Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2006., 01:23   #1
Unhappy Premalo seksa u braku - združeni topic

Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 02:29   #2
a da popricate prvo malo o tome?
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 04:18   #3
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
A ženica se bude ljutila ako ti svratiš do susjede na kavicu?
__________________
Kako oblikovati potpise
wheel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 09:22   #4
Quote:
wheel kaže:
A ženica se bude ljutila ako ti svratiš do susjede na kavicu?

sjednite lijepo i popricajte.. najbolje ces tako rjesiti problem.. objasni joj svoje potrebe i reci joj da je bolje da to rjesite razgovorom nego da odes drugdje traziti ono sto ne dobivas doma..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 09:51   #5
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
Čuj, ja ovjde vidim što ti želiš i što ona želi, a ne vidim koliko često se to zaista i - realizira??? Je li po tvom, po njenom, ili negdje u sredini?
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 09:59   #6
Ništa od razgovora, predlažem uporabu afrodizijačkih sredstava. Npr. iznenadi svoju suprugu tako što svake subote ili nedjelje očistiš cijelu kuću tako da ona ne mora ništa napraviti, skuhaj joj finu večeru ili je izvedi na piće pa ćeš vidjeti kako onako fino odmorna i opuštena dobije volju za seksom. Muškarci uvijek misle da je tu neka duboka filozofija ili hormonalni disbalans u pitanju. Nije! Dragi moji, pitanje je umora!
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 10:01   #7
Quote:
Maslina kaže:
Ništa od razgovora, predlažem uporabu afrodizijačkih sredstava. Npr. iznenadi svoju suprugu tako što svake subote ili nedjelje očistiš cijelu kuću tako da ona ne mora ništa napraviti, skuhaj joj finu večeru ili je izvedi na piće pa ćeš vidjeti kako onako fino odmorna i opuštena dobije volju za seksom. Muškarci uvijek misle da je tu neka duboka filozofija ili hormonalni disbalans u pitanju. Nije! Dragi moji, pitanje je umora!

I onda - ako ništa drugo - barem ćeš subotom ili nedjeljom nakon generalke : zaspati ko cok (što inače ona čini!) i neće ti sex biti ni na kraj pameti Slijedeća tema : ja bih svaki dan osim subote i nedjelje, a ona - samo subotom i nedjeljom!
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 12:21   #8
Quote:
masa kaže:

sjednite lijepo i popricajte.. najbolje ces tako rjesiti problem.. objasni joj svoje potrebe i reci joj da je bolje da to rjesite razgovorom nego da odes drugdje traziti ono sto ne dobivas doma..
Pričali o tome,nema efekta.Njoj jednostavno libido spava.A i kad dođe do sexa samo sam još isfrutriraniji jer koliko ju je teško dobiti toliko je još i neaktivna,a ja se osjećam kao Sizif.Trudiš se a ona samo kaj novine ne čita.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 12:22   #9
Quote:
Maslina kaže:
Ništa od razgovora, predlažem uporabu afrodizijačkih sredstava. Npr. iznenadi svoju suprugu tako što svake subote ili nedjelje očistiš cijelu kuću tako da ona ne mora ništa napraviti, skuhaj joj finu večeru ili je izvedi na piće pa ćeš vidjeti kako onako fino odmorna i opuštena dobije volju za seksom. Muškarci uvijek misle da je tu neka duboka filozofija ili hormonalni disbalans u pitanju. Nije! Dragi moji, pitanje je umora!
Takvim slobodnim aktivnostima se već bavim tak da nije tu kvaka.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 12:25   #10
Quote:
daru kaže:
Čuj, ja ovjde vidim što ti želiš i što ona želi, a ne vidim koliko često se to zaista i - realizira??? Je li po tvom, po njenom, ili negdje u sredini?
Po njenom,prošle godine jednom,ove malo rijeđe.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 12:55   #11
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Pričali o tome,nema efekta.Njoj jednostavno libido spava.A i kad dođe do sexa samo sam još isfrutriraniji jer koliko ju je teško dobiti toliko je još i neaktivna,a ja se osjećam kao Sizif.Trudiš se a ona samo kaj novine ne čita.
Čuj, ako tvoj nick "viva piva" znači da često bazdiš po pivu, onda znaj - ima žena kojima libido tvrdo zaspi, čim osjete taj zamamni smrad iz muških usta.

Pokušaj bez piva, možda tad upali!
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 15:40   #12
A kako je sex funkcionirao prije braka?
Je li ga je tada bilo češće i da li je aktivno sudjelovala u njemu?
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 16:35   #13
Quote:
VelmaX kaže:
Čuj, ako tvoj nick "viva piva" znači da često bazdiš po pivu, onda znaj - ima žena kojima libido tvrdo zaspi, čim osjete taj zamamni smrad iz muških usta.

Pokušaj bez piva, možda tad upali!
Moj nick nema veze s pivom,već je to ime jednog šatora gdje se dobro partijalo.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 16:52   #14
Quote:
ljubav-je-bol kaže:
A kako je sex funkcionirao prije braka?
Je li ga je tada bilo češće i da li je aktivno sudjelovala u njemu?
Tada sam to tolerirao(mlado,ludo,zaljubljeno)a znali smo i začiniti sa strane,malo hodaš,malo ne.Ali sada imam duševnih i fizičkih problema zbog manjka sexa.Mislim,u naljboljim sam godinama,fit a živim kao evnuh.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:21   #15
u najboljim godinama ćeš bit kad si nabaviš mozak konačno.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:29   #16
zajebana situacija,da nije A-sexualna
michelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:32   #17
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Tada sam to tolerirao(mlado,ludo,zaljubljeno)a znali smo i začiniti sa strane,malo hodaš,malo ne.Ali sada imam duševnih i fizičkih problema zbog manjka sexa.Mislim,u naljboljim sam godinama,fit a živim kao evnuh.
buraz to ti je horoskop vecine nas... kad se ozenis, racunaj na to da ces dobivat sve manje i manje... mozda pri pocetku braka, kao ajmo radit djecu i to... a kasnije... cuj... drkaj jebiga ako te muci moral... a ako ne, znas sto ti je cinit... ja cu osobno kad do toga dodje nabavit neku dobru rukavicu da si previse ne ozuljam dlanove... ili nabavit gumenu, jelte, vaginu...
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:42   #18
ma vidiš da ovaj nije baš jebo ni prije nego su stali pred matičara.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:55   #19
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Tada sam to tolerirao(mlado,ludo,zaljubljeno)a znali smo i začiniti sa strane,malo hodaš,malo ne.Ali sada imam duševnih i fizičkih problema zbog manjka sexa.Mislim,u naljboljim sam godinama,fit a živim kao evnuh.
Hm, da, koliko ljudi se zeznulo, jer su mislili da će ljubav izgladiti sve probleme.
I sama sam jedna od njih.
Moj bivši imao je dvije karakterne osobine koje meni nisu odgovarale i koje nisam bila spremna tolerirati, ali kao što kažeš, mlado, ludo, zaljubljeno. Mislila sam da će se stvari popraviti kada uđemo u brak.
E da, i isto se u pogledu sexa nismo slagali. To je stvarno frustrirajuće.

Vas dvoje si očito niste kompatibilni u pogledu sexa.
Imaš tri mogućnosti:
1. razgovarati s njom i pokušati dogovoriti da se po pitanju učestalosti nađete negdje na sredini
2. naći nešto sa strane
3. razvesti se

Varijanta jedan će te teško zadovoljiti na duge staze. U toj varijanti nije sretna ni ona (jer ti mora dati češće nego što bi željela), ni ti (jer dobivaš manje nego što bi htio).
Varijanta dva rijetko donosi sreću, možda kratkoročno zadovoljstvo, ali puno više živaca i energije troši se na skrivanje.
treća varijanta daje ti šansu da nađeš partnericu koja će ti po pitanju sexa odgovarati i od sve tri taj je korak najteže napraviti.

Nisi napisao da li se tvoja žena i ti još volite.
Smatraš li da imate dobru komunikaciju?
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 19:56   #20
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.

jesi li se mozda zdbljao u zadnje vrijeme?
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.