Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 11:44   #4181
Quote:
ary_os kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko ima prijedlog neke ubrzane pjesme za drugi ples, da je na hrvatskom
Malo je teško ovako bezveze davati prijedloge... ubrzanih pjesama na tisuće, ovisi što slušate, je li druga pjesma za kumove/roditelje, je li prva pjesma lagana pa da udarite kontru... probaj malo usmjeriti što tražiš.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:43   #4182
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Malo je teško ovako bezveze davati prijedloge... ubrzanih pjesama na tisuće, ovisi što slušate, je li druga pjesma za kumove/roditelje, je li prva pjesma lagana pa da udarite kontru... probaj malo usmjeriti što tražiš.
Prva pjesma je od Dine Merlina da sutiš,druga pjesma bi trebala biti poslije ponoći,prilikom ulaska u salu, e sad pošto je prva pjesma lagana htjela bih nešto življe da se odmah podigne atmosfera.
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 07:50   #4183
Quote:
ary_os kaže: Pogledaj post
Prva pjesma je od Dine Merlina da sutiš,druga pjesma bi trebala biti poslije ponoći,prilikom ulaska u salu, e sad pošto je prva pjesma lagana htjela bih nešto življe da se odmah podigne atmosfera.
u kojem điru muziku slušate? nešto od novog vala? stari zabavnjaci tipa magazin? ili nesto od sad aktualne nase muzike?
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 12:04   #4184
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
u kojem điru muziku slušate? nešto od novog vala? stari zabavnjaci tipa magazin? ili nesto od sad aktualne nase muzike?
Sve slušamo,od zdravka ćolića, joksimovića itd, do olivera,joleta, gibonija...Može i starije pjesme i nove.
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 09:22   #4185
Mi se još nismo odlučili, imamo par opcija, jedna od je i Shape of you Ali ne znam koju vrstu plesa na to plesati? Heeelp
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:47   #4186
Shape of you ti je samba, možeš pronać po YouTube koreografija iako je to za početnike malo zahtjevno. Hip hop koreografija se isto slaže, ali ne znam koliko je to za prvi ples iako danas ljudi svašta biraju, ne želi svatko valcer ili foxtrot...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:55   #4187
Quote:
ary_os kaže: Pogledaj post
Sve slušamo,od zdravka ćolića, joksimovića itd, do olivera,joleta, gibonija...Može i starije pjesme i nove.
Evo ovo je meni palo na pamet, pa malo vidi oni svi imaju brze pjesme :
Prljavo kazaliste, Bijelo dugme, Plavi orkestar, Parni Valjak, Divlje jagode, Crven jabuka, Bajaga, Film, Jole, Grašo, Novi fosili....
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 20:42   #4188
Dižem temu... Koje su (bile) vaše pjesme za prvi ples? Ili se samo vrti Moje zlato/Ako te pitaju.


P.s. nemam ništa protiv tih pjesama, predivne su mi obje, ali od kad su izašle sam ih čula nebrojeno puta kao pjesme za prvi ples.
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 20:53   #4189
Listaj malo youtube ljubavne pjesme, prvi ples isl. Imaš hrpu divnih pjesama koje ja znam predložit ljudima. Nije bitno da je pjesma poznata, svaki bend će naučit, bitno je da se pronađete vi u tekstu. Tipa Elita Zauvijek ostani, Vranac Zauvijek ti i ja, Pirati Prvi ples... ma hrpa je predivnih pjesama koje ne izvode Houdek, Doris, Nina, Oliver isl
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 20:55   #4190
Mi smo imali James Arthur - Say You Won't Let Go.

Od nasih su mi lijepe i bile u uzem izboru Tereza Kesovija - Moja posljednja i prva ljubavi te Kedzo - Ronim na dah.

I meni su Grasine jako lijepe, ali u zadnje 2 godine gotovo svi imaju neku od te 2 pjesme.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 21:01   #4191
Istina, ne bih htjela neku koja iskače iz paštete.
Ali opet ne želim ni neku "nikad čuo" da mi bend to koma nizvede, a ne želim puštati s cd-a ili tako nešto.


Nama je zasad dobra Vanna i Gibo - ja ću budan sanjati. Ili Oliver vjerujem u anđele, sreća je tamo gdje si ti
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 21:43   #4192
Nas bend nije dotad svirao niti znao nasu pjesmu, ali su nam rekli da ce nauciti sto god treba. Izveli su je savrseno, jos smo mi naucili plesati po originalu pa nam je stvarno bilo bitno da ju kako treba skinu.

I to sve sve fino da dogovoriti s bendom, neovisno o tome je li pjesma popularna ili ne. Ako su normalni
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 21:58   #4193
I našu su naučili i izveli skoro bolje od originala. Nemoj se uopće time zamarat i prema tome birat. Biraj ono što ti se sviđa. Ako ti je baš frka možeš zamolit da ti je izvedu prije svadbe, ali to su sve uglavnom profesionslci naviknuti na često učenje novog.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 03:41   #4194
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Dižem temu...
bila sam prošli vikend na jednoj svadbi, za prvi ples su uzeli Sve u meni se budi. poznata je pjesma, ali nije overexposed kao Grašine... i meni osobno jako lijepa.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 06:42   #4195
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Dižem temu... Koje su (bile) vaše pjesme za prvi ples? Ili se samo vrti Moje zlato/Ako te pitaju.


P.s. nemam ništa protiv tih pjesama, predivne su mi obje, ali od kad su izašle sam ih čula nebrojeno puta kao pjesme za prvi ples.
Prošlu subotu sam bila na svadbi i mladenci su izabrali Do posljednjeg daha-Neno Belan i Zorica Kondža. Meni je bilo odlično.
PerlaPerlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:27   #4196
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Istina, ne bih htjela neku koja iskače iz paštete.
Ali opet ne želim ni neku "nikad čuo" da mi bend to koma nizvede, a ne želim puštati s cd-a ili tako nešto.


Nama je zasad dobra Vanna i Gibo - ja ću budan sanjati. Ili Oliver vjerujem u anđele, sreća je tamo gdje si ti
I nama ja cu budan sanjati. A iduca - kad budemo ja i ti 63 Ta je da pozovemo sve druge na ples.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:36   #4197
Ja sam totalno pala s Marsa i mislila sam da svi imaju Wonderful tonight ili eventualno All of me.

Ja sam htjela Jesse James od Cher, ali prijedlog nije prošao. Nas dvoje smo totalni antitalenti tako da što god nam je palo na pamet od Billy Idola, ACDC ili Queena je propalo je bismo izgledali kao budale na podiju.

Na kraju će valjda biti Perfect Day od Lou Reeda, iako u rezervi imam i Rainy night in Soho od Poguesa i Tiny Dancer od Eltona Johna. Lijepa mi ke je Budi tu od Denis&Denis.

Važno nam je samo da se odgegamo bez neke prevelike koreografije.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 10:00   #4198
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Mi smo imali James Arthur - Say You Won't Let Go.
Joj divno, nama je ta pjesma obilježila neke bitnije trenutke u životu, ali smo se na kraju odlučili za Sergeja i Oči nikad ne stare. Čula sam (tj vidjela) na yt samo jedne mladence s tom pjesmom za prvi ples.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 21:59   #4199
Mi smo imali Stand by me od Ben E Kinga
Prijatelji su sad nedavno imali Zastave od Parnog Valjka.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 22:01   #4200
Ja očito idem na krive svadbe onda
Još nisam nijednom čula ni ako te pitaju ni moje zlato.

Za sad od zadnjih svadbi su bile : Franka "S tobom", Oliver "Moj lipi anđele" i "Virujem u anđele", Pavel "Zbog tebe", sars "Lutka", Novković "U dobru i zlu"...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.