Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2006., 12:05   #41
Ne znam, ja sam došla nenajavljena u obje Spose i tete su bile stvarno ljubazne, čak mi jedna vjenčanica savršeno stoji, iako nije baš moel kakav bih htjela.. malo kasnije sam otišla u Madonu i prodavačica mi je sjedila za vratom i davala takve komentare.. uff..na tako nametljivo stvorenje nisam već dugo nabasala.. samo sam čekala skinuti zadnju vjenčanicu i kornijevijem korakom zbrisati odande..
U Petrovoj smo uzeli fotografa (V&S) i usput prošli kraj tih par salona vjenčanica, (kako sam bila s dragim nisam mogla probavati) ali su mi izloženi modeli u izlogu izgledali prekrasno..baš se nakanjujem jedan dan otići tamo i pročešljati ih...
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:16   #42
Quote:
smiljana kaže:
Koliko samo ima prekrasnih večernjih haljina a da nisu tvornički izrađene. Ili kazališni kostimi, to je sve rađeno u radionicama koje imaju ne baš najmodernije strojeve.

A ima i prekrasnih vjenčanica bez korzeta, npr. jednostavna, bez puno detalja a u razvikanim salonima traže za posudbu 3-4000 kn a može sa sašiti za 2000. Je malo riskantno dati nekome šivati, pogotovo ako ti je to prvo šivanje, i još za tako važnu priliku kao vjenčanje ali i ove cijene u salonima su

I mislim da nitko ne misli da si zločesta
Ima prekrasnih haljina, ali ja osobno znam da u haljinama Matije Vujice dobro izgledaju samo cure manekenske gradje.

Ima prekrasnih vjencanica bez korzeta lai meni npr. ne stoje. Sto da kazem -gradjena sam, paaa, ajmo reci nemanekenski, onako ala Sophia Loren, dakle pjescani sat, i ako meni haljina nije dobro strukirana gubi mi se struk jer i bokova i sisa imam

A da su cijene u salonima bezobrazne jesu, al sta sad... Prozvaces to jednom. Kud sve tu i to
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:25   #43
Quote:
zmaja kaže:
Ne znam, ja sam došla nenajavljena u obje Spose i tete su bile stvarno ljubazne, čak mi jedna vjenčanica savršeno stoji, iako nije baš moel kakav bih htjela.. malo kasnije sam otišla u Madonu i prodavačica mi je sjedila za vratom i davala takve komentare.. uff..na tako nametljivo stvorenje nisam već dugo nabasala.. samo sam čekala skinuti zadnju vjenčanicu i kornijevijem korakom zbrisati odande..
U Petrovoj smo uzeli fotografa (V&S) i usput prošli kraj tih par salona vjenčanica, (kako sam bila s dragim nisam mogla probavati) ali su mi izloženi modeli u izlogu izgledali prekrasno..baš se nakanjujem jedan dan otići tamo i pročešljati ih...
Blago tebi, ali iznimke potvrdjuju pravila. Sorry

I mi smo uzeli V&S. Bas su super
Joj jedva cekam fotkice

Tamo imas lijepih vjencanica, probala sam ih i ja. Samo daj
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:50   #44
Quote:
smiljana kaže:
A ima i prekrasnih vjenčanica bez korzeta, npr. jednostavna, bez puno detalja a u razvikanim salonima traže za posudbu 3-4000 kn a može sa sašiti za 2000. Je malo riskantno dati nekome šivati, pogotovo ako ti je to prvo šivanje, i još za tako važnu priliku kao vjenčanje ali i ove cijene u salonima su
Slažem se....ja sam svoju dala šivati, jer su mi pepeljuga haljine totalno dosadne. Žena koja mi ju šiva ih je dosada sašila preko tristotinjak, tako da fakat ima iskustva, a šivala je vjenčanicu mojoj frendici kojoj sam bila na svadbi i bila je preprepredivna (a sliku za haljinu je skinula s neta...ko i ja svoju )... Da rezimiram, šivanje, njen materijal i ostaje moja = 3000 kuna....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:52   #45
Quote:
Tempion kaže:
Slažem se....ja sam svoju dala šivati, jer su mi pepeljuga haljine totalno dosadne. Žena koja mi ju šiva ih je dosada sašila preko tristotinjak, tako da fakat ima iskustva, a šivala je vjenčanicu mojoj frendici kojoj sam bila na svadbi i bila je preprepredivna (a sliku za haljinu je skinula s neta...ko i ja svoju )... Da rezimiram, šivanje, njen materijal i ostaje moja = 3000 kuna....
Kak se zove, gdje radi... da javim frendici.
Mozes i na PM
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 09:08   #46
NAŠLA SAM VJENČANICU!!!!! U salonu Marija Grazia (Petrova)!!!! Prekrasna je, slatka i sve..nije "balon" haljina nego je gotovo ravna sa malo A kroja!!!!! Prekrasna je i zaljubila sam se! Isprobala sam svakakve, no budući da sam malo niža, ta je bila ko stvorena za mene jer me nije "progutala"
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 09:13   #47
Quote:
Marta2010 kaže:
NAŠLA SAM VJENČANICU!!!!! U salonu Marija Grazia (Petrova)!!!! Prekrasna je, slatka i sve..nije "balon" haljina nego je gotovo ravna sa malo A kroja!!!!! Prekrasna je i zaljubila sam se! Isprobala sam svakakve, no budući da sam malo niža, ta je bila ko stvorena za mene jer me nije "progutala"
JEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekla sam ti da su super stvari i super tete tamo. Jel ti bila ona teta kaj veli "sad si onako namjesti dude unutra"
Mi smo se trgali od smijeha

BTW moja je slicna.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 12:08   #48
Sad znam da nisam jedina - i meni su u Sposi nekako bahati,a i vjenčanice izgledaju nekak...pohabano.A i onaj lokal na Ribnjaku im je...mračan i sumoran. Mislim, takva lokacija i takav prostor,a da oni tako razvikani to malo ne urede... Samo bolje osvjetljenje bi ih podiglo.
Ja sam svoju posudila u Nikolini. Ima lijepih haljina, cijene su umjerene,a žene su stvarno ljubazne i strpljive.
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 08:58   #49
Quote:
misiz S kaže:
JEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekla sam ti da su super stvari i super tete tamo. Jel ti bila ona teta kaj veli "sad si onako namjesti dude unutra"
Mi smo se trgali od smijeha

BTW moja je slicna.
Da, bila je i baš je jako simpa gospođa!! I meni je tak slično govorila :-))) Luda je..
Evo, jučer sam dala predujam i gotovo je!!! ZAVRŠILA MOJA POTRAGA ZA VJENČANICOM!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:01   #50
Quote:
misiz S kaže:
I jos ako je bila ivory onda je to bila moja druga finalistkinja, ali sam na kraju rekla da ne zelim obruce i uzela drugu, uzu, kompletno presvucenu cipkom
Tu smo dakle
Hm, tek sam sad vidjela tvoj post.. Hm..i moja je presvučena čipkom (tj. čipka-svila - nešto neobično) i ravnog kroja je!!!! Al je preslatka!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:23   #51
Misiz, evo sad sam malo više čitala i ako sam dobro shvatila, tvoja je prvo nošenje 4500,00 kn!!! To uopće nije puno!!! Moja je 3800,00 (nije prvo nošenje), uh... !!! Možda sam se "nasosila"... Iskeno, nisam ni htjela pitati koliko je prvo nošenje..pod pretpostavkom da je užasno puno (a i bila sam toliko uzbuđena da je za većinu stvari pitala moja kuma..ja sam samo gledala vjenčanicu i došlo mi je da počnem s njom pričati - znam da zvučim luckasto :-)
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 11:44   #52
ja sam svoju isto nasla u mariji graziji i jako sam zadovoljna sa zenom koja tamo radi...uzela sam prvu vjencanicu koju sam isprobala!! poslije sam otisla jos do spose--i uzas, bas sam se razocarala.totalno su neljubazni.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 09:24   #53
Quote:
Marta2010 kaže:
Da, bila je i baš je jako simpa gospođa!! I meni je tak slično govorila :-))) Luda je..
Evo, jučer sam dala predujam i gotovo je!!! ZAVRŠILA MOJA POTRAGA ZA VJENČANICOM!!!!
Luda je zena!!
Ali sto sam skuzila je ta se kuzi u sivanje, a poslije mi je i rekla da je snajderica. I ona vrsi promjene na vjencanici, ako su potrebne. Ova na slici
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_1572.jpg‎
Views:	738
Size:	9.5 KB
ID:	778  
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 09:28   #54
Quote:
Marta2010 kaže:
Misiz, evo sad sam malo više čitala i ako sam dobro shvatila, tvoja je prvo nošenje 4500,00 kn!!! To uopće nije puno!!! Moja je 3800,00 (nije prvo nošenje), uh... !!! Možda sam se "nasosila"...
Da, moje prvo nosenje je 4500. Ja sam uopce prva koje je isprobala tu vjencanicu otkad je dosla s novom kolekcijom. I onda je jos jednom samo isla na reviju i to je to.
Joj prekjucer sam ju probala da vidim koja mi peta najbolje pristaje uz njih. Jos sam mrvu smrsavila i jos mi ljepse stoji
Ma bas mi je krasna

Al, gle, ne brini, ako ti se svidja, i ako si zadovoljna kako ti stoji, pusti prvo i drugo nosenje, i novce. Uostalom, prosla si jeftinije od mene a super ti je, dakle
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 12:54   #55
eh....da se i ja pohvalim....i moja potraga je gotova....dakle bila sam u Nancy (odlične cure i lijepe vjenčanice), onda u Ljubavi (tak tak, nije to to kad moraš zamišljati kak će izgledat kad preprave i stavr druge ukrase) i Maria Grazi (fala Misiz) i nda pošto tam baš nije imala previše izbora slučajno sam uletila u Atelier Stefanie....jer mi je tamo blizu bio auto....dakle....znate onaj feeling kad je stavite na sebe i to je to....osjećam se kao Boginja...princeza...ne znam ni ja kaj....svako malo gledam kak mi je prekrasna i kak lijepo stoji....neopisivo....cure u salonu sa fenomenalne a izbor daleko najljepši i najveći nego bilo gdje drugdje....bravo ja !! tak sam sretna.... 3 200 kn, još nije nošena .....

e da....da Vam prepričam priču od frendice kaj šije.....došla joj je neka mladenka sva uplakana sa vjenčanicom iz Nikoline....došla je po nju....cijeli rub uzduž i poprijeko je bio strgan i cveteki su bili skureni od čikova....u salonu su joj rekle zločeste tete UZMI ILI OSTAVI !!!! Kaj velite na to ?!?!
Katastrofa....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 17:02   #56
Quote:
e da....da Vam prepričam priču od frendice kaj šije.....došla joj je neka mladenka sva uplakana sa vjenčanicom iz Nikoline....došla je po nju....cijeli rub uzduž i poprijeko je bio strgan i cveteki su bili skureni od čikova....u salonu su joj rekle zločeste tete UZMI ILI OSTAVI !!!! Kaj velite na to ?!?!
Katastrofa....
Kaaaj? Daj, nemoj me, molim te , plašit...Ja sam svoju uzela tamo,a odbrojavam zadnjih 19 dana...

Zadnje uređivanje Cats : 02.05.2006. at 18:22.
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 17:06   #57
Ma gle....to je samo jedan primjer....to ti niš ne znači....nisam mislila obeshrabriti ni jednu curu koja je tam uzela haljetak....
baš mi je sad žao kaj to postala....sorry....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 00:33   #58
zar nijedna ne želi sama sebi napraviti vjenčanicu?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 12:12   #59
Quote:
banderas kaže:
zar nijedna ne želi sama sebi napraviti vjenčanicu?

Ti se sigurno šališ... Ne bi se usudila upuštat u to čak ni da znam šivat!
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 12:17   #60
Quote:
banderas kaže:
zar nijedna ne želi sama sebi napraviti vjenčanicu?
To je apsolutni san svake udavace!! Bez toga se vjencanje i svadba ne priznaje!!!


NOT!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.