Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 10:21   #1261
Već odavno planinarim i imam nekoliko jako kvalitetnih gojzerica.Idem na zahtjevne ture na Biokovu.Od prijatelja sam dobio kilimanjaro gojzerice za koje nisam čuo ništa dobro.Kad smo išli na Biokovo,namjerno sam obugao njih da ispitam njihovu sumnjičavu kvalitetu.Nakon ture gojzerice su bile bez ogrebotine ili bilo kakvog oštećenja.S obzirom na nisku cijenu,ove gojzerice su mi se poprilično dojmile.Zanimaju me vaša iskustva s gojzericama iste marke jer ono što sam dosad čuo o njima ni malo se ne podudara s mojim iskustvom.
maumau13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 11:45   #1262
Quote:
maumau13 kaže: Pogledaj post
Već odavno planinarim i imam nekoliko jako kvalitetnih gojzerica.Idem na zahtjevne ture na Biokovu.Od prijatelja sam dobio kilimanjaro gojzerice za koje nisam čuo ništa dobro.Kad smo išli na Biokovo,namjerno sam obugao njih da ispitam njihovu sumnjičavu kvalitetu.Nakon ture gojzerice su bile bez ogrebotine ili bilo kakvog oštećenja.S obzirom na nisku cijenu,ove gojzerice su mi se poprilično dojmile.Zanimaju me vaša iskustva s gojzericama iste marke jer ono što sam dosad čuo o njima ni malo se ne podudara s mojim iskustvom.
kolko ja znam to je Hervisova robna marka..nisu loše,al daleko od toga da su vrhunske...rekao bih best buy za tu cijenu
brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:22   #1263
Ok, preživile su jednu turu, pitanje je kako bi izgledale nakon nekoliko njih
Poznanici su bile ok prvih par puta, nakon toga su počeli frcati komadi potplata.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:03   #1264
da se vratim na ono gacanje po potoku sa tibeticama. ipak je kocka pala na njih jer cizme nisu stale u ruksak ali vrhunski su odradile posao ne samo kod mene nego i kod ostalih koji su ih nosili osim jednom koji je ipak malo preduboko ugazio hehe
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 20:54   #1265
Drago mi je cuti da su izdrzale Ma gojzerice su izvrsne, mene vec godinama sluze, a kad se uhvate na popustu oko 700kn mislim da se stvarno isplate, jer su onda dosta jeftinije od vecih i razvikanih marki obuce.
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 21:45   #1266
za 700 sam i uzeo
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 10:56   #1267
Trebao bih savjet za kupnju gojzerica. Trebaju mi uglavnom za setnju po medvednici, kretnje po snjegu pa bi bilo pozeljno da ne promacu. Gdje bi mi bilo najbolje gojze.
ivan55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 07:59   #1268
Jučer sam kupio gojzerice alpina Tibet za 700 kn. Ivan 55 to su gojzerice i više nego dobre za ono što tražite.
U Alpini kod Vukovarske (bivši Mercator, sada Konzum) je sniženje 50% jer se dućan zatvara. Svugdje u gradu su snižene 40%.
Broj mi je bio prevelik pa je žena zvala druge Alpinine dučane i donjeli su mi odgovarajući broj.
Čak sam ih kupio na tri rate, tako da se stvarno isplate. Ako kupujete Alpininine gojze pazite da su proizvedene u Sloveniji, a ne u Rumunjskoj.
Ovo je stvarno prilika i mislim da se jeftinije ne mogu naći.
agram123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 17:06   #1269
.

I ja danas kupio gojzerice alpina Tibet
Nadam se da ce biti dobre.
U IGLU kupio impregnaciju i eto, veselim se prvoj šetnjici u Tibeticama da ih upoznam sa Alpskim tlom
__________________
...

Zadnje uređivanje keramičar : 30.07.2015. at 17:17.
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 04:18   #1270
Quote:
keramičar kaže: Pogledaj post
I ja danas kupio gojzerice alpina Tibet
Nadam se da ce biti dobre.
U IGLU kupio impregnaciju i eto, veselim se prvoj šetnjici u Tibeticama da ih upoznam sa Alpskim tlom
Problem je što tibetice nemaju utore za dereze. Inače bi bile idealne za snijeg. A šteta, volim klasičnu dokazanu kvalitetu

Zadnje uređivanje MARK 139 : 12.08.2015. at 04:28.
MARK 139 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:18   #1271
Vaše mišljenje,iskustva o ovom i općenito o QUECHUA.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 12:40   #1272
Yopa1 uvijek je pitanje za što su ti potrebne gojzerice, tj na koliko zahtjevne ture ideš. Gledao sam neke njihove gojze ali za iste novce sam nekako skloniji ipak uzet alpinine. Al zanima me bas taj brand quechua, pokušavam tu i tamo uhvatit ljude i pitat kako su zadovoljni i sa odjećom ne samo obućom
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 13:04   #1273
Ne idem na neke zahtjevne rute ali živim u takvim krajevima gdje je zimi potrebna kvalitetna cipela.Topla,udobna i da su noge suhe.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 20:27   #1274
Ekipa dali netko ima iskustva sa američkim čizmama? imam priliku nabavit danner combat hiker, navodno vojna čizma, nebi želio bacit lovu pa ako netko ima iskustva...
__________________
Ne znam ja ništa, ja sam ovdje biciklom.
StreamLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:11   #1275
Alpina sniženje 50%
NeamPoojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 17:38   #1276
Pozdrav!
Dečko ima Alpina Nepal gojze..nekih godinu dana.
Prošle su svakakav teren..
Zadnja cca 2mj su stajale u ormaru i sad kad ih je izvukao uočio je da je na obje gojze guma sa prednje strane popucala.

Jel ima netko takvo iskustvo?!
Hoće one sad promoćiti na tim pukotinama?!
Jel se da to ikako...ne znam...sredit?!

Ima ih tek god dana pa mu se baš i ne kupuju nove..





Nivy Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 18:20   #1277
Quote:
StreamLight kaže: Pogledaj post
Ekipa dali netko ima iskustva sa američkim čizmama? imam priliku nabavit danner combat hiker, navodno vojna čizma, nebi želio bacit lovu pa ako netko ima iskustva...
to je više gojzerica nego čizma
danner ima više kalupa za jedan broj pa prije nego kaj ih kupiš obavezno isprobaj
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:13   #1278
Quote:
Nivy Nia kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Dečko ima Alpina Nepal gojze..nekih godinu dana.
Prošle su svakakav teren..
Zadnja cca 2mj su stajale u ormaru i sad kad ih je izvukao uočio je da je na obje gojze guma sa prednje strane popucala.

Jel ima netko takvo iskustvo?!
Hoće one sad promoćiti na tim pukotinama?!
Jel se da to ikako...ne znam...sredit?!

Ima ih tek god dana pa mu se baš i ne kupuju nove..





sredit se baš i neda, al nemaš brige...Promočit neće - guma služi samo za zaštitu kože od mehaničkih oštečenja na kritičnim mjestima...zaštita od premakanja je u podstavi,dakle s nutarnje strane...
brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 16:57   #1279
Oukej.
Hvala. ;-)
Nivy Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 11:13   #1280
Kupio sam neke niže gojzerice/planinarske cipele. Veličina sve super, ne žulja, probao hodati u njima prije kupovine.
Ali jučer primjetio da kod spuštanja (kada se noga malo pomakne naprijed) mali prsti na obje noge trpe, a s vremenom bi se i žulj napravio.

Što sada?
Zamotati male prste na nogama prije hodanja? Hoće pomoći?
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.