Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2007., 19:06   #21
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad pizdila svaki put kad je moja bivša cimerica jela voćni jogurt iz plastične čašice. Ajme ljudi koje je ona zvukove proizvodila, a jela ga je valjda pola sata jer je bolesno malo grabila žličicom, tek tolko da ju umoči u jogurt. I onda na kraju kad bi ga pojela još bi neko vrijeme strugala žličicom po čašici dok ne bi pokupila i zadnju kapljicu jogurta.

p.s. I'm sick.
I ti si stvarno nerazumna osoba!!! Kako ti nije jasno da ta tvoja cimerica uživa u tom jogurtu? Ma stvaaaarno!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 19:52   #22
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Jedan moj frend stalno nosi motornu pilu i drži je upaljenu. Totalno me nervira ta buka. Evo neki dan dok smo bili u kafiću totalno sam popizdio, jer nisam više mogao podnijeti to tuljenje, i rekao sam u da ode u kuratz i da ugasi pilu jer bi ga stvarno mogao opalit šakom. Jedva ju je ugasio.
mozda mu je na pili ona sklopka za gasnje pokvarena...a kaj..sturiraju tu i tam ili ju samo na leru drzi?...jer ako ju turira onak bezveze a da nikaj ne reze, to može biti stvarno iritantno.
__________________
sad ga ima sad ga nema
kaj_buljis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 20:03   #23
mene uzasno iritira cofkanje..to je ono kad ljudi imaju suplji zub,pa stalno pokusavaju nekim podtalkom jezikom i obrazom izvuci tj.izsisati ostatke hrane ili necega iz njega..
i najgore sto to takvim ljudima prede u naviku i tik i onda svakih par minuta cujes taj uzasan kratak i parajuc zvuuuk...

katastrofa...
i nisu mi jasni ljudi koji potiho pjevuse ili pricaju sami sa sobom u tramvaju..onako tiho i neprimjetno,ali dovoljno glasno da ih cujes..i onda onako kad ih gledas imaju zacudenu facu kao-sta me gledas...

i izluduje me glasno disanje..onako kad neko bas jako glasno puse tj.dise da cujes izmjenu zraka u alveolama..
dobro vecinom su to deblji ljudi,pusaci i alkosi..ali uzasno mi je kad zvuk tisine para necije gromoglasno disanje..uh..
zvuce kao da su trajno napaljeni
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 20:13   #24
mislite stanjanje dok netko pokraj vas sjedi, nista ne govori i stenje, ili stenjanje tipa nives celzijus dok progovori?
mljackanje mi je definitivno najgore od navedenog
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 21:19   #25
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
mene uzasno iritira cofkanje..to je ono kad ljudi imaju suplji zub,pa stalno pokusavaju nekim podtalkom jezikom i obrazom izvuci tj.izsisati ostatke hrane ili necega iz njega..
Kad čovjek ima šupalj zub teško da će jesti na toj strani di se nalazi taj zub, jer jesti sa šupljim zubom je neizdrživa bol. A kamoli da ti još nešto ostane od hrane u takvom zubu. Jel ti je ikad ispala plomba pa ti je ostala ruba u zubu, dok ti to zubar nije sanirao? Ako nije odi do tatinog podruma pronađi čekić i izbi si plombu ili si prepolovi zub sa istim. Nakon toga probaj jesti s tim zubom.

Dakle ne radi se o šupljem zubu već o tome da nakon jela ljudima ostaju mrvice hrane među zubima pogotovo ako imaju malo veće razmake između istih pa dolazi do te pojave koja tebe iritira jer pokušavaju iscuclat tu hranu.


__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:05   #26
mene najviše nerviraju ljudi koje nerviraju oni koji pušu, glasno žvaču, stenju, mrmljaju, cofkaju, pjevuše...
jel sad dobro mod?
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:15   #27
shakti9
a mene.... nerviraju ljudi koje nerviraju ljudi koje nervira mljacanjke, pljackanje, puhanje, šuštanje, stenanje, revanje... buahaha
__________________
"... now I'm here, think I'll stay around around around..."
(c) queen
zordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:22   #28
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
mene najviše nerviraju ljudi koje nerviraju oni koji pušu, glasno žvaču, stenju, mrmljaju, cofkaju, pjevuše...
pa kad si jedna od njih
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 16:18   #29
E da se bar oni koji ispuštaju iritirajuće zvukove - živciraju zbog onih kojima to ide na živce...kamo sreće!
Bila bi to mala, ali slatka osveta, in situ!
LadyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 20:07   #30
Grickanje noktiju, glasno i potom mljackanje u pokušaju probavljanja istih!
ana 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:09   #31
jučer je jedan kreten u tramvaju toliko šmrcao,jedno 20000 puta zaredom.sjedao je iza mene i zamalo da se nisam okrenula i batinom ga opalila!stvarno iritantno,ne znam kako mu nije neugodno.debil,debil...
__________________
biiiiiiip...
zvončica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:40   #32
a što mu maramicu ne pružiš, nek se živciraš...

ja takvima ponudim maramicu, blago teleći pogled i 'Trebate rupčić?!'
__________________
"... now I'm here, think I'll stay around around around..."
(c) queen
zordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 23:34   #33
ajme ljudi sta da vam kazem drago mi je (a opet mi vas je žao) što nisam jedina...

ja piiiizdim na takve stvari... vec sam postala paranoicna. s obzirom da sam u stud. domu, prisiljena sam biti u sobi sa svojom cimericom. zenska je amo rec ok.... ALI žvaka koju žvače.... virujte mi: nikom ne bi poželjela toliku muku koju ja proživljavam svaki dan... to nisu oni mali balunčići kakve neko zna puhat... to je nenormalno. 30 000 baluna u sekundu ona napravi... cim vidim da uzima žvaku stavljam slušalice... ali opet, čujem i preko slušalica

čovječe koje mi stvair prolaze kroz glavu kad je čujem... zamišljam kako je sa ciglom tučem svom forcom po zubima

i vi koji se sprdate s nama i govorite da smo ludi, nemate pojma kroz sta mi prolazimo.... nemoš se na ništa koncentrirat nego na to

nisu za ludu sprave za mučenje bile u stilu ovog: skroz uski prostor u kojem tama stanete uspravno i sa vrha vam na tjeme pada lagano kapljica po kapljica!!!

pič?u ma*erinu popi?dit cu....

somebody help, cimerica je počela

a opet dosta mi je ljudi reklo da ako joj kažem da prestane to radit, da ću ja ispast glupa
sta vi mislite, dal da joj kazem da prestane?? (btw nismo bas u nekim odnosim. ok su, al nismo predobre... )
malkovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 23:57   #34
bila sam u tramvaju neki dan i deda je od trga do braće oreški onak okretao zubnu protezu u ustima užas
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 00:03   #35
Daj e, moj stari srče kaj god može, a i što ne može... Neki dan sam vidio da lik jede ćevape i srče ono, reko kak to radiš jebemu...
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:57   #36
Quote:
malkovich kaže: Pogledaj post
ajme ljudi sta da vam kazem drago mi je (a opet mi vas je žao) što nisam jedina...

ja piiiizdim na takve stvari... vec sam postala paranoicna. s obzirom da sam u stud. domu, prisiljena sam biti u sobi sa svojom cimericom. zenska je amo rec ok.... ALI žvaka koju žvače.... virujte mi: nikom ne bi poželjela toliku muku koju ja proživljavam svaki dan... to nisu oni mali balunčići kakve neko zna puhat... to je nenormalno. 30 000 baluna u sekundu ona napravi... cim vidim da uzima žvaku stavljam slušalice... ali opet, čujem i preko slušalica

čovječe koje mi stvair prolaze kroz glavu kad je čujem... zamišljam kako je sa ciglom tučem svom forcom po zubima

i vi koji se sprdate s nama i govorite da smo ludi, nemate pojma kroz sta mi prolazimo.... nemoš se na ništa koncentrirat nego na to

nisu za ludu sprave za mučenje bile u stilu ovog: skroz uski prostor u kojem tama stanete uspravno i sa vrha vam na tjeme pada lagano kapljica po kapljica!!!

pič?u ma*erinu popi?dit cu....

somebody help, cimerica je počela

a opet dosta mi je ljudi reklo da ako joj kažem da prestane to radit, da ću ja ispast glupa
sta vi mislite, dal da joj kazem da prestane?? (btw nismo bas u nekim odnosim. ok su, al nismo predobre... )
anybody
malkovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 03:23   #37
reci joj ženo!pa nećeš to trpit valjda.ako već dok čekaš ovaj odgovor nisi ispalilia i zadavila je žvakom!ali na fini način...probaj.aj bok
__________________
biiiiiiip...
zvončica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 03:35   #38
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Ja sam nekad pizdila svaki put kad je moja bivša cimerica jela voćni jogurt iz plastične čašice. Ajme ljudi koje je ona zvukove proizvodila, a jela ga je valjda pola sata jer je bolesno malo grabila žličicom, tek tolko da ju umoči u jogurt. I onda na kraju kad bi ga pojela još bi neko vrijeme strugala žličicom po čašici dok ne bi pokupila i zadnju kapljicu jogurta.

p.s. I'm sick.
Imali smo istu!
Već sam mislila reagirat i reć kako su neki ljudi ovdje pretankih živaca
(kad im smeta kad netko jede sjemenke, jer mi kraj jednog ukućanina ne smijemo jesti kokice, tu je stvarno problem u njemu-jer nema tog načina na koji bi se to smjelo raditi po njemu)
ali sad sam se sitila kako me je ova izluđivala tim struganjem kraj glave svako jutro...jebate, samo šta nije stenjala od užitka...bljak
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 03:39   #39
Ajme i cuclanje zaostale hrane između zubi, isto u domu i to u učionici: pa koji k...taj ne opere zube ili ih očisti koncem... ko što to svak normalan radi
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 03:39   #40
uzdisanje je znak uzbuđenja,pa super ako sam nekog napalila
a mljackanje i srkanje ne smeta ne smeta ne smeta... pa šta fali.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.