Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 13:01   #1
UFC 218: Holloway vs. Aldo 2


UFC 218: Holloway vs. Aldo 2 (02.12.2017.)

Little Caesars Arena | Detroit, Michigan

MAIN CARD (Pay-per-view, 10 p.m. ET)
Champ Max Holloway vs. Jose Aldo – for featherweight title
Francis Ngannou vs. Alistair Overeem
Henry Cejudo vs. Sergio Pettis
Eddie Alvarez vs. Justin Gaethje
Tecia Torres vs. Michelle Waterson

PRELIMINARY CARD (FS1, 8 p.m. ET)
Paul Felder vs. Charles Oliveira
Yancy Medeiros vs. Alex Oliveira
Drakkar Klose vs. David Teymur
Cortney Casey vs. Felice Herrig

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:15 p.m. ET)
Abdul Razak Alhassan vs. Sabah Homasi
Jeremy Kimball vs. Dominick Reyes
Amanda Cooper vs. Angela Magana
Allen Crowder vs. Justin Willis
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:05   #2
Kao što znate, Edgar se trebao boriti za naslov sa Maxom, ali se ozljedio pa upao Aldo. Nisam odmah za revanše pogotovo kad je bila uvjerljiva pobjeda prekidom, ali u ovom slučaju mi ne smeta.

Strašan glavni program, teško je posebno izdvojiti neku borbu. Gaethje i Alvarez, uhh Ngannou nam isto ovdje, vidjet ćemo jel stvoren za velike stvari. Cejudo i Pettis bi nam moglo ponuditi novog izazivača za Mighty Mousa.

Izašao i countdown:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:40   #3
Ja bi vise volija da je Cub dobija sansu, al ok.


Najvise me zanima dvoboj izmedju Francisa i Reema, "mladi" i neiskusni, ali iznimno jaki Francis protiv iskusnog i tehnicki jako potkovanog Reema. Dvoboj dvi suprotnosti. Iako mi je Francis jako drag, tu navijam za Reema, volija bi da dobije dvoboj i opet se bori te osvoji naslov. Bez obzira na sve, covik je legenda sporta i naslov UFC prvaka bi mu bija slag na tortu.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:49   #4
Zanimljive borbe, jako me zanima kako ce ispasti Ngannou vs. Overeem. Previse se nekako tog Ngannoua dize u nebesa a nisam bas siguran da je klasa. Volio bih da Reem to rijesi i to brzo.
Holloway vs. Aldo ce takodjer biti zanimljivo, nadam se obrani titule i borba ce sigurno biti dobra.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:57   #5
I mene najviše zanima Ngannou - Reem, ali i ostatak carda je jako zanimljiv, pogotovo ludi Gaethje.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:25   #6
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ja bi vise volija da je Cub dobija sansu, al ok.
Ma ja ne bi njega stavio jer me jako zanima taj njegov već bukiran meč protiv Ortege. Velik sam fan Ortege i to me strašno zanima, taj meč

Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Holloway vs. Aldo ce takodjer biti zanimljivo, nadam se obrani titule i borba ce sigurno biti dobra.
Mišljenja sam da je Maxu sad ovo i "lakša" borba od one prve sa Aldom kad je morao ići na neprijateljski teren u uvijek neugodni Brazil. A sad nema Brazila, te činjenica da je uvjerljivo završio Alda mu samo više ide na mlin.

Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
.. pogotovo ludi Gaethje.
Uhh, to jedva čekam taj njegov UFC debi protiv MJ-a je borba koja sigurno kandidira za borbu godine.

Što se tiče Alistaira i Ngannua, slažem s vama, jedan od najzanimljivijih mečeva iako mi je osobno teška kategorija među zadnjima po zanimljivosti. Primjetio sam da se u Ngannoua dosta ulaže, promovira, vidimo ga često u nekim skupim odijelima.. Teško je nešto pametno reći, jer znamo da malo fali da se Alistaira uzdrma, a onda malo fali da ga se finišira. Kao što je zaplesao protiv Werduma ovo ljeto u 3-oj rundi.

Ali tu je njegovo iskustvo, morat će biti dosta oprezan. Možda je taj meč title eliminator, mislim da bi trebao biti iako nešto se spominje Cain da će ići na Miočića, kao nekakve glasine.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:45   #7
UFC 218: Inside the Octagon - Holloway vs Aldo 2

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:57   #8
Današnji staredowni glavnog programa:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 09:50   #9
Francis izgleda strasno.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:55   #10
Reem by submission. Armbar.
Aldo by TKO. Ekstra, mega jaki low kickovi (nedostaje mi taj Aldo) .
Eddie by TKO.
Pettis by decision.

Pa da vidimo
Upordown is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:01   #11
Nisam neki prognozer, al' evo:

Torres Dec
Gaethje KO
Ceujdo Dec
Ngannou KO
Max TKO

Fali onaj Aldo iz WEC dana, ali sumnjam da ćemo tog Alda ikad gledat više. Sumnjam i da je uspio nešto extra promijeniti u ovih par mjeseci, mislim da će ovo za Maxa biti još lakši posao nego prvi puta.

Ovo me dosta podsjeća na slučaj TJ vs. Barao, Max u ulozi TJ-a, a Aldo u ulozi Baraoa. Vidjet ćemo i saznat sve noćas, ima zaista odličnih borbi
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 01:18   #12
Ogromna greška Herba

Ono što mi nije jasno, zašto se ne može ovo ispraviti. Mogli su ili nastaviti borbu ili upisati no contest, jer ovo je najgora moguća solucija,
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 01:32   #13
NC nikako, to je slucaj recimo kako smo imali ilegalno koljeno Alvareza protiv Poiriera u onoj sjajnoj borbi koja je zbog toga proglasena NC.

Ovo je jbg greska suca i nema povratka, jednom kad se prekine nema nastavka. A bas je bila dobra borba i dosad u sve 3 prekidi u 1R.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 04:29   #14
Medeiros i brazilski Kauboj mozda borba godine a i Felder kako se samo izvukao i oni laktovi. Suci nazalost nisu nocas na nivou, pogotovo Herb.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 06:05   #15
Šta je Ngannou napravio Reemu
Rastavio ga na proste faktore jednim udarcem


Zadnje uređivanje Sonics07 : 03.12.2017. at 06:24.
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 08:00   #16
Srećom da se ne kladim
Upordown is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:22   #17
Francis

Dobro da ga je pogodija sa livom rukom.


Al odusevija me Max, odlican game plan i egzekucija. I na kraju govor. Pravi sampion




Gaethje jbg, reka san da njegov stil ne moze proc protiv top boraca.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:23   #18
Malo je poletio u nebesa tim udarcem i najavio da će na isti način Miočića rušiti u prvoj rundi, volio bi da se zaleti i da se dogodi obratno pošto je i Miočić poznat kao udarač.a
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:52   #19
Jebote, Reem je toliko teških nokauta popio u životu da je pravo čudo što već nema demenciju.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 19:16   #20
Da mi je vidjet Gaethjeov MR glave nakon karijere
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.