sigurno već ju je valjda i izvodio negdje? Ili se varam?
Sad kad ga je ostavila ili će vidjeti kako ju nije cijenio i popraviti se il će opet morati izaći iz zone komfora i pokušati opet drugoj glumiti da je kul tip koji izlazi, što mu dodje na isto.
Ili mu još ostaje da živi kao samac lenjivac bez ikakvih obaveza i odgovornosti prema drugom biću.
Pa da imaš fakin psa doma, trebaš ga izvesti na nuždu par puta dnevno ako nećeš sranje. Šta bi on teoretski kad djeca dodju ono moraš ih izvesti u vrtić, kod prijatelja, na igralište..? Generalno, ako to duže traje nije ni čudo što ga je žena napustila. Žena dobila hrončni dojebitis. Prekipilo joj je od smrada njegovih lažnih obećanja.

Treba biti sretan što ga je zvala sa sobom, a ne pozdravila i nabijala mu rogove okolo jer dovoljan je jedan izlazak pa da vidiš kako stvari vani funkcioniraju- ili si samac, ili u paru. Normalno da joj drugi muškarci prilaze i da tu bude flerta jer da je u braku valjda ne bi stalno izlazila sama.
I onda dodje ženi: ''ali ja imam muža'' a ovaj ju pita: ''a di je?'' i onda se ona zamisli ima li ona zaista tog čovjeka koji nikad nije tu i doživljava nju i njene riječi kao vazduh u sobi, briga ga je s kim je ona vanka.


Još ste mladi da bi bili izmedju 4 zida, nemate klince. Ako uz svoje obaveze ima potrebu izaći sa svojim mužem dva puta tjedno, žena je u pravu 100% to je neki minimum.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 19:22   #119
Iz svog iskustva autoru mogu reci da kad god sam u životu nešto žarko željela ( (npr pomiriti se sa bivšim koji me ostavio ) to se nije desilo toliko dugo dok se sama od sebe nisam okrenula sebi i počela živjeti svoj život isponova ,kao da te osobe nikad nije bilo.

Onog časa kad sam ponovno počela uživati u svom životu , kad sam ponovno otkrila sebe kao jedinku a ne kao dio para , kad sam se veselila danu jer nekamo idem gdje sam sama odlučila ili mi je za sreću bio dovoljno sunčano jutro jer mogu u dugu šetnju sa psom - kada sam se smijala bez posebnog razloga i bila posve nesvjesna osmijeha na licu - tada se ta osoba vraćala Nazad

Pitanje je samo bilo jesam li je tada još uvijek htjela - ili sam mislila da je bolje da stvari ostanu kakve jesu.

Dakle iz sveg srca ti preporučam da se okreneš sebi i stvarima koje te ispunjavaju. Kreni u novi dan kao slobodan čovjek koji ima svo vrijeme svijeta da ide u prirodu , fotografira , ide na pivu ili šta si već radio nekada prije nje

Nastavi graditi sebe - a ako se ona poželi vratiti neće naći ruševinu od čovjeka kojeg je nekada voljela - nego čvrstog muškarca sa sjajem u očima i životom ispred sebe.

Ona ili neka druga ,treba biti dodatak tvom životu koji taj život čini savršenim , a ne njegov smisao

Živio si i bio sretan i prije tog braka - ima života i izvan toga. I to lijepog.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:37   #120
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Iz svog iskustva autoru mogu reci da kad god sam u životu nešto žarko željela ( (npr pomiriti se sa bivšim koji me ostavio ) to se nije desilo toliko dugo dok se sama od sebe nisam okrenula sebi i počela živjeti svoj život isponova ,kao da te osobe nikad nije bilo.

Onog časa kad sam ponovno počela uživati u svom životu , kad sam ponovno otkrila sebe kao jedinku a ne kao dio para , kad sam se veselila danu jer nekamo idem gdje sam sama odlučila ili mi je za sreću bio dovoljno sunčano jutro jer mogu u dugu šetnju sa psom - kada sam se smijala bez posebnog razloga i bila posve nesvjesna osmijeha na licu - tada se ta osoba vraćala Nazad

Pitanje je samo bilo jesam li je tada još uvijek htjela - ili sam mislila da je bolje da stvari ostanu kakve jesu.

Dakle iz sveg srca ti preporučam da se okreneš sebi i stvarima koje te ispunjavaju. Kreni u novi dan kao slobodan čovjek koji ima svo vrijeme svijeta da ide u prirodu , fotografira , ide na pivu ili šta si već radio nekada prije nje

Nastavi graditi sebe - a ako se ona poželi vratiti neće naći ruševinu od čovjeka kojeg je nekada voljela - nego čvrstog muškarca sa sjajem u očima i životom ispred sebe.

Ona ili neka druga ,treba biti dodatak tvom životu koji taj život čini savršenim , a ne njegov smisao

Živio si i bio sretan i prije tog braka - ima života i izvan toga. I to lijepog.
Jako lijep i pozitivan post
Napokon netko bez zlobe i sa konkretnim savjetom
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.