Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 11:57   #81
Nama su na zahvalnicama samo nasa imena i datum, normalno poslje i slikica dodje na to, al bi na ovo bas nesto htjela napisati. A s čim ćete oslikati staklenke? Gledala sam neke boje ali nisam sigurna kak to izgleda
stela25 is offline  
Old 25.05.2006., 12:03   #82
Čini mi se da tu ima ajme puno posla. Lako je to napravit ukoliko se ima manje ljudi, al tko će to sve radit ako se ima oko 120 zahvalnica
Ksistina is offline  
Old 22.06.2006., 20:18   #83
mi smo imali zahvalnice sa slikom, najvjerojatnije najklasičniji izbor koji se ne sviđa svima ali svidio se nasim našim gostima...
mišica is offline  
Old 26.06.2006., 09:11   #84
meni mama radi domaću rakiju, sa svakakvim okusima, tako da mislim da ću i ja do Bumbara, isprintat neku naslu slikicu ili tekst ili oslikati bočice, jer slikam ovak i onak po staklu, ili obijesiti porukicu na čep! Uz to planiram snimiti cd ljubavne muzika, kao naš muzički cd sa fotkom...a imala sam u planu i licitarska srca, ali to je još sve u zraku....niš još nisam sigurna...

jebate jel se ja dugo zajebavam i neodlučna sam??? ne bum valjda zakasnila sa svime? udajem se u 10 mjesecu?
DiscoKoogla is offline  
Old 26.06.2006., 09:48   #85
Imaš sasvim dovoljno vremena za napravit zahvalnice. Ja se udajem sredinom 9. i nisam još zahvalnice riješila, stoga ne brini Sve ćeš stići.
Ksistina is offline  
Old 26.06.2006., 10:48   #86
Mi smo zahvalnice podijelili kad smo dobivali poklone, a konfetice-oslikane teglice s medom, i kutije s kolacima su dobili pri odlasku.
Samo smo nekima ekstra morali dati zahvalnice koji su nam poklon donijeli doma ili ce nam doci dostavom jer smo radili listu mladenaca.
I mislim da je sasvim OK ispalo.
Ma nemojte se oko toga brinuti. To nitko ni ne gleda. Sve je super. Uostalom pa zna se da zahvalnicu dobis kao hvala za poklon i mala uspomena. Zato se i zove zahvalnica, ne??
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 26.06.2006., 22:10   #87
Bok cure!Nova sam na forumu,uskoro imam vjenčanje-26.8. i jako mi se sviđa ova ideja s teglicama meda umjesto zahvalnica.Molim stelu25 ili Martu 2010 za broj na kojem se mogu nabaviti te male teglice za med.
Hvala!
Merry Gentry is offline  
Old 05.07.2006., 13:39   #88
Evo naručila sam licitarska srca sa našim imenima, i ja mislim da je to baš slatko! Naravno uz to će ići i fotka, ili mozda cd...to jos razmisljamo....
DiscoKoogla is offline  
Old 05.07.2006., 16:41   #89
Mi nećemo imati zahvalnice nego ćemo gostima poklanjati male flašice (2dcl) šampanjca! Na flašu ću staviti etiketicu, onak na trakici, a kaj bu tam pisalo - nisam još razmišljala.
Ono što me više muči -> nećemo imati "darivanje mladenaca", ono klasično kada muzičar kaže " a sada darujte mladence..." pa onda to obično bude prilika za dati zahvalnicu, ali MI TOGA NEMAMO pa nemam pojma kada te šampanjce podijeliti??
Ostaviti na stolu da dočeka ekipu kada stignu u restoran i sjednu?
Dijeliti ljudima na odlasku kad se dođu pozdravljati?

Imate prijedloga??
Ekica is offline  
Old 06.07.2006., 14:32   #90
Mi smo konfetice i kolace dijelili na odlasku. Nekako nam je bilo jednostavnije. JEr je dio ljudi nam donio doma ili dostavom porucio poklon pa nisu svi u tom dijelu dosli do nas. Onda smo morali jos po stolovima ici i podijeliti zahvalnice a konfete nam je bilo malo problematicno nositi. A kolaci se ionako daju na odlasku
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 06.07.2006., 18:05   #91
Quote:
maca kaže:
Molim stelu25 ili Martu 2010 za broj na kojem se mogu nabaviti te male teglice za med.
Hvala!

Stela25 moze i meni broj dobavljaca za teglice?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Old 07.07.2006., 12:00   #92
pala mi je odlična ideja na pamet!!!
naime, ja slikam na staklu, i oslikavam sve i svasta, i ustvari kao zahvalnicu bi mogla napraviti nekakvu slatku slikicu, kupiti najeftinije okvire za slike (one na klik - klak) i naslikati nesto gore? napraviti cu primjer danas....pa kad fotkam...prebacim tu na forum...

lollita...molim tvoj komentar
DiscoKoogla is offline  
Old 07.07.2006., 12:29   #93
odlicna ideja) fotkaj i pokazuj!
lolita11 is offline  
Old 07.07.2006., 12:32   #94
ja sam ti inace nase fotke iz djetinjstva i zajednickih putovanja izradila, kasirala (nalijepila na spuzvastu plocu ), izrezala male kockice i to onda ubacila u plasticne kugle ili pobacala po stolovima...pada mi na pamet da se to moze nekako iskombinirati i za zahvalnice....u svakom slucaju ja sam veliki pobornik DIY projekata ak lijepo crtas to ce ljudima ostati u drazoj uspomeni nego ikakva prosjecna fotka,a okvir mogu iskoristiti i za kasnije....ne?
lolita11 is offline  
Old 07.07.2006., 12:36   #95
eto mozes vidjeti neke moje radove ovdje...

http://www.geocities.com/febatonka/
DiscoKoogla is offline  
Old 07.07.2006., 12:38   #96
da vidjela sam te kugle...i fora su...neobicne, a i ovi suhi listovi koji su kao buket su prekrasni...baš imam te lističke prozirne, to sam pokupovala za pozivnce, ali na kraju ce pozivnice drugacije biti....
DiscoKoogla is offline  
Old 07.07.2006., 12:39   #97
ja sam ti radila te kugle...muka bozja..moras zarolat listic u tuljac i onda vrucim ljepilom zalijepiti na stiropor kuglu.....
lolita11 is offline  
Old 07.07.2006., 12:41   #98
DISCO-slike su FENOMENALNE!!! to ce biti super originalna zahvalnica! to radis samo iz gusta ili i prodajes?
lolita11 is offline  
Old 07.07.2006., 12:51   #99
Hvala lolita!! Cuj imala sam par izlozbi, prodala sam ih dosta, ali sam ih puno i poklonila. Nisam umjetnica, ali to mi je hobi... i ja mislim da bi to baš bilo oriđiđi!
DiscoKoogla is offline  
Old 07.07.2006., 13:09   #100
Quote:
DiscoKoogla kaže:
eto mozes vidjeti neke moje radove ovdje...

http://www.geocities.com/febatonka/
ne rad link

je sam bila na vjenčanju gdje su kao zahvalnice djelili male keramičke brodove s imenima mladenaca, baš simpa
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.