Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 17:22   #81
Prestripovski... Strahota... Blizzard je inače bio poznat po fotorealističnoj grafici
__________________
Get down, make love!
Socrates is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 18:26   #82
protosi mi se cine malo prenabrijano... pogotovo onaj mothership. Nadam se da su battlecruisere nekako sredili da postanu isplativiji. A sta su im ono, leteci marinci??
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:58   #83
Starcraft 2 [*]

LEGENDARNI NASTAVAK, LEGENDARNE IGRE!!!!!!!

OĆE LI TO STVARNO TAKO I BITI. KAKVA SU VAS OCEKIVANJA!

Ja mislin da bi ovo mogla biti jedna od najboljih i najprodavanijih i najigranijih igara u svijetu u godini 2007. Vec sad dobro izgleda po onim gameplay-ovima koje sam vidija ali očekivao san novu rasu ali nema veze.

Kakva su vaša očekivanja i dojmovi??????????

Mess with the best, die like the rest!!!!!
Space Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 00:36   #84
Teško da će biti najbolja, najprodavanija, najigranija igra u 2007.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 01:40   #85
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Teško da će biti najbolja, najprodavanija, najigranija igra u 2007.
Sigurno neće biti najbolja, najprodavanija niti najigranija igra u 2007.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 03:26   #86
Ma dobro, mislio je u 2008.

Sumnjam da ce S2 donijeti toliki napredak u svijet RTS igara kao sto ga je onomad donio Starcraft. No, ako imalo bude bolji od Starcrafta, opet ce biti dobro. Grafika izgleda fino, igra ima onaj blizzardovski stih kao i prethodne. Milsim da ce mi se svidjeti.

y.
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 03:34   #87
Quote:
Yenko kaže: Pogledaj post
Ma dobro, mislio je u 2008.

Sumnjam da ce S2 donijeti toliki napredak u svijet RTS igara kao sto ga je onomad donio Starcraft. No, ako imalo bude bolji od Starcrafta, opet ce biti dobro. Grafika izgleda fino, igra ima onaj blizzardovski stih kao i prethodne. Milsim da ce mi se svidjeti.

y.
Meni se ne svidja to sto je 3D, koliko god to revolucionarno trebalo biti...

Ne očekujem da će biti bolja od Starcrafta, razočarao bi se
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 09:55   #88
Quote:
Yenko kaže: Pogledaj post
Ma dobro, mislio je u 2008.
y.
A i ti ga moraš pokvariti
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:07   #89
Za men je još 2007 godina ali samo san želija započet neku temu i ovo mi je palo na pamet iako 3D grafika izgleda dobro, bitnija je priča koju će dati u singlplay-u, a ni ja ne mislin da bi mogla biti bolja od originalnog starcrafta jer ipak se bazira na njoj i iz nje su uzete jedinice samo su in dane neke nove osobine i izgled!!!
Space Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:34   #90
Prije 10 godina, Starcraft je bio bog i batina, donio je revoluciju u svijetu RTS-a te je bio kralj u toj kategoriji. U današnje vrijeme, SC2 neće ni približno doseći rang svog prethodnika, jednostavno ima previše drugih RTSova koji su kvalitetni, balansirani, imaju dobru grafiku itd. SC2 bi trebao ponuditi nešto revolucionarno da postane megahit kakav je SC bio, a po dosad viđenim rezultatima, ništa od toga.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:51   #91
Ne znam ,blizzard je uvijek svoj posao odradio do kraja .Definitvno moraju puno napraviti da bi bili bolji od sc-a no to je blizzard kada god mislite da nemoze bolje ,oni pokazu da moze ...
TanQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:53   #92
Quote:
TanQ kaže: Pogledaj post
Ne znam ,blizzard je uvijek svoj posao odradio do kraja .Definitvno moraju puno napraviti da bi bili bolji od sc-a no to je blizzard kada god mislite da nemoze bolje ,oni pokazu da moze ...
pardon,da te ispravim ,activision blizzard
__________________
kaka,kaka LEGENDO!
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
plan ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:11   #93
DALEKO NAJ BOLJA IGRA U SVOJE VRIME BILA U SVOM ZANRU A I SIRE!!!
suvisno je ista govorit o starcraftu,cak se jos uvijek nosi i sa nekim od naj novijih strategija. a starcraft2... po mom misljenju je treba davno bit napravljen,al ok kad dode mislim da ce zacepit usta svim kriticarima i opet postavit viiiiiisoko letvicu da ce i blanka zaplakat. :
jurepak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:19   #94
Quote:
plan ex kaže: Pogledaj post
pardon,da te ispravim ,activision blizzard
vjerujem da se komotno moze reci blizzard, sumnjam da netko is activisiona radi na starcraftu 2
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:28   #95
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
vjerujem da se komotno moze reci blizzard, sumnjam da netko is activisiona radi na starcraftu 2
da netko iz activisiona radi na starcraft 2,igra bi bila upropaštena

btw koja vam je rasa najbolja,meni su protosi
__________________
kaka,kaka LEGENDO!
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
plan ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:00   #96
?

znam da ne spada u ovu temu,al sumnjam da vise itko ide na broodwar temu,mene zanima jel moguce besplatno igranje broodwara preko battle.neta, ?? placa li se pretplata kao kod -wow-??
jurepak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:02   #97
?

znam da ne spada u ovu temu,al sumnjam da vise itko ide na broodwar temu,mene zanima jel moguce besplatno igranje broodwara preko battle.neta, ?? placa li se pretplata kao kod -wow-??
jurepak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:32   #98
dobro a cemu tako velika slova
Xorantu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:35   #99
Quote:
plan ex kaže: Pogledaj post
pardon,da te ispravim ,activision blizzard
Mda, a prije si govorio Vivendi, jel da?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 19:31   #100
Quote:
plan ex kaže: Pogledaj post
da netko iz activisiona radi na starcraft 2,igra bi bila upropaštena

btw koja vam je rasa najbolja,meni su protosi
Prvo sam poceo igrati sa protossima, no nekak sam se prebacio na terrane, zanimljiviji su mi..
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.