Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2009., 23:35   #41
Mi ćemo biti sami u restoranu, baš se veselim Mi smo se odlučili za švedski stol, menu je nam je vlasnica preporučila (kao i vi samo smo prihvatili jer sve zvuči predobro), znam da imamo 16 predjela, 2 juhe (goveđa i od vrganja) i onda jako puno glavnih jela i nekoliko vrsta salata stalno na raspolaganju i naravno, naši kolači i torta.

Super, baš si me razveselila pohvalama
annie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 13:16   #42
Quote:
annie84 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu i hvala puno na dobrim željama

Draga, sigurna sam da neces biti razocarana, naprotiv odusevljena!!! Inace, je to nas "stalni, domaci" restoran, koji kilometar od stana...i, jaaaaako cesto smo tamo...i, sve je super!!! Ambijent, usluga, HRANA....sve!!!
Uzivajte!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:57   #43
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Draga, sigurna sam da neces biti razocarana, naprotiv odusevljena!!! Inace, je to nas "stalni, domaci" restoran, koji kilometar od stana...i, jaaaaako cesto smo tamo...i, sve je super!!! Ambijent, usluga, HRANA....sve!!!
Uzivajte!!!
Hvaaalaaaa Javim dojmove
annie84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 19:53   #44
Mi ćemo imati malu svadbicu za 20-ak ljudi..
Vodimo ih na more na tri dana - kapelica (prijatelj svećenik nas ženi), restoran - svako si naručuje što god želi papati i piti, sljedeći dan kupanje, roštilj,..Opušteno, lagano...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 20:03   #45
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Mi ćemo imati malu svadbicu za 20-ak ljudi..
Vodimo ih na more na tri dana - kapelica (prijatelj svećenik nas ženi), restoran - svako si naručuje što god želi papati i piti, sljedeći dan kupanje, roštilj,..Opušteno, lagano...
baš lipo...svaka čast na ideji
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:09   #46
Hvala!
Mi se nekako užasavamo tih velikih svadbi..
Naravno da svatko radi nešto što se njemu sviđa - ja sam sama organizirala više svadbi od samog početka do kraja i bilo je tu svega ali svi su uvijek bili jako zadovoljni..
Možda da neku agebnciju pokrenem?!

Mi smo uvijek htjeli svadbicu gdje će biti stvarno samo oni koji su uz nas i našu ljubav tu oduvijek a za to mi ne treba od "sestričninog ujaka tetak" jel...
Doslovno kumovi, roditelji i par najboljih prijatelja.
A i njima će to biti sve lakše - nema kupovanja skupe obleke i poklona - pošto već živimo zajedno u svom stanu oni su se sami složili da će nam svi zajedno uplatiti neko putovanje i to je to..
Svi će dobiti neke sitnice od nas - da se sjećaju "našeg" dana i da se vesele s nama - nešto u stilu naše svadbe - košaru sa sapunčićima od lavande, ružmarina i slično,... Domaće Hrvatsko uglavnom..
Čak ćemo i tih par pozivnica napraviti na "tu foru" - od neobrađenog (neki kažu i rižinog papira) napravljeno kao kovertica a unutra umjesto pozivnice koja je zapravo (sam tekst) tiskana s vanjske strane; cvjetići lavande i ružmarina - može im kasnije služiti kao mirisna vrečica za ormar ili si mogu i posaditi pa imati uspomenu "za cijeli" život..
Je da će biti mala ali svaka sitnica će biti odabrana s pažnjom jer stvarno želimo da se nitko ne osjeti zapostavljenim.
BTW umjesto tipičnog benda imati ćemo jedan dio večeri DJ-a a drugi dio karaoke - to barem svi vole i barem se čovjek nasmije do suza!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:14   #47
Mopsly, a, sta imate nesto negdje na moru, ili ste nesto unajmili??!! I, kako ste to zamislili, tko sve, koliko dana, smjestaj...zanima me, jer je suuuuper!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:33   #48
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Mi ćemo imati malu svadbicu za 20-ak ljudi..
Vodimo ih na more na tri dana - kapelica (prijatelj svećenik nas ženi), restoran - svako si naručuje što god želi papati i piti, sljedeći dan kupanje, roštilj,..Opušteno, lagano...
savrsena idejica, svaka cast.. sretno tebi i svima ostalima
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:28   #49
Nemamo ništa na moru svoje (moja baka je rođena u Crikvenici odnosno na brdu iznad - u Grižanima ) ali uvijek smo htjeli tako nešto pa eto..
Meni se sviđala i Istra ali moj dragi je baš ne voli ( ne pitajte me zašto jer ne znam) pa smo išli na kombinaciju Kvarnera jer nam je Dalmacija za dovući tih 20-ak ljudi možda daleko makar naravno nije kraj svijeta - ipak je Crikvenica "ta"...
Sviđa mi se i "činjenica" da ipak potičem iz tih krajeva pa mi je još draža ta ideja.
Da vidite samo koji kamenjar su Grižani



Ali ja obožavam takva mjesta "sa dušom"..
Svi smo tamo za sat vremena iz Zagreba i nikome neće biti preveliki trošak niti predug put do dolje!
Iznajmit ćemo kuću (kuća je uz samu plažu i inače je to kuća u kojoj se nalaze 4 apartmana ali mi ćemo je cijelu "zakupit" za ta tri dana) i neće nas jako puno koštati - već smo pitali vlasnike i koštat će nas tri dana za cijelu kuću oko 4000 kuna što meni osobno i nije "neka" cifra i to "u sezoni"..

Vodimo ih sve u restora Sabbia koji je također na samoj plaži a cijeli kat odnosno terasu ćemo moći ukrasiti "po svom" i samo ćemo mi moći biti na tom katu.
http://www.sabbia.hr/hrv/index.php

Giovanna - ja sam sve to "smisila" - ja ti uvijek imam brdo takvih ideja zato mi i govore da bi trebala "to" raditi za lovu ali mene najviše veseli kad takvu neku svadbicu organiziram ljudima besplatno - dovoljan mi je pogleda nqa njihova sretna i zadovoljna lica i to je to!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 21:13   #50
Mopsly, DIIIVVVNNNOOOOOO!!!!!!!!!! Takvo nesto je bila i moja ideja, ali nazalost, nemoguce!!!! Ma, predivno je, i meni jaaaaako poznat "kraj"! A, daj mi reci "Sabbia", nesto novo otvoreno??!! Gdje je tocno, na rivi, ili prema molu??!!
Sigurna sam da ce vam biti i vise nego divno!!!!
Ma, super, super, odusevljena sam!!!!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:50   #51
Sabbia je otvorena prije tri godine i je jako lijepo mjesto..
Na samoj je plaži - onoj glavnon gradskoj - i podjeljenja je na više dijelova - ima "fini" restaurant s terasom, a u prizemlju je lounge bar i pizzeria s velikom terasom.
Evo jedna slikica sa njihove stranice samog restoran gdje ćemo mi imati svadbicu
http://www.sabbia.hr/include/images/...08122058_x.jpg

i pogled s terase restorana po noći da vidiš koliko je to blizu moru..
http://www.sabbia.hr/include/images/...08114758_x.jpg

Zadnje uređivanje ana77 : 24.05.2009. at 13:31. Reason: prevelike slike
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:52   #52
Znam, znam, gdje je, a sta je prije bilo tamo nesto, ili? To vec prema starome kinu?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:53   #53
Suuuuper izgleda!!! Ispricaj malo kako si to zamislila, izorganizirala...pls...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 17:42   #54
Da, da - to je nasuprot kina skoro!

Nemamo neki "opaki" plan ali uglavnom u petak svi idemo zajedno dolje s autima, smjestimo se i odemo van malo "zaružiti"..
Sljedeći dan (subota) se kupamo, odmaramo i uživamo a oko 18 sati krećemo do kapelice gdje će nas prijatelj vjenčati..
Nitko ne ide na nikakve frizure, šminke i kerefeke jer nam to nije potrebno - "naredba" će biti takva da nitko ne smije biti "utegnut" u neku odjeću koja sputava ili ne daj Bože odijelo i tome slično nego lanene hlačiće, košuljice, haljinice, japankice - i ni u bunilu da mi se nitko ne pojavi u tamnim bojama!
Poslije obreda idemo do restorana gdje slavimo i naslikamo se malo (napravimo karaoke show) i naravno kasnije partijanje u lounge baru!
Sutradan kad se probudimo kupanac i roštiljanje i navečer put Zagreba od kud mi krećemo na medeni mjesec a ostali raditi!

E da - boje su nam lilasta i svijetlo, svijetlo zelenkasta..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 17:48   #55
Super, svaka cast!!! A, sta vam je mladja skroz ekipa, ili?!
Sta ces ti obuci, i kada je big day?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 17:50   #56
ovo se i meni jako svida,vjerujem da cete se super provesti
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 18:40   #57
Da, full je mlađa ekipa do 35 su svi a oni koji su stariji (moji roditelji i njegova mama) će biti odvedeni na večericu u Zagrebu jer oni vele da se njima ne partija iako moj stari bi!
Ja ću obući vjenčanicu ali ne baš "tipičnu" nego je vrlo vrlo lagana, nema čipke i izgleda kao morska pjenica neka (to je tak moja kuma opisuje ) i zapravo se i ne kuži previše da je vjenčanica a dragi će imati lanene hlačice i košuljicu u svijetloj boji.
Vjenčanje je kad se on vrati s terena sljedeće godine na ljeto..
Ko će to dočekat..
Inače tad će biti i naša 11-a godišnjica pa eto..
Evo po ovom mi je rađena vjenčanica i frizuru ću ovakvu imati samo što ja imam crnu kosu a ne plavu kao što je na slici..




Tortu također nećemo imati već ćemo imati muffine - ovako nešto samo u lavanda/pistacija boji...


Imam ja doma sve ovo u "pravim" verzijama ali sam na poslu pa se ispričavam na ovom "zbrda - zdola"..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 19:16   #58
Mopsly, vjenčanica je predivna.
Baš me zanima kako ti je ispala nakon šivanja.
mihaela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 12:46   #59
Mopsly sve je predivno, jako mi se sviđa cjelokupna ideja!Predivno!Već sad vidim da će bit potpuna uživancija
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 10:41   #60
Mopsly, predivno

I moje je u restoranu na plaži - cca. 40-50 ljudi. Lagana večerica, DJ radi pozadine.
Samo s izuzetkom što će na mom biti samo rodbina (imam veliku obitelj )

Obleka - neobavezna
Moja vjenčanica - toga + rep sličan tvome samo ja imam šiške (iako se još mislim u vezi toga)
Njegovo odijelo: lanene hlače i košulja

Vjenčanje u crkvi u 18h, večera 20h...

Slijedeći dan - kupanjeeeee!
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.