Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2003., 07:37   #41
tetovirala sam se prije mjesec i pol dana u roby`s tattoo-u.
imam crnog zmaja na ramenu veličine pola dlana i koštao me 600 kn jer je sav crni i ispunjen crnom bojom. to sam htjela od osnovne škole , ali mama mi nije dala dokle god sam bila pod njenim krovom. pošto sam se u petom mjesecu udala , sada je pala tetovaža. i nitko sretniji od mene. to sam napravila zbog sebe , a ne drugih ili neke mode.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 08:36   #42
Quote:
lady croft kaže:
koliki je ti je tatoo?
Preko ramena i gornjeg djela ruke
Herr S'Toka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 09:02   #43
Ovak, telefonska informacija: isti opis tatua u tratinskoj vele da je od 400 kn nadalje, a u gandalfu na ribnjaku 150
radi se o tetovazi oko 4 cm.
ma idem nex week
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 12:33   #44
Ja sam svoj platila 500 DM ....
pitala tipa koliko bi me doslo za necaka, on bi na desnoj polovici leda nekog Boga , kaze tip od 1000 - 1500 DM. Kad se mali pojavio, kaze ovaj : aaaaa koliki si, to nece ici ispod 2000
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 12:39   #45
tatu-all the things she said

ok. tetovirao sam se sa 19 ( sad mi je skoro 29 i niti jedne sekunde mi nije zhao. tetovazha je jednostavna, tekst molitve, dosta velika od desne bradavice do kuka, okomita pruga slova sirine oko 8 cm.

zasto? zato jer mi je u tom trenutku trebalo nesto...tako. neka autosugestivna magija na foru you can do it daffy moon.

ne nagovaram nikoga na tetoviranje. cak i odgovaram ljude koji bi male sirene i krigle piva na ramenu. ali ljudi ko ljudi. ako su glupi i fashion victims napisat ce si poruku koja je odraz njihova duha. ili nedostatak istog.

nemojte se tetovirat ako je to neka glupost za koju mislite da vam je fora.
nije odjeca. ne skida se. i ne kupuje se kao ista.
it is for life.

pa dobro razmisli/TE
__________________
vidi me golog
zelig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 16:38   #46
Ja san si napravila jedan ljep tribal na ljevo ramo na ledja, super mi je i vec razmisljam da si napravim jos jedan. Cjena je bila 130€, crn je i ima plavi biser u sredini
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 14:31   #47
Napravila sam tetovazu, napokon

prezadovoljna sam!!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 17:33   #48
Nije li to već pomalo postalo konfekcija?!
Baš je interesantno vidjeti osobu koja to NEMA!
A jedino mjesto na koje bih je eventualno možda jednom stavila je Venerin brijeg.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 01:39   #49
Imam ja jednu malu na nozi i mali pirsic, nije tema, al prisic je novijeg datuma, tetovazica je prastara

Uskoro cu upinut neku novu, al ne znam kaj i di... ima vremena.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 01:40   #50
Quote:
Billi kaže:
Napravila sam tetovazu, napokon

prezadovoljna sam!!!
Sta, di, kolko para? Preciznosti malo...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 01:56   #51
Quote:
dora kaže:
Imam ja jednu malu na nozi i mali pirsic, nije tema, al prisic je novijeg datuma, tetovazica je prastara

Uskoro cu upinut neku novu, al ne znam kaj i di... ima vremena.
kakav pirsic?

a tema... ne znam, ne volim bas tetovaze. nekako me najvise plasi bas to sto je za cijeli zivot. ali zato volim pirsice. JAKO
__________________
:D
mala vjestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 19:51   #52
Quote:
mala vjestica kaže:
kakav pirsic?
Pirsic na pupku.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 03:15   #53
Red face pitanje za pirsane

koliko u principu košta pirsanje, koliko dugo nakon bušenja boli (prvenstveno me zanima obrva ), kako izgleda taj cijeli postupak, s čim buše.. uglavnom, sve me zanima

p.s. da li u studijima možda daju lokalnu anesteziju?
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 08:59   #54
oko 7 cm, 350 kn u sesvetama.
pirs za nos kosta oko 250 kn.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 10:33   #55
5 komada tattooa, 600 DM, nije mi žao .... 4 u mSplitu, 1 u Zadru, 1 piercing by myself, 1 u Zagrebu
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 14:00   #56
http://www.mystiquetattoo.com/

hi friends please visit my tattoo piercing make up web page also i m waiting your idea...see you..
http://www.mystiquetattoo.com/
 
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 08:30   #57
imam dve tetovaže, jedna 1200 kn, druga 400
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 12:29   #58
bok zanima me što predstavlja tetovaža "barb wire" ili ti ga bodljikava žica??????
i što mislite o takvoj tetovaži????????
1dbk2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 00:00   #59
Eto ja sma sa slikom koju sam željela obišla sve salone po gradu, svi su pametovali kako to nije lako kako bi trebalo izmjeniti sliku jer su tanke linije jer je to teško povuči u komadu, lalala da ne duljim cjene za ornamente sa ružama od 4000-7000kn :S frendica mi preporučila salon u Šubičevoj "ZG Ink" i kako je rekla tako je i bilo, momak je uzeo sliku ponudio me sokom dok završi nekog lika ispred mene, sjeli smo zajedno predložio mi je nenasilno par stvari koje su bile dobre kao poboljšavanje oblina na tetovaži lijepše ruže i sl. stvarno se trudio i tako mi dogovorismo posao.
Drugi dan sam došla, sve je bilo pripremljeno, govorio mi je što radi korak po korak, rekao da tražim pauzu ako želim, namučio se i trajalo je 5 sati skoro ali ispalo je savršeno, jako pažljivo, super odnos prema ljudima, nema tajnovitosti i skrivanja, svu opremu vidiš zapakiranu u sterilne pakete a cijena je bila 1900kn.
Kako bilo preporučam vam, jako jako ugodno iskustvo, ovo ostalo sve nešto bahato bezvoljno itd. a o cjenama da ne pričam.
woodoogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 14:39   #60
ja evo bih radio,ovo mi je prvi i užasno me strah,al zanima me jel boli puno i koji je tatoo salon najbolji u Zagrebu...
nije me briga za cijenu sam preporucite neki dobar...
caljko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.