Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 14:24   #221
počela sam osjećati negdje u 19. i 20. tjednu da se nešto događa, ko neki leptirići. ali nisam bila sigurna jesu li to crijeva ili bebač. kroz 21. tjedan sam već polako postala sigurna da se to beba meškolji.

i evo baš danas (22+2) sva happy upravo javila dragom da sam dobila blagi udrac gore lijevo 3 x u razmacima od par sec tup, pa tup, pa još jedan tup. baš sam fino osjetila ova zadnja dva preko ruke.
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 15:28   #222
Meni se čini da se sad već lagano osjeti i izvana, al ovaj moj baš i nije osjetio pa ne znam Baš ćemo večeras opet probat ak bude dovoljno strpljiv da drži ruku na jednom mjestu
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 15:36   #223
gubica tak rano

ti si onda negdje super šlankica. obično kažu da mršavice dosta ranije osjete da se beba meškolji. nije neko pravilo sad ono uklesano u kamen, ja sam isto šlang, (khm khm bila ) al kod mene je malčice potrajalo. to neki pospanko ili pospanka kod mene bit će, ko tata

držim fige za večeras, pa nam javi onda za sutra
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 15:51   #224
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
gubica tak rano

ti si onda negdje super šlankica. obično kažu da mršavice dosta ranije osjete da se beba meškolji. nije neko pravilo sad ono uklesano u kamen, ja sam isto šlang, (khm khm bila ) al kod mene je malčice potrajalo. to neki pospanko ili pospanka kod mene bit će, ko tata

držim fige za večeras, pa nam javi onda za sutra
Ma nisam ni blizu ekstra mršavosti Al moja bebica se rano počela ritat. I sad baš lupa dok tipkam Sad smo u 21. tjednu tak da nije ni prerano, a možda i je, možda sam samo nestrpljiva
Enivej, javim rezultate
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 15:55   #225
aha sad sam tek bacila pogled na datum, ono si pisala prije evo, preksutra punih mjesec dana, a jesam ga onda fulala, "svega" 4 tjedna

o super onda da smo malo živnule ovaj topic

super za babača, sam nek se riče
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 17:48   #226
Ja sam skoro punih 15tt, trudnoća mi je po UZV tjedan dana manja neko po ZM jer su mi i ciklusi produženi i mislim da sam danas osjetila nešto...e sad, kako bit sigurna da nisu crijeva?!?!

Znam da mi je uzalud pitati...moram čekati da vidim što je bilo...iako mi se za prvu trudnoću čini rano da već sada osjetim...

Mada bi bilo da je...
Trixie chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 22:46   #227
Samo da dojavim da je i tatica uspio osjetit malca ka se rita
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 18:20   #228
Meni je ovo prva trudnoca i prvi put sam osjetila bebu u 20.tjednu. Ginekologica kaze da je to u redu i da bi bas tada trebali poceti osjecati bebu. Kod prvorotkinja je to malo kasnije jer mozda neznaju sta tocno moraju osjetiti pa neznaju da je to to. A zene koje su vise puta rađale, osjecaju pokrete i ranije jer tocno znaju sto moraju osjetiti. Eto tako ona kaze... Rekla je da kad se beba mice, imas osjecaj da crijeva rade, a to je u biti beba. Zato prvorotkinje ne razumiju.
Mama i Neo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 09:14   #229
evo mi smo ovaj vikend prvi put osjetili pomicanje... 16+5...isto kao i Orlandica... nadobudno sam stavljala muževu ruku na mjesto pomicanja...ali on još uvijek ne osjeti!
Još malo!!!!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 11:13   #230
mi smo pak sinoć imali pravi mali šou, umrli smo od smjeha kako je trbuh lelujao, valovi pravi velim vam i evo ga rano jutros opet i evo ga sad opet.
gledamo u moj trbuh ko u 7 svjetsko čudio

a javio se bebač onak pošteno sa udarcem prije svega 10 dana i od tada uredno ima seanse i ja s njim. sve se bojim, postat ću ovisna. danas mi tek 23+6 a imam osjećaj da malac već hoće u bijeli svijet
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 12:42   #231
Kada ste počele osjećati svoju bebu?

OK, sad sam pretražila hrpu topica tu na forumu i nisam našla ovu temu...možda sam samo malo čorava i glupava...
Neka modovi presele ako sam poduplala temu...sorkač!

Uglavnom, ja sam danas 19 tj. i nekak mi se već par dana čini da ju osjećam povremeno, a kažu da prvorotkinje ne osjećaju ništa do 20-og tjedna.
Jesam ja to zabrijala ili je ipak moguće da sam ju osjetila???
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 12:53   #232
hm ja se ne sjećam točno kad sam je osjetila, koji je to tjedan bio, ali sam u početku osjećala koo da imam ribicu u drobu, tako mi se ritala po drobu
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 12:54   #233
Hvala Orlandica, sad vidim da i nije prerano da ju osjetim u 18-om tjednu!!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 13:02   #234
nije Alka prerano ja sam moju ribicu osjetila prvi put s 17 tjedana
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 19:28   #235
prva T osjetila leptiriće u 18-om tjednu, sad već od 12-og osjetim u određenom položaju, ne uvijek i ne često, nekad prođe i 1-2 dana da je uopće ne osjetim .....prvo nisam bila sigurna jel beba, al od 14 tj sam sigurna da je...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 21:29   #236
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
OK, sad sam pretražila hrpu topica tu na forumu i nisam našla ovu temu...možda sam samo malo čorava i glupava...
Neka modovi presele ako sam poduplala temu...sorkač!

Uglavnom, ja sam danas 19 tj. i nekak mi se već par dana čini da ju osjećam povremeno, a kažu da prvorotkinje ne osjećaju ništa do 20-og tjedna.
Jesam ja to zabrijala ili je ipak moguće da sam ju osjetila???
Ja sam osjetila sa 14 tjedana! Prva trudnoća! Nitko mi nije vjerovao,ali ja sam osjetila kao mjehuriće dolje i to samo kad sam legla ili kad sam bila savijena u struku. Naravno ne svaki dan,ali,da sa 14 tjedana
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 21:30   #237
Sad kad znam da to nju osjetim se još više raspametim...baš kao da imam ribicu u trbuhu, pa me malo trkne s perajom dok pliva!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 21:31   #238
Quote:
tina06 kaže: Pogledaj post
i to samo kad sam legla ili kad sam bila savijena u struku.
ja ju najviše osjetim kad ležim na leđima
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 21:34   #239
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
ja ju najviše osjetim kad ležim na leđima
da,i ja isto...prvo na leđima,kasnije na boku...a kasnije svakako
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 16:25   #240
Svaka čast vama koje osjetite bebu sa 14, 15 i tako slično tjedana.

Mene moja malena zafrkava. Jučer i danas ništa ne osjećam i baš sam

Prvo sam sa cca 19 tjedana čitav tjedan bila uvjerena da mi crijeva konstantno rade, a onda sam skužila da to vjerojatno nisu crijeva nego moja mišica, ali to je sve još tako lagano da ne mogu sa 100% sigurnošću reći da to malena udara. Par puta mislim da sam baš osjetila lagane udarce i to je bilo prekrasno. Jedva čekam da ju baš osjetim svaki dan i da budem sigurna da je to to.

Da, i ujutro se budim sa stvrdnutim i izbočenim trbuhom i mislila sam da je to skroz slatko, a sada sam pročitala nešto o kontrakcijama pa više ne znam što da mislim
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.