Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 17:48   #1
Cipele za visoke cure

Zanima me što vi smatrate koja je granica potpetica štikli (i treba li ih uopće nositi) za cure koja imaju od 179-181 cm......bilo bi super kad bi stavili fotke.....
take_me_out is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:03   #2
Quote:
take_me_out kaže: Pogledaj post
Zanima me što vi smatrate koja je granica potpetica štikli (i treba li ih uopće nositi) za cure koja imaju od 179-181 cm......bilo bi super kad bi stavili fotke.....

meni (180 cm ) je granica ono sto mi se ne svidja. preko 7 cm sam nestabilna, ali ne znaci da ih (vise) necu obuti. nosim i ravne i visoke, svakakve. s ovom visinom ionako strsim, par cm ne igra nikakvu ulogu.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:10   #3
ja imam 183 cm (da) i nosim do 5 cm... malo mi je bed, ali jednostavno obožavam pete! i mislim da i bolje da nisam niska jer bi bankrotirala! hihi
__________________
...Toto, I think we`re not in Kanzas any more...
inšešana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:28   #4
nemam ogranicenja. istina najbolje mi je hodati u tenisicama, a najmanje sam spretna u petama. ali imam ih nekoliko i povremeno ih nosim. neke su stabilnije, a neke manje.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:54   #5
Nosim sve sto mi se svidi pod nebeskim svodom. (inace 178cm)
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 19:05   #6
imam 180 cm, pete su mi 2-5 cm
prije nisam nikad nosila pete jer sam strsala medju ljudima, ali zadnjih godinu dana su mi pete postale vrlo privlacne i nije me briga koliko strsim, jer strsim i s njima i bez njih

vazno je, kako je vec receno, nositi onolike pete u kolikima ti je ugodno i u kojima ne izgledas ko sepava caplja. grozim se tih prizora na ulici
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 19:40   #7
Imam 185 cm he he ionako stršim među ljudima a sva sreća da je moj dragi 205 cm pa se bar kraj njega osjećam malo manja
Inače max mi je 3 cm peta
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:08   #8
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

meni (180 cm ) je granica ono sto mi se ne svidja. preko 7 cm sam nestabilna, ali ne znaci da ih (vise) necu obuti. nosim i ravne i visoke, svakakve. s ovom visinom ionako strsim, par cm ne igra nikakvu ulogu.
također!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:54   #9
pa ja medju vama nisam niti visoka cura!
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 23:55   #10
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
pa ja medju vama nisam niti visoka cura!

obujes malo vise cipele i rijesen problem.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 00:07   #11
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
a sva sreća da je moj dragi 205 cm pa se bar kraj njega osjećam malo manja
Di si ga našla posudiš ga?..daj no...samo malo....ja sam luda na visoke >190...a kako bi se ja tek osjećala malo kraj njega sa svojih 164cm ...ja sam sebi najljepša sa potpeticom od 8-10cm jer mi noge izgledaju duže,ali inače ih ne volim....da ja imam >180 ne bi nosila pete...
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:37   #12
Obožavan visoke cure u štiklama koje imaju lipo/uspravno držanje i pravilan hod (i znaju hodat u štiklama). U slučaju da to nisu jeftini špicevi.
Edit: nebo je granica.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:45   #13
Quote:
take_me_out kaže: Pogledaj post
Zanima me što vi smatrate koja je granica potpetica štikli (i treba li ih uopće nositi) za cure koja imaju od 179-181 cm......bilo bi super kad bi stavili fotke.....
granica je do visine peta na kojoj znaju hodat. malo toga izgleda gluplje od cure bilokoje visine koja nabada peticama neke točkice na cesti koje samo ona vidi.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 19:31   #14
A što mislite kolika bi trebala biti peta ako moram (da MORAM) nositi pete u svatovim... s tim da trenutačno nemam cipele s petom imam samo bezbroj patika u ormaru.. i možete pogoditi kako dobro znam hodati u njima.. koji centimetri bi meni odgovarali..
linolada.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 20:06   #15
Quote:
linolada.mala kaže: Pogledaj post
A što mislite kolika bi trebala biti peta ako moram (da MORAM) nositi pete u svatovim... s tim da trenutačno nemam cipele s petom imam samo bezbroj patika u ormaru.. i možete pogoditi kako dobro znam hodati u njima.. koji centimetri bi meni odgovarali..
2 cm

obidji par trgovina, probaj par modela. ili posudi neke od frendice/mame/tete i par dana se setaj u njima cisto da vidis kak ti ide
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 17:56   #16
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
2 cm

obidji par trgovina, probaj par modela. ili posudi neke od frendice/mame/tete
to bi bilo dobro kad bi netko imao shuzeve moj broj.. he,he.. barem ove moje sve neke mini brojeve.. al budem tako nešto isprobala ak ništa drugo svaki dan ću se šetat u nekim novima po pitarellu.. ak me netko vidi nemojte misliti da sam luda..
linolada.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:08   #17
Quote:
linolada.mala kaže: Pogledaj post
to bi bilo dobro kad bi netko imao shuzeve moj broj.. he,he.. barem ove moje sve neke mini brojeve.. al budem tako nešto isprobala ak ništa drugo svaki dan ću se šetat u nekim novima po pitarellu.. ak me netko vidi nemojte misliti da sam luda..
ne brini
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:21   #18
ja sam 1,69 cm, a da sam bar 5 cm viša ne bi petu nikad furala! Uzivala bi u balerinkama i udobnosti, ovako vecinom patim da petica bar bude 4 cm.... ali to mi je i udobnije, nego ravno, bar 3 cm..
no opet pretpostaavljam da bi da sam viša baš patila na to što ne mogu nosit pete

Meni se ne sviđa kad cure od cca 1,80 furaju pete (većinom...) ali ne znam.. ovisi kako cura izgleda i dal je još i jako mršava...
ali ako već ideš furat pete, nemoj gledat koliko si visoka, nego furaj što ti se sviđa, pa 7 cm - nema veze!!! To bolje izgleda, nego kad se vidi da je uzela peticu da prirkrije visinu, isto ko što Olson sister's izgledaju smiješno sa 15 cm peturinama..
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:22   #19
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Edit: nebo je granica.
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:36   #20
ovak ja imam 180, a mozda i koji cm preko.nosim pete,ali ravne mi također nisu strane.najveća peta mi je 8cm.pete uglavnom nosim kad idem van.za po gradu ću obut 5cm maksi.
i a bas me briga za komentare "Isuse gle kolka je". zato sam ja uvijek imala visoke dečke.
__________________
Sjedim ja u travi, sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, plešu ritam pravi....
andreja999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.